Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kiderült, hogy megcsalt a szeretőm! fórum

Kiderült, hogy megcsalt a szeretőm! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
209. Specially (válaszként erre: 208. - 3d787b167a)
2016. jún. 8. 08:27
Kívülről nézve egészen egyértelmű de benne lenni és megélni elképzelésem sincs mit érezhet aki így hajlandó élni.Talán a reményt sosem adják fel? Ez egy jó lecke lehetne de az én ismerősöm például belemászott egy majdnem ugyanolyan gödörbe csak egy másik pasival.A problémáját még mindig nem ugrotta meg,így már lassan 20éve..közben egyre boldogtalanabb és betegesebb.Annyira szomorú látni,hogy erre pazarolja az életét pedig olyan egyértelműnek tűnik,ha boldogtalan vagy változtass!
208. 3d787b167a (válaszként erre: 206. - Specially)
2016. jún. 8. 07:14
Hát mik vannak kérem!???:)
2016. jún. 7. 18:58
Hú de pörgős fórum, tegnap indult,és ennyi hsz.-t alig győzök visszaolvasni.
206. Specially (válaszként erre: 1. - Lplp)
2016. jún. 7. 17:03

Előttem pont volt egy példa erre..10 évig nem lépett ki a pasi a házasságból,tartotta a másik nőt is arra amire.Ott is ez volt a történet a feleségem csak van,a pénz,a gyerekek stb.Aztán 10 év után mikor a hős lovagot elküldte a szeretője az meg nem akart tágítani felkereste a szerető az egyik (már felnőtt)gyerekét.Azt is csak azért mert zaklatta a pasi telefonon,követte,nyomozott utána,kamerázta..És mi volt? megkapta,hogy menjen orvoshoz és ne szedje szét a családot és hagyja az apukáját békén és hazudozik összevissza az ő ártatlan apukájáról.A pasi simán élte a kettős életét,talált olyan hülyét aki ezt elviselte a családja előtt meg minta életet élt.

Én tudom a szerelem meg a többi de 10 év nem volt elég ahhoz hogy felvállaljon miért kellett a közös gyerek :( elhiszed,hogy nincs semmi a feleségével?

Én a helyedben sajnálnám ezt a 10 évet,lehetett volna olyan párod aki igazán megbecsül és van gerince,nem egy gyáva fos.

205. atokratokszenhidratok (válaszként erre: 204. - Érdekes73)
2016. jún. 7. 14:55
Azért írtam, hogy LASSAN ötvenes :)
204. Érdekes73 (válaszként erre: 202. - Atokratokszenhidratok)
2016. jún. 7. 14:09
Azért a 46 még nem 50 :)
203. Böce (válaszként erre: 202. - Atokratokszenhidratok)
2016. jún. 7. 12:22

A "hóttszerelem" egyszercsak elmúlik...


Ha nem talál, akkor meg szépen neveli egyedül a gyermekét, ill. apuka is részt kellene hogy vegyen benne. De ha nem, akkor meg nem.


Nem ő lenne az egyetlen abban sem, aki ötven évesen párt talál, és abban sem, aki egyedül neveli a gyermekét. Mindkét esetre van számos példa.

2016. jún. 7. 12:00

"Keresni egy fickót aki nem csak dugni akar, hanem családot is"

No ez az ami ebben a helyzetben szinte lehetetlen. Lassan 50-es nő kisgyerekkel, aki ráadásul hóttszerelmes MÁSBA. Erre aztán ugranak a pasik :)

201. Böce
2016. jún. 7. 11:21

Ebben az egészben az a legszomorúbb, hogy a gyerekre nem gondol egyik szülő sem.


Legalábbis abból a kevés infóból, amit az anyuka írt, nem az derül ki, hogy neki az lenne a fontos, hogy legyen az apa igazán apja a gyermekének.


Értem, hogy érzelmi megrázkódtatást élt át, amikor kiderült a megcsalás, szerintem ez mindenkit megviselne.


De éppen ennek kapcsán jött el az ideje komolyan elgondolkodni a jövőről, hogy a gyereknek (meg neki is) elég-e ez a laza szexkapcsolat (mert ez nem más), vagy igazán családot, apát és társat szeretne.


Ha ez utóbbira vágyik a fórumindító, akkor is mindenképpen tisztázni, hogy apai kötelezettségei vannak a gyermek felé (nem csak pénzbeni!), rendezni jogilag és szépen lapátra tenni a fickót.


És keresni olyan férfit, aki nem csak dugni akar, hanem családot is.

200. atokratokszenhidratok (válaszként erre: 198. - Ragtapasz)
2016. jún. 7. 11:21
Teljesen igazad van, a pasi egyelőre él és virul, de egyesek már a végrendeletre , pénzre és örökségre gondolnak. Egyelőre azt kellene tudni, hogy az a gyerek az apa életében mennyire kapja meg az érezlemi biztonságot.
199. ragtapasz (válaszként erre: 196. - Gribedli***)
2016. jún. 7. 11:09
Te sem tudsz olvasni meg értelmezni. Nem azért akadtam ki az itteni nagyeszű nőkre, mert erősködnek, hogy a gyerek legyen védett helyzetben és papírozzák a gyerektartást (erről szó nem esett a nagyeszűek között), hanem hogy rögtön a végrendeleten rugóznak, csak mert azt hiszik, a pasi pénzes, és le ne maradjanak valamiről. Pedig ha tényleg az apja és majd meghal, nem fog kimaradni, hacsak nincs nagy gubanc és nem tiltja ki azért végrendelettel, már ha egyáltalán ír.
198. ragtapasz (válaszként erre: 197. - Túrógombócka)
2016. jún. 7. 11:07

Attól, mert buta vagy, és nem tudod értelmezni a dolgokat, nem válok félredugós pasivá. :) Mit kell kiharcolni egy majdani halálon, végrendeleten, örökségen? Mi köze van a mostnak ahhoz, hogy majd esetleg 10-20 év múlva meghal a pasi, és örököl utána a gyereke?


Komolyan jónéhány nőnek az jut rögtön az eszébe, mikor az a probléma, hogy a nő szenved, mert szerelmes a pasiba, akinek megtudta a félrelépését, hogy biztosítsa be a gyereket a végrendeletbe, hogy ha majd meghal a pasi, örököljön? Igen, ez pénzéhség és ostobaság. Egyetértenék, ha arról menne a vita, hogy vegye a nevére és fizessen gyerektartást.

197. túrógombócka (válaszként erre: 182. - Ragtapasz)
2016. jún. 7. 07:03

szerintem te provokálod itt az embereket és azt hinném, valami felelőtlen félred-gós pasi vagy, ha nem látnám az adatlapodon, hogy nő :)

ami a gyereknek jár, azt ki kell harcolni, ha másként nem megy. ráadásul nem egy véletlen baleset egyéjszakás kalandból született, hanem már 6-7 éve félrement a pasi, mire összejött a gyerek. nem fényből és levegőből élünk, azt a gyereket el kell tartani, gondoskodni kell róla. ha te ezt pénzéhségnek nevezed, az a te bajod.

196. gribedli*** (válaszként erre: 190. - Ragtapasz)
2016. jún. 6. 23:12

Az apa esetleges halála úgy jött ide, hogy 59 éves. Persze meg lehet halni fiatalon is, meg lehet élni 100 évig, de nagy vonalakban 59 éves apukának érdemes lenne ezzel foglalkoznia. 56 éves volt, mikor megszületett a gyerek. Szerintem annyi idősen már el lehet várni egy férfitól, hogy tudja, hogyan lesz a gyerek, sőt, én abból indulok ki, hogy mindketten akarták, hiszen ha nem akarta volna, akkor húzott volna óvszert, stb. Éretlen gondolkodásra vall (vagy ez vénkori butulás itt??), hogy a gyereket megcsinálta de otthon egy szót sem szól róla. Éretlen is és meglehetősen gyáva hozzáállás.


És a nő is hagyta mindezt, szóval a gyerek szívjon azért, mert az anyja attól tart, hogy a pali pénzéhesnek tartaná őt, ha kéri, hogy 1: járuljon hozzá a költségekhez, 2: közölje a családjával.


Egyáltalán, kit érdekel, hogy pénzéhesnek tartják-e egy ilyen normális dologért? Majd még az anya kérjen bocsánatot, hogy van egy gyerekük? Nem erőszakolta meg a pasit, gondolom, itt helye nincs anyagiasnak nevezni az ilyet. Nem arra kér pénzt, hogy jeepet vegyen magának! És ezt akkor is megteheti, ha eleget keres, mert akkor is ketten kell eltartaniuk. Anyuka fizetésétől függetlenül az apa is adjon csak bele!

195. Érdekes73 (válaszként erre: 194. - Ragtapasz)
2016. jún. 6. 22:33
Akár az is lehet :)
194. ragtapasz (válaszként erre: 193. - Érdekes73)
2016. jún. 6. 22:30
Fiktív név? Apja neve Fütty Imre, vagy mi? :)))
193. Érdekes73 (válaszként erre: 140. - Túrógombócka)
2016. jún. 6. 22:25
3 éves korig kell rendezni az anyakönyvben az apasági részt... Ha addig nem lesz rendezve akkor fiktív név kerül oda.
192. moonlight13 (válaszként erre: 189. - Michelle.r)
2016. jún. 6. 22:19
Tényleg nem olvastam minden hszt-t végig.
191. ragtapasz (válaszként erre: 189. - Michelle.r)
2016. jún. 6. 22:14
És most mit számít, hogy mi lesz a halála után? Addig földönfutóvá is válhat. Az számít, hogy most milyen a gyerekkel, gondoskodik-e róla, szereti-e.
190. ragtapasz (válaszként erre: 187. - Gribedli***)
2016. jún. 6. 22:12

Végrendelettel sem tudnád most ruházni, etetni a gyerekedet, és ha a férjed találna más nőt és nem akarna a gyerekkel foglalkozni, téged elütne egy busz, nem kényszeríthetné senki, hogy felnevelje, lemondhat róla.


Annyira egy anyának is gondoskodnia kell tudni a gyerekéről, hogy meglegyen, ami kell neki. 46 évesen csak eljutott oda, hogy saját maga mellett a gyerekének is megad mindent, ami kell. Nem is értem, hogy jött ide az, hogy majd ha az apa meghal, mi lesz. Mi lenne? Ha ő az apa, akkor az adott dolog, nem lehet kikerülni, de minek kell ezzel most foglalkozni?

189. michelle.r (válaszként erre: 186. - Moonlight13)
2016. jún. 6. 22:04

Elolvastad amit írtam, vagy neked is sikerült kiragadnod egy mondatot?


De megteheti. Életében azt csinál a pénzével, a vagyonával, amit akar, akár a teljes vagyonát odaadhatja a szomszéd állatkereskedés papagájának, vagy bedobálhatja a Dunába. De halála után minden gyereke örökös, kivéve ha - a törvényben világosan definiált módon és okkal - kitagadja.

188. gribedli*** (válaszként erre: 179. - Ragtapasz)
2016. jún. 6. 21:58
Ha magától nem akarja, akkor erre emlékeztetni kell, hogy kötelessége is. Ez nem akarom-nem akarom kérdés hanem szülői kötelesség. Ahogy egy csomó más is.
187. gribedli*** (válaszként erre: 182. - Ragtapasz)
2016. jún. 6. 21:55

Mi az, hogy sok nőnek?!


Nem azt mondtuk, hogy a nő tartsa a markát, hanem én pl megkérdeztem, hogy mikor óhajtja közölni ezt a pasi a családdal? Teszem azt, a gyereknek tanulásra is kellhet az a pénz vagy lakásra, és nemcsak az anyjának a gyereke, hanem az apjáé is, senki sem írta, hogy az anya örököljön, inkább azt írtuk, hogy ha neki mint anyának, nincs is szüksége a pasi pénzére, a gyereke helyett ne ő döntse el, hogy a gyerekének erre szüksége lesz-e valaha.


De ne is menjünk ilyen messzire, anyuka 46 éves. Mi van, ha holnap felébred egy csomóval a mellében, vagy elüti a busz, vagy bármi baja lesz. Hova kerül a 3 éves gyerek, állami gondozásba?


Egy csomó dolog miatt tisztázni kell, nem kizárólag a pénzen van a hangsúly (igaz, jószóval nehéz ruházni, etetni, taníttatni egy gyereket, ma az pénzbe kerül), hanem azon, hogy nincs ennek a gyereknek így egy rendezett családi helyzete, ez így nincs eltisztázva. Mintha anyuka csak azért szülte volna, hogy saját szórakoztatására, vagy egy kísérlet, hogy az apát magához kösse, de nem sikerült, nem tudom, a gyerek érdekeit nem látom képviselve, csak az anya izél itt, hogy nem tud túllépni azon, hogy őt megcsalták egyszer valamikor és most jött rá...


A gyerek majd túl tud lépni azon, hogy végig le volt tagadva? Az szerintem súlyosabb dolog.

186. moonlight13 (válaszként erre: 174. - Michelle.r)
2016. jún. 6. 21:48
Szerinted nem teheti meg egy apa, hogy nem gondoskodik a gyerekéről? Nagyot tévedsz! Számtalan nőt ismerek, akinek az exe nem gondoskodik a gyerekről, sőt mindent megtesz annak érdekében, hogy a gyerektartást se lehessen tőle vonni.
185. moonlight13 (válaszként erre: 42. - Klarika5)
2016. jún. 6. 21:46
De hát ez nem szeretői státusz! A nőnek nincs senkije, a pasi meg nem él együtt a feleséggel.
184. moonlight13 (válaszként erre: 7. - Lplp)
2016. jún. 6. 21:42
Ha nem élnek együtt, akkor nem szerető vagy. Vagy rosszul értelmezem?
183. Panna.33 (válaszként erre: 177. - Ragtapasz)
2016. jún. 6. 21:35
Értem, valóban. A gyerek számára sokkal többet jelent az a példa, amit az anyja mutat: Nem él együtt az apával, mert az apának valahol máshol van egy családja, akik elől őt (a gyereket) titkolják.
182. ragtapasz (válaszként erre: 180. - Túrógombócka)
2016. jún. 6. 21:33

Egyet is értenék abban, hogy az apasági, a gyerektartás legyen lepapírozva, mert ne legyenek napi szintű anyagi problémák a gyereknél, de hogy már előre az után menni, hogy ha a pasi majd meghal, a gyerek is örököljön, egyáltalán hogy merül fel ez bármelyik nő agyában? Pedig felmerül, mint ahogy itt is látható.


Ami nevetséges, mert nem valószínű, hogy kizárná a végrendeletében, ha egyáltalán születne végrendelet, és elég lenne piócaként a pénz után menni, ha a pasi meghalt. Lehet, hogy igazuk van a férfiaknak abban, hogy sok nőnek ez számít, és erre fókuszál.


Mert ebben a történetben bennem az merült fel, hogy például kinek a nevén van a gyerek, akarták-e mindketten, gondoskodik-e róla a férfi anyagilag, szeretettel vagy sem. Nem az, hogy hűha, nehogy lemaradjon bármilyen pénzről, ha az apja meghal. Döbbenet.

181. michelle.r (válaszként erre: 177. - Ragtapasz)
2016. jún. 6. 21:30
Mondjuk pont semmit nem sikerült megértened abból, amit írtuk, de sebaj. Forgasd csak ki a szavainkat, ha ettől jobban érzed magad ;)
180. túrógombócka (válaszként erre: 179. - Ragtapasz)
2016. jún. 6. 21:28
persze, nyilván. csak ha már a pasinak is volt annyi esze, h megcsinálja a gyereket, akkor gondoskodjon is róla.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook