Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » KISMAMÁK, ANYUKÁK! - Baba-Mama Klub fórum

KISMAMÁK, ANYUKÁK! - Baba-Mama Klub (beszélgetős fórum)


2006. márc. 12. 16:57

Sziasztok kismamák!


Mondjátok el, hogy szerintetek mikortól kezd el nagy mértékben nőni a poci? Ti hogy tapasztaltátok hányadik hét körül?


Hoxa, olvastalak a másik fórumon. Nagyon drukkolok neked, aztán majd részletesen számolj be.

Ugye beszélgetsz a kicsivel? Mondd el neki, hogy úgy jártok jobban, ha magától kászálódik kifelé.Én is biztosan meg fogom beszéni vele, hogy magától kell elindulnia...

Készítsd fel őt az elszakadás gondolatára a mai álmatlannak ígérkező éjszakán. Drukkolok neked!

2006. márc. 10. 14:18

Sziasztok!

Nóra lányom január 25-én volt két éves. Egy kis cserfes örökmozgó. Imádom!!!

34. Hoxa
2006. márc. 10. 11:57

Sziasztok!

Még mindig nem szültem meg :)

Jövő hét elején befektetnek, ha addig sem. De nem bánom, majdcsak történik most már valami.

Hoxa

33. _kleo_
2006. márc. 10. 10:03

Szilvi, szerintem ha a karjaidban tartod a babat konnyebb lesz elfelejteni a kapcsolatodat. Egyetertek az elottem szoloval, probalj a picire koncentralni. Tudom konnyu ezt igy mondani, de biztos hogy var rad egy tars, aki a picit es teged is elfogad es orulni tud nektek.


Hoxa, eljen, eljen!!! :)

32. *Gyöngy* (válaszként erre: 30. - Bujdos Szilvia)
2006. márc. 9. 16:00

Szia Szilvi!


Együttérzek veled.... Először is gratulálok ahhoz, hogy egyedül is vállaltad a gyermekedet. Szerintem nagyon jó döntés volt tőled, mert egy baba mindíg pozitív "dolog", még ha a körülmények nehezek is. Úgy gondolom neked most az az egyetlen feladatod, hogy szeresd ezt a picit, aki benned növekszik. Biztos vagyok abban, hogy a benned zajló negatív érzelmeket már így is megsínylette. Neki a te szeretetedre és védelmedre van szüksége, csak benned bízhat, beléd kapaszkodik. Szerintem felejts el mindent, ami nem a baba. Az apukájával való kapcsolatodon még ráérsz gondolkodni, de az a néhány hét, ami még előtted van, annyira hamar el fog szállni, és nem lehet visszafordítani. Változtass az érzelmeiden, és csak a picivel törődj, és inkább az a boldogság legyen benned a meghatározó, hogy a legnagyobb dolog részese vagy, ami emberrel csak történhet.

Szóval akármi is van körülötted, de csak nézd magadban a picurkádat, és örülj a létezésének.

2006. márc. 9. 11:58

Mondjuk azért is nehéz bármit mondani, mert nem ismertem a kapcsolatotokat...mióta tartott, hogy volt a baba tervezés...eleve csak Te akartad, vagy összejött és akkor tudtad meg, hogy ő nem akarja...egy biztos, hogy csak sejteni lehet, hogy milyen nehéz most neked...

Van azért aki tud neked segíteni???

Család, barátok?

2006. márc. 9. 11:47
olyan jó volna néha olyan emberrel beszélgetni, aki tudja min megyek keresztül, mindenki azt hiszi az ismerőseim közül, olyan könnyű nekem, de egyikük sem tudja mi megy végig bennem.
2006. márc. 9. 11:37
Én sem értem hogy lehet valki ilyen. hiába nem is akarta, de egy kicsit érdeklődhetne, hogy vagyunk. na mindegy megprobálom elfelejteni, bár tudom nem lesz könnyű.
2006. márc. 9. 11:28

Szilvi !


Lehet, hogy rossz tanácsadó vagyok...de az ilyen ember az én szememben nem ember...szóval és hagynám a fenébe...

Persze könnyű ilyen "okos" tanácsokat osztogatni, de ha ennyi idő elteltével nem ébredt fel benne semmi...sem Veled, sem a babával kapcsolatban...nem látok sok esélyt arra, hogy ezútán bármikor is felébrednek benne az apai érzések... :-(

2006. márc. 9. 11:26

Hoxa !

Aha....:-) Tök jó...akkor továbbra is várakozó álláspont...izgi lehet :-))

26. Bujdos Szilvia (válaszként erre: 25. - Aed3e137e4)
2006. márc. 9. 11:23
nem. mióta meg tudta hogy terhes vagyok (akkor voltam 2 hónapos) ott hagyott azóta nem is beszéltem vele egyszer probáltam telefonon de ő lecsapta
25. aed3e137e4 (válaszként erre: 16. - Bujdos Szilvia)
2006. márc. 9. 11:20

Szilvi, talán megváltozik, ha majd kibújik a baba és a karjába veheti.

A szülésnél sem akar ott lenni?

24. Bujdos Szilvia (válaszként erre: 17. - _kleo_)
2006. márc. 9. 11:18
köszi a tanácsod. de nem lesz könnyű.
23. Hoxa (válaszként erre: 22. - Lelkesa)
2006. márc. 9. 10:45
Áh dehogy. Ez csak annyit jelent, hogy nyílik a méhszáj, semmi mást. Bár már ez is ad némi okot :) Biztos fogok szülni, csak azt nem tudni mikor :))))))) (De ezt eddig is tudtuk)
22. lelkesa (válaszként erre: 19. - Hoxa)
2006. márc. 9. 10:42
És ilyenkor mit mond a doki??? Nem kell bemenned a kórházba??
21. TÜBI
2006. márc. 9. 10:05
Ja és nincs kizárva a harmadik baba sem csak amikor a párom úgy gondolja oké benne vagyok legyen akkor én húzom a számat most rossz az időzítés stb mikor én gondolom úgy,hogy hát igen legyen ő érvel úgy hogy majd meglátjuk még ráérünk ,egyébként az első csajszi nagyon korán jött (18 voltam) a második is véletlen volt a harmadikat szeretném akkor szülni amikor már minden sinen van (itt főként a ronda anyagiakra, és a félig kész házunkra gondolok)aztán lehet addig halogatjuk míg már késő lesz pedig nekem hiányzik egy baba
20. TÜBI
2006. márc. 9. 09:59

Sziasztok! Nekem két lányom van:

Laura:10éves

Júlia:7 éves

19. Hoxa
2006. márc. 9. 09:38
Csajok, tegnap azt hiszem elment a nyákdugó. Persze ez nem jelent semmit, ahogy utána olvastam.. Pedig úgy derengett, hogy akkor már csak 1-2 nap, de mint kiderült, megtörténhet több héttel a szülés előtt is. Szóval nem lettem okosabb :)
18. Dorsi
2006. márc. 9. 09:30

Nos, már én is 2 gyermekkel büszkélkedhetem!


Villő Szilvia (született:1998.Március.23. Szolnok)

Döme Péter (született:2000.November.16. Szolnok)


Még nem adtam fel, hogy legyen egy 3. is, bár kezdek kiöregedni a gyerekszülésre alkalmas korból!

17. _kleo_ (válaszként erre: 16. - Bujdos Szilvia)
2006. márc. 9. 09:28
Szilvi, szerintem ne eroltesd. Inkabb keress a picinek egy elfogado rendes apukat.
2006. márc. 9. 08:44
Sziasztok! Én 33. hetes terhes vagyok. Az első gyermekem lesz. Nekem annyi volna a kérdésem, hogy az apuka nem akarta a gyereket és nem is érdeklődik íránta, hagyjam vagy probáljak vele beszélni. Nem tudom mit csináljak. Előre is köszi a segítséget.
15. Hoxa (válaszként erre: 14. - Merci)
2006. márc. 6. 14:45
Gratu Merci :)
14. Merci
2006. márc. 6. 09:58
Hahó, bejelentkezem, én májusban szülöm meg Kristófot (ha minden jól megy)!
13. ilda (válaszként erre: 12. - _kleo_)
2006. márc. 5. 15:40
Igazából terv is meg nem is. A kettő után fősulira jártam .A párom nyaggatott ,hogy legyen 3,-ik ,én meg már hajlottam a dologra amikor így sikerült. A picikémmel már eggyütt államvizsgáztunk :))).
12. _kleo_ (válaszként erre: 9. - Ilda)
2006. márc. 5. 14:32

Ilda, direkt terveztetek a 3. baba elott ennyi idot, vagy igy sikerult?


Hoxa, mar gondoltam ra hogy en is leirom a szulestortenetunket, csak ossze kell szednem a gondolataimat. :)

2006. márc. 4. 21:14

Ez jó, a tesómat lejelentem, a saját gyerkőcöm pedig elmarad.


Szóval 1 kislányom van, Napsugár. Július 18-án lesz 4 éves.

10. Hoxa
2006. márc. 4. 18:37
Nemsokára szervezhetünk egy szép kis szülői értekezletet :)))
9. ilda
2006. márc. 4. 15:43

Sziasztok !

3 fővel gyarapítanám a létszámot.

-nagylányom 11 éves lesz júliusban 5,-én

-fiam 9 éves június 14.-én

-pici lányom 2 éves június 11.-én

8. Hoxa (válaszként erre: 7. - Bezzi)
2006. márc. 4. 15:19
Bezzi, gratula Kristófhoz!! Akkor eszerint lógsz nekünk a beígért szülés történettel is a Szülésem története topikban :)))

Kleo, neked nincs kedved leírni? :)
2006. márc. 4. 15:13

Szisztok!

Egy gyerek,Kristóf.9-én két hónapos.

Régen sikerült gépközelbe kerülnöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook