Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kihasználós család fórum

Kihasználós család (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
406. kicsimanóci (válaszként erre: 401. - Channa*)
2016. nov. 4. 18:35

Ezt majd eldönti a fiú.

A lány most bízik. Nagy meccs lesz, de egyszer borulni kell a bilinek.


Azért az olyan témákat jobban szeretitek itt egy páran, ahol elcseszett életek miatt kell sajnálkozni/kiosztani az embert.

Többen azt sem tudjátok, hogy mi a különbség, ha önerő 10 M és hitel 10 M, mint mondjuk önerő 3 M és hitel 17M

Szóval igazából a mássalhangzó félékhez vagy sorolható te is, hiába kérted ki magadnak.

405. gribedli*** (válaszként erre: 395. - Kicsimanóci)
2016. nov. 4. 18:34

Már miért ne lehetne? Spongyát rá! Kirepült a kicsi fiuk, majdcsak megnyugszanak! Különben meg te írtad, hogy az anyuka nagyon szeret összejöveteleket szervezni, és olyankor csupa báj, adjunk neki egy esélyt így látatlanul is, hogy megbarátkozik a helyzettel, és remélem, hogy a pozitívumot értékeli, pl pár éven belül azt, hogy a fia egy talpraesett csajt vesz el. Az ilyennek örülni kell. De ha átmegy utálkozásba, akkor a fene megette.


Momentán senki sem utálkozott a részükről. Leszedték anyagilag de ki mondta, hogy ha nem ad, akkor nekiállnak hisztizni, utálkozni, hergelni? 50-50% esély van arra is, hogy elintézik civilizált szülő módjára. Én legalábbis így állnék hozzá.

404. túrógombócka (válaszként erre: 379. - Kicsimanóci)
2016. nov. 4. 18:33
én élek lelki nyomorban? nem én mondogatom az unokahúgomnak a hülyeségeket...
403. plavalaguna (válaszként erre: 387. - Massalhangzo)
2016. nov. 4. 18:31
ha a srác kérte meg a csaj kezét, eszedbe se jut, hogy ő szeretne mondjuk 30 évesen már apa lenni, vagy még 35 alatt??? ez azért nem olyan extrém éltkor... És hogy majd szeretne ténylegesen apa is lenni, nem hitelen, lakhatáson görcsölni?? azért a normális pasik így gondolkodnak családalapítás előtt.
402. kicsimanóci (válaszként erre: 397. - Channa*)
2016. nov. 4. 18:31

Miért, nem szoktál úgy beszélni (gyengébbek kedvéért), hogy átmész egyes szám első személybe?


Én szoktam ügyfelekkel: : Pl.: Lízingdíjat fizetek, utalom ekkor, stb.

És nem pedig: lízingdíjat fizet az illető, utalja az illető.

Könnyebb így magyarázni.

Én már vén ló vagyok, 48 éves (jó lenne, ha 20 évvel fiatalabb lennék).

401. Channa* (válaszként erre: 399. - Kicsimanóci)
2016. nov. 4. 18:30
Akármit teszel, az a kis fattyú az ő vére és ha van esze, akkor nem hagyja, hogy a "felelőtlen" nővér miatt nélkülözzön.
400. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 396. - Gribedli***)
2016. nov. 4. 18:29
:)))
399. kicsimanóci (válaszként erre: 383. - Channa*)
2016. nov. 4. 18:28

Jól gondolod, felelőtlen pasi csinálta, aki nem fizet gyerektartást. A nő a gyerekkel akarta megfogni a pasit, hát nem jött be.

Ezt nevezem felelősségteljes gondolkodásnak amúgy, szülni a vakvilágba.

Ez nem ribi, aki megtervezi az életét, az a ribi biztosan.

Amúgy miattam fattyú is lehet, de ne az öccse f...ával verje a csalánt a nővér. Ő akarta, bevállalta, kockáztatott, nem jött be a dolog.

Akkor lehet plusz munkát vállalni, beperelni a gyerek apját, stb.

Nem ráterhelni a családtagra, aki most szándékozik közös jövőt indítani a párjával.

398. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 394. - Channa*)
2016. nov. 4. 18:28
Francba :DDD
397. Channa* (válaszként erre: 393. - Kicsimanóci)
2016. nov. 4. 18:27

Hát te nagyon okos vagy! Csak a memóriáddal van gond:D


"Amúgy még mindig egyet nem értek.

Mi olyan nehéz abban, hogy: Van a kedvesemnek havi 200 nettója, vállalom vele, hogy 30 évig perkáljuk a hitelt. "

Ezt írtad. És nem én!

Te írsz a kedvesedről, nem én!


Ja, veled ellentétben nem érdekel a bevételed, és előre elnézésedet kérem, de nem fogom én sem elárulni, hogy nekünk mennyi van, mert még a végén igényt tartanátok rá, hogy előbb kifusson a lakáshitel:DDDDDD


Én úgy látom, hogy csak hiszed, hogy jóban vagy a számokkal, de a valóság más....

396. gribedli*** (válaszként erre: 378. - Pengő Gyöngyi)
2016. nov. 4. 18:24
Mint a szökőár... Amikor jön, meleg és nedves. Amikor megy, mindent visz, házat, kocsit:))))
395. kicsimanóci (válaszként erre: 391. - Gribedli***)
2016. nov. 4. 18:24

Oké, egészséges dolgokat írsz, tényleg.

De mondjuk szerintem a karácsonyi ebéden már nem kell megjelenniük a családnál, van egy olyan érzésem. (aki azért IGY lejmolt, és kapott is, az nem fog könnyen felülkerekedni.)

394. Channa* (válaszként erre: 390. - Pengő Gyöngyi)
2016. nov. 4. 18:22

Mert nem voltál előrelátó, nem tervezted meg rendesen az életed, azaz felelőtlen vagy!


Ha olyan lennél, mint a hatalmas p.na, akkor sok-sok pénzt is kereshettél volna:DDDD

393. kicsimanóci (válaszként erre: 388. - Channa*)
2016. nov. 4. 18:22

Nekem nincs kedvesem, férjem van 20 éve:)

A jövedelmünk ingadozó, mert szabadúszók vagyunk mint a ketten (ezért is tartalékolunk, mert nem egyenletes a bevétel). Ezt is tervezni kell, és a számok embere vagyok amúgy is.

392. kicsimanóci (válaszként erre: 382. - Massalhangzo)
2016. nov. 4. 18:20

Te tudsz olvasni?

Hitelt NEM most vállalnak, most önerőt gyűjtenek, hogy a hitel kevesebb legyen, és kevesebb ketyegjen a kamatos kamattal majd.

Most egy lakáskassza kötés történt, ami nem hitel, csak önerő.

391. gribedli*** (válaszként erre: 363. - Kicsimanóci)
2016. nov. 4. 18:20
Én kívánom, hogy megértsék, mire kell a pénz, és ne vegyék zokon. Azt is el tudom képzelni, hogy szerető családként viselkednek majd ugyanúgy, mindenki kicsit összébb húzza a nadrágszíjat és ennyi. De remélem, hogy ha így lesz, akkor neked is megváltozik róluk a véleményed, szóval ha velük lehet normálisan beszélni, akkor te is meg az unokahúgod is lazítsatok egy kicsit, szóval neki semmi hányás meg szorongás meg ilyenek, hanem elásni a csatabárdot és lépjetek túl ti is ezen az egészen!:)
390. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 381. - Kicsimanóci)
2016. nov. 4. 18:19
Reményeim szerint még most is van :) Mondjuk, pénzt nem kerestem vele...
389. Channa* (válaszként erre: 379. - Kicsimanóci)
2016. nov. 4. 18:19
Ez annyira romantikus!;)
388. Channa* (válaszként erre: 376. - Kicsimanóci)
2016. nov. 4. 18:17

És neked mennyid van?

Én ezt nem értem. A kedvesed és családja jövedelme már ismert, de a tied és a te családodé még nem tisztázott:DDDD

387. massalhangzo (válaszként erre: 380. - PöttyösPanka)
2016. nov. 4. 18:17
ugyanazt kerdezem toled, mint az elobb, mert a sracra van minden terhelve, miert nem lehet kivarni azt, amikor a csaj is normalisan keres, meg ha nem is olyan sokat? mert de, a fiu penzevel szamol, nem azzal, hogy majd o is ennyit meg annyit fog kabe keresni, es akkor mar jobban kijonnek
386. globus (válaszként erre: 363. - Kicsimanóci)
2016. nov. 4. 18:17

Szerintem nem kellene, hogy nagynéni beleüsse orrát ilyen dolgokba, különben könnyen úgy jön le odaát, hogy a kislánynak agresszív családja van.

Hagyd rájuk a megoldást.

385. kicsimanóci (válaszként erre: 374. - C73db520ef)
2016. nov. 4. 18:17
Amúgy is aktuális a látogatás. Igen, lesz sírás-rívás, na ezt kell tudni kezelni. A srác a kulcs.
384. plavalaguna (válaszként erre: 378. - Pengő Gyöngyi)
2016. nov. 4. 18:16
hát pedig ezt elfelejtik a tesók anyósok.. hogy hacsak nem vérfertőző hajlamú a fiú, akkor családot mással fog alapítani... szóval marhaság számítani a gyerekünk fizetésére
383. Channa* (válaszként erre: 375. - Plavalaguna)
2016. nov. 4. 18:16

Engem ha megkérhetlek ne rakj bele az általad alkotott kategóriákba. Nem vagyunk egy szinten!


És pedig a számító emberek számolnak az örökséggel is!

A fiú jó esetben örököl az anyja és apja vagyonából is, sőt! a nővére után is, ha esetleg a kis fattyú eltűnne, akkor biztosan....

Mert ugye jól gondolom, hogy a felelőtlen tesónak egy fattyú gyereke van?

382. massalhangzo (válaszként erre: 376. - Kicsimanóci)
2016. nov. 4. 18:15
en meg azt nem ertem, miert nem ugy es akkor vallalnak hitelt, amikor mar a lany is normalisan keres, nem csak zsebpenzt? miert a sracra van terhelve minden? a csaj mozgaskorlatozott, elmebeteg vagy mas hatraltatja egy normalis allasra? mert amig nincs, addig talan nem kene hitelt felvenniuk, nem?
381. kicsimanóci (válaszként erre: 378. - Pengő Gyöngyi)
2016. nov. 4. 18:15
Fáj neked? A tiednek nem volt hatalma?
380. PöttyösPanka (válaszként erre: 305. - Massalhangzo)
2016. nov. 4. 18:14

Abból szűrtem le, hogy fél gőzzel lapátol, hogy 400-ból 200-at nem a közös cél elérésére fordít. Az pont a fele.

Ti honnan szűrtétek le, hogy a lány csak a fiú pénzét osztja be, és ő semmit sem tesz a közös házért? Egyrészről már dolgozik, és osztozik a lakhatáson, másrészről tanul, hogy egy év múlva már neki is jó fizetése legyen. A versenyképes diploma megszerzése nem szórakozás. Ráadásul még meg sincs a diplomája, már kiharcolt magának egy jó fizetést mikor meglesz neki. Ez nem arra utal, hogy csak a fiú pénzével számol.

379. kicsimanóci (válaszként erre: 373. - Túrógombócka)
2016. nov. 4. 18:14

Ezt nem is értem. Neked sosem szorította meg a kezedet lánygyerek, unokahúg?

Tudod, nálunk a családban beszélgetni szoktak egy kávé felett.

Döbbenet, milyen lelki nyomorban élnek egyesek.

378. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 363. - Kicsimanóci)
2016. nov. 4. 18:13
A p.ina hatalma (bocs) :)
377. massalhangzo (válaszként erre: 363. - Kicsimanóci)
2016. nov. 4. 18:13
nem ertem, hogy ez mire jo, es miert vagytok erre buszkek, meg egyaltalan, hogy neked mi kozod van mindenhez, de remelem, a srac nem kerul ket tuz koze, szar helyzetbe :(
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook