Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Komolyan, teljes erőbedobással, június 2-től.....fogyjunk együtt! fórum

Komolyan, teljes erőbedobással, június 2-től.....fogyjunk együtt! (beszélgetős fórum)


20. 7004ca251b (válaszként erre: 19. - 7004ca251b)
2008. máj. 28. 17:23
u.i.:többnyire tudok normálisan írni,csak a klaviatúrám kezdi megadni magát:Spussz:)
19. 7004ca251b (válaszként erre: 18. - Noémi 23)
2008. máj. 28. 17:18

sziasztok csajok!


először is gratulálok az elhatározáshoz,sok siekrtelen vagy nem elég sikeres diéta után már ez önmagában is icséretre méltó:)

Nem szeretnék bepofátlankodni,vagy okoskodni,csak láttam felemrült pár kérdés,megírnám azt ami bevállt,hátha másnak is jó lesz:)

16éves korom óta táncoltam,de nem voltam sosem az a táncosnő tipus abból a szempontból,hogy a puszta levegő vételtől is képes vagyok hízni:S

Szóval én is átestem már minden féle módszeren,most újra van rajtam 5kiló(ez már az egyetemnek köszönhető)amit a ropis csajokkal próbálok majd leadni 1étől:)

De hogy rátérjek a lényegre!:))

Narancsbőr:

méreganyagok elhalmozódása!ezek a méreganyagok meg főleg a tartósítószereke.Szóval ahhoz,hogy megszabadulj tőle az egyik fontos lépés,hogy minnél kevesebb tartóstó szert és mesterséges anyagot próbálj bevinni a szervezetedbe.Így például a sok üditőt is mellőzni kéne,ami tudom,hogy iszonyat nehéz,főleg figyi alatt,mert én pl mindig light kólával próbálom az édesség vágyam csillapitani,dehát tele van mesterséges szinező anyagokkal és tartósító szerrel.

Rengeteg vizet kell inni,az segít kimosni a méreganyagokat,illetve a keveset amit mégis muszáj bevvined,hamar eltávolitja a szervezetből,gy nincs ideje annyira lerakódni.

Ami pedig a másik fele,végy egy vékony anyagú zognit,tölts bele rizst)kösd össze a zoknit,hogy egy labdát képezzen,ami tele van rizsszemekkel.Vegyél valamilyen koffein tartalmú narancsbőr elleni krémet,ezer féle van(ha valakit érdekel,priviben megírom nekem mi vált be)kend be a kritikus területet,amibe ezzel a labdával masszírozd bele a krémet.

sok sikert és szépülést lányok:)

2008. máj. 28. 16:52
Így van, könnyebb. Ezért is van ez a fórum, h segítsük egymást. Én a hétfőt tűztem ki magamnak, addog rávezetés van. de igazából nem diétázni akakrok, hanem inkább szebb és egészségesebb lenni. Tűnjön el a narancsbőrőm például, ti tudtok erre vm jó módszert?
17. almi20 (válaszként erre: 15. - Noémi 23)
2008. máj. 28. 15:34
Igen, kitartónak kell lenni, 3 éve 68 kg voltam aztán lassan jött fel rám a súlytöbblet, ott vettem észre magam h már 83 kg vagyok....nagyon elszégyeltem magam, elkezdtem hát a fogyit és még sosem voltam ilyen kitartó. De nagyon jó érzés minden reggel egyre feszesebben és formásabban ébredni :) Remélem végig bírom csinálni... Csapatban könnyebb :)
2008. máj. 28. 15:32
Újabb és újabb fogyókúrás dátumok!! :)
15. Noémi 23 (válaszként erre: 13. - Almi20)
2008. máj. 28. 15:29

Csak így tovább, bár sztem nem oylan borzasztó az a kép amit feltettél, mint ahogy azt alá írtad....:)) De midnenki maga érzi mikor szép és mikor nem, és tegyünk érte ha nem.


Nagyon becsüllek hogy sétálsz, tornázol, nekem tornázni nincs helyem a lakásba, és az esküvői meghívó kihordásábal, örülök ha mindne nap 11re hazaérünk.....de azért én is nekiállok, jajj de örülnék ha már 5 kg min tartanék:)))

14. Noémi 23 (válaszként erre: 12. - Vmágika)
2008. máj. 28. 15:27

Tényleg angyon egyformák vagyunk, mert én is 173 cm vagyok:))))) és a párjaink is egyformák:))) tök jó.


Hát igen a nagy súly, az sokszor problémához is vezethet......sajnos. én azt hittem régen max terhesne elszek 80 kg, különben soha, aztán tessék 79 kg vagyok......nekem az már 80:((((


az lenne az egészséges nekem ha 70-72 kg lennék, akkor én is boldog lennék és a párom is.....bár ő soha nem érti miért nem jó ahogy avgy, hisz így tökéletes:)))


Kitartás, kitartás....sztem a családi ebéden is egyél, csak keveset midnenből. érezd jól magad, ne vond el magadtól, ha vm finom lesza menű, csak egyél fele anynit, és akkor a lelkiismereted is tiszta és a házigazda is boldog.

13. almi20 (válaszként erre: 11. - Noémi 23)
2008. máj. 28. 15:19

Szia! Egyáltalán nem látszol annyi kg-nak amennyi vagy!!!! Nekem is állandóan azt moondják h nem hiszik el h 70-nél több lennék....pedig....Mostmár sikerült 5kg-tól megszabadulnom, egy hónapja csinálom.

A fehér lisztes dolgokat teljesen elhagytam, helyette rozsliszt vagy egy szelet teljes kiörlésű kenyér naponta, valamint édességet(cokrokat) sem eszem már egyáltalán. Ezeket magvakkal vagy kölesgolyóval :) helyettesítem....így valamennyire elviselhető.

Minden nap 1 óra tempós séta a kutyámmal, ezután torna Rékával:) Nekem ezek az alapok..

Sok sikert a fogyidhoz!!!

12. vmágika (válaszként erre: 11. - Noémi 23)
2008. máj. 28. 15:08

Most 93 kiló vagyok és 173 cm.

Látom a párjaink is hasonlóan gondolkodnak,nem csak mi.Az én férjem is inkább a teltebb idomokat részesíti előnyben.Ezért hát nekem sem volt nehéz elfogadni magam.Bár túl vékony én sem szeretnék lenni,mert nekem sem tetszik.Mikor 6 éve összejöttünk,akkor voltam 74,de akkor már azt mondta,hogy annál lejebb ne menjek,mert neki nem tetszene.És bevallom nekem sem.Most 83-mal megelégednék,meg a doki is,mert mindig ezzel szekál,mondjuk jogosan.5 hét múlva megyek vissza hozzá és addigra jó lenne legalább 5 kilótól megszabadulni.Mozgásszervi gondom van és annak tényleg nem jó.Meg ha majd babát szeretnék,akkor erre nmég 15-20 kiló feljönne....Hát,nem tudom,de valószínű fekve hordanám ki.Már a kondim sem a régi,észrevettem,hogy hamarabb kifulladok.

No,majd az úszás meg a kerékpározás valamennyire helyrehoz.:)

Már két napja bírom!!!:)

Hétvégén megyünk családi ebédre,remélem ellen bírok állni!

2008. máj. 28. 14:57

Igen, hasonlóak vagyunk:))))


És ha szabad tudni hány kg vagy most??? én remélem 70 kg leszek aug-ra......de őszintén szólva ott lett elrontva, h a párom megunta hogy mindig azt mondom kövér vagyok, mikor aő a legszebbnek tart és imádja a széles csípőmet, stb..... meg mindig mondta a régi ruháimban látszika hasam stb, utáltam h mindig kis kabátot kell vennem a felsőkre, mer tlátszik a hurkám:( és erre párom mit csinalt: vet toylan ruhákat, amik csinik, és szuperül érzem magam bennünk.....csak így meg elfogadtam magam....ami nem baj....hisz boldog vagyok nagyon....de szeretnék a menyasszonyi és a menyecske ruhában ugy kinézni, mint egy anygal:) bár ez is el lett rontva, mert olan egyszerű, de csodaszép ruhám lesz, ami ott mutat és ott takar ahol kell és így is csinos.....de a menyecsk mini ruhához jobb lenne vékonyabb lábika.))))


Szval ki helyreállítás rám fér, ami igazából az édesség elhagyás.....bár mostanában midnneki azt mondja foogytam...építkezés...esküvő....sok munka...miatt nem csodálom.

10. vmágika (válaszként erre: 9. - Noémi 23)
2008. máj. 28. 14:13

Úgy látom igencsak egyformán gondolkodunk fogyi témában!:)

Nekem sem jönnek be a "divatfogyókúrák",én is inkább a kalóriaszámolósra esküszök és egy kis szénhidrátcsökkentés.De nem megvonás.

Tessék többet inni!!!

Ha úgy érzed bele akarsz pusztulni a gyümölcsnapba,akkor egyél egy kis puffasztott búza-vagy rizsszeletet,mert az picit bele is dagad a pocidba és a savat is felszívja.Hidd el ,nem ezem fognak múlni a kilók!

Hasonlóan néztem ki én is 80 kilósan,sokan nem is hitték el.Egyébként én 82 kilóval mentem férjhez.:)

Ja,és én is úgy érzem,hogy végigfogyóztam az életemet!

2008. máj. 28. 14:01

Én egész életemben diétáztam....de komolan, régen a spor táltal a versenysúly miatt, aztán meg nem volt idő a sportra azér tmég jobban doa kelett fogyelnem, el is voltma 68 kg-val. Aztán megismeretme a párom a 3 év alatt híztam mellete 8 kg, ő mellettme 15 ughyogy ő nyert.) nagyon boldogok vgyunk és imádunk együtt csinalni midnet .) így enni is.)


Na szval, ismerem a norbi diétától elkezdve a 90 naposat, de egyiks em vált be. Jó lenne egy saját fejlesztésű dolgo, amit én határozok me,g és bíorm is.


reggeleizni nyaraláson szeretek csak, inni nagyon nehezen iszok meg 1l többet egy nap, tudom ez az alapfeltétele egy a két dolog a diétának:(


Szval én sztem a kaloriát fogom most figyleni, és ugy étkezem, sztem az nem rossz. és szerenték csinalni egy egygyümölcs napit majd, és lé napot )bár sztem abba belepusztulok:(((

8. vmágika (válaszként erre: 7. - Vmágika)
2008. máj. 28. 13:59
Akarom mondani:Hajrá mindenkinek!:)))))
7. vmágika (válaszként erre: 4. - Zsofijuhasz)
2008. máj. 28. 13:50

Én nem vagyok a drasztikus megoldások híve.Mivel reggel nem vagyok éhes,de valamit azért mégis enni kell,valami könnyűvel oldom meg.Pl: joghurt,banán,sajt,paradicsom.Kenyeret a reggelihez ritkán eszek,mivel nálam az ebéd a nap csúcspontja.Nem koplalok,de nem eszem magam degeszre.Nem főzök külön,mert drága lenne.Ma pl. milánói volt .Egy csomag tészta ugye 500g.Na,én kevesebb,mint ötöd részét vettem ki,tuti nem volt 10dkg sem,arra kevés szósz,kb. 2 evőkanálnyi.Sajt nélkül.Reggelire ettem sajtot,kb. gyufásdoboz nagyságnyit és egy koktélparadicsomot.Azt senki nem vetheti a szememre.Mint mondtam,nálam az ebéden van a hangsúly,mivel reggel még nem vagyok éhes,vacsorára meg hülyeség lenne bekajálni.Délbem ebéd,uténa 3 körül egy alma,narancs,joghurt vagy diétás puding,néha iszok mellé tejet is.Ha nagyon nem bírok magammal,akkor egy szelet csoki vagy süti,de semmi több.Vacsora megint valami könnyű,van,hogy egy tányér leves+gyümi.És elég is.Igyekszem arra törekedni,hogy ne a megszokott "hű de bezabáltam" érzéssel keljek föl az asztaltól.A szénhidrátot nem iktatom ki,mert volt már belőle gondom, és a szervezetnek is szüksége van rá.

Sport az ellenségem!Csak mozogni ne kelljen,mert abba belehalok!:)Szerencsére itt a jóidő,mert úszni és biciklizni szeretek,de ennyi.Ma is megyek strandolni.Oda-vissza 7km biciklivel+úszás.

Sokat iszom egész nap,főleg szénsavmentes ásványvizet.Néha csalán-vagy zöldteát.Ennyi,nem követek semmilyen diétát,mert tapasztalatból tudom,hogy nem jön be.Ez pedig már használt.:)


Hará mindenkinek!

6. Dizzz (válaszként erre: 5. - Noémi 23)
2008. máj. 28. 13:50

Délelőtt sok gyümölcs,sok teljes kiőrlésű dolog(pl. a Nestle Fitness pelyhek finomak tejjel, yteljes kiőrlésű kenyér, zsemle egy-egy szelet sajttal, sok zöldséggel)-tehát ezt tudod variálni, a lényeg, hogy a szénhidrátok inkább délelőttre kerüljenek.

Délben tartalmasabb legyen, ebbe egy héten egyszer kerülhet tk. főtt tészta, barna rizs csirkével, pulykával, hallal, de kimondottan kevés növényi zsiradékban.-azaz olivaolajban.

Este már csak fehérje legyen, a vacsora kerüljön olyan 6-7 óra körülre. A gyümölcs ilyenkor már azért nem megenegedett, mert nem fogja tudni a cukrot feldolgozni a szervezet.

Egyébként nagyon sok diétás recept van itt fennt, érdemes kutakodni.

A lényeg a tudatosság, és persze a liszt, fehérkenyér, szénsavas italok elhagyása.

Én spec. 3 liter savmentes vizet iszom egy nap.

Remélem segített egy kicsit az írásom, ha kérdés van, szólj!

5. Noémi 23 (válaszként erre: 2. - Dizzz)
2008. máj. 28. 13:41

Változtatás, hát olyasmi kellene igen:) Képzeld 80 kg vagyok, én sem érzem ennyinek magam, de mindegyik mérleg ezt mutatja mind pedig nem lehet rossz, nem???:)))))


Jó lenne 70 kg férjhez menni, aztán szeretnénk babát is.....


Én nem tudom mivel kezdjem.....kefires, gyümölcsös, joghutrosra gondoltam. Mármint nem akakrok semmit nem enni, napi 10 óra munka (most is.))) építkezés, kell az energia.... szerenték fött ételt is.


sztem a kenyér tészta, vagyis szénhidrát elhagyása a legfontosabb.


Ti hogy csinalajtok?

4. zsofijuhasz (válaszként erre: 1. - Noémi 23)
2008. máj. 28. 13:30

Sziasztok

Én is csatlakozom.Nekem is több mint 10 kilót kell fogyjak, de ha annyi is sikerülne nagyon boldog lennék.Ki hogy kezd neki?

3. vmágika (válaszként erre: 1. - Noémi 23)
2008. máj. 28. 13:16

Csatlakozom,bár én a héten már elkezdtem.Csak vigasztalásképpen:nekem többet kellene fogynom,de 10-el is beérném.

Na de aztán tényleg támogassatok,mert könnyen elbukok!:)

2008. máj. 28. 13:05

Szia!

De hisz neked nem is kell fogynod!! Legfeljebb egy kis változtatás, és ennyi. Hidd el, sikerül!!

2008. máj. 28. 13:02

Sziasztok!


Van rajtam 10 kg plusz, amivel már megbékéltem...de.....férjhez megyek aug 23-án és én szeretnék a legszebb lenni.


Ugy gondolom 2 hónap alatt rendbe tudom szedni magam, főleg ha többen vagyunk hozzá....segítünk egymásnak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook