Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki érti ezt? Egy rendkívüli helyzetben segítségeteket kérem fórum

Ki érti ezt? Egy rendkívüli helyzetben segítségeteket kérem (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
235. 2b9f21b616 (válaszként erre: 220. - Memory)
2017. nov. 1. 14:12
Miért ne költözhetne hozzád?Max albérletben szabják meg hány személy költözhet!Szerintem csak "használ" nincs más jó vagy te is!
234. Channa* (válaszként erre: 215. - Gribedli***)
2017. okt. 27. 06:08

Erre még nekem sem sikerült rájönnöm és válasz sem kapok rá...

De biztos velünk van gond, hogy nem értjük a lényeget....

Kérdés nincs a cím ellenére, tanácsot miben tudunk akkor adni? Hisz az nem opció az eddigiek alapján, ha liírjuk, hogy nem tűnik jó 9tletnek belebonyolódni....

233. Channa* (válaszként erre: 212. - Memory)
2017. okt. 27. 06:05
De neked nem kell albérlet, mert van lakásod, nem? Te ennek ellenére elköltöznél vele?
2017. okt. 26. 20:25
Hogy is van kevés mint mackósajtban a brummogás ?
231. 61e75fb84c (válaszként erre: 223. - Memory)
2017. okt. 26. 06:17
Szerintem felesleges volt kiirni ezt a forumot hisz irod h ugyis vele maradsz.Hat hajra!
230. 61e75fb84c (válaszként erre: 225. - Memory)
2017. okt. 26. 06:16
Es akkor van meg kerdesed?? Te szepen alakitottad az eleted, ez a pasi rangodon aluli.
229. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 228. - Bichter1)
2017. okt. 26. 04:49

ok, adjon eselyt, de csak a valas utan.

Ne asszisztaljon hozza.

Ne o legyen az itthoni hatorszag.

A pasi korul amugy mindig lesz valami kavarodas.

228. Bichter1 (válaszként erre: 28. - Memory)
2017. okt. 25. 22:43

Igen.

De adj neki esélyt és ne a szavaknak...beszéljenek a tettei. És mint aki cavintonra szorul, folyton kérdezz vissza mindent.... majd rájössz, hogy ezt miért is írtam le.


Sok sikert.

227. 124637ff9b (válaszként erre: 225. - Memory)
2017. okt. 23. 22:18
Kifelejtettem a 40 fölötti életkor "adottságaibol" a különböző lelki sérüléseket, amiket visz magával az ember, a nyomait a lelkében, személyiségében, amiket az előző megromlott kapcsolatból kapott esetleg. Valószínűnek tartom, hogy súlyosabb teher, mint mondjuk egy anyagi tartozás vagy 2 hozott gyerek
226. ina87
2017. okt. 23. 22:12
elég fura a helyzet,a volt feleség és előkerült az ex barátnő is,közben neked sírta el a bánatát,végül veled jött össze és azt sem tudod róla biztosan h van e egy nagyobb adóssága,szerintem figyelj oda a zsebedre és arra h csalódhatsz is,a másik dolog benne van h pont azt akarta elérni h belé szeress,túl bonyolult ez az egész.
225. Memory (válaszként erre: 224. - 124637ff9b)
2017. okt. 23. 21:25
És hasonló életvitel. Nekem nincs hitelem, jó kapcsolatot ápolok a gyermekem apjával, egymástól teljesen függetlenül élünk. A pasi élete minden téren rendezetlen.
224. 124637ff9b (válaszként erre: 223. - Memory)
2017. okt. 23. 21:12

Végül is 40 felett már mindenkinek van egy félresiklott élete, ha új kapcsolatba kezd, neki is, neked is, az nem várható, hogy bárki is tiszta lappal induljon, mintha 20 éves lenne.

Vannak előző kapcsolatból származó meg elintezetlen ügyek, vannak gyerekek, szóval fokozottan él a "jóban rosszban" lehetősége, mint fiatalabb korban

Aki szeretetet, törődést, kölcsönösséget vár egy új kapcsolattól, annak mindezzel kell számolni

Ha nem vállalható, akkor szexkapcsolat jöhet csak szóba szerintem, az illető nem is érdemel többet.

223. Memory (válaszként erre: 222. - 124637ff9b)
2017. okt. 23. 21:00
Amint beszűkűl arra a kapcsolatunk, hogy vele és a problémáival kezdünk foglalkozni, illetve a programok elmaradoznak, vagy a gyerekeivel baby sitterként kell foglalkozni, fogom a nyúlcipőt. És igen, az ex sem véletlenül hagyta el. Gondolom ő sem kért egy ilyen jövőből, mint ez a pasi nyújthat.
222. 124637ff9b (válaszként erre: 212. - Memory)
2017. okt. 23. 20:51
Igen, plusz szex (remélhetőleg)
221. Guruljka (válaszként erre: 220. - Memory)
2017. okt. 23. 20:49
Ezt hozd is a tudomására, amint esetleg panaszkodni kezd.
220. Memory (válaszként erre: 219. - Gribedli***)
2017. okt. 23. 20:29
Köszönöm a rám fordított idődet és hasznos tanácsaidat. Egy egy céges bankhitel egyébként. Megfogadom az általad leírtakat, szabadidő eltöltésére alkalmas lesz és ennyi. Nyilván nem tervezek vele élni és a púpjait a nyakamba venni. Addig fog tartani, amíg jól érzem magam.
219. gribedli*** (válaszként erre: 217. - Memory)
2017. okt. 23. 20:18

A bank is kérheti, hogy foglalják le a dolgait. Nem gyanús, hogy nem adja el?? Mi dolgod egy ilyen pöccsel, már bocsánat?


Jó, még egyszer nekifutok. Gondolkodj józan ésszel. Ha ekkora tartozásod lenne, nem az lenne az első, hogy eladsz minden mozdíthatót? Már csak azért is, mert amikor végrehajtás van, jóval érték alatt fog elkelni mintha te adtad volna el, még mielőtt rátették volna a kezüket.


Namost, ha valaki bamba, akkor nem teszi meg időben, utána meg már nem teheti, mert az már a banké. A fórum elején azt írtad, hogy céges tartozása van, most meg azt, hogy áh, ez nem céges. Te tudod. A végeredményen nem változtat, azért vannak ott és azért nem adja el, mert nem adhatja el. Ez így szokás. Ébredj fel!


Lehet, hogy a lakásukat is csak azért adhatták el, mert a felesége nevén volt, és a feleség nem minden esetben felel a férj adósságaiért, és "véletlenül" nem foglalták le. Nem akarok kombinálni, feltételezem, hogy ez azt is megmagyarázza, hogy ő miért pénzeli még mindig a feleséget, ez a kettejük dolga. Én hinnék az ex barátnőnek is a helyedben, mert még ő tűnik az egész bandában agyilag épnek, és volt annyi esze, hogy kiszálljon. Màr ha ez a történet igaz.


Innentől, ha nem haragszol, nem is rágom tovább a csontot, mindenki a maga életének és boldogságának(vagy boldogtalanságának) a kovácsa, te tudod.

218. Memory (válaszként erre: 215. - Gribedli***)
2017. okt. 23. 20:08
Egyébként meg ha a végelszámolás előtt kimenti a vagyonát azt szabadságvesztéssel is büntethetik.
217. Memory (válaszként erre: 215. - Gribedli***)
2017. okt. 23. 20:03
Ezeken már túl vagyok. A Cégközlönyben még nem jelent meg semmi a felszámolásról. Ez banki ügy, nem Navos. Sosem fog elévülni..
216. Guruljka (válaszként erre: 215. - Gribedli***)
2017. okt. 23. 20:03
Nekem valahogy úgy tűnik, hogy gyanúja támadt, kellemetlen érzése, de mégis, hátha lebeszéli valaki a kétségeiről.
215. gribedli*** (válaszként erre: 211. - Memory)
2017. okt. 23. 19:58

Hát épp ez az, hogy ha bedől,akkor nem ő dönt arról, hogy mit ad el, hanem viszik. Lefoglaljàk. És ha a tartozása még mindig megvan, akkor mindenét lefoglaltàk, eladták plusz még maradt is tartozás, nehogy bevedd ám, hogy állnak a telephelyen és nem adják el!


Uristen, mintha egy 13 évessel beszélnék. Te mindent elhiszel, amit mond? Nyilván nem adhatja el, mert le van foglalva csak neked azt mondja, hogy most nincs kedve eladni. Ilyenkor általában ott hagyják a dolgokat, ahol vannak,csak mittudomén,elviszik a forgalmit, a kulcsokat, mindenről jegyzőkönyvet írnak.


Nem értem, mi célja van enneka fórumnak? Tőlünk akarod megtudni,hogy átver-e? Mi ezt honnan tudhatnánk, te ismered. Persze, az alapján, amit itt leírsz, igen,átver, de ha tudni szeretnéd, ne legyél már ilyen liba, hogy nem nézel utána te személyesen! Miért itt kérdezgeted?


Az pedig publikus, hogy milyen cégek ellen van eljárás,megnézheti bárki.


Még mindig nem világos, hogy miért indítottad a fórumot.

2017. okt. 23. 19:34
csak kapisgálod már
213. kisj (válaszként erre: 212. - Memory)
2017. okt. 23. 19:27

bingó!

ez a helyes válasz!

212. Memory
2017. okt. 23. 19:21
Vagy arról szól, hogy legyek társa egy közös albérlet fizetésben, segítsek nevelgetni a gyerekeit, illetve mossak, főzzek, vasaljak, lássak egy + három embert, mert ez neki így kényelmes, megszokta már?
211. Memory (válaszként erre: 209. - Gribedli***)
2017. okt. 23. 19:08
Van pár autója, amiket régebben kiadott. Ezzel már nem foglalkozik, csak állnak egy telephelyen, amit bérel. Olyan mintha ezeket szánná arra, hogy amikor bedől legyen mit vinnie a banknak. Most elvileg egy vegyszermentes tisztítószereket árul egy webáruházban. Most kezdte, nem hiszem hogy óriási kereslet lenne rá. Egyébként tényleg nem tudom miből élhet...
210. csikil4ny (válaszként erre: 209. - Gribedli***)
2017. okt. 23. 18:48
Igen, csak aki kiéhezett egy kis szeretetre, megbecsülésre, becézgetésre az nem alkalmas csak szexkapcsolatra.
209. gribedli*** (válaszként erre: 203. - Memory)
2017. okt. 23. 18:43

És ha ezt te is tudod, ebben a képletben te milyen szerepet szeretnél betölteni?


Reálisan nézve igen, el fog menni alkalmazottként is, mert nem úgy megy az, hogy ha ilyen céges adósságot halmozott fel, akkor egyáltalán hagyják, hogy újból belevágjon. Mert elôször felelnie kell a csôdért, amit okozott. Plusz gondolom, tôke sincs, mert azt is elvették volna, ezért megkockáztatom, hogy a mostani munkájáról is hazudik. Ha eltiltották a vállalkozástól, azt elég szigorúan veszik.


Tudod, persze, hogy megjátsza a hôsszerelmest, mert miért ne tenné? Hiszel neki mert tapasztalatlan vagy, korod ellenére is, és neki kell a közönség. Nyilván vetíteni fog, hülye lenne bevallani egy pasi, hogy tönkrement.


De egy csak szex kapcsolatban meg kit érdekel a másik anyagi helyzete? Ezért mondtuk többen is az elejétôl, hogy arra jó lesz, másra nem.

208. Piroska52 (válaszként erre: 207. - Csikil4ny)
2017. okt. 23. 18:41
tudom hogy nem arról szól, megkörnyékezte egy szélhámos, ő meg elvan ájulva hogy kényezteti, korábban már írtam ,hogy majd ezután jön az ,,,,hogy kellene egykis pénz, majd megadom tudod jól,csak átmenetileg megszorultam stb stb stb, ő meg majd megsajnálja hiszen olyan kedvesen kéri, meg kényezteti, csak a vak nem látja mit akar, de mint tudjuk a szerelem vak
207. csikil4ny (válaszként erre: 206. - Piroska52)
2017. okt. 23. 18:33
Ez már régen nem a szexről szól, nem is szólt arról soha. A fórumindítónak elég két szép szó és könyékig nyúl a pénztárcájába. Sajnos a pasi is nagyon jól tudja ezt, áldozatnak kell nem másnak. Mondhatunk mi itt bármit, nem fogjuk meggyőzni. Van aki csak a saját bőrén tudja megtapasztalni az alapigazságokat.
2017. okt. 23. 18:28
lehet hogy a pasi háremet akar,csak még nem jelentette be ,,,na lányok akkor költözzünk össze mindannyian,,, hogy kényelmesebb legyen,,,!! józan paraszti ésszel végig gondolva ez akkora értelmetlenség, hogy nem is értem hogylehet ilyennek bedőlni, lehet hogy jó vele a szex de akkor maradjon ennyibe, ne akarjon többet, a vége úgyis sírás lesz vagy így vagy úgy
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook