Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért csináltatnak egyre többen has, illetve mell plasztikát? fórum

Miért csináltatnak egyre többen has, illetve mell plasztikát? (beszélgetős fórum)


2010. jún. 27. 16:21
Nem tudom, miért szenvednek, mennek a kés alá, akik nagyobb mellet akarnak? Egy nőgyógyász azt mondta, az a lényeg, hogy tudjunk szoptatni, más nem fontos. Szerintem a kicsi melleket is el lehet fogadni! Sőt: sok előnye van! Pl. tudsz hason fekve aludni, ami nagyon jó. Mikor öreg vagy (mint én) , nem lóg a mell, nem is kell a melltartóval kínlódni. (Útálom a melltartót, valamikor szivacs-betétest hordtam.)
2010. ápr. 5. 21:42
most is láttam fennaki csináltatott.de a vágás elég nagy,és csunya még,de biztos szépül idővel,gondolom éd.de tuti,hogy fájhat annyira mint egy császár?ha igen,én biztos nem vállalnám be.elég túl élni a császárt.
8. Sarav28 (válaszként erre: 6. - Igazgyongy)
2010. ápr. 5. 21:01
A hasplasztika 400-500 ezer forint. De a tb is támogatja bizonyos esetekben. Ha annyit fogy egy ember, hogy lóg a hasa, bármibe belemegy, hogy teljes életet élhessen.
7. gyöngyszemü (válaszként erre: 6. - Igazgyongy)
2010. ápr. 5. 21:00
Biztos van egy fél milla. :-(
2010. ápr. 5. 20:57
Mennyibe kerulhet vajon a hasplasztika?
2010. ápr. 5. 20:56
mert anyagiakban megfizethető és a mai nők ígényesebbek magukra. :)
2010. ápr. 5. 20:51

Én is állandóan ezeket a fórumokat lesem... áááááááááááá, még a végén kedvet kapnék.... de mindig nézem, hogy ugyan nem szééép semmi rajtam (annyira)... de nem is annyira csúúúúnya.... szóval meg vagyok lőve rendesen. ... :o((

:DD

2010. ápr. 5. 20:49
Nyílván nem elégedettek az alakjukkal, éshamár van ilyen lehetőség, meg pénze rá, miért ne?
2010. ápr. 5. 20:49
H jól érezzék magukat a bőrükben:)))
2010. ápr. 5. 20:47
csak megkérdeztem,mert érdekel

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook