Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kinek van kedve velem fogyókúrázni? Léleksegítéssel és összetartással? A cél 10 kiló minusz! fórum

Kinek van kedve velem fogyókúrázni? Léleksegítéssel és összetartással? A cél 10 kiló minusz! (beszélgetős fórum)


2009. aug. 6. 18:29
hol vagytok lányok?
2009. aug. 6. 10:14
torna kipipálva :) most épp sárgadinnyét eszek de nem az igazi édes sajna.
2009. aug. 6. 08:45
En tegnap sem tornaztam. Be kene iktassam a reggeli tornat. Jo lenne menni szaladni egyet, csak egyedul nem jo, es nem is tudom, hogy hova mehetnek. Vagy otthon kene az erkelyen, epp kifer a taposogep, viszont ez azt jelentene, hogy 6kor kell keljek, ami nagyon nehez.
2009. aug. 6. 08:26
sziasztok! jó reggelt :) én most kezdem a tornát. Egy műzliszelettel már feltankoltam és az almásrépám már a hűtőben pihen és várja hogy befejezzem a tornát :) szép napot mindenkinek és napsütést. Bár itt Debrecenben még semmi jele :(
2009. aug. 6. 08:05

Sziasztok!

Tegnap is tornáztam 60 percet csak úgy szakadt rólam a víz. Vacsira meg ettem 2 virslit.

A mai napi reggelim: egy szendvics volt teljes kiörlésű kenyérből, sok paradicsommal és paprikával.

83. paninaro (válaszként erre: 82. - Zsuzsa88)
2009. aug. 5. 23:01
én akkor is azt mondom csakis magad miatt fogyj és ne miatta. :)de inkább életmódot válts és ne csak egy rövid fogyókúrát csinálj, mert akkor mindig visszaeshetsz. ezért jobb ha lassan de bíztosan leadod a kilókat és utána tartod a súlyod. ha pedig gyorsan akarsz fogyni akkor próbáld meg a szigorú Atkinst. állítólag azzal gyorsan ladhatod a plusz kilókat, de nem jó sokáig csinálni mert nagyon egyoldalú. egyél egy nap többször kis adagokat, és nyugodtan ehetsz este is ha éhes vagy, egy kis csirkehústól plusz salitól nem rontod el a diétád. a többszöri kevés evés meg nagyon hatásos mert sosem leszel olyan éhes hogy felfald a hűtőt, ezt tapasztalatból mondom. én amióta 3 óránként eszem keveset azóta sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok és nincsenek éségrohamaim (amik voltak azelőtt)én nyugodtan eszem fehérjét akár este 10kor is és nem hízok tőle..
2009. aug. 5. 22:45

Nem a munkája a sportolás, csak évek óta jár edzőterembe, hogy gyúrja magát. Elgondolkodtam azokon, amiket mondott. Igaza van. Inkább most szenvedjek meg a jó alakért, mert ha most elhagyom magam, rakodnak rám a kilók, elvesz, gyereket szülök, ott már nincs megállás az elhízásban. Azt mondta, így is tetszem neki, de csak az én dolgomat szeretné megkönnyíteni, mert ha pl. bombanő leszek most, akkor ha már szültem, könnyebben fogom ledobni a rámrakodott kilókat, mint ha most nem csinálok semmit. És szerintem igaza van. Nem akarja mondani, de szerintem ő is egy hozzá illő nőt szeretne, elvégre egy builder mellett hogy néz ki egy molett nemtörődöm csaj? Általában a fenekemre mondja mindig, hogy kerekíteni kellene rajta. És inkább örülök neki, hogy engem faragna bombanővé, és nem keres magának mást, olyat, akinek jók a génjei, és semmit nem kell tennie azért, hogy vékony legyen. Pedig megtehetné, ojjoj... Csak úgy tapadnak rá a csajok. És biztos kikelnek magukból, ha meglátnak bennünket, hogy engem ölel, engem csókol, pedig így és így nézek ki. Nem vagyok kövér, de aránytalanul nagy a fenekem. Kb. úgy nézek ki, mint J.Lo. Derékon felül vékony vagyok (na jó, van 1 pici hasam, de nem is ez a gond, inkább az, hogy nagyon kicsik a melleim), és ehhez képest hatalmas kofferom van(88-70-104cm - naugye, még leírni is rossz...). Nem csak a fenekem nagy, a combjaim is nagyon erősek. Az viszont nagyon bosszant, hogy tornával épphogy elértem volna, hogy szépek legyenek a térdeim, erre bumm, visszajöttek a pajzsmirígy problémák, fogytam egyből 3 kilót, és a bőröm most elengedte magát, és hát a gravitáció nem kímél, egyenesen ráhúzódik a bőröm a térdem fölől a térdemre. És begöröngyösödtem megint... :(


Nem lassacskán tervezem leadni a 10-est. Próbáltam már annyiszor, nem ment. Vagy hirtelen fogyom le, vagy sehogy. Nem én akarom így, higyjétek el. :( Ha lassacskán fogyok, nekem irrrtó gyorsan jönnek vissza a lassacskán, nagynehezen leadott kilók (ha 1 picit is elengedem magam), ami nagyon ki szokott borítani. Most azt próbálom, hogy d.e. szénhidrát, d.u. több fehérje, saláta, zöldségek, 6 óra körül vlmi gyümölcs, és azután nem eszek. De már ma elrontottam. :( Nem bírtam ki, majd' megvesztem, olyan éhes voltam, így megettem egy szelet rozskenyeret, hehe... :) Ja, és valszeg ingyen megyek majd edzőterembe. De erről majd holnap.


Most elteszem magam holnapra, korán reggel megyek vérvételre. Fogjátok nekem a csipiszt, hogy minden jó legyen! Ezen múlik, mihez kezdek a továbbiakban.


Legyetek jók, további szép estét!

81. paninaro (válaszként erre: 80. - Narumi099)
2009. aug. 5. 22:06
szerintem 4 kilótól kb 1 hónap alatt szabadulhatsz meg, mármint ha nem valami drasztikus fogyókúrát csinálsz. szerintem hagyd el a kenyeret és a lisztes dolgokat, vagy csökkentsd le nagyon minimálisra, a vacsorát meg ne hagyd ki egyél valami könnyű husit salátával. :)
2009. aug. 5. 21:55

Sziasztok. Szeretnék én is csatlakozni. Már egy ideje futkározom, de a kaján nem nagyon változtattam, hát itt az ideje:) Szeretnék egy csapathoz tartozni:)Olyan 3-4 kg van rajtam, de nagyon nehezen szabadulok meg akár egy kilótól is. Komolyabb változtatűst nem tudok bevezetni. A munkahelyemen nincs is reggeli szünet... Csak futtában lehet enni. Arra gondoltam, hogy kihagyom a vacsit, nélkülözöm az édességet, és normál adagokat eszem. Plusz mindennap szeretnék menni futni. Tegnap és tegnapelőtt is voltam, de mai nap sajnos sztornó volt.

Szerintetek ezzel a "módszerrel" milyen gyorsan tudom leadni a kilókat?

79. paninaro (válaszként erre: 78. - Sznevera)
2009. aug. 5. 21:30
én 2 hónapja csináltam ezt, lefényképeztem magam bikiniben előlről, hátulról és oldalról..na ez segített abban hogy elkezdjek diétázni :D én is úgy terveztem hogy hetente csinálok fotókat , de elmaradt..de lehet ha hazamegyek hétvégén, majd csinálok megint egyet és összehasonlítom.
2009. aug. 5. 20:12

képzeljétek elhatároztam hogy holnap reggel torna előtt csinalok egy képet magamrol edzőruhában, megmérem magam centivel és nem mérem magam majd csak egyszer két hétben.

és minden honapban csinalok uj kepet és centizem magam.

Ki tart velem?:)

77. sznevera (válaszként erre: 76. - C8012ab2c6)
2009. aug. 5. 17:00
ez a magyarázat nagyon tetszik :D:D
2009. aug. 5. 16:21
Sziasztok!!Ti nagyon tudtok!Ahogy olvasom itt a hsz-eket..hát...én elbújhatok..Én annyit mozgok,amennyit a 3 lúrkómtól lehet..a kajára viszont figyelek!!És 6 után én sem eszem!!Ja,és szűztea kapszulát szedek,meg iszom is a zöldteát!nekem használ---mert hányingerem van tőle,annyira útálom!!!De ha hányingerem van ugye,akkor nem kívánok semmit!!És ez a lényeg!!Mindenkinek kitartás!!!!
2009. aug. 5. 13:51
Az edző is azt szokta mondani, hogy azért van mert átalakul a testem. Na de majd meglátjuk mi lesz a vége. Remélem az hogy elérem a célt.
2009. aug. 5. 13:51

Na egy hatalmas sétán is túlvagyok és persze az egy óra intenziv tornámon :) 40perc Norbi Aerobzóna + 20perc Rubint Rékás popsi, belső-külsőcomb és has.

Az ebéd: Csirkemellsonka, reszelt sajttal, desszert: 1 zacskó N*bilis almaszirom :) nyam nyam kb az egész csak 300kcal( sonka: 100kcal, sajt 100kcal, alma: 62kcal)

73. sznevera (válaszként erre: 61. - Kozmaedo)
2009. aug. 5. 13:46
hogyne lehetne :) örülünk Neked
72. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 71. - 8fe4afaa5f)
2009. aug. 5. 13:44

értem.


Én néha csalánteát szoktam inni(legfőképp azokon a napokon), vízhajtó, de elvileg zsírégető is. Hát nem tudom. A lényeg hogy az ilyen teák úgysem ártalmasak, szóval, nagy bajunk nem lesz belőle..

71. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 70. - Mazzzsidrazzzsi)
2009. aug. 5. 12:56
A zold teahoz hasonlit, de Romaniaban elek es innen veszem. Annyi, hogy romanul van rairva ,,tea a fogyashoz". Rengeteget kiprobaltam mar, nekem ez valt be. A zold teat hiribelhetem , elgfeljebb csak pisilek egyet a sok ivaszattol.
70. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 67. - 8fe4afaa5f)
2009. aug. 5. 12:52
mi a neve annak a diétás teának?
2009. aug. 5. 12:51
*fogysz
68. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 66. - Kozmaedo)
2009. aug. 5. 12:51
akkor biztos azért nem fogsz, mert izmosodsz..:) a centik is fontosak, sőt talán fontosabbak mint a kilók, mert a centik látványosabbak..
2009. aug. 5. 12:04

Udv az ujaknak! mindenkit szivesen latunk.

Az en dietam: keves szenhidrat, az is inkabb reggel, sok nyers, parolt zoldseg, gyumolcs. Minden nap 2-3l viz, 1 ora torna. @ nap piheno hetente. Amit nem eszek: krumpli, rizs, tesztafelek, alkohol, zsiros dolgok. Olivaolaj rendes olaj helyett. Korulbelul ennyi. 6 utan igyekszem nem enni, csak a dietas teamat meginni.

2009. aug. 5. 11:43

Aerobik jellegű heti 4x60perc.

Az étkezésre igyekszem odafigyelni. Kerülüm a szénhidrátot és este igyekszem nem enni.

2009. aug. 5. 11:13

mit én mennyit tornázol??

hogyan étkezel?

64. kozmaedo (válaszként erre: 63. - Mazzzsidrazzzsi)
2009. aug. 5. 10:43

Köszi szépen.

Kb. 10 kgtól szeretnék én is megszabadulni. Bár mióta rendszeresen tornázom(4 hónapja)cm-ben van némi változás, csak azok a fránya kilók nem akarnak mozdulni. Most 80kg vagyok. A cél 70kg-68kg elérni.

63. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 61. - Kozmaedo)
2009. aug. 5. 10:37
Szia! én is újnak számítok még itt, de szerintem mindenkit örömmel fogadnak/fogadunk! úgyhogy hajrá!:)
2009. aug. 5. 10:36

jó reggelt!

Fehérje napot én is szoktam csinálni, de az csak egy nap, amikor minimális szénhidrátot veszek magamhoz, leginkább tojást, tejet, kefírt, csirkemellet eszem. Szerintem nagyon segít a fogyásban 1-1 ilyen nap is, és ha valaki huzamosabb ideig csinálja, akkor nagyon hatásos..főleg sport mellett..:)


Én nemrég keltem, még csak most fogok reggelizni. 20dkg szilvát.

2009. aug. 5. 10:22

Sziasztok!

Lehet még csatlakozni?

60. paninaro (válaszként erre: 56. - Sznevera)
2009. aug. 5. 10:15
én olyan "fehérje" diétát csinálok , hogy eszek szénhidrátot is csak többnyire fehérjét és én sem eszek szénhidrátot este már.ja és nem eszem kenyeret lisztes dolgokat,cukrot, édességet. oké persze néha néha igen de ha nagyon komolyan csinálom akkor semmit hetekig. nagyon jól működik és tartom vele a súlyom. ja és mellette sportolok, napi rendszerességgel (na jó most két hétig kimaradt a nyaralás miatt :S )
59. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 58. - Jofre)
2009. aug. 5. 09:26

En mar elore rettegek a szulestol.


Amugy en megiszom a napi 2 l vizet, tornazok is szinte minden nap megsem feszes a borom. Fogyni sem fogytam hirtelen sokat, 7 honap alatt 5 kg-ot. Nem ertem miert..... Mit tehetek? Lehet kene menjek szaunaba.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook