Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki akar fogyni velem nov. 1-től? fórum

Ki akar fogyni velem nov. 1-től? (beszélgetős fórum)


2008. okt. 31. 18:40

szziasztok:)

most vagyok 55-54 kiló..és mindenféleképpen karácsonyig le akarok adni 5 kilót...

50 az álomsúly..

és azt tartani is akarom..

én a pont diétával próbálkozom...

és egészséges táplálkozással..

16. 8110728f54 (válaszként erre: 15. - Trallala)
2008. okt. 31. 18:34

Drága Trallala! A Norbi update módszer pont azért jó, mert az egy életmódváltást kínál.

Nagyon javaslom, hogy nézz utánna a módszernek. Mint mondottam, én egy éve csinálom, tehát ebből is látszik, hogy ez nem egy-két hetes diéta, meg nem is 90napos, stb hanem egy életen át folytatható egészséges táplálkozási rendszer.

Az elején lehet, hogy kicsit bonyolultnak tűnik, de garantálom, hogy egy hónap alatt bele lehet jönni, és természetessé válik, hogy mit mikor ehetünk meg, ami fokozatos fogyást eredményez! Az első és legfontosabb dolgot mindjárt itt az elején elmondanék. Az Update módszer nem azt jelenti, hogy a drága Norbis termékeket kell megvenni. Én néhány Norbi Túrórudin kívül, nemigen vettem semmit. Lényeg a módszerben, és nem a termékekben rejlik.

Ha meg ilyen sok kilótól kell megszabadulnod, akkor mindenképpen javaslom, hogy vedd meg a könyvét, vagy kérd kölcsön. Nagyon fog tetszeni, és hatalmas motivációt fog jelenteni.

2008. okt. 31. 18:19

De klassz, hogy már ennyien vagyunk! :)

Nem tipikus diétát fogok csinálni (mint Atkins, Norbi, 90 napos) hanem életmódváltásra törekszem. Azt hiszem nagyon fontos, hogy figyeljünk oda önmagunkra, mert ezt rajtunk kívül más nem teheti meg. Remélem sikerült időben észbe kapnom. Sajnos velem nagyon elszaladt a mérleg, de ennek pszichés okai is vannak. Legalább 35 kg-ot kell magamról "lefejteni".

Tehát fogjunk össze és hajrá!

Várom a tippeket, ötleteket, eredményeket! Ami még fontos: BUZDÍTSUK EGYMÁST!

Üdv: Tralla

14. d.lara23 (válaszként erre: 8. - Zsóka77)
2008. okt. 31. 18:17
Szia.Weight Watchers a diéta neve.pontozáson alpszik.minden ételnek van kódja és meg van határozva hogy adott súlynál hány pontig kell enni a fogyáshoz.Ezt igy fejből nem tudom,de pl.68-79kg között 20-27 pontot lehet enni.az alsó határt le kell enni!és igy tovább...én még nem olyan régóta kezdtem de tetszik,és sztem le is ment már 1 kicsi:)
2008. okt. 31. 18:16

SZiasztok, én már egy éve fogyózom,20at már leadtam, még egy 10-es hátra van.

Ja amúgy én a Norbi módszerrel fogyogatok. Ez elég kíméletes szerintem. És én a lassú fogyás híve vagyok, mert akár hányszor valami drasztikusabbra váltottam, a diéta után mindig visszajöttek a kilók.

Na majd be-be nézek ha nem baj.

Van pár jól bevált receptem is, és jónéhány trükköm a hagyományos ételek reform módon való elkészítéséhez.

2008. okt. 31. 18:16
Én a 90 napossal próbálkoztam 1 éve. 5 kg le is ment, de sajnos már megint visszajött.
2008. okt. 31. 18:11
Sziasztok, hasonlóak a paramétereim Trallaláéhoz. Folytatnám veletek, eddig 24 kilótól szabadultam meg, de még minimum 10 kilót le kell dolgoznom magamról. Jelenleg az update módszert alkalmazom, kisebb-nagyobb kitérőkkel.
2008. okt. 31. 18:07
Szia! nekem ugyan nincsenek csemetéim, de a fogyás bizony rámférne. Te milyen módszerrel fogyókúrázol? Én egy tisztitókúrával kezdek, és folyamatosan ráállok a tornára, futásra.
2008. okt. 31. 18:03
Én!!!! Katka vagyok. Igaz én már két hete elkezdtem,de azért jó lenne ha nem érezném magam olyan egyedül mikor rámtör a zabálhatnék.
8. zsóka77 (válaszként erre: 5. - D.lara23)
2008. okt. 31. 18:01
Hallottam már róla. Írnál bővebben is erről?
2008. okt. 31. 18:00

Sziasztok!


Én is csatlakoznék!

5 kg-tól kellene megszabadulnom, de sehogy sem megy. Igaz nem is teszek érte semmit. De majd most!!!

Együtt könnyebb!

2008. okt. 31. 18:00
hű, de csunyán irtam:)meg kell szoknom a notebookot:) szóval fogynék, és milyen módszerrel?:)
2008. okt. 31. 17:59
Sziasztok!mi vagyunk egy páran akik együtt fogyozúnk,nem tudom ismeritek e a WW diétát.nekünk sikerülni fog,vkinek ezzel nagyon sok lement!!!A lényege hogy bármit ehetsz csak pontozni kell,minden ételnek megvan a saját kódja.Ha érdekel titeket irok róla bővebben és küldök anyagot.
2008. okt. 31. 17:59
Hali!Én 22 énis fogynák, de milen módszerrel akarjátok?
2008. okt. 31. 17:54

Szia!:)

Én még csak 18 vagyok, de fogyni szeretnék.:)

Csatlakozom hozzátok;)

Ti hogy fogyóztok? Ha van tippetek, azt szivesen várom, akár levélben is!!;)

2008. okt. 31. 17:52
Szia.Én csatlakoznék!
2008. okt. 31. 17:51
Holnap belekezdek! Sokat kell fogynom, elmúltam 40, 3 gyermekem van. Van aki hasonló cipellőt hord? :D Akkor csatlakozzatok! Együtt könnyebb!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook