Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kiadják a tüdőszűrés eredményét vagy újat kell csináltatnom? fórum

Kiadják a tüdőszűrés eredményét vagy újat kell csináltatnom? (beszélgetős fórum)


12. Piroska52 (válaszként erre: 11. - Feca86)
2021. jan. 18. 16:14
A számlán nincs rajta,hogy mi az eredmény,telefonálj,és kérj másikat.
11. Feca86
2021. jan. 18. 16:06
Sziasztok mit tegyek ha nem találom a tüdő szűrés papíromat? ha számla meg van hogy jelen voltam az nem elég a munkáltatónak köszönöm szépen a segítségeteket!
2017. okt. 20. 07:36
Végül kiadtàk tegnap 😄😄😄 mondjuk ahogyan előadtam munka,rohangàlàs és 4 óra alvàs utàn..jót nevettek rajtam 😄
9. Smirnoff (válaszként erre: 8. - Krisztina0218)
2017. okt. 18. 13:22
Hívd fel őket! ;) Legjobb esetben meg a munkahelyedről rendesen vfiszakapsz mindent.
2017. okt. 18. 12:58
Köszi a vàlaszokat,igen csak nekem keddre kellene az új munkahelyi orvosi vizsgàlatra...Remélem kiadjàk valóban a tüdőgondozóban.😄
2017. okt. 18. 12:39
Amúgy vissza kellene a munkáltatónak adni, de nekem is volt, hogy nem jutott vissza. Adnak új igazolást a kórházban, de csak személyesen (nekem mikor ilyesmi kellett volna, az pár száz km-rel arrébb lett volna, inkább helyben csináltattam újat).
6. Smirnoff (válaszként erre: 4. - NomNom)
2017. okt. 18. 12:32
Igazából carnak az egészségügyi okra. Amikor nekem egyéb okból volt mellkasgyógyászati beutalóm, és munkaalkalmassági igazolás is épp kellett, próbáltam kialkudni, hogy ugyan, nem lehetne egy vizsgálatból megcsinálni, akkor közölték, hogy nem használják fel, mert más a beutaló kódja, és igenis csinálnak kétszer felvételt, mert csak, ennyibe nem halok bele. Mondjuk munkaidő és eszközhasználati szempontból sem volt ez logikus, de így csinálják, mert ez a protokoll.
5. Ikebana3 (válaszként erre: 1. - Krisztina0218)
2017. okt. 18. 12:14
Ha elvették, akkor az orvosi kis kék könyvedbe teszik és visszakapod azzal együtt.
4. NomNom (válaszként erre: 3. - 2da60cb871)
2017. okt. 18. 09:41

Tőlem is elvették a tüdőszűrő eredményét és mondták, hogy ha akarom visszaadják.

Amúgy évente egynél többet nem is lehet csináltatni egészségügyi okokból, csak ha indokolt.

3. 2da60cb871 (válaszként erre: 2. - A03dd05915)
2017. okt. 18. 09:10
Én is így tudom.
2017. okt. 18. 07:58

Csodálkozom. Bocs, nem volt még olyan munkahellyel dolgom, ahol az egészségügyi leleteket is csatolnák a dolgozó aktájához.

Van éves orvosi alkalmassági vizsgálat, de ott csak annyit lát a munkáltató, hogy alkalmas/nem alkalmas a további munkavégzésre.

A tüdőszűrés eredménye a betegnél vagy annak háziorvosánál fellelhető.

2017. okt. 18. 07:12
Felmondtam a munkahelyen,elvileg pénteken kiadnak minden papirt,így a tüdőszürő leletet is.Sajnos azonban 2 ember két félét mondd..Viszont időm,pénzem sincs újat csinàltatni.Ha elmegyek a tüdőgondozóba kiadjàk a màsolatot?Köszönöm előre is.Szép napot!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook