Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért a magas és vékony férfiak vannak a leghátrányosabb helyzetben párkeresés terén? fórum

Miért a magas és vékony férfiak vannak a leghátrányosabb helyzetben párkeresés terén? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2017. febr. 26. 23:06

Az eredeti kérdésre:


Azok a buta férfiak, akik emellett még csökönyösek is és a tetejében kis feltűnési viszketegségben szenvednek, még hátrányosabb helyzetben vannak!

548. NoSpoon (válaszként erre: 531. - FireWalker)
2017. febr. 20. 22:14
Szerintem az alcsony kövérkés illetők legalább ekkora, sőt nagyobb, bajban vannak. Nyugtasson a tudat, hogy tied a jövő, mert nem fogsz egyhamar el mackósodni. Az meg, hogy az idegenek mit mondanak rólad, ne zavarjon. Edzel, teszel magadért. Egyik legkellemesebb meglepetésem, akkor volt, mikor egy csontkollekciónak látszó srácról kiderült, hogy szépen kidolgozott izmai vannak a túlméretezett cuccai alatt. ;):)
547. Lajos39
2017. febr. 19. 14:42

A párkeresés manapság, egy bizonyos kor felett már igencsak kérdéses sikerrátával működik. Tapasztalom magamon is, hogy így a negyven küszöbén a késztetésem is csökkent hogy megint elkezdjem az egészet elölről. Hogy új rigolyákhoz alkalmazkodjak. Lassan egy éve lakom egyedül, és teljesen magamnak beosztva a szabad időmet, egész jól megvagyok. Az embernek a társasága sem olyan már hogy hetente belefutna új potenciális jelöltekbe, a zenés-táncos helyeket meg már húsz évesen sem szerettem. :)

Az intimitás tud hiányozni, de túl lehet lendülni rajta, csak ezért nem fogok senkit megint beengedni az életembe.

Szóval szerintem sokkal többeknek van nehéz dolga manapság, mint amit a címben leírtak, mondom ezt 187 cm magas 96 kilós emberként.

2017. febr. 2. 13:19
Attól még mert valaki magas és vékony lehet állati jó pasi. Van, akin jobban oszlik el, ami van, van aki kevésbé szerencsés. Az én párom is 190 felett van és nem egy nagy darab, de nem hinném hogy bármikor is hátrányára lett volna.
2017. jan. 7. 15:59
Bocsánat,most olvastam,hogy a fiatalabbnak 21kg-ot 71g-ot akartam írni
2017. jan. 7. 15:58
Sziasztok! Csak nézelődöm és megakadt a szemem ezen a témán.Én már 61 éves vagyok,mikor én voltam fiatal akkor a magas férfiak kifejezetten előnyt élveztek.Az,hogy vékonyak,vagy izmosabbak,sokban függ a koruktól és az örökölt hajlamtól. Nekem 2 fiam van.Az időseb 40 éves és 178cm magas a fiatalabb 193 cm és most 21kg ami a magasságához képest kevés.Nagyon hasonlít a bátyjára,azzal a különbséggel,hogy a bátyja is ilyen vékony volt,csak alacsonyabb,de most már kifejezetten hogy is mondja,szerencsére nem jár női oldalakra,így le merem írni,hogy túlsúlyos.kb 90kg körül van.Nem mondja meg, a feleségét meg nem kérdeztem,ne hogy félre értse.Úgy vettem észre,hogy a lányok a magassága miatt kifejezetten szeretik.Attól,hogy a fiam,még nem vagyok elfogult,így azt írhatom róla,hogy átlagos kinézetű.Nem csúnya,de nem is túl szépfiú.A vékonysága mióta kollégiumban lakik már kicsit megváltozott,mert ott kondi terembe járnak a barátokkal,ráadásul mivel mentőápolónak tanul, a hét 3 napján valamelyik klinikán gyakorlaton vannak,ahol bizony emelgetni is kell a betegeket.Így ha tetszik,ha nem a felső teste erősödött.Na meg átlépte a tinédzser kort.Szerintem egyáltalán nincsenek hátrányos helyzetben.Igaz,hogy a barátai mind alacsonyabbak nála de nem úgy látom,hogy a fiam hátrányba lenne velük szemben.
2017. jan. 6. 16:25
Engem is kritizáltak sokan, de én jó magasról teszek rá. Nem érdekel. Mindenki kapálgassa a maga kertjét. Az ilyenek többsége irigységből fakad.
542. e36c6ad80e (válaszként erre: 539. - FireWalker)
2017. jan. 6. 16:24

Ne foglalkozz velük! Biztos nem nézel ki rosszul. Ha magas vagy, az önmagában nagyon jó, nekem a nálam alacsonyabb pasik nem tetszenek. Ha meg edzel is, akkor jobban nézel ki, mint az átlag.

A gáz az alacsony, köpcös, kopaszodó zabagép. :)

541. jucika33 (válaszként erre: 531. - FireWalker)
2017. jan. 5. 19:15
Az emberek összevissza beszélnek mások külsejéről, mert nincs értelmes témájuk, locsogni viszont muszáj nekik. Nem kell törődni velük. Miért kell ezt észrevenni? Van rajtuk kívül kismillió nő, aki nem foglalkozik olyan részletekkel, mint a vékony láb vagy kar. Engem sem szokott érdekelni. Az önbizalom, műveltség, jóindulat annál inkább. Azokat keresd, akik ezt keresik.
540. Mutáns Jane (válaszként erre: 539. - FireWalker)
2017. jan. 4. 15:01

Ha nyúlánk és szálkás a lábad (értsd: nem ilyen "most jöttem a haláltáborból" jellegűen vékony), akkor szerintem fölösleges aggodalmaskodnod miatta, az pont jó úgy, ahogy van. Ha pedig hosszabbak az átlagnál, annak csak örülnöd kéne.

Ettől függetlenül, mint ahogyan páran itt már próbáltunk rá utalni, a jó külső még így sem automata-szerűen működik (bedobom fölül, alul meg kiesik a szex), ugyanis itt emberi kapcsolatokról van szó. Te is ember vagy, meg a másik fél is, és erre végig tekintettel kell lenni.

539. FireWalker (válaszként erre: 538. - E36c6ad80e)
2017. jan. 3. 23:20

A vállammal és karommal talán még nincs is gond, főleg, amikor egy szál póló van rajtam, de a lábaimat bárhogy nyúzom például, azok nagyon nehezen vastagodnak, mert hosszúak is. Az is lehet, hogy pont miattuk kapom a kritikát, pedig azok se csont és bőr, csak hosszabbak az átlagnál.

Amúgy Boldog Új Évet Kívánok Neked is! :)

538. e36c6ad80e (válaszként erre: 531. - FireWalker)
2016. dec. 31. 18:25
Ha edzel, annak van látszata. Ha valaki edz és nem nagyon kigyúrt, de mégis van rajta izom, az nagyon jó. Az a gáz, ha valaki nem edz semmit, nő a poci, és gizda a karocska. Az edzés látszik. Biztos nem vagy csúnya. A pasi ne is legyen szép. Az meg már milyen?
2016. dec. 31. 18:23
Engem az zavar, ha kisebb válla van, mint nekem és vékony a karja. Sokkal jobb egy szélesebb vállú, izmos pasihoz bújni, aki magasabb nálam. Imádom az izmokat, és nem értem, néhány férfinek hogy nincs igénye arra, hogy valamit kihozzon magából, csak satnyul és csodálkozik, ha nem jön be a nőknek.
536. 16f581fad6 (válaszként erre: 534. - Ca6273a8a5)
2016. dec. 30. 17:06
Én is.
535. Érdekes73 (válaszként erre: 533. - Kristo_f)
2016. dec. 22. 18:21
A panaszkodó is ugyanaz de mindegy :)
2016. dec. 22. 18:06
én a mackós palikat bírom:)
533. kristo_f (válaszként erre: 518. - Kristo_f)
2016. dec. 21. 18:58
Né' má', hisz ugyanazt kommenteltem mint korábban Akkor tuti igy van :)
532. kristo_f (válaszként erre: 531. - FireWalker)
2016. dec. 21. 18:57

Nem a testeddel van a baj, hanem az önértékeléseddel

Elég sudár/szikár alkat vagyok, de soha nem tapasztaltam évtizedek alatt, hogy ez hátrány lenne, sőt...

531. FireWalker (válaszként erre: 530. - Jucika33)
2016. dec. 20. 20:24
Hátam mögött szólnak meg idegen nők, hogy milyen gizda/sovány vagyok és csúnya. Persze nem mindenki, de a lelkem mélyén nagyon rosszul esik ez, főleg, hogy teszek is ellene rendszeres edzéssel, de a felszedett 15 kilón kívül alig van látszata.
2016. dec. 11. 06:48
Nincsenek hátrányban. A kellemetelen/nőies/rosszindulatú stb. személyiség van hátrányban. Egy jófej férfi szinte mindegy, hogy néz ki párkereséskor. Viszont személyiséget váltani lehetetlen, így a meglévő adottságokkal kéne valamit kezdeni. Többet mosolyogni, ha van rá hajlama az illetőnek, kicsit több önbizalmat felszedni, kevesebbet panaszkodni stb.
529. Érdekes73 (válaszként erre: 525. - FireWalker)
2016. dec. 10. 23:35
Hogy működik ez a megszólás ?
2016. dec. 10. 05:55
Én meg csak a magasakat szeretem. Ami azt jelenti, 170 cm felett. Én 155 vagyok. Vékony annyira ne legyen, de tömörgyönyör és kigyúrt se!
2016. dec. 10. 00:43
Tudod, van az a mondás, hogy az erősebb kutya b... Szerintem most a legnagyobb az esélyed becsajozni. Az őskorban gyorsan elpusztultál volna. :D
526. 8a65af67ce (válaszként erre: 525. - FireWalker)
2016. dec. 10. 00:37
A mai nőknek? :D
2016. dec. 9. 23:35
Én hiába szedtem fel 10 kilót edzéssel, és lettem 80 ugyanúgy 185 centi mellett, továbbra is vannak, akik megszólnak a hátam mögött az alkatom miatt, hogy mennyire sovány és gizda. A mai nőknek javarészt tényleg csak a testesebb férfiak kellenek. :(
2016. okt. 28. 23:01
Szerintem az alacsony és vékony férfiak rosszabb helyzetben vannak.
2016. júl. 3. 15:02
valószínű!
2016. júl. 2. 00:26

1. A fórumnyitóval nem az a baj, hogy magas/vékony, hanem a személyisége

2. A kérdés nyilvánvalóan egy kétségbeesett társkeresési probálkozás

2016. júl. 1. 16:00
szerintem nincsenek hátrányos helyzetben, de ki mit szeret. és nem csak a külsőségek számítanak.
520. Csipkerózsika (válaszként erre: 515. - L.luiselotte)
2016. jún. 22. 10:53
Ez így van. Én azt olvastam valahol, hogy az alacsonyabb férfiak azok, akik hátrányból indulnak minden téren...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook