Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisfiam elvesztése... fórum

Kisfiam elvesztése... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kisfiam elvesztése...

1 2 3 4
2014. jan. 11. 22:37

Nekem is megszakadt a szívem ahogy olvastam a soraidat!nagyon sajnálom ami veletek történt!

kívánom,hogy minél előbb egészséges,gyönyörű kisbabátok szülessen!!Árminka vigyázni fog az ő pici testvérére és nem engedi,hogy baja essen!!

Az meg egyenesen felháborító ahogy a kórházban bántak veled!!szerintem másik kórházban kéne életet adnod a 2.gyermekednek!<3vigyázzatok magatokra!

35. Márti1990 (válaszként erre: 34. - Ildikó29)
2014. jan. 11. 22:14

Nagyon köszönöm neked Ildikó.Remélem Ármin küld le egy kistestvért.Nagyon várjuk.

Sok sok félelem van bennem hogy megint hónapokat..éveket kell várnom:(

2014. jan. 11. 22:11

Mielőbbi lelki megnyugvást nektek Drága Pici Árminka már odafentről vigyázz mind örökké rátok mint egy drága kis Angyal

Nyugodjon békében a drágs

Ne adjátok fel biztosan hamarosan ismét áldott állapotban leszel és lesz egy pici tüneményes kis babátok akit odafentről Árminka nektek olyan nagy szeretettel küld mint ahogyan ti is vártátok őt és majd az újjabb pici pocilakót

2014. jan. 11. 21:50

Nagyon köszönöm mindenkinek és nagyon sajnálom azokat akikkel ugyan ez megtörtént.

Semmi előzménye nem volt.A boncolás eredménye akkut halál.Megállt a picim szíve.Genetikailag semmi probléma nem volt.

2014. jan. 11. 21:03
Szia nagyon sajnálom a drága kis Ármint, hogy el vesztettétek szerelmetek gyümölcsét zookogva olvatam a cikket magan is és remélemn nem olyan sokára arról írsz adj egy csodás történetet hogy állapotos vagy ujra és egy picinyke életet hordasz aszíved alatt aki egészségesen meg szlwtik és valamelyest fwledteti a mélséges fájdalmatokat
2014. jan. 11. 20:51

Nagyon sajnálom. Potyognak a könnyeim.


Remélem hamarosan egészséges kisbabát tartasz a karodban.

30. édua80 (válaszként erre: 21. - Pasdechat)
2014. jan. 11. 20:22

Én is inzulinrezisztenciával, és Pcos-val kínlódom, hosszú évekbe telt, mire az első babánk összejött. Utána ahhoz képest viszonylag gyors volt. Az orvosom szerint "előkészítette a helyet" a következőnek. Nekünk csak 6 hetet kellett várnunk, mert szerinte ilyenkor még fel van készülve a szervezet a terhességre, mert még emlékszik. Azért én a Varga-féle talpmasszázst is bevetettem. Szerintem az segített rá.

A második babám már 21 hetesen befordult, meg akart születni. Bent tatrották.

Én sem tudtam soha mit válaszolni a "hányadik kisbaba" kérdésre... :(

2014. jan. 11. 20:19
Nagyon sajnálom. Imádkozom értetek a következő pici életért! Sikerülni fog!!!!!
28. szepa74 (válaszként erre: 25. - Vuccli)
2014. jan. 11. 19:10

Szia!


Nekem mint kíderült méhszájelégtelenség van úgyhogy itt a forum és végre egy hozzá értő doki segítségével a következő terhesség megmenthető lehet.

2014. jan. 11. 19:04
:'( De várjuk a második pici történetét,hogyan születik meg,mi lesz a neve,és milyen szinű szemekkel néz Anyucira születése után..:)
26. eva215
2014. jan. 11. 18:47
Őszinte részvétem. :( Kevés ennél szörnyűbb dolog lehet egy nő életében, megszülni a halott babáját. Sok erőt kívánok nektek, és persze mihamarabbi gyermekáldást.
25. Vuccli (válaszként erre: 22. - Szepa74)
2014. jan. 11. 18:29

És mi volt az ok?

Mire kell figyelni?

24. Vuccli
2014. jan. 11. 18:29

Szia!


Rettenetes, ami veletek történt.

Kiderült az ok?

Én 20 hetes vagyok és ilyenkor mindig megijedek, hogy ilyen van...


Volt bármi előzménye?

23. Incó
2014. jan. 11. 17:13
Nagyon sajnálom...
2014. jan. 11. 16:43

Nagyon sajnálom ami veled történt,sajna én 26-19-21 hetesen vesztettem el a babáimat.


Nem tudták végül megmondani ,hogy mi történt vele?


Nekem is csak most derült ki az ok,lehet neked is vizsgálni kell.Kítartás

2014. jan. 11. 16:21
én 23+1 naposan veszítettem el ez az első kislányomat chorionboholy-mintavétel következtében. nekem sem egyszerű teherbeesnem, mert inzulinrezisztenciám és pajzsmirigy-betegségem is van, de van egy 21 hónapos kislányom és most a második kislányomat várom. persze, mikor megkérdezik, h hányadik baba, sosem tudom, h mit mondjak... én sem tudtam megnézni őt. :( nekem 1 év kellett, h elfogadjam, ami történt, de mióta van gyerekem, sokkal jobb minden. :)) nagyon drukkolok, h ne kelljen sokat várni a következő babára!
2014. jan. 11. 16:08

Szörnyűség.... Nagyon nagyon sajnálom...... :( Drukkolok, hogy először fel tudjátok dolgozni, másodszor pedig jöjjön a kisbabátok, aki tényleg meg akar születni. Soha nem fogjátok Őt elfeledni, de a lelketek fájdalmát kicsit enyhíti a megszületett pici....:( A szívem megszakad értetek.

Mondjuk azzal egyetértek, hogy fontos, kiderült-e az oka az elhalásnak? Hátha olyan gond, amire egy újabb várandósságkor figyelni kell!!!!!

2014. jan. 11. 14:58
Végül kiderült, hogy mi miatt halt meg?
2014. jan. 11. 14:22

Őszinte részvétem, nagyon sajnálom!

Nézessétek meg nem e volt rh összeférhetetlenség!

17. 5c98b496b3 (válaszként erre: 1. - Márti1990)
2014. jan. 11. 12:17

újraéltem kicsit az én történetemet. Nekem 4 hónapos volt mar a lnayom, amikor elment, tavaly aprilisban.


Sirasd, gyaszold, őrjöngj. Sajnos tapasztalat.

El fog jönni az idő, hogy egy fél fokkal könnyebb, de ő mindig is a gyermeked lesz.


Mi most varjuk a következő babankat, még genetikai teszt előtt, izgulva, hogy ő egészséges legyen.


De az emlék minden Anya szívében, mindig ott lesz.


Ha barmikor szükséged van segítségre, vagy csak írnal : írj nyugodtan nekem is.


Szeretettel :


Lia

2014. jan. 11. 10:57
Szia Márti, én is megsirattam a kisfiadat, iszonyú lehetett így elveszíteni. Próbálj optimista lenni, és előre tekinteni. Egy barátnőmnek három éve 25 hetes terhesen levált a méhlepény, sürgősségi császárral még éppen hogy csak meg tudták menteni az életét, azt mondták, ha fél órával később mennek be, ő is meghal. A kisfiát már nem lehetett megmenti. Teljesen összetört, de aztán megint próbálkoztak és a napokban született meg a második, egészséges kislánya! Pont tegnap néztem a FB-on a fényképüket, ahol a 20 hónapos nagyobbik lánykája eteti a kicsi újszülöttet cumisüvegből. Nagyon boldogok. Szóval mindig van tovább!!!
2014. jan. 11. 10:53

Megkönnyeztem :'(

de teljes szívemből kivánom hogy mielőbb érkezzen a várva várt gyermek!!És ezuttal minden rendben legyen!!Sok szerencsét nektek!

14. Márti1990 (válaszként erre: 12. - 4740439ec6)
2014. jan. 11. 10:50

:(

Remélem jön majd a pozitív cikk ez után!

13. Márti1990 (válaszként erre: 11. - Cippora)
2014. jan. 11. 10:49
Köszönöm:(
2014. jan. 11. 10:46

:S Megkönnyeztem!


De mint ahogy te is jól látod,valamiért ennek így kellett lennie.Szívből kívánom,hogy legközelebb már egy boldog születésről olvashassunk.

2014. jan. 11. 10:46
Őszinte részvétem :(
2014. jan. 11. 10:41
Köszönöm mindenkitől!
9. Márti1990 (válaszként erre: 4. - Édua80)
2014. jan. 11. 10:40
Nagyon köszönöm!
8. Márti1990 (válaszként erre: 2. - Shanee)
2014. jan. 11. 10:38
Köszönöm!NAgyon sajnálom ami veled történt!Borzasztó lehetett mindezt egyedül feldolgozni!:(
2014. jan. 11. 10:23
;(
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook