Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kiderült, hogy megcsalt a szeretőm! fórum

Kiderült, hogy megcsalt a szeretőm! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
179. ragtapasz (válaszként erre: 178. - Túrógombócka)
2016. jún. 6. 21:25
Persze, minden jár a gyereknek. Egy olyan anya is járna, aki olyantól szül, aki szintén akarja, és megadna neki mindent magától is.
178. túrógombócka (válaszként erre: 177. - Ragtapasz)
2016. jún. 6. 21:22
fizessen csak, így van. a gyereknek jár.
177. ragtapasz (válaszként erre: 176. - 9b10f3d7ff)
2016. jún. 6. 21:19

Nemcsak ezek az okok állnak fenn, de ezen felesleges vitázni szerintem. :) Főleg mivel a pasi él és valószínűleg még van jó pár éve hátra, ami alatt a gyerekről azért gondoskodni kellene.


De azért érdekes olvasni, hány nő menne ölre azért, hogy majd ha a pasi meghal, a gyereke örököljön, nehogy lemaradjon valamiről. Mert biztos sokkal jobb és boldogabb élete lenne és jobb emberré válna, ha örökölhetne apucitól, a többi nem számít, hogy például hogyan él, milyen példát mutat az anyja, mire neveli, mit tesz meg érte. A lényeg, hogy a szemét pasi fizessen, ha elpatkol, mert ez fontos. :)

176. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 175. - Ragtapasz)
2016. jún. 6. 20:56

Tévedés, gyereket nem zárhat ki az örökségből, csak kivételes esetben, mondjuk a gyerek az életére tőr, vagy érdemtelenné válik valamilyen nyomós okból kifolyólag.



Sok okos módon kizárhatja, de "kötelesrész illeti meg az örökhagyó leszármazóját, házastársát (élettársát) és szülőjét, ha az öröklés megnyílásakor az örökhagyó törvényes örököse vagy végintézkedés hiányában az lenne. A kötelesrészre vonatkozó igény a hagyaték megnyílásával keletkezik, és mivel kötelmi természetű, öt év alatt elévül.

Az öröklésből történő kiesés – a kizárás esetét és a kötelesrészt fenntartó lemondási szerződést kivéve – a kötelesrészből történő kiesést is jelenti.

175. ragtapasz (válaszként erre: 174. - Michelle.r)
2016. jún. 6. 20:39

Itt azt sem lehet tudni, hogy elismerte-e az apaságot. És bárki végrendelkezhet úgy, ahogyan ő akar, ha akarja, a szomszéd macskára hagyja minden pénzét.


De tartom magam ahhoz, ilyen helyzetben nem érdekelne, hogy majd a gyerekem örököl-e vagy sem, a saját életemet és a gyerekemét akarnám rendbe tenni itt és most, és nem egy ilyen pasi pénzétől függően.

174. michelle.r (válaszként erre: 167. - Ragtapasz)
2016. jún. 6. 20:05

Fogalmam sincs hogy igaz-e a sztori, nincs a zsebemben a bölcsek köve, és látó sem vagyok. Csak abból tudok "gazdálkodni" amit ő ide leírt. És nem láttam, azt sem tudom megállapítani, hogy jó nő-e.


Abban viszont nagyot tévedsz, hogy egy apa megteheti, hogy nem gondoskodik a gyerekéről. Max. kitagadhatja, de annak feltételei vannak.

173. 2104cc91e8 (válaszként erre: 150. - Kristo_f)
2016. jún. 6. 20:03

Ha már megszólítottál:


Először is mondok véleményt, mint mások, mert ez egy nyílt fórum!

Másodszor pedig magamat -és a nők többségét- ennél sokkal értelmesebbnek gondolom, mint hogy egy ilyen helyzetbe/"cipőbe" lépjek, sőt évtizeden át éljek!


(Inkább ültem volna egy kád jeges vízbe esténként,

mint, hogy egy ilyen linkóci pasinak időnként rendelkezésére állni!

Nekem egy férfi egészen kell, nemcsak akkor amikor neki van rám szüksége, de ez én vagyok!)

172. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 164. - Ragtapasz)
2016. jún. 6. 20:02

Miért írod le a fórumindítót?

Honnan tudod, hogy nem egy bombázó, az ágyban meg olyat tud nyújtani, hogy többször elalél a pasi?

171. 3d787b167a (válaszként erre: 170. - 3d787b167a)
2016. jún. 6. 19:56

:)

Strandolás

170. 3d787b167a (válaszként erre: 169. - 5056d3921a)
2016. jún. 6. 19:56

Mindig ezt csinálják....


Tegnap biztos strandilás volt.

2016. jún. 6. 19:38
Azért jó lett volna egybe olvasni a történetet, mi hogy történt ...félinfókat írt le, amit mindenki képes kiegészíteni.
168. ragtapasz (válaszként erre: 167. - Ragtapasz)
2016. jún. 6. 19:24
Mármint öröklés szempontjából, gyerektartást azt kell fizetnie.
167. ragtapasz (válaszként erre: 162. - Michelle.r)
2016. jún. 6. 19:24

Ez hülyeség szerintem. Ha a pasi pénzes lenne, már rég egy jó nő virítana mellette, nem 10 évig járna szexelgetni valaki elborulthoz, aki azt hiszi, ez kapcsolat, és azt sem tudja, mi van körülötte.


Sok gyerek nő fel normálisan, apa nélkül is, anélkül is, hogy pénzmagra várjon. Ha igaz lenne a történet, már néhány hónap alatt dobni kellett volna a pasit, rég élhetne valakivel boldogan.


Ha valakit nem érdekel terhesen, szülve, hogy a gyerek apja valóban az apja legyen, álszentség azzal jönni, hogy csináltass végrendeletet, mi jogon???? Az apának szíve joga egy fillért se adni, ha nem akar.

166. ragtapasz (válaszként erre: 162. - Michelle.r)
2016. jún. 6. 19:23

Ez hülyeség szerintem. Ha a pasi pénzes lenne, már rég egy jó nő virítana mellette, nem 10 évig járna szexelgetni valaki elborulthoz, aki azt hiszi, ez kapcsolat, és azt sem tudja, mi van körülötte.


Sok gyerek nő fel normálisan, apa nélkül is, anélkül is, hogy pénzmagra várjon. Ha igaz lenne a történet, már néhány hónap alatt dobni kellett volna a pasit, rég élhetne valakivel boldogan.


Ha valakit nem érdekel terhesen, szülve, hogy a gyerek apja valóban az apja legyen, álszentség azzal jönni, hogy csináltass végrendeletet

165. fincsi5 (válaszként erre: 150. - Kristo_f)
2016. jún. 6. 19:21
Csak ott van 2 gyerek, és papír. Itt meg csak gyerek, papír nélkül.
164. ragtapasz (válaszként erre: 161. - 9b10f3d7ff)
2016. jún. 6. 19:20

Mert csak az apja pénzén múlik az, hogy mi lesz a gyerekkel, ha az anyával valami történik? Én lefogadom, hogy a pasi nem pénzes, találna akkor mást.


Azt meg 10 év alatt biztos tudja a nő, hogy a férfi hol él, kivel, milyen körülmények között, elvált-e vagy sem, van-e bármi köze más nőhöz. Nem feltétlenül igaz, amiket ide leír. :)

163. michelle.r (válaszként erre: 161. - 9b10f3d7ff)
2016. jún. 6. 19:17
Nem csak valószínűleg, hanem arról szólt a fáma, hogy a vagyon miatt maradnak együtt. Miért kellene ebből az egyik gyereknek kimaradnia?
162. michelle.r (válaszként erre: 159. - Ragtapasz)
2016. jún. 6. 19:16
Nem ez a lényeg. Hanem az, hogy a gyerek helyett nem mondhat le erről. Szegény gyereknek így is lesz egy halom gondja abból, hogy nincs egy normális apaképe, az apja nem vállalja fel rendesen. Legalább az ne történjen meg, hogy azért nem tanulhat tovább, mert anyuka túl büszke volt.
161. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 159. - Ragtapasz)
2016. jún. 6. 19:12

Már, hogy a viharba ne érdekeljen egy anyát, mi lesz a gyerekével.


Az anyával történhet akármi, legalább a gyereknek legyen biztos háttere, ha lehet.


Ha csóró pasival él valaki az más, de itt valószínű a pénz dominál a pasi részéről, azért nem akar válni.

160. 6496c360f6 (válaszként erre: 152. - Ragtapasz)
2016. jún. 6. 19:03
Én is. Ez már eleve egy intő jel arra, hogy le kell lépni.
159. ragtapasz (válaszként erre: 157. - Michelle.r)
2016. jún. 6. 19:02
Engem biztos nem érdekelne, hogy majd a gyerekem mit örököl tőle, nehogy már ez legyen a legfontosabb. Most is egyedül neveli, ha nem kamu az egész, mert szerintem az. Már néhány hónap alatt tudni lehet, hogy a másik mit érez, mit akar, hogyan él, nemhogy 10 év alatt. Még a szomszédjáról is többet tud az ember, mint amit itt leírt a 10 éves kapcsolatáról. :)
2016. jún. 6. 19:00

Négy oldalt olvastam csak, bocsi.

Én ezt az együttalvást nem értem. Ha szerelmes az ember, nem mindig együtt akar lenni a másikkal?

Nekem úgy tűnik, hogy szerinte te valóban csak egy szerető vagy, akinek becsúszott egy gyerek, de te, bár szeretőnek hívod magad, azt hiszed, hogy több van közöttetek.

Szeretőnek lenni azt jelenti, hogy összejártok csinálni, ha gerinctelen, meghív randizni, de csak, a forma kedvéért(ilyenkor kezd a nő szerelmes lenni).

Egy kapcsolat azt jelenti, együtt akartok élni és büszkék vagytok a másikra.

Ő nyilván nem az, ha titkolja a gyereket és nem is szerelmes, mert akkor nektek akarna mindent megadni. Veletek lakna.

Ehhez képest van egy legénylakása. Szerinted mit csinál ott? Egyrészt mentőöv, hogy ne kelljen felelősséget vállalnia, másrészt azt visz fel akit akar.

Ne haragudj, de egy szó jut róla eszembe. Ez egy fa*z. Nem véletlen nem kell a feleségének sem.

Szerintem te ennek most bedöltél. Én biztos otthagynám a pics*ba.

157. michelle.r (válaszként erre: 108. - Lplp)
2016. jún. 6. 18:51

Kell az apja? Tényleg kellene, de milyen apa az, aki nem vállalja fel? Tudod, milyen károkat okoz a gyerekben? Hiába nem beszéltek róla, beleporgramozzátok, hogy ő egy fel nem válalt gyerek, ez nagyon sok gondot okozhat később az önérvényesítésében.


Arról pedig nem dönthetsz a gyereked helyett, hogy neki mi jár, és mi nem.

156. globus (válaszként erre: 155. - Michelle.r)
2016. jún. 6. 18:46

Akkor már nem is lehet bizonyítani az apaságot.

Nyilván nem vette nevére a gyereket. Tök érdekes lenne, ha pasi halála után beállítana egy nő gyerekkel, hogy ők a másik család. Én tuti, hogy infarktust kapnék.

155. michelle.r (válaszként erre: 72. - Lplp)
2016. jún. 6. 18:45

Nem tudnak a közös gyerekről? Akkor nagyon nem vállal benneteket, mint családot ... Ez a sztori nem kerek, a feleségével nem él együtt, csak a vagyon tartja össze, ő csinált egy másik családot, de a régi nem tud róla.


Végrendelete van? Legyen, mert katyvaszos helyzetet fog a gyerekeire hagyni :(

154. michelle.r (válaszként erre: 51. - Lplp)
2016. jún. 6. 18:40

Tíz éve vagy a szeretője - ha jól emlékszem -, 3 éve csalt meg - ha jól emlékszem. Szóval eltelt 7 év, és az uraság választás előtt állt?


Neked jó válasz, amit adott?

153. globus (válaszként erre: 150. - Kristo_f)
2016. jún. 6. 18:37
Ha jól értettem, pasi elmondása szerint papíron nincsenek elválva. Klasszikus kamu.
152. ragtapasz (válaszként erre: 150. - Kristo_f)
2016. jún. 6. 18:35
Én jobban kiborulnék attól, hogy egy férfi nem szeret viszont, akibe szerelmes vagyok, nem vállal fel, nem akar velem lenni még közös gyerekkel sem, mint attól, hogy mással is szexelt, mert ez nyilvánvaló.
151. polivinilklorid (válaszként erre: 150. - Kristo_f)
2016. jún. 6. 18:15
Pl. azt nem borítja ki, aki tud ép ésszel gondolkodni, t.i. 7 év qrogatunk meg mozizunk, kirándulunk, vacsizunk egyet, nem párkapcsolat.
150. kristo_f (válaszként erre: 24. - 2104cc91e8)
2016. jún. 6. 17:56

Na várjál picikét

A topiknyitó független, a férj meg nem él együtt a feleségével

Mi a kivetnivaló ebben az esetben?

Semmi!

Hogy a szeretője féredugása kiborítja?

Kit nem boritna ki akár évek mulva is?

Akkor mondj véleményt ha megtettél pár km-t a cipőjében!

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook