Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kinek van kedve velem fogyókúrázni? Léleksegítéssel és összetartással? A cél 10 kiló minusz! fórum

Kinek van kedve velem fogyókúrázni? Léleksegítéssel és összetartással? A cél 10 kiló minusz! (beszélgetős fórum)


178. sznevera (válaszként erre: 177. - 8fe4afaa5f)
2009. aug. 18. 07:34
:)
177. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 175. - Narumi099)
2009. aug. 18. 07:16
Egy nap az semmi ilyenkor. En 2 hetig leszek elutazva majd szeptemberben es kocsival korut.Valoszinu, hogy nem fogunk etterembe menni enni, mivel draga lenne, ugyhogy hideg kaja vegig. Remelem meg tudom oldani salatakkal. Majd teszek par fej kaposztat :)).
176. sznevera (válaszként erre: 175. - Narumi099)
2009. aug. 18. 07:15

üdvözöllek újra itt :) hogy birod a két nadrágos futást? jobban is izzad a lábad tőle? vagy hogy megy ez? :)

Mit terveztek amúgy a nyár utolsó két hetére?

2009. aug. 17. 21:44

Sziasztok!

No, visszatértem. Tegnap jöttünk haza, nem is erőltettem túl magamat. Bevallom, ettem édességet, dehát egy héten egy napot csak lehet bűnözni:)

Ma megint kimaradt a vacsora... Nem is vettem észre. Voltam ma kocogni (2 nadrágban) fél órát, utána lábemelgetés 4 féle módon hozzá hasprés:) Remélem így hatásos lesz a dolog:)

A kommenteket visszaolvasva, nem tudnám magamtól megvonni a szénhidrátokat... Elismerésem, aki ezt meg tudja tenni:)

174. paninaro (válaszként erre: 173. - 8fe4afaa5f)
2009. aug. 17. 18:03
én is a fogorvossal vagyok így, hiába van időpontom félórát tuti várnom kell mindig.Múlkor már majdnem megkérdeztem , hogy akkor minek kell időpont ha sosem kerülök be akkor, de inkább nem akartam velük veszekedni. de a 3 órás várakozás az azért dúrva...
173. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 172. - Sznevera)
2009. aug. 17. 15:16

Kellemetlen mikor kell varmi es idopontod is van....en a fogorvosnal vagyok igy. Mikor masodiknak voltam teve akkor is kellett varni 15-20 percet. Szerencsere most elso leszek...

Orulok, hogy semmi baja az anyajegyednek.

2009. aug. 17. 15:11

képzeljétek mi történt ma velem.

Volt időpontom anyajegyszűrésre és oda is mentem időben, erre 3 órát kellett állnom, úgy hogy még csak hely sem volt leülni.

Elegem van.. hulla vagyok.

Ám legalább nincs semmi baj az anyajegyeimmel :)

2009. aug. 17. 12:04
En tegnap ettem igy tele magam. Mar mozdulni sem tudtam, de azert meg ettem par barackot. Nekem viszont torna sem volt, mivel fajnak a terdeim. 1szer tornaztam mult heten.
2009. aug. 17. 10:36
szombat este kedvenc sushi éttermünkben voltunk, és 14 euroért annyit eszik az ember amennyit akar. namármost én ilyenkor nem tudok ellenállni, hogy ne kóstoljak meg majdnem mindent. Annyit ettem , hogy szó szerint alig bírtam mozdulni, régvolt már ilyen.:S vasárnap ezért alig ettem , kicsit kíméltem a gyomrom. de azért hétvégén mindennap edzettem, meg megcsináltam már a ma reggeli 40 percet is. a súlyom ugyanannyi mint egy hónapja,mondjuk elég lazán vettem a dolgokat mostanában szóval nem csodálom .nagyon keményen kéne nekiállnom diétázni hogy lemenjen a maradék.
2009. aug. 16. 20:42

na hogy telt lányok a hétvége? :)


Én sajna ma nem tornáztam de ezer dolgot csináltam helyette: reggel motoros túra, délben bevásárlás, délután a kedvesem meglepett egy éttermi ebéddel, de hála istennek csupa update dolgot ettem, update1es sajttálat :) (parmezán, pannonia, gomolya) utánna meg csirkemellet sajtmártással mustárral, köret pedig brokkoli és répa.

édességnek pedig egyetlen nyalást ettem borkrémből :) olyan büszke voltam magamra.


Most pedig túl vagyok 1,5 óra sétán :)

2009. aug. 15. 12:46
amíg nagyon szigorúan diétáztam nem ettem sem kenyeret sem lisztes dolgokat,rízst , krumplit, cukrot..stb. Most már néha-néha eszem kenyeret reggelire, de nem fehéret és elég ritkán, tésztát nem is emlékszem mikor ettem utoljára. rízst azt néha szoktam.
167. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 166. - Sznevera)
2009. aug. 15. 10:23

EN is teljesen elhagytam ezeket, rizset sem eszek. Krumplit csak vasarnap, de akkor is csak azert, hogy legalabb akkor ne egyunk kulonbozot es ugy keszitem, hogy ne legyen zsiros egyaltalan.

Reggel zabpelyhet eszek kenyer helyett. Ha ettem reggel teljes kiorlesu kenyeret hiztam hetveger 1 kg-ot. Inkabb elhagytam azt is.

2009. aug. 15. 09:40

Én ma már tul vagyok a tornán: Sinkó Andinak a kickbox dvdjére tornáztam, utánna meg még 20perc Rubint Réka popsiformálás :) kezdek alakulni, már a párom is egyre elégedettebb :)


Ti amúgy kenyeret mennyire esztek? én teljesen elhagytam az étkezésemből a kenyeret, péksütiket, a tésztát meg a krumplit. ez mennyire baj? meg valahogy nem is kivanom őket. valahogy úgy vagyok vele hogy jobban esik az a tudat hogy megeszek 2barackot meg 3szilvát mint egy pogit.

Ti hogy vagytok ezzel?


Puszi nektek és szép napot mára!

Sipirc ki a szabadba és élvezzétek a jó időt:) itt ragyog a nap hétágra :)

165. sznevera (válaszként erre: 164. - 8fe4afaa5f)
2009. aug. 15. 09:38
ha sokaig ilyen keveset eszel akkor igen. De vigyázz ezzel mert ez is nagyon veszélyes lehet. nehogy valami bajod legyen. inkabb legyen plusz 5kilo mint 5hét kórház.
2009. aug. 15. 08:27
Altalaban mukna utan csak par szelet dinnyet eszek. Jol megtelek tole. Tegnap akartam enni egy kis salatat egy szelet disznohussal. Elovettem egy kistanyert, ratettem a hust es 3 kanal salatat(kaposzta, uborka, paradicsom, paprika, feta sajt), hat szoszeritne kipikkadtam. Alid tudtam megenni.Gondolhatjatok, hogy mennyi lehetett, ha fele kistanyerra tettem a salatat es max 3 evokanallal lehetett. Igy osszeszorulhatott a gyomrom??
2009. aug. 14. 21:59
acska! szerintem valami tojást sonkával, vagy esetleg valami salátát kellene. legyen jó könnyű és ha lehet mindig igyál meg kaja előtt 3-5 dl vizet (szénsavmentes ásványvizet vagy sima csapvizet), mert elteliti a hasat és kevesebbet kiván majd a hasid :)
2009. aug. 14. 12:52
Jovoheten ejszakas leszek.......nem voltam mar egy eve. Szerintetek mit lehet hozni enne, hogy jol is lakjak, de ne is hizlaljon? Eddig 6 utan nem ettem. Kicsit felek, hogy baj lesz belole, marmint az ejszaka evesbol.
2009. aug. 14. 10:40
én is itt vagyok még csak diétám felfüggesztve kicsit, mert vendégeink vannak vasárnapig, és teljesen össze vissza eszem meg iszom :S jó lenne már egy kis nyugi amikor tényleg szigorúan be tudok tartani mindent na meg tudok edzeni is
2009. aug. 14. 10:08
ugy tunik :) de mi legalab kitartunk :) nekem is kellene valami farmer :)
2009. aug. 14. 09:47
Sziasztok. Latom mar csak 2-en maradtunk. Holnap reggel kell merjem magam, kicsit izgulok, hogy csak 1szer tudtam a heten tornazni....remelem nem csalodok nagyot. Kene menjek venni valami nadragot, mert mar csak 1 van, a tobbi mind elszakad ,,nagyobb" koromban.
2009. aug. 14. 07:37
jó reggelt lányok! hogy vagytok?
2009. aug. 13. 20:25
En ma nem tornaztam. Nagyon faradt voltam es a terdeim is nagyon fajnak.
2009. aug. 13. 19:42
hol vagytok? én itt agyalok hogy menjek e még egyedül futni egy fél órát vagy ne. most kajáltam mozzarellát gombával :) jaj de fini volt :)
155. sznevera (válaszként erre: 152. - Narumi099)
2009. aug. 12. 20:37
Érezd jól magad és várom az eredményeket :) drukkolok és kitartááááááás :)
2009. aug. 12. 19:53
Nekem is sikerult ma tornazni.
2009. aug. 12. 18:28
Mai torna is kipipálva!:)
2009. aug. 12. 16:24

Sziasztok!

Üdv innen Battonyáról:) Csak most tudtam géphez ülni. Ma kimarad egy edzés, így volt reggel egy és most este fél hatkor lesz még egy. Sajnos a kaja színvonala nem sokat változott, amióta legutoljára itt voltam. Szóval nem valami sokat eszem....

De ma már olyan izomlázam volt, hogy csak na:D Legalább érzem, hogy mozogtam:) Alig várom a hétfő reggelt, hogy megmérjem magam:D Remélem két kilóval kevesebbet mutat, csak az a gond, hogy közben izmot és építek, így lehet, hogy csak centikben lesz változás.

Látom, nem adjátok fel! Nem is szabad! Lélekben veletek vagyok!:)))

151. zsumma
2009. aug. 12. 14:38
sziasztok! tegnap én sem tornáztam, pihenőnap:-) de ma már kell!! enni jókat ettem, szójapöri, dinnye, barack, meg is lett az eredménye,-40 dkg:-) nagyon örülök!
2009. aug. 12. 12:38
tegnap este sikerült jópár koktélt meginnom, nem is csodálom ha nem megy lejjebb a mérleg..:S és mától egy hétig vendégeink lesznek, sőt lehet jövőhéten is , szóval megint teljesen felborul a megszokott életritmusom és persze ilyenkor diétázni sem könnyű.na majd kiderül mi lesz.
149. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 146. - Sznevera)
2009. aug. 12. 10:13
Nem az akaratero hianyzik, csak olyan faradt vagyok estere. Hetfon pedig vendegeim voltak es a szulinapom nem akartam a fogyival foglalkozni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook