Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kisgyermekes anyukák - mit főztök/ főztetek ma? fórum

Kisgyermekes anyukák - mit főztök/ főztetek ma? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
17. Zebra25 (válaszként erre: 16. - Rexi33)
2013. máj. 8. 13:45

hú, ezeket mi is szeretjük

meg a borsólevest

a meggylevesért mindannyian oda vagyunk

mivel szoktad csinálni? tejszínnel?

16. rexi33
2013. máj. 8. 13:43
szoktam meggy levest is..azt is nagyon szeretik..paradicsom levest betü tésztával
15. rexi33
2013. máj. 8. 13:42
4 és fél évesek de már régóta eszik..csak iglót szoktam venni mert a többi fajta tele van minden vacakkal meg valahogy beszivják magukba az olajat..
14. Zebra25 (válaszként erre: 12. - Rexi33)
2013. máj. 8. 13:39

mennyi idős a babód?

Én is gondolkodtam már a halrudacskán. Végezetül is az csak szín hús.

2013. máj. 8. 13:39

Az én drága férjem ahogy mondaná: hínárleves:),

nem nagyon szeretjük a salátalevest vagy főzeléket.

12. rexi33
2013. máj. 8. 13:38
kukoricás rizs igló halrudacskával
11. Catwalk75 (válaszként erre: 9. - Klauka_)
2013. máj. 8. 13:36

most eszem a salátafőzeléket - kiköpte :-) lehet, hogy higabbra kellett volna. Még jó, hogy "B" tervnek ott volt a gesztenyeszósz, így nem maradt éhen.

Sajnos még csak keveset eszik meg a mi kajáinkból, neki szinte mindig külön kell főzni... Válogatós, mint az apukája :-)

2013. máj. 8. 13:11

anno Lina ette a salátafőzeléket - hozzátápláláskor, meg míg nem volt foga, és külön főztem neki, de most már ilyeneket nem csinálok neki, azt eszi amit mi, már a rántott hússal is pl elbodogul

karalábé leves van ma és rizses hús, előtte paprikás krumpli volt nálunk is saláta miatt, de azt most még nem adtam neki, de majd adok egy levelet a kezébe mit kezd vele :)


nekem néha kell trükközni, ha pl krumpli van husival, akkor először a krumpli kapja, mert ha együtt adom, csak húst eszik, meg vannak ilyen kis huncutságai étkezés terén, de már kitapasztaltam :)

2013. máj. 8. 12:53

Salátafőzeléket és is megpróbáltam, de ment a kutyának :)

Korábban, hozzátáplálás kezdetén szerette, de most... :)

Most már csak hús, rizs és leveszöldség kell. Na meg a kelt tészták, sütik mennének... Nem hagyhatok semmit szem előtt.


Örülök ennek a fórumnak... remélem találok én is valami jót :)

2013. máj. 8. 12:49

Ma itthon van az 5 evesem es a 15 honaposom is, en csirkemell szeleteket csinaltam pizzasfiu modjara:


Csirkemell, picit kiklopfolni


Pici olivaolajon megpiritottam mindket oldalukat es melledobtam 2-3 ringlit, 1 gerezd fokhagymat, 5-6 kapribogyot, megkevertem es felontottem annyi paradicsomszosszal ami epphogy ellepte. 5 percig meg fedo alatt paroltam es kesz:) a kapribogyot es a tobbit, vagyis a szaft suru reszet azt magamnak tettem, nekik csak az ize jutott mert nem szeretik, viszont a szaftot igen


Uborkasalata volt a koret:)

7. Catwalk75 (válaszként erre: 2. - Eec2089081)
2013. máj. 8. 12:40
hű, az enyém nem hiszem, hogy megenné sajnos.. Mennyi idős?
2013. máj. 8. 12:39
zöldborsólevest nokedlivel:) nagyon szeretjük
5. Catwalk75 (válaszként erre: 3. - Miramira77)
2013. máj. 8. 12:39
jól hangzik! sóskát hogy készíted? Mennyi idős a picid?
2013. máj. 8. 12:38

Kezdem a mai ebéddel:

Rengeteg friss salátánk volt, ezért ma úgy döntöttem, hogy újra megpróbálom a salátafőzeléket. Tavaly nem nagyon ette. Egy kis oliva és vaj keverékén megpároltam a salátát, hozzáadtam egy kis pirított lisztet (száraz rántás). Ezt összeturmixoltam és felengedtem egy kis rizstejjel. (tehéntejet még nem kap, de lassan a bölcsi miatt majd be kell vezetni..) Remélem izleni fog neki..

2013. máj. 8. 12:33
Sóskát nokedlivel!
2013. máj. 8. 12:33
Grillezett zöldségek...
2013. máj. 8. 12:32
A kisfiam 21 hónapos és mindennap komoly fejtörést okoz, hogy mit főzzek neki. Van pár bevált recept, de jó lenne bővíteni a repertoárt. Hátha többen is kapunk itt jó ötleteket!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook