Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kihasználós család fórum

Kihasználós család (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
316. Channa* (válaszként erre: 173. - Kicsimanóci)
2016. nov. 4. 16:33

Ahogy illik!?:DDDD

Akkor sokan nem vagyunk illendően megkérve...


Egyébként ez a felelőtlen tesózás is undok dolog. Mi közöd van a fiú családjához? Hogy mersz te ilyeneket mondani rá!?


Reménykedek benne, hogy a srác elolvassa, vagy amúgy is rájön, hogy tőletek meneküljön. Harácsoló, undok család vagytok! Család? Még ennek sem nevezném....

315. Channa* (válaszként erre: 172. - Kicsimanóci)
2016. nov. 4. 16:30

Honnan tudod te, hogy kinek milyen a pénzkezelési kultúrája?


Az összes hozzászólásodból az tűnik ki, hogy utálod a fiú családját, és azt hiszed, hogy csak az a jó, amit te teszel.

314. Channa* (válaszként erre: 170. - Plavalaguna)
2016. nov. 4. 16:27

Azt sem tudod, hogy igaz e bármi is abból amit írt a fórumindító. Lehet, hogy ők azt hiszik, hogy cigire, piára, luxus autóra kell a pénz, aztán az is lehet, hogy teljesen más van a háttérben.

Csak azt "ismerjük, amit itt levetített nekünk a fórumindító, a fiú semmit nem írt nekünk.


Nekem pl. eszembe nem jutott addig számolgatnom a férjem pénzét, amíg nem házasodtunk össze. Szerintem a számolgatás innentől jogos, előtte nem.

313. Channa* (válaszként erre: 169. - Kicsimanóci)
2016. nov. 4. 16:24

De mint már írtam, a lány is tartalékolhatna.

Azt írtad, hogy jól keres, így gondolom marad neki belőle, mert gondolom nem luxus lakást bérelnek, luxus berendezéssel és gondolom nem luxus dolgokra költekeznek, hiszen a lány a leírásod alapján takarékos, nem költ luxus autóra, cigire, piára, kaviárra, lazacra, hanem olcsó dolgokat eszik, így marad még megtakarításra is, nem?

Ne a fiú pénzét számolgassa, hanem a sajátját, erre majd ráér akkor, ha valóban együtt lesznek.

312. Mezei Virág (válaszként erre: 304. - Massalhangzo)
2016. nov. 4. 16:22

Igen érdekesen gondolkodsz...


A családtagok felnőtt emberek - állítólag!

Akik nem addig nyújtózkodnak, ameddig a takarójuk ér. Felelőtlen emberek, akik más pénzére apellálnak.

Nem megélhetésre kell nekik. Nem szorulnak segítségre.

Amúgy meg ha már együtt élnek a fiatalok, közösen kell dönteni mindenről szerintem.

311. ancsika688 (válaszként erre: 307. - Túrógombócka)
2016. nov. 4. 16:22

De ha ultimátumot adnak neki ,akkor rákényszerítik.

Egyébként veletek értek egyek,ha segíteni akar,akkor segítsen kevesebb összeggel.

A lány is tartson meg magának kb. annyit,mert ki tudja mi lesz később,legyen tartalékja.

Nekik kell kompromisszumot kötniük,de a tiltással szerintem nem ér el semmit a lány.

310. Channa* (válaszként erre: 168. - Plavalaguna)
2016. nov. 4. 16:19

Azért letisztázhatnátok magatokba azt, hogy a fiúnak a szülei és a nővére a családja. Ez a lány pedig senkije. Bármikor bármelyik léphet és akkor mi van a pénzzel? A lány visszaadja majd, amit elköltött? Vagy jogot formál majd rá, mert vele volt 3 hónapot?

Ha ez a kapcsolat komoly lenne, akkor a fiú már rég nem adna senki másnak pénzt, de úgy tűnik, hogy neki a családja még nem a lány....

309. massalhangzo (válaszként erre: 306. - Ancsika688)
2016. nov. 4. 16:19

szerintem is ez lesz, ha normalis a srac. es ha ossze is hazasodnak, az sem garancia arra, hogy egyutt is maradnak


a lany is meg fiatal, epitheti a karrierjet, hogy jol eljenek. persze az is ugyes huzas, ha talal egy balekot, aki minden penzet "kozosbe" teszi, majd a lakast is, amiert o gurizik tobbet, valaskor meg viszi mindennek a felet a csaj :D


szerencsere en nem ilyen huszoneveseket ismerek. ha nem is keresnek ilyen jol, kozosen terveznek, mindenbe egyenloen adnak, ha valamelyik jobban keres, o veszi meg, ami kell, vagy felreteszik. de semmi ilyen kovetelozes nincs, hogy te a tobbletbol sem kolthetsz, hiaba kerested meg ra a penzt, csak arra koltheted, amire en is akarom

308. Channa* (válaszként erre: 167. - Massalhangzo)
2016. nov. 4. 16:15
Szerintem hagyd! Úgy sem értik meg, hogy miről beszélsz!
307. túrógombócka (válaszként erre: 306. - Ancsika688)
2016. nov. 4. 16:15

titokban? hisz pontosan tudják, mennyit keres?

amúgy az tényleg előremozdítana mindent, a titkolózás.

306. ancsika688 (válaszként erre: 304. - Massalhangzo)
2016. nov. 4. 16:13

És azért azt is figyelembe kell venni,hogy még NEM házasok.Sok minden történhet még addig,főleg ha a jóakarók még segítenek is szétszedni őket.

Esetleg a belegyezik a srác,azt mondja a lánynak ,hogy nem ad,de titokban mindig is segíteni fogja a családját.Így elkerülheti a vitákat minkét részről.

305. massalhangzo (válaszként erre: 299. - PöttyösPanka)
2016. nov. 4. 16:07

te mibol szurted le, hogy a srac felgozzel lapatol? mert a forumindito azon kivul, hogy a csaladjanak sok penzt ad, csupa jot irt rola. jol keres, szereti a csajt, kozos lakasba is belefeccolt, tervez, kompromisszumot kot


a csaj miben lapatol? azon kivul, hogy keveset keres, es ultimatumokkal dobalozik. mi az, amit o ad ebbe a kapcsolatba? hogy megneveli a sracot, az minden penzt adjon haza, hogy majd ha szul, gyerek stb.? ja, igy konnyu :D :D

304. massalhangzo (válaszként erre: 293. - Plavalaguna)
2016. nov. 4. 16:04

ti mennyibol eltek a paroddal? szerintem kezdesnek netto 520 ezer nem olyan rossz. es kotve hiszem, hogy a legtobb fiatal ugy megy bele lakasvasarlasba, kozos eletbe, gyerekvallalasba, hogy full tele vannak penzzel es tobb tizmillio van tartalekban a bankszamlan. es meg aki igy megy bele kozos eletbe, annal se hiszem, hogy feltetlen boldogabb lenne, jobb hazassagban elne, mint akinek keves penze van


itt csak egyoldalu elvekkel, elvarasokkal dobaloztok, mintha semmi gyakorlat nem lenne. nem hiszem el, hogy soha semmilyen kompromisszumot nem kotottel a hazassagodban


de nezzuk a gyakorlatban. tesod kocsit akar venni, de nem keres annyit, hogy megtehesse. azt mondod, hozzajarulsz, vegye csak meg, mert megteheted, jol keresel. a parod kijelenti, hogy ez nem a te dolgod, hogy fizesd. igaza van. erre te fogod magad, es tovabbra nem jarulsz hozza, inkabb vegignezed, ahogy nem tudja fizetni, elveszti a kocsit, bedol a hitel? mikozben siman segithetnel


alkoholista, bagos az anyad. a fizetese/nyugdija nagy reszet elissza, elszivja, alig vagy nem marad kajara, rezsire. te jol keresel, kisegited havonta. a parod azt mondja, nem erdemli meg, nem a te dolgod. igaza van. akkor ezentul nem segitesz, vegignezed, ahogy anyad ho vegen nem eszik, nem fizet rezsit, kikapcsoljak a villanyt?


nem csak ugy es azert ad vagy segit az ember, hogy viszonzast lasson, vagy mert az ugy igazsagos. foleg csaladon belul. nem hiszem, hogy minden ferj es feleseg gancs nelkul lenne, soha nem kovetne el hibakat, amiert a masik tartja a hatat


nem jo feleseg vagy ferj az, aki kenyszeriti a tarsat olyasmire, amit nem akar, csak azert, mert a sajat velemenye, meglatasa mas. nem beszelve arrol, hogy ha o lenne abban a helyzetben, lehet, ugyanugy cselekedne


de persze a legtobb ember onzo seggfej, csak azt nezi, hogy neki mi jar, es minden mas az piocasag, szemetseg, nem nezi azt, hany emberen gazol at a kicsinyessegevel, ostobasagaval


itt is ki lehet barmit zsarolni a sracbol, megkapja a csaj azt, hogy az anyosekkal is rosszban lesz, plusz osszeugrasztja a leendo ferjet a csaladjaval, akiket szeret. plusz megkapja majd idovel, hogy a ferje elhallgat dolgokat inkabb, minthogy balhe legyen

303. túrógombócka (válaszként erre: 301. - PöttyösPanka)
2016. nov. 4. 16:01

hogy költözzenek messzebbre...

de minek, ha itt van jó állása mindkettőnek?

302. Mezei Virág (válaszként erre: 301. - PöttyösPanka)
2016. nov. 4. 15:59
Hiába...
301. PöttyösPanka (válaszként erre: 300. - Túrógombócka)
2016. nov. 4. 15:57
Én ezt már leírtam,
300. túrógombócka (válaszként erre: 299. - PöttyösPanka)
2016. nov. 4. 15:56
akkor mit csináljon a lány szerinted?
299. PöttyösPanka (válaszként erre: 297. - Túrógombócka)
2016. nov. 4. 15:54
Nem a ház a fontos, hanem hogy együtt építsék a közös jövőt. De ha fiú csak fél gőzzel lapátol, akkor nem biztos, hogy arra haladnak, amerre akarnak.
298. PöttyösPanka (válaszként erre: 294. - Túrógombócka)
2016. nov. 4. 15:53
Csak azért ne spóroljanak, mert mások kevesebbet keresnek? Az, hogy mások feleennyit se keresnek, és mégis megoldják nem feltétlen igaz. Vagyis megoldják úgy, hogy sosem vesznek házat, mert nincs miből.
297. túrógombócka (válaszként erre: 296. - PöttyösPanka)
2016. nov. 4. 15:50
ha a lánynak a ház a fontos, nem a fiú, akkor tényleg jobban jár, ha szakít és keres magának egy valóban pénzes pasit.
296. PöttyösPanka (válaszként erre: 293. - Plavalaguna)
2016. nov. 4. 15:49
Pontosan. Ha mindenki arra költ, amire jól esik, sosem lesz belőle ház. Ha a srácnak is a saját otthon a cél, akkor egyszerűen nem fér bele százezreket elpocsékolni.
295. Mezei Virág (válaszként erre: 289. - Túrógombócka)
2016. nov. 4. 15:49
Nem is vártam el...
294. túrógombócka (válaszként erre: 293. - Plavalaguna)
2016. nov. 4. 15:48

mások még feleennyit se keresnek és valahogy mégis megoldják.

erre írtam, h üljenek le, beszéljék meg, ki hogyan képzeli, mennyit tesznek a lakásba, stb. de azt mondani, h ne adj a családodnak, nem lehet.

293. plavalaguna (válaszként erre: 291. - Túrógombócka)
2016. nov. 4. 15:46
Csak annyi a gond, hogy ti hol éltek?? nem milliós keresetekről van szó... Ha gyereket akarnak, meg albérletben laknak.. 27 éves a srác, nincs ház, vagy lakás, nincs szülőktől támogatás... szóval szerintem a családalapítás így érdekes, ha mindenki költ magára, mert miért ne, meg senki se szóljon a másikéba... a ygerekkel akkor mi lesz??? arra ki költ majd? azt ki tartja el, ki neveli?? Szóval itt a gond.. a családalapítási szándékban.
292. plavalaguna (válaszként erre: 282. - Massalhangzo)
2016. nov. 4. 15:43

Én hol azt nyomattam?? Én azt mondom, döntsék el mit akarnak.

Egy biztos, ebben a helyzetben ha együttmaradnak, lesznek nehézségek a család miatt egy jódarabig. persze mindenki azt gondolja, majd ő kivétel lesz... úgy legyen.

291. túrógombócka (válaszként erre: 290. - Plavalaguna)
2016. nov. 4. 15:41

igen, költsön az asszony is magára, amire szeretne.

mi ezzel a gond?

290. plavalaguna (válaszként erre: 279. - Túrógombócka)
2016. nov. 4. 15:41

hmm... aham... belső késztetés... meg életrevaló... De akkor ugye az asszonyka is majd ha sokat keres, akkor osztja amire akarja??

meg szerintem evvel a mentalitással gyereket vállalni... háááttt...

289. túrógombócka (válaszként erre: 288. - Mezei Virág)
2016. nov. 4. 15:38
nem tudom, miről beszélsz.
288. Mezei Virág (válaszként erre: 283. - Túrógombócka)
2016. nov. 4. 15:32

Igen, csak boldogsága nincs.

De van egy lejmoló családja, ami nyilván sokkal többet ér, mint a saját boldogsága! A jövője.


Én meg utálom a másokat kihasználó embereket!

287. túrógombócka (válaszként erre: 286. - Spinneli)
2016. nov. 4. 15:15
lehet választani. nem muszáj hozzámenni.
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook