Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki akar fogyni velem nov. 1-től? fórum

Ki akar fogyni velem nov. 1-től? (beszélgetős fórum)


2008. nov. 1. 13:57
Szerintem végül is teljesen mindegy, hogy valaki milyen fogyókúrás módszert csinál, a lényeg, hogy tényleg higyjen benne, és betartsa.
2008. nov. 1. 13:41

Nekem van egy olyan barátnőm, aki már mindenféle fogyis módszert kipróbált, én ajánlottam neki a Norbi update diétát, félve kezdett bele, hiszen már sokszor kudarcot vallott.

De a Norbis diéta bevállt Nála és azóta is tartja a súlyát.

Nekem azért is szimpi, mert nem érzem azt, hogy éhezni kell, meg kell vonni magamtól sok finomságot.

105. lollypop (válaszként erre: 103. - Marcsy79)
2008. nov. 1. 13:38

szia.

szerintem is vágj bele:)Norbi módszere szerintem betartható és nem a kínzás az alapja mint sok diétának. persze oda kell figyelni, hogy mit és mikor eszel és jó ha mértéket tartasz és ha még egy kicsit tornázol is akkor tuti, hogy lemegy az a fránya 8-as.:))

Nekem 10 van hátra, 5 már lement :))

104. csefi77 (válaszként erre: 103. - Marcsy79)
2008. nov. 1. 13:20
igen.Szerintem vágj bele!És ha bátorításra lenne szükséged,akkor írj!Ha elkezdünk fogyizni,azzal csak nyerhetünk!
2008. nov. 1. 13:16

Sziasztok! Jól látom,hogy a "Norbi" a legkedveltebb fogyis módszer?Én már annyi mindennel próbálkoztam...Kb 8 kg-tól szeretnék megszabadulni,szerintetek is vágjak bele ebbe??

Szép napot mindenkinek!!

2008. nov. 1. 12:01

Hajnalfény, én is azt tapasztaltam, hogy a fogyás folyadék nélkül nem megy. Most már azzal kezdem a napot, hogy kifacsarok egy citromot, beleöntöm egy másfél lityis ásványvízbe, és mindenhová cipelem magammal.


Én ma 2 lágytojást ettem, kevés sajtot puffasztott rizzsel és paradicsommal meg kávét.


Ebédre húsleves lesz pulykaszárnyból, persze tészta nélkül! A mésodik fogás párolt karfiol sajttal, tejföllel, morzsa NEM :-)))


Egyébként momentán én is munkanélküli vagyok, talán lelki okokból is szedtem fel pár nem ide illő kilót. De most már összeszedtem magam, és csak előre nézek :-)))

101. 8110728f54 (válaszként erre: 98. - Hajnalfény73)
2008. nov. 1. 12:01
Nos igen, ezzel maximálisan egyetértek, minimum 3liter folyadékot meg kell inni.
2008. nov. 1. 11:01
Sehol senki, akkor megyek, neki állok ebédet készíteni.
2008. nov. 1. 10:50
Írtam inkább priviben, nem szeretném a topic témáját elvinni másfelé.
2008. nov. 1. 10:44
Egy jó tanács mindekinek. Én anno keményen fogyiztam és nem indult be a fogyás, a természetgyógyász azt mondta, hogy azért, mert nem iszok megfelelő mennyiségű folyadékot. Min. egy nap 3 litert meg kell inni, úgy a legjobb, ha még citromot is cseppentünk a vízbe. Megfogadtam a tanácsát és szépen be is indult a fogyás.
97. csefi77 (válaszként erre: 96. - Hajnalfény73)
2008. nov. 1. 10:44

Miután a kislányom betöltötte a 3.évét én is itthon voltam munkanélkülin.Nagyon gáz volt!Majdnem másfél évig voltam regisztrált munkanélküli.Lelkileg is és anyagilag is nagyon kemény időszak volt.Ezt a melót véletlen találtam.Egész jó!Szóval meg kell becsülnöm!A mi városunkban alig van munkalehetőség.Neked mi a végzettséged?Milyen munkát szeretnél?

Tesót ?Nagyon félek a terhességtől,sok gondom volt vele.Még egyenlőre nem dolgozunk tudatosan a kis lúrkón.

96. hajnalfény73 (válaszként erre: 95. - Csefi77)
2008. nov. 1. 10:34

Én még itthon vagyok munkanélküliként..úgyhogy nem okozott gondot, hogy itthon legyek a gyerekekkel...

Persze ha dolgoznék, akkor bizonyára más lenne a helyzet, nem díjazzák sehol, ha az ember a gyerekeivel otthon szeretne maradni szünetben.

Ti még terveztek tesót?

95. csefi77 (válaszként erre: 94. - Hajnalfény73)
2008. nov. 1. 10:31
Nálunk is szünet volt,de sajnos nem tudtam otthon lenni sokat.De jó neked,hogy három gyerkőcöd van!!!!
94. hajnalfény73 (válaszként erre: 93. - Csefi77)
2008. nov. 1. 10:28
Nem csodálom. Nekem három gyerekem van, mi az őszi szünetet itthon töltöttük, csak olyan hamar elment...
93. csefi77 (válaszként erre: 92. - Hajnalfény73)
2008. nov. 1. 10:27

Igazad van!még jó,hogy nem óra! :)

Nem egészségügybenmelózom.Idegenforgalomban.Egy **** -ban vezetem a wellness recepciót!De most inkább otthon lennék a csemetémmel és a párommal.

92. hajnalfény73 (válaszként erre: 89. - Csefi77)
2008. nov. 1. 10:23

Még jó, hogy nem óra:) Egy csokis perc biztos nem túl kalóriadús.:)

Bocsi...

Hol dolgozol, hogy most is kellett menned? EGészségügyben?

2008. nov. 1. 10:22
Bocsánat ,nem perc,hanem csokis perec.
90. hajnalfény73 (válaszként erre: 87. - 40af5f9f3b)
2008. nov. 1. 10:21

Gyorsan szaladj ki a világból :)

Viccet félretéve. Mozogj és akkor ledolgozod a bevitt kalóriákat.

89. csefi77 (válaszként erre: 87. - 40af5f9f3b)
2008. nov. 1. 10:21

Hát,az én reggelim sem volt jobb a tiednél!Csokis perc.de mentségemre szolgáljon,hogy dolgozom és nem hoztam magammal egy falat kaját sem.S az egyetlen dolog amit itt találtam a fiókban,az egy doboz csokis cucc volt.És hát soká lesz még 16.00 óra.

Addig tart a munkaidőm.Remélem nektek jobban telik ez a szombat!

2008. nov. 1. 10:19

Sziasztok!

Én is Norbizni fogok és min. 35 kg-ot szeretnék leadni. Jövő nyárig szeretnék legalább 25-30 kg-tól megszabadulni.

2008. nov. 1. 10:13

sziasztok:)

csatlakozom én is..

:)

5 kilót szeretnék fogyni:)

csak az a gázos,hogy ma palacsintával kezdtem a napot..:/

hogy tehetem ezt jóváá????

2008. nov. 1. 09:33

Szép napot mindenkinek!

Üdv az újaknak!

Csak okosan a kajával!!

ja egy jó tanács a norbissal fogyozóknak:ha lehet a 3-as kódú kajákat próbáljátok teljesen kihagyni az étrendből!higgyétek el sokat számít!

2008. nov. 1. 09:32
Reggelire 4 szelet extrudált kenyeret ettem egy pohár 12 %-os tejföllel, amibe tettem bőven csípős paprikát. Hozzá vizet ittam, a teákért nem vagyok oda. Ebédre tejszines pulykamell lesz, tehát ezt még 12 óra előtt fogom megenni, mert tészta lesz hozzá. Délután, miután megjövünk a temetőből vagy gombapörit csinálok - mivel az is egyes - vagy karfiolpuffancsot. És jól fogok lakni belőle.
2008. nov. 1. 09:28
helló!most csak egy pohár teát iszom,mert mennem kell a temetőbe.a többit még nem tom
2008. nov. 1. 09:23

sziasztok!

Ha lehet én is csatlakoznék!Már próbálkoztam én is egy másik csapattal,de sajnos,egyszer csak azt vettem észre,hogy rajtam kívül nem sokan látogatták a topikot. :(

Így tök rossz volt,mert megint nem volt kivel dumálni,amikor épp szükségem lett volna rá.Szóval feladtam.De most megint megpróbálkoznék a dologgal.Ti mit fogtok ma kajálni?

2008. nov. 1. 08:51
Nagyon szeretek enni,ezért aztán van is +15 kilóm
2008. nov. 1. 08:49
Sziasztok!Én is itt vok.Tegnap kezdtem estére már csak egy kefirt ettem,a szemeim majd kiestek az éhségtől.De remélem ma már egy kicsit jobban bírom.
80. 545d7c6493 (válaszként erre: 71. - Topimaci)
2008. nov. 1. 08:44
Én is így jártam a 90 napossal anno, szépen lefogytam, de ugyan olyan gyorsan vissza is jöttek a kilók, ráadásul kamatostól...
2008. nov. 1. 08:44

Sziasztok!

Nemrég találtam az oldalra nekem is fogyni kéne egy "keveset", úgyhogy beszállnék ha lehet!

Upsz mennem kell majd még jövök, de felébredt a kicsi.

2008. nov. 1. 08:42

Sziasztok!

Nekem ma volt a heti mérlegelésem, és lement 1,4 kg...úgyhogy nagyon boldog vagyok:D:D:D


Legyen szép napotok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook