Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kihasználós család fórum

Kihasználós család (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
436. globus (válaszként erre: 433. - Channa*)
2016. nov. 4. 18:59
Nézd meg egyéb fórumait, barátnő válását is itt kellett kipletykálnia. Elképzelem a szitut, amikor azzal érvel, hogy " a hoxán mondták" :D
435. Channa* (válaszként erre: 432. - Kicsimanóci)
2016. nov. 4. 18:57
Mondjuk én sem teljesen téged:DDDDD
434. túrógombócka (válaszként erre: 432. - Kicsimanóci)
2016. nov. 4. 18:56
ugyan már, miért is ereszkednél le hozzánk, ostoba lényekhez? :D
433. Channa* (válaszként erre: 429. - Globus)
2016. nov. 4. 18:55

Pontosan!

A vén róka olyanba üti az orrát, amihez semmi köze.

2016. nov. 4. 18:54

Channa, jó, mondjuk nem nézlek hülyének.

Mássalhanzgónak jelent gondot az, hogy mi az önerő, és mi a pénz időértéke, kamatos kamat, stb.

Ő még ott tart, hogy miért most vesznek fel hitelt, és kb. már tízszer leírtam, hoy nem most, majd, mert most önerőt gyűjtenek. Mert ugye lehet takarékoskodni hitel felvétel előtt (az az önerő), és hitel felvétel után (az a törlesztés, ha 30 év, akkor szopás).

Bocsánat, hogy néha vulgáris vagyok, de van pár egyszerű lélek. (Nálunk a családban vág az agya mindenkinek, ahhoz szoktam.)

És lelkizős unokahúgokhoz, hát ez van.

Ha fejlemény lesz, jelentkezek majd.

431. Channa* (válaszként erre: 424. - Plavalaguna)
2016. nov. 4. 18:54

Nem, mert nem áll úgy senki, hogy rá legyen szorulva, de volt olyan, hogy a húgunknak vettünk egy házat és havonta bevásároltunk neki, hogy el tudja látni a "zabi" gyerekeit, akik mellesleg a mi rokonunk is a "zabi" jelző ellenére:DDDDD

Nem esett nehezünkre, mert megtehettük. Sosem kaptuk vissza és nem is azért tettük, hogy visszaadják. Minket úgy neveltek a szüleink, hogy támogassuk egymást, ha szükséges. Annyiban támogatom az unokaöcséimet, hogy adok nekik ezt+azt, annak ellenére, hogy meg tudnák ők is venni. Mert miért ne?

Ja, a férjemet nem zavarja, ahogy engem sem az, ha ő is ezt teszi a rokonaival kapcsolatban.

430. PöttyösPanka (válaszként erre: 387. - Massalhangzo)
2016. nov. 4. 18:52
De kivárájk, és azzal is számol, amit ő fog keresni. Most csak tervezgetnek, mert a házra a pénzt nem akkor kell elkezdeni gyűjteni, amikor már meg akarják venni, mert nagyobb összeg, mint amit pár hónap alatt össze lehet gyűjteni. Hol olvastad, hogy most akarnak hitelt felvenni a fiú fizetésére?
429. globus (válaszként erre: 421. - Plavalaguna)
2016. nov. 4. 18:51
Itt arról van szó, hogy nem lenne semmi gond, ha nagynéni nem ütné a vasat :) Felbujtotta a lányt, hogy ne hagyja annyiban. Nem lennék meglepve, ha törés következne a kapcsolatban. Kívánom, hogy tudják ignorálni a külső behatásokat és meg tudják oldani önerőből a problémát.
428. túrógombócka (válaszként erre: 427. - Kicsimanóci)
2016. nov. 4. 18:51
de miért nem lehet megérteni, h ez nem a te dolgod? kizárólag a srác dolga, h a saját megkeresett fizujával mit tesz.
427. kicsimanóci (válaszként erre: 424. - Plavalaguna)
2016. nov. 4. 18:49
Na igen, megnézném, hogy akik a jótékonykodás és a gyermeki kötelesség nevében beszélnek, kinek adnak rendszeres havi apanázst, és mennyit (de valószínű ők a támogatott oldalon vannak a nagycsaládi lejmolós játékban, talán azért érzik így át a szülők és a nővér lejmolását).
426. Channa* (válaszként erre: 421. - Plavalaguna)
2016. nov. 4. 18:49

Nem jár, de ha belefér, akkor miért ne támogassa?

A lány pénzéhes, ez nem is téma már. Ki nem tud a közösbe dobni egy kis aprót? Főleg ha a közös többi része az apró többszöröse.....

425. kicsimanóci (válaszként erre: 409. - Pengő Gyöngyi)
2016. nov. 4. 18:47

Nem érted az árnyalatokat.

Ha költséges hobbija lenne, nem izgatná, mert SAJÁT örömére költené. (Ezt pont amúgy mondta is, a saját hobbi az saját öröme a srácnak). Már ha lenne költséges, de nincs, ahogy tudom.

Ha szegények lennének a szülők, és KELLENE a pénz nekik, hogy ne haljanak éhen, az is más, akkor más szájízzel ad az ember, nálunk is van ilyen, egy nagynénim 40 ezer nyugdíjjal, fel sem merül, hogy ne adjunk ,én is adok időnként, de van lánya is). Én a gyógyszereit és vitaminjait vállalom évek óta.

424. plavalaguna (válaszként erre: 417. - Channa*)
2016. nov. 4. 18:47
És te rendszeres havi apanázst adsz az unokaöcséidnek? a tesód meg a te ygerekeidnek? nem lenne egyszerűbb ha mindenki saját magát rendezné?? mit kell kavarni a dolgokat?
423. túrógombócka (válaszként erre: 421. - Plavalaguna)
2016. nov. 4. 18:46
nem azt mondjuk, h JÁR, hanem, hogy a srác dolga.
422. Channa* (válaszként erre: 418. - Kicsimanóci)
2016. nov. 4. 18:45

Miért? Mennyit keresel? 90 ezret?:DDDD

Aki így beszél az ügyfelekkel az menjen szenet lapátolni. Nem hiszem, hogy pultos ügyintézőként túl sokat keresnél. Ismerem a béreket ezen a területen.

421. plavalaguna (válaszként erre: 415. - Kicsimanóci)
2016. nov. 4. 18:45
Én bírom azért, hogy azok pénzéhesezik a csajt, aki szerint a srác keresete a felmenőknek meg a tesónak JÁR. illetve a srác kötelessége a tesó besikerült gyerekét eltartani... de a lány a pénzéhes, aki egyetem mellett dolgozik, és azt már most a közösbe dobja... hahahaha
420. Channa* (válaszként erre: 415. - Kicsimanóci)
2016. nov. 4. 18:43

Ne mond!

Szoktál kávézni!? Az mi?

419. geranna7 (válaszként erre: 407. - C73db520ef)
2016. nov. 4. 18:43
Igy igaz!! Ha asz én lányom lenne én bizony lebeszélném!!! Nincs rászorulva se a srác szülője se a tesőja!! Tehát nem létfenntartáshoz kell a támogatás. Akkor miről is beszélünk?? Ez a fiú kattant. Elég egy baleset,bármi ami előre nem látható. Aztán nézhet körül magán. Igaza van a lánynak,építse le ezt a támogatást. Én nem 2 évet...csupán 1 hónapot adnék. Előre szólna a srác,hogy következő hónapban már nem ad. Ennyi . Saját család az első.
418. kicsimanóci (válaszként erre: 410. - Channa*)
2016. nov. 4. 18:42
Nálad nem ,mert nem tudnál megfizetni:)
417. Channa* (válaszként erre: 408. - Plavalaguna)
2016. nov. 4. 18:42

Az lehet, de pl. nekem fontosak az unokaöcséim is, mert ők a rokonaim.

Van ahol nem számít még a szülő sem tudom, de nálunk fontos a családi kötelék.

416. túrógombócka (válaszként erre: 415. - Kicsimanóci)
2016. nov. 4. 18:41

az enyémek kicsik még, velük tanulgatni szoktam meg játszani :)

de az biztos, h a szerelmi életükbe nem fogok beleszólni.

415. kicsimanóci (válaszként erre: 404. - Túrógombócka)
2016. nov. 4. 18:40

Szerinted hülyeségeket, szerintem realitást:)

Ahonnan nézzük. Te belezavarnád egy szar jövőképbe, hogy neki se legyen már jobb, mint az itt rinyálók többségének.

Kávézni szoktál? Beszélgetni szoktál? Unokahúggal, gyerekkel, unokaöccsel? Nálunk beleférnek az ilyen kispolgári dolgok is.

414. Channa* (válaszként erre: 406. - Kicsimanóci)
2016. nov. 4. 18:40
Biztosan nem tudom, hogy mi a különbség, még csak néhány éve dolgozok bankszférában, úgy 1990. óta....
413. túrógombócka (válaszként erre: 406. - Kicsimanóci)
2016. nov. 4. 18:39

szerinted itt mindenki totál hülye, aki nem tud számolni?

értjük tökéletesen, h a menyasszony kiszámolta, mi mennyi.

csak az a gond, h ez nem az ő pénze. hanem a fiúé.

412. plavalaguna (válaszként erre: 407. - C73db520ef)
2016. nov. 4. 18:38

szerintem ezt itt nem értik sokan.. csak annyit látnak, hogy 80 at keres a srác meg mennyit... És a srác adja szépen haza.. ne akarjon családot, asszonyt, gyerekeket. van neki családja, tesója szülei. Minek neki a többi?? hálátlan fiú ez is :D :D


remélem mindenki érzi az iróniát.

411. kicsimanóci (válaszként erre: 405. - Gribedli***)
2016. nov. 4. 18:37

Jó, megadom az 50%-ot én is. A lányt eddig bírták. Anyuka nem olyan a lány szerint, aki bárminek is tudna örülni, áthatja a depresszió, de tényleg. Ettől még alakulhat jól a viszony a fiatalokkal.

(A családi ebédekért amúgy megemelem a kalapom előtte, én nem tartok ilyeneket, becsülöm.)

410. Channa* (válaszként erre: 402. - Kicsimanóci)
2016. nov. 4. 18:37

Én 49 vagyok. Nyertem!:D

Így beszélsz az ügyfelekkel?

Nem sokáig dolgoznál nálam!


Igen, vannak gyengébbek, de én nem gondolnám, hogy így jobban megértik. Én megértettem, bár biztos az én kedvemért írtad így:DDDD

409. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 399. - Kicsimanóci)
2016. nov. 4. 18:37

Teljesen igazad van, kivéve egy dolgot: a csajnak semmi köze ahhoz, hogy az önálló keresettel rendelkező vőlegény mire költi a saját pénzét! Ha mondjuk a fiúnak lenne egy költséges hobbija, akkor lebeszélné róla, mert sokba kerül? Ha egy állatmenhelyet, vagy mittudoménmit támogatna havi 50 ezer forinttal, akkor megtiltaná neki?

Ha a szülei csórók lennének, és kajára adna nekik akár 100 ezret, akkor mi lenne?

Most igazából az összeggel van gond, vagy azzal, hogy cigire meg piára költik a pénzt?

408. plavalaguna (válaszként erre: 401. - Channa*)
2016. nov. 4. 18:36
a testvér oldalági rokon.. nem az ő vére.. bocs. a nagybácsiság csak opció, nem kötelesség.
2016. nov. 4. 18:36

Akkor lenne szamito a lany, ha az egyetemre hivatkozva szepen eltartatna-tanittattatna magat a sraccal, nem pedig havi 80-ert gurizne, hogy tegyen be valamennyit a kozos eletbe.

Mennyivel egyszerubb es kenyelmesebb lenne az elete.

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook