Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Komolyan, teljes erőbedobással, június 2-től.....fogyjunk együtt! fórum

Komolyan, teljes erőbedobással, június 2-től.....fogyjunk együtt! (beszélgetős fórum)


50. 7004ca251b (válaszként erre: 49. - Noémi 23)
2008. máj. 30. 10:19

köszönöm,kedves vagy:)

bár adottság lenne:D akkor nekem sem kéne majd a kondiban sanyargatnom magam:)

amúgy a csipőm körüli zsírpárnák miatt kell a fogyi elsősorban.Most 58vagyok,53al már kilennék békülve,de igazából minusz 8kiló lenne a cél,mert júliusban úgy néz ki elutazom,újra dolgzni fogok,és hát a mexikói kaja a gyengém meg a tengerparton henyélés:$úgyhogy jó lenne csúcsformában kimenni,hogy aztán pár kiló ha feljön,ne legyen nagy gond:)

Te hány kilót szeretnél ledobni?

49. Noémi 23 (válaszként erre: 48. - 7004ca251b)
2008. máj. 30. 10:15

Luxi, ne haragudj akérdés miatt? de te minek is diétázol? Vagy csak még szebb szerentél lenni? mert tényleg nagyon csinos vagy......és ezt egy másik nő mondja és tudod mi nagyon szúros szeműek vagyunk, de te nagyon jól nézel ki, tényleg.


Nah ha a célom nem is ez (mert ez adottsáág is gondolom) de hasonlóan szép és csinos szerenték én is lenni:))))

48. 7004ca251b (válaszként erre: 47. - Noémi 23)
2008. máj. 29. 17:29
Na ma csinálok naplót közkívánatra,és odabeteszem őket ,hogy meglehessen csodállni:))de most nehogy az legyen,hogy mindenki készül valami hihetelen klassz dologra,aztán pofira esés lesz a vége:))
47. Noémi 23 (válaszként erre: 46. - 7004ca251b)
2008. máj. 29. 14:59

Basszus én nem láttam a képedet, de mst már annyira nagyon kiváncsi vagyok, tedd fel mára, holnap meg vedd le....:)


de különben miylen emberek vannak nem....ide jönnek bunkoskodni....szörnyű...:(


Mennyi mindne ért téged ilyen fiatalon...

46. 7004ca251b (válaszként erre: 45. - Almi20)
2008. máj. 29. 12:54
Én msot semmit,növesztem a fenekem,hogy aztán látványos legyen a fogyi:Dmajd elsejétől kezdem el újra,világ életemben kondiztam.Nekem ez vált be a legjobban,emrt otthon úgyis elmismásolom a dolgot,a kondiban meg a volt munkatársaim mind lent vannak és inspirálnak.Futópad fél óra,elipszis tréner 50 perc,és utána fél óra taposó gépezés,és heti kétszer pici súlyzózás...kéne aerobicozni is néha,de az nem annyira z én világom,pedig iszonyat hasznos:)
45. almi20 (válaszként erre: 42. - 7004ca251b)
2008. máj. 29. 12:50

Kb. 2 hónapja sétálok a kutyával, tempósan egy órát szoktam kb., utána pedig Réka tornázok, általában 40 percet szoktam ilyenkor, has, comb, fenék...

Te mit mozogsz?

44. almi20 (válaszként erre: 43. - Vmágika)
2008. máj. 29. 12:48
Jó pihit vmágika!
43. vmágika (válaszként erre: 39. - 7004ca251b)
2008. máj. 29. 12:46

Oké,nekem az is jó!:)))Csak nehogy akkor meg azért kritizáljanak,hogy:"nézd már,a csajnak a sok fogyókura már úgy az agyára ment,hogy még két lába kinőtt tőle!":)))

Most megyek,ledőlök egy picit.Ez a tegnapi hirtelen "nagy" hajtás betett rendesen.Irgalmatlanul fáj a műtött térdem,ma még a gyógytorna is elmaradt.:(

Nektek minden jót!♥

42. 7004ca251b (válaszként erre: 41. - Almi20)
2008. máj. 29. 12:46

Igazából nem célom az önreklám,szóval nem csinálok nagy kérdést a képekből::)majd lehet teszek fel:))

És mást is fogsz mozogni,vagy egyelőre bemelegítésként a kutya sétáltatás lesz?

mondjuk szerintem sokan nem is gondolnák,hogy pont a kistestű kutyáknak mekkroa a mozgás igényük!nekem a yorkijaim brutális mennyit futnak ha sétálni megyünk!

41. almi20 (válaszként erre: 39. - 7004ca251b)
2008. máj. 29. 12:43
Én is imádom a kutyusokat, van is egy tacsim, vele sétálok minden este :) Amúgy szerintem a naplódba nyugodtan rakhatsz képeket, azt kevesen nézik meg... :)
40. 7004ca251b (válaszként erre: 38. - Vmágika)
2008. máj. 29. 12:41

Igen,igyekszem letojni az irigyek feje,csak már bele untam ,elmagyarázn mindenkinek egyesével,hogy amig én élek a testemből,ő meg nem,mert mondjuk nem úgy néz ki,mint akiért fizetnének,addig valószínű nem az én külsőmet kéne pocskondiázni:)

Milyen fogyis módszert választottál?Norbi?Akint?x?

39. 7004ca251b (válaszként erre: 38. - Vmágika)
2008. máj. 29. 12:39
én kutyusos vagyok:)de olyan picik,hogy cicának is beillenének,úgyhogy majd őket felrakom :D
38. vmágika (válaszként erre: 35. - 7004ca251b)
2008. máj. 29. 12:36

Szó sincs róla!Legalább is nálam nem.Csak most kicsit büszke vagyok az alig létező memóriámra,hogy csak jól emlékezett a képeidre!:)

Azokat az irigy nőket meg le kell sz*rni!Elég komoly önértékelési és/vagy családi problémákkal kell rendelkezni ahhoz,hogy valaki már egy másik ember külsejébe is belekössön.Szerintem legalábbis.

Azért ha van macskád,legalább azt tedd fel.Mármint a képet.:)Imádom a cirmosokat!:)))))

37. 7004ca251b (válaszként erre: 36. - Almi20)
2008. máj. 29. 12:34
Na hát hozzá tartozik az igazsághoz,hogy azért nekem volt egy időszakom amikor lazán vertem a 68-69 kilót.Miután meghalt a férjem,magamra rántottam gyorsban 12-15 kilót,és akkor azért jött minden féle nyavaja,így a narancsbőr is,ami a ducisággal jár...
36. almi20 (válaszként erre: 35. - 7004ca251b)
2008. máj. 29. 12:30
Nem, dehogyis :) Dekoratív csaj vagy! Nem hiszem el, hogy Neked is volt/van narancsbőröd ... Mondjuk hallottam már olyat h nem válogat, vékony, kövér, fiatal, idős.....
35. 7004ca251b (válaszként erre: 34. - Almi20)
2008. máj. 29. 12:27
remélem azért nem mint rossz emlék maradtam meg,legalább mond,hogy neked nem :D:D
34. almi20 (válaszként erre: 33. - 7004ca251b)
2008. máj. 29. 12:25
Igen, én is emlékszem a képeidre :)
33. 7004ca251b (válaszként erre: 32. - Vmágika)
2008. máj. 29. 12:20
Igen voltak.Azért vettem le,,emrt túl sok volt a "rajongó" a szo szoros és tágabb értelmében egyaránt:)az a néhány férfi aki véletelnül ide tévedt erre a női portálra,azok mind azért megtaláltak,hogy megírják mit tennének velem és hogyan,ki finomabban,ki hard kategóriában:))illetve néhány "nő társam" is vette a fáradtságot,hogy levéllel bombázzon a külsőmet kifogásolandó:)
32. vmágika (válaszként erre: 31. - 7004ca251b)
2008. máj. 29. 12:18

Luxi!

Neked régebben mintha lettek volna fent képeid az adatlapodon.Vagy rosszul emlékszem?

Miért vetted le?

31. 7004ca251b (válaszként erre: 30. - 6b91894fae)
2008. máj. 29. 12:06

sajnos igen,a tartósító szer is nagy mumus a narancsbőrben.Az a sok kis göb,gödröcske,az mind mind méreganyag,ami nem tud felszívódni illetve távozni a szervezetedből,ezért aztán ott tapad meg.

Próbálj meg pl magad csinálni facsart narancslevet,annál nincs egészségesebb.Vagy pl jó ötlet amit írtál,a tea.Akár kis citrommal,tehát nem kell a natúr keserű teákat inni.

Most elsőre nekem is csak ezek jutnak eszembe sajnos,de maj gondolkozom mit lehetne még,ami egészséges,majd megírom :)

2008. máj. 29. 10:34

Luxi!

Tényleg a tartósító szerek is közrejátszanak a narancsbőr kialakulásában?????? Utálom a vizet és hektó számban öntöm magamba most a fogyó alatt az ásványvizet boleróval ízesítve. Az meg gondolom nem kevés mesterséges anyagot tartalmaz. De akkor mit igyak??? Teát ízesítés nélkül?? Hát most nagyon elkeseredtem. Most csináltam magamnak 1,5l sárgabarackosat. Mert ez legalább ízlik és megiszom a 1,5l-t, vízből talán ha fél lemenne. :((

Próbálta valaki a paprika masszázs olajat??? Eredmény??? Én egy hete maszírozom magam vele, meg betekerem magam fóliával. Majd beszámolok az eredményről, de ha valakinek már van róla kérem ossza meg velem.

2008. máj. 29. 10:15

Így van, én is inkább iszok...hála égnek mer tküldönben elég kevés folyadkot fogyasztok ami tudom h nem jó:((((


Na meg a reggeli, nem szeretek reggelizni, most viszont rá kell szoknom, mert reggelizz mint egy király.....stb....mint tudjuk:))))


Hajrá csajok, büszka vagyok rátok, én a hétfővel szállok be, addig kicsit agyban át kell állnom, mer tminde ott döl el ugye:))))

28. vmágika (válaszként erre: 27. - 6b91894fae)
2008. máj. 29. 10:07

Szia!

Örömmel látunk téged is.

Látom Te aztán bedobtad magadat a mélyvízbe!

Minden esetre ügyes vagy.Szerintem ha eddig kibírtad,akkor már célegyenesben vagy.Gondolom a ledobott kilók is motiválnak.

Nekem mindig az első hét a legnehezebb,de köszönet a kánikulának,én ebben a hőségben inkább iszok,mint eszek.:)

2008. máj. 29. 09:39

Sziasztok!

Én is csatlakoznék hozzátok. Én ugyan már 2 hete fogyózom, sikerült is az első 4 kilótól megszabadulnom, de még hátra van minimum 10 kg, de inkább 15, szóval nem vagyok előnyben :(((

Elhagytam a pékárúkat, a cukrot. Igyekszem minden bűnös ételt kárhozatra ítélni :) Az első hét nagyon kemény volt, de mára már nem okoz problémát ellenálni bármi féle csábításnak.

Tornászgatok is minden nap, kisebb nagyobb sikerrel, jövő héttől arra is rá kellene kapcsolnom..... igyekezni fogok, hogy ne okozzak csalódást.

Sok sikert és kitartást mindenkinek.

2008. máj. 28. 20:31

Sziasztok Sorstársak!

Látom beindult valami!

Luxi,üdv a csapatban.Szívesen veszünk minden építő jellegű kritikát!:)

Most értünk haza a strandolásból.Hulla vagyok!Kétszer 10 percet bírtam úszni és mikor belegondoltam,hogy azt a közel 4 km-t még haza kell kerekezni....Inkább aludtam volna ott egy bokor alatt.Valahol persze ez természetes,hogy az ember kicsit elpunnyad,de szerencsére hamar belerázódok a napi 1 km-es távba.Úszásban persze.:)

Holnap lehet,hogy nem megyek,mert mire kisütöm délelőtt kicsiny családomnak a palacsintát,igencsak igénybeveszi betegecske virgácsaimat.Plusz ha belegondolok,hogy ez a mai fájdalom holnapra sem fog elmúlni,akkor már itthon is maradtam.Elég lesz nekem holnapra a házimunka,meg elmenni a boltba.Sok volt ez a mai nap hirtelen.De tudom,hogy egyre jobb lesz.Imádok úszkálni!!!!:))))))))

Ja,most jut eszembe,hogy holnap délutánra várom anyut.Maradtam is itthon.Ez már vagy az 5. ok.


Szóval csajok kitartás.Csak lépjem át azt a rohadt kilencest!Akkor fogom csak igazán érezni,hogy igen,ez az!!!

25. zsofijuhasz (válaszként erre: 13. - Almi20)
2008. máj. 28. 18:30

Én most kezdtem el a tornát Rékával, meg mellette a kisfiam is besegít:)

Csak az a gondom, hogy jövő héttől kezdek dolgozni és mivel ülőmunkát végzek kemény lesz a diéta.Remélem sikerül mert jó volna csinosabb lenni.De leginkább engem a kéz, meg lábdagadás zavar ami azóta van mióta meghíztam.Erre nem tudtok valami ódzert ami elviselhetőbbé tenné?

24. zsofijuhasz (válaszként erre: 14. - Noémi 23)
2008. máj. 28. 18:27
Én 159 centi vagyok meg 75 kiló:( Az a szomorú, hogy mikor férjhez mentem 46 kiló voltam,Csak jött a kisfiam és a szopi alatt híztam.De én voltam a hibás mert amit megkívántam megettem.Így most bűnhödök.Én az Alap-diétát kezdtem el, aminek a lényege, hogy a napi 2000 kalória helyett 1000 kalóriát vigyél be.A dokim is ezt javasolta.Csak számolgtani ne kellene:)
23. almi20 (válaszként erre: 18. - Noémi 23)
2008. máj. 28. 17:36

Nekem is az vált be narancsbőr ellen, ami Luxinak.

Minden este 1 óra tempós gyaloglás, de előtte bekenem magam egy zsírégető krémmel (ha érdekel a márka, leírom Neked priviben :) és a séta után tornázok a kritikus pontokra: hasizom, farizom, comb. Ilyenkor ugyanis már olyan fázisban van a szervezet, h elkezdődött a zsírégetés...

Ezután zuhany, masszázs, majd újra vmilyen cellulit elleni krém. Nem is gondoltam volna, hogy ennyire hatékony lesz, de bevált!!!! Halványulnak a kis gödröcskék :)

22. 7004ca251b (válaszként erre: 21. - Noémi 23)
2008. máj. 28. 17:31
;)
2008. máj. 28. 17:29
Köszönmöm a segítséget......sztem megpróbálom....veszek vm krémet és csinalok rizslabdát is:)))) majd megkérem a párom maszírozzon meg vele...kellemest a hasznossal.)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook