Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki dobna le tényleg jelentős súlyfelesleget 2012-ben? fórum

Ki dobna le tényleg jelentős súlyfelesleget 2012-ben? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
1291. 5427edee11 (válaszként erre: 1285. - Könyvmoly 25)
2012. jan. 18. 18:00

Szia! Üdv köztünk, nagyon szuper csaj vagy!!!


Sok sikert a továbbiakban!!! :) Gyere gyakran!

1290. 5427edee11 (válaszként erre: 1281. - Szambea)
2012. jan. 18. 17:58

Ugyanerre jutottam, muszáj csinálni, minden napra tervezem!


Szobabicikli, elliptikus tréner és Péntek Enikős alakformáló torna (vicces :D), valamint szintén Péntek Enikős intervallumos edzések!

Elvileg az alakformálón (még mindig röhögök, vizuális típus vagyok, semmi alakom :D) kívül mind segíti az anyagcserét... De... Remélem azért meghozza a várva várt eredményt!

2012. jan. 18. 17:23
most még én sem mernék, túl nehéz vagyok hozzá sajna
1288. szambea (válaszként erre: 1287. - Könyvmoly 25)
2012. jan. 18. 17:22

Az tök jó a félóra!

Nekem eddig egyszer sikerült.Ügyes vagy!

Görkorizni nem mernék.

1287. Könyvmoly 25 (válaszként erre: 1286. - Szambea)
2012. jan. 18. 17:15

egyenlőre napi fél óra szobabicikli van. ennél többet a dokim szerint sem érdemes mert szívrohamot kapnék.


és itt többen is írták amit én is szeretnék.


tavaszra remélem le tudok fogyni annyit, hogy vehessek görkorit. azt nagyon szeretném csinálni.

1286. szambea (válaszként erre: 1285. - Könyvmoly 25)
2012. jan. 18. 17:12

Szia!

Ügyes vagy!

Szerintem szuperül csinálod!

Mozogni is fogsz?

2012. jan. 18. 17:08

sziasztok


beleolvastam a fórumba és nagyon tetszik ez a sok lelkes fiatal fogynivágyó:)

remélem beférek hozzátok.

az én agyamat december elején borytotta el teljesen a - végleg le akarok fogyni- köd. a szilveszteri fogadalom pedig szentírás lett számomra.


ennyit rólam: 25 éves vagyok, házasságban élek, még nincs baba.

mivel nagy a sulyom, ezért kissebb léptekben haladok a cél felé. 175 centimhez 50 kg minusz kell az első célhoz 100kg

aztán 85

végül 75 és ez után még max 5 kg de csak ha nem kell éhen halnom:)


jelenleg -4,3 kgnál tartok.


ezt alkalmazom:


számbavettem azokat a zöldségeket amiket szeretek

ezek 2 részre vannak osztva: párolni való (meleg ételekhez)

illetve nyers zöldségek paprika, paradicsom, jégsaláta. ezeket salátában, és önmagukban is fogyasztom.

a kenyeret lecseréltem abonettre, 1 adag 2 szelet max

hogy ne kezdjek el egy hét után édességet zabálni ezért 2 fajtát neveztem ki magamnak, natúr túró rudi, illetve műzliszelet, hetente 2-3 alkalommal eszem valamelyiket


a zöldségeket vízben párolom. egy étkezéshez 2 fajta zöldséget használok, 100-100grammot kimérve, plusz vöröshagyma, esetenként fokhagyma, és kevés fűszer, kicsi só, bors. ezt az egészet összepárolom, és megfelezem. tehát 2 adag: ezeket eszem ebédre és vacsorára


húsokból párizsit, csirkét, csirkemellsonkát, virslit, halat eszem


tojás: rántotta , egyszerre 2 db

sajtot, tejfölt mértékkel

salátaöntetnek pedig kefír, só, bors


gyümölcsök napi 1-2 mandarin, vagy alma


heti 1x 10 deka mogyorót, kesudiót, vagy szotyit elrágcsálok, illetve


váltottan egyik héten 1 napon tésztát eszem ez rendszerint spagetti. a tészta 100gramm 1 adag

másik héten pedig krumpli 100gramm valamilyen hússal, én személy szerint fűszeres krumplipürének csinálom


ezeket azért nem akartam kihagyni, hogy ne kívánjam nagyon a szénhidrátot. így van is meg nincs is.


hát elsőre kb ennyi:) bocsi a sok dumáért

1284. szambea (válaszként erre: 1283. - Niitoo)
2012. jan. 18. 17:05

Köszi!

Megvan!

Remélem estére kicsit összekapom magam.

Most jégsalit rágok meg U1es szörpit iszok.Lehet csak a gyógyim vitte le nagyon a vérnyomimat :(

1283. Niitoo (válaszként erre: 1279. - Szambea)
2012. jan. 18. 16:56
Ma erős front van, én is erős fejfájással ébredtem. De már elmúlt. Kitartás!
1282. szambea (válaszként erre: 1280. - Niitoo)
2012. jan. 18. 16:50

Ne idegesekdj!


Én is mindíg így járok éppen az nincsen amit szeretnék.

Nekem szuper mérlegem van,pedig nem márkás de jól mér,ha 10x állok rá 100g eltéréssel ugyanazt mutatja.

1281. szambea (válaszként erre: 1276. - 5427edee11)
2012. jan. 18. 16:49

Nekem is volt az elején nagyon brutál szorulásom..:( Mozgás,sok folyadék és torna ami jó lehet.

Tuti írtad már de milyen tornát csinálsz?


Tegnap este alaposabban szemügyre vettem magamat a türkörben és durván látszik,hogy lett derekam,meg oldalról közel sem vagyok olyan széles,mint voltam.


Bőrfeszesítőnek ki mit használ?Én tegnap gondolkoztam el ezen,hogy lehet kellene valami.


Most ettem egy tálka jégsali,hozzá egy picike szelet tk rozskenyér rajta egy szelet cs.mell sonka és ubi,paprika,figyeltem,hogy lassan egyem közbe sok sali és elég is volt.

3után ettem 1 szedőkanáálnyi finomfőzeléket.

1280. Niitoo
2012. jan. 18. 16:46

Basszus, nincs mérleg az Euronics-ban! Kész vagyok! Honnan a francból szerezzek egyet?!

Nem is állok rá többet erre a szar hagyományos mérlegre, mert ha az ember előredől egy picit rajta, 4 kilóval többet mutat. Majd elmegyek a dokihoz, aztán megmérem magam ott :D

Na megyek inkább tornászni, legalább levezetem az ideget :)

1279. szambea (válaszként erre: 1270. - Butterfly00)
2012. jan. 18. 16:44

Sziasztok!


Nagyon kínlódok ma,fáj a fejem meg mindenem..lassan meg is fog jönni.Fetrengtem 1.5órát de semmi sem jobb...:(


butterly:Mennyi a mostani súlyod?

Mennyire vagy elszánt,kitartó?

Én úgy indultam neki,hogy életmódot váltok és ha sikerül fogyni örülni fogok.Ehhez képest egész gyorsan lement 12kg de azóta stagnálok..de nem adom fel!

Szerintem a 6-8hónapot de akár egy évet is adj magadnak és akkor tuti nem ér csalódás:)

1278. Pirike88
2012. jan. 18. 15:36

Sziasztok!

Nekem mindegy egyes mérlegre állásnál többet mutat, bár eléggé ramaty már szegény mérleg. Majd ha lesz meló, beszerzek egy digitális normálisat. Ezen nem is morgok, beindul az majd lefelé is:) Kitartást Nektek is!


Mai kaja eddig volt 1 tejeskávé, 10db háztartásikeksz, egy banán, dél körül egy adag krumplileves(2 merőkanállal szedtem és ez is sok volt:S), meg soksoksok folyadék. Épp most végeztem a 2 mérföldes "sétával", ebbe bíztam, hogy ez menni fog, és egész könnyen elment az a félóra:D de még estére is van betervezve egy félóra ugyan ebből. Jövőhét végéig csinálom, ahogy érzem úgy növelem az időt is, és meglátjuk mi lesz az eredménye:) Jah és még a mai napra várható vacsorának túróval töltött zsemle, lesz egy rakattal, de csak egyet szándékozom megkóstolni, és be is zár mára a bazár:)


Bcicus, milyen sűrűn méred magad? Ez el ne keserítsen! Én tegnap reggel 97-98 kg között mértem teljes felszereléssel, plusz mensi is van, ilyenkor részemről rendszeresen az plusz 2kgot jelent, betekertem városba, tettem ezt azt, hazaértem már épphogy 96ot mutatott ugyan abban a szerkóban. Örültem is, de ma reggelre ismét 97-98at mutat szegénykém. Nem szabad feladni, akárhányszor feladja az ember, annyiszor fog ismét nekirugaszkodni, de miért ne éppen most csinálnánk végig itt mindannyian? Hajrá! Menni fog!

2012. jan. 18. 15:29
Legyetek ügyesek és kitartóak!!!
2012. jan. 18. 15:28

Sziasztok!!


Csak egy gyors beköszönésre van időm :(


Sajnálom nagyon, hogy nem voltam pár napig.


Még mindig tart az életmódváltásunk, ez a 17. napunk, haladunk azért!!! Hétfőn kezdtem a tornát, vagyis szombaton, de a vasárnap a pihenő napom, így hétfőtől indul az új időszámítás :D

Tetszik nagyon, nem unalma, mert sose egyforma amit csinálok.


A súlyom nem jobb, sőt!

90,3 voltam reggel! De tudom miért és ezen csak a tornával segíthetek.

Teljesen lelassult az anyagcserém, de úgy sem marad örökre így, egyszer beindul majd, remélem!

1275. Puppi4
2012. jan. 18. 15:13

Sziasztok! Úgy tűnik ez plusszos nap, mert tegnap reggelhez képest ma reggel + 20 dekával töbet nyomtam, nem értem miért....

De mindegy a lényeg nem adom fel! Ilyen minimális súlyingadozás belefér, ha nem nézném mániákusan minden nap a mérleget, akkor lehet észre sem venném.


Mai kaja egy kis tál milánói.

Délutánra van 3 kicsi kivim, és ennyi. Remélem eltűnik az a +20 deka... :(

1274. vikuka (válaszként erre: 1270. - Butterfly00)
2012. jan. 18. 15:01
azt vedd alapul ha rendesen tornázol és oda figyelsz a kajádra akkor napi 20dkg meg van. ez 1 hét alatt 1 kg (plusszt minuszt bele véve) 1 hónap 4 5kg!!! akkor 3 hónap alatt meg van a 15kgd!!!
1273. Niitoo (válaszként erre: 1270. - Butterfly00)
2012. jan. 18. 15:00

Szia! Ha tartósan akarsz fogyni, és egészségesen, akkor 4 hónap alatt add le azt a 15 kilót.

ÉS NE FOGYÓKÚRÁZZ!!

Életmódváltás, ki odafigyelés, mozgás...

Csajok, nemsokára megjön a digi mérlegem Sárvárról!! :D

1272. snukika (válaszként erre: 1263. - 5427edee11)
2012. jan. 18. 14:39
Köszi az infót) Nekem sajnos nincs meg a minimális edzettségem sem/
1271. snukika (válaszként erre: 1264. - Bcicus)
2012. jan. 18. 14:38

Mi az, hogy öreg vagy hozzá? Akkor én a 40 évemmel matuzsálemnek számítanékS

Fel ne add!!


Ma nekem is +0,5 kg a tegnapihoz képest, pedig én még a mensire sem foghatom((

2012. jan. 18. 14:10

Sziaasztok! egy gyors kérdéssel fordulok hozzátok szeretnék 15 kilót fogyni és arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek ezt mennyi idő alatt tudnám megcsinálni? szóval kb. hány hónap alatt érném el ?

olyan célt akarok kitűzni ami reális ezért érdekelne hogy kb. mennyi idővel számolhatok:)

válaszokat előre is köszi:)

1269. blanka201004 (válaszként erre: 1268. - Szambea)
2012. jan. 18. 13:19

Szia,

nekem is mindig több a súlyom, mielőtt megjön.

Legalább 1kg-al többet mutat a mérleg:-(

1268. szambea
2012. jan. 18. 13:02

Sziasztok!


Nekem ma 700g-al többet mutatott a mérleg reggel..lóg is az orrom miatta....

Menstruáció előtt van akinek több a súlya?


De nem adom fel még jobban figyelek,mint tegnap!

Eddig egy tarjás szendvics volt és egy light joghurt.Du saláta van tervbe véve.Lehet,hogy virsli is.


Bcicus:fel ne add gyere hozzánk!Én is ingadozok súlyilag..

1267. rena79 (válaszként erre: 1263. - 5427edee11)
2012. jan. 18. 12:06
keveset látlak erre:( ügyi vagy hogy tornázol:) várom a mérlegelésedet??:)
1266. rena79 (válaszként erre: 1264. - Bcicus)
2012. jan. 18. 12:05
fel ne add szó se lehet róla lehet most fog beindulni !!!!!!!
1265. rena79
2012. jan. 18. 12:05
na helló! Gyors helyzetjelentés ! ma reggel megint -30 dkg jujj de örültem megint a délutáni vízezést csináltam írom a mait:!Reggeli 2 tojásból rántotta bele eg fél virsli . hagyma pici gomba hozzá 2 graham ( az egyiket meghagytam ja és csak 10 dkg ot tettem a tányérra mert sokaltam elég is volt , 10 kor ettem egy rudit , 12 most:) eszem spagettit na itt voltam bajba mert a kcal az hány dekára vonatkozik???? szerintem 10dkg de várom a válaszokat , na szóval kimértem hát írtó kevés a tányéron ( a gyereknek többet szedtem , 6 éves) na mindegy de 660 kcalt nem fogk megduplázni megeszem aztán majd meglátom... és nem is nagyon esik jó..miközben ide írok eszek , el is fogyott a vége még hideg is volt na erről ennyit azt hiszem eszem egy rudit és egy almát mert ez nem volt elég, délután aktiviát , 1 cs ropit és egy sajtot tervezek délután általában ugyanaz csak a reggeli és az ebéd változatos, 16 után pedig itt lesz mellettem és mindenhova elkísér az én vizem ( fúj de utálom a vizet) ja én nem teketek és semmi sport amíg legalább 10 le nem megy mert sajnos se a térdem nem bírja na de február 1 től beiratkoztam uszni... szerintetek az fogyaszt egy kicsit??? gondolltam a gyerekkel ugyis mindig elmegyek és ott ülök hát csinálok valami hasznosat és magtanulok uszni) na szóval ennyi mindenkinek kitartást és jó fogyit:)
1264. Bcicus
2012. jan. 18. 01:03

Sziasztok!


Én azthiszem fekadinm ami lement viszajött, pedig alig ettem. Sportolni nem tudtam. Úgy látszik már nem megy ez nekem. Öreg vagyok hozzá.


Sziaszok.

2012. jan. 18. 00:25

Sziasztok!

Csak gyors beköszönök, aztán megyek aludni!


Már 2. napja tornázom!

Összeállítottam egy heti edzéstervet, akit érdekel a naplómban megtalálja, csak jelentkezni kell.

Nagyon tetszik, direkt olyat állítottam össze, amit szívesen csinálok.


Holnap reggel mérlegelek, kíváncsi vagyok, de szerintem maradt annyi, amennyi volt.



Olvasom, hogy írtok a bicikliről:


Megmozgatja a hasat is, de elsősorban a combot, feneket. Intenzív biciklizés mellett, akár 2 hét alatt 2-3 centit is lefaraghatsz, ez tapasztalat.



Elliptikus tréner:

Jó, teljesen átmozgat, de szerintem nagyon nehéz. Minimális edzettség kell hozzá. Nekem is alig megy a 11 percem, de a kezdethez képest, jobban megy.


Lényeg a lényeg!

Fogyásra mind a kettő alkalmas!

1262. snukika
2012. jan. 17. 22:32

Sziasztok! Nekem sincs semmilyen gépem, én az ellipszis trénerrel szemezgetek, csak halvány sejtelmem sincs, hova férne el a lakásba. Pedig be kell szereznem valamit, mert csak akkor tudnék tornázni, ha a picik alszanak, itthonról nem tudok meglépni.

"Reggelire" a tisztesség kedvéért elrágcsáltam egy ceruzányi sajtszeletet.

Ebédre húslevest ettem zöldségek nélkül, husival, majd egy szelet hagymás rostélyost zöldsalival.

Estére megföztem Norbi Updates sonkás-gombás levesét, abból ettem egy nagy tányérral, a másik fele jó lesz holnap ebédre.

Egyenlöre szépen fogyogatok (van miböl), de tényleg mozognom is kellene már((

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook