Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ki, miért plasztikáztatja a mellét? fórum

Ki, miért plasztikáztatja a mellét? (beszélgetős fórum)


2015. márc. 18. 03:32
ezt toluk kell megkerdezni,szerintem,mert sok ember tul hiu.
2015. márc. 17. 20:21

Én azért plasztikáztattam, mert nagyon kicsik voltak a melleim, nagyon vékony alkat vagyok.

Így sem lettek nagyok csak most "vannak". 8 éve műtöttek és nem bántam meg, sokkal jobban érzem magam így.

Nem volt akkor párom és soha pasi miatt nem műttetném meg magam, az én döntésem volt.

A család elfogadta, a barátok támogattak.

2015. márc. 17. 18:48
Eszembe sem jutna a melleimet plasztikáztatni, csak rontanának rajta:)
2015. márc. 17. 18:41
Miss Angel megadta a tökéletes választ,elég végre?
2015. márc. 17. 18:27

szerintem az a normális,ha vki azért plsztikáztat6ja,hogy jobban érezhesse meagát a bőrében,illetve hogy saját magával elégedett,ill elégedettebb legyen.Ha más oka van,pl hogy jobban tetszek xy-nak vagy mert hogy más mit szól hozzá,hogy túl nagy a melem ,túl kicsi,stb,az nem jó.Mindenkinek nem tudunk megfelelni és nem is kell.

Aki nagyjából elégedett a külsejével,mindenhez másképp áll hozzá az életben,nagyobb önbizalommal könnyebb minden,akinek valami tönkre teszi az önbizalmát,teljesen érthető,ha változtatni akar rajta.Meg nem is vagyunk egyformák:felvetetted:sokan ugy is megcsináltatják,ha van nekik,jó,de mi van ha ő maga azt nem érzi elégnek?neki a nagyobb tetszik?nem egyforma az ízlésünk,én még az ilyeneket sem tudom elitélni,mindenkinek más az ideálja....

ide viszont nem sorolnék be egyes színésznőket,énekesnőket,celeblibákat,stb stb akik xxxxxxl-es mellekkel meg kacsacsőrrel mászkálnak/bár már az utcán is egyrev több ilyet látni/,mert ez a divat,meg fetűnési viszketegségben szenvedek,én az ilyet úgy nevezem:testképzavar.

Ami neki szép,az a többségnek visszataszítóélvezi a feltűnést,holott feltűnik,persze,csak nem érzékeli hogy inkább furcsán néznek rá és megmosolyogják,minthogy gyönyörködnének benne :D

az én álláspontom ez :) és hiszek benne hogy sok benne az igazság!

2015. márc. 17. 18:08
Nem tudom egyeseknek miért olyan hatalmas nagy gond, hogy érdekel.
5. b00d33e65c (válaszként erre: 1. - 463ac1a826)
2015. márc. 17. 17:57
Még mindig itt tartasz?Hiába mondod,hogy nem a te melledről van szó...na persze!Az elefánt meg kék és repül!
4. Misaki Itó (válaszként erre: 1. - 463ac1a826)
2015. márc. 17. 16:28

Mert,nagyobbat szeretne...

Vaagy,nem egyforma a kettő.

Betegség..és még sorolhatnám.


Nem is neked kell ezt megértened.

2015. márc. 17. 16:27
Most nem is az én mellemről van szó. :D
2015. márc. 17. 16:24
Túl sokat foglalkozol a melleddel.
2015. márc. 17. 16:02

Akinek nagyon lóg vagy 2 pattanásszerűsége van mell helyett azt megértem. De csomó olyat látok, hogy olyanok nagyobbítják meg akiknek azért van mellük, nem nevezhető kicsinek.

Aki megműtteti vagy már műtette: mit szóltak az ismerőseitek vagy párotok hozzá?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook