Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2011. május közepétől Norbi Update. Ki akar velem fogyni? fórum

2011. május közepétől Norbi Update. Ki akar velem fogyni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
249. miel77 (válaszként erre: 248. - Szeszil74)
2011. jún. 28. 09:48
igen sajnos az utolsó kilók a legnehezebbek, én is ezzel küzdök, a 160 cm.hez meghíztam 58 kg-ra és nagyon gázul éreztem magam már :(( tudom ez nem 20-30 kg... de akkor is nekem sok, kb. leadtam a felét már, de 2-3 kg kellene még, de nehéz, plusz nem tudom már mit csináljak, eddig rendeltem az update ebédeket, fincsik meg minden, de most már csak súlyt tartok szinte tőle, lehet csak salisakat kellene rendelnem. Most zabpehely diétáztam,azzal lement 1 kg megint, de igen nehéz, hogy mit egyek, hogy ne hízzak vissza, mert kicsit elengedem magam és plusz fél kg megint fent...
248. szeszil74 (válaszként erre: 247. - Georgina csincsilla)
2011. jún. 28. 07:59

Teljesen igazad van, én is hasonlóan vélekedem!!!

Második lányommal a terhesség végén 86 kiló voltam, és 75, amikor befejeztem a szoptatást. Akkor kezdtem el én is az Update módszert, + sok torna. Most 60 kiló vagyok jó ideje, (165 cm), de még le kellene dobnom legalább 5 kilót, hogy jól is érezzem magam a bőrömben. Ez viszont már k...a nehéz...

Júliusban szabin leszek, kondibérletet veszek, és rákapcsolok...

Mindenkinek kitartást, türelmet, és jó kajálást (U1)!

Üdv. Szilvi

2011. jún. 27. 11:46
Sziasztok! Nagyon örülök ennek a topicnak is...nem értem..tudom, hogy nehéz leadni 20-25 kg-ot is..mert 1 évvel ezelőtt már ebből 10-kg-ot leadtam. Nem csodaszer nem butaságokkal mert azok semmit nem érnek a képlet=több kalóriát égess el, mint amit megeszel. Nem ettem: csokit, majonézt hízlaló egészségtelen dolgokat , nem volt gyorsétterem és társai, nem ittam szemét dolgokat, coca és társai valamint rostosok és barátaik. Víz minden mennyiségben a citromos megoldása nagyon ajánlott! Edzés heti 5ször és annyi mozgás napközben amennyi belefért és motiváció valamint kitartás...nem hiszem el,hogy nem lehet megállni..ezért kell az edzés, mert ha edzel tudod mennyire kemény és nem fogsz szemét kaját megenni pl: 1 szelet normál süti kb 450kcal ami nekem minimum 45 perc intenzív kardió?? akkor megéri?? 1 tábla ellenség /csoki/ kb 560kcal ami már 1 óra kardió?? minek egyek ilyen szemét dolgokat?? amik csak erre lettek kitalálva hogy mérgezzék az embert?? Most április 15-től kezdek norbi update-be 2 hónapja -5kg de a cél még messze van még 20 kb minimum.. Igen a tudatosításhoz sok idő kellett, mert kb 10 éves koromig nádszál voltam, aztán ettem mindent amit bírtam sajnos, majd irodai meló non-stop ücsörgéssel, aztán azt vettem észre hogy nincs normális ruhám sem...frászt kaptam...most már totálisan átmostam az agyam...újra kellett kezdenem a stratégiát és folytatom a diétát.. a cél jövő nyárra kb 60 kg... 167 cm-vagyok szerintem ez jó lenne... Ha már a fejedben eldőlt a cél, mert cél az kell, akkor vedd számba, hogy milyen módszert akarsz használni a diétához, én Norbi - ételt rendelek házhoz, mert nem vagyok hajlandó egy multihoz sem szaladgálni csak a zöldségesig friss dolgokért. Így nincs csábítás! de mozgás az kell , kell ahhoz hogy ne lógjon majd rajtad a bőr és hogy formád legyen, kell ahhoz hogy zsírt égess és hogy egészséges legyél! A sport erőt ad és önbizalmad...mert minden egyes edzés után rájössz ezt is túlélted és napról - napra jobb csaj leszel! Senkit nem akartam sem megbántani sem sem.. de nincs kis kapszula vagy por vagy bármi b*aromság... és életmódot kell váltani a nélkül tutira nem megy...vagy egy norbi könyvet elolvasni, nem akarom reklámozni...de undorom van a multik szemeteitől...túlélni kell...de tudom hogy aki akarja megcsinálja!!! Hajrá!
246. godgoda (válaszként erre: 245. - Miel77)
2011. jún. 13. 07:51
Csalán teám van zöldtea is. A mozgás és én még nem nagyon vagyunk jóban. Estleg a Rékának van olyan tornája ami nekem megfelelne mint kezdő? nagyon kezdő :):)
245. miel77 (válaszként erre: 244. - Godgoda)
2011. jún. 12. 09:19
én zöld, csalán és borsmenta teát, valamint teekanne fit and slim teát :)
244. godgoda
2011. jún. 12. 07:16
Sziasztok. Ti milyen teákat isztok? Olajos halak hányas kód?
243. 840bd70224 (válaszként erre: 229. - Manokaa111)
2011. jún. 8. 18:18
És ebben a könyvben csak a kódok vannak? Vagy Norbi ír is valamit..? Mert én is szeretném megszerezni..:)
242. miel77 (válaszként erre: 241. - Godgoda)
2011. jún. 8. 12:14
nekem még nem sikerült főzeléket jót csinálnom... pedig még Norbi liszttel is próbáltam, hogy kikevertem a tejfölt... a kukában landolt :S én ha csinálok, olíva olajjal és zabpehelyliszttel csinálok kicsi rántást. Vagy rendelek Norbiéktól ha főzire vágyom.
241. godgoda
2011. jún. 8. 11:00

Ó nagyon szépen köszönöm ezt a rengeteg információt.

Megyek meg is nézem a norbi oldalon a kódokat. Tájékozodom gyüjtöm az infókat. A főzelékeket akkor liszt nélkül csak a tejfölel keverjük? Étkezési keményítő?vagy az is tilos?

240. miel77
2011. jún. 8. 08:16

Sziasztok!! Fent vannak a norbi oldalon a kódok, sőt már az ultra1es kód és a 4-es kód fent van :)))

pl. 1-es:

[link]

Rá kell menni a "Mi az update?" fülre és itt találod meg a kódokat sorra, rá kell külön kattintani, hogy behozza.

Az ebédet én is rendelem, finom, fogyogattam is tőle, de mostanában nem tartottam a kódokat, majd végzek a vizsgákkal aztán rá kéne kapcsolni, mert itt a nyár!!!

Tornából nagyon jók a Réka tornák sztem :)

2011. jún. 8. 07:58

üdítőkból a light-ok, de én pl csak vizet iszok:) kávé is mehet, meg a tea is


így most ezek jutottak az eszembe, ha rosszul írtam vmit, kérlek javítsatok ki:)


Sok sikert godgoda! Remélem eredményes lesz!:)

2011. jún. 8. 07:56
cukormentes rágók, még a nyalóka is:D ha cm itt tic-tacot is ír(hát én nem tudom:S)
2011. jún. 8. 07:56
natúr joghurt(acivia) kaukázusi kefir, kefir, tejföl, tej, u1-es termékek, sajtok: anikó, mozzarella, feta, óvári, tolle sovány, natúr kecskesajt
2011. jún. 8. 07:54
ehetsz sonkát virslit(pl füstli), párizsit halakat is ehetsz( hering hekk(?nem biztos), rák, tonhal, lazac, ponty, tengeri hal...stb)
2011. jún. 8. 07:53
hús is mehet szinte minden, csirke, pulyka, karaj, sovány marha stb
2011. jún. 8. 07:52
Tojás: heti 4 sárgájánál ne fogyassz többet!
2011. jún. 8. 07:52

gyümölcs (kiegészítésnél kb 50g, magában 200-300g)

áfonya

zöld alma

citrom

eper

itt én is kérnék segítséget? nem tudom h melyikek maradtak u1-esek:S vki írni még?:)

2011. jún. 8. 07:50
ugyanezekből jó a fagyasztott is meg a savanyúságokat is eheted!
2011. jún. 8. 07:50

Sütemények Kekszek (max 2 db)

csak u1es amik az update pékségben kaphatóak


Zöldségek Gombák (egy étkezésnél max 300-350g, főzeléknél magával vagy tejtermékkel sűríts még u1es liszttel se!)

articsóka

bimbós kel

brokkoli

cékla

cukkini

fejes káposzta

fejes saláta

fokhagyma

csiperke

laska gomba

hagyma (mindegyik jó)

karalábé

karfiol

kínai kel

padlizsán

paprika

paradicsom

paraj

patisszon

petrezselyem

rebarbara

retek

saláta

sárgarépa

sóska

spárga

sütőtök

tök

uborka

zeller

zöldborsó

2011. jún. 8. 07:46

Kenyerek Pékáruk (1-1 étkezésnél 60-80g, ez kb 2-3 szelet)

update 1 kenyér

u1 zsemle

u1 kalács

2011. jún. 8. 07:46

Na szal a könyv címe -10kg/hó, 2007es kiadású, szal azóta tuti változtattak a kódokon, itt csak 1-es kódúak vannak.


Gabonamagvak és őrlemények (ajánlott menny. müzlikbe: 40-50g, 1 kispohár joghurthoz 1 teáskanálnyi, de lehet több is)

búzakorpa, búzapehely

puffasztott búza, rizs, zab

rozspehely

zabkorpa

zabpehely

update1es cuccok

2011. jún. 8. 07:43

Szia!


Én is nem rég kezdtem el, és számomra szinte hihetetlen, hogy ennyit ehetek és ilyen finomakat:D Én az ebédet rendelem. Van hogy csak levest, én azzal is jól lakom. Előtte megcsináltam egy diétát és egy léböjt kúrá, hatásos volt, mert így összeszűkült a gyomrom:) Reggelire általában norbis joghurt, vagy natúr joghurt, vagy kefír, gyümölccsel, parival vagy vmi zöldséggel. KV-t én is iszok:) vacsira meg általában ugyanaz mint reggelire, mindjárt irok pár kódot is, csak megkeresem a könyvet, amit egy ismerőstől kaptam:)

227. godgoda
2011. jún. 8. 06:34

Sziasztok, csatlakoznék én is hozzátok. :)

168 cm magas vagyok és 78 kiló. A múlt héten a nagy hőségben mikor is mentem dolgozni és 10 percet kell gyalogolni a buszig szakadt rólam a víz és alig kaptam levegőt, eldöntöttem mi a francnak kell nekem ez a kövér test, lefogyok mert nagyon ciki, hogy 43 évesen semmi álllóképességen nincs és hogy 10 perces sétától kifulladok. Alapesetben 56-58 kiló voltam kb. 5 éve sutty 10 kiló felszaladt rám, aztán még 5 de voltam már 83 kiló is. A napokban a létező összes diétás módszert átolvastam a neten és azért döntöttem az up date mellett mert végül is majdnem mindent lehet enni csak tudni kell mit mikor mivel. És a fő szempont, hogy a reggeli tejes kávéról sem kell lemondani.Kérlek segítsetek tanácsokkal mert abszolút kezdő vagyok.A neten megtalálhatóak az ételek 1-2-3 besorolása, mert a norbi oldalán én nem találtam csak néhány példát felsorol?

2011. jún. 4. 08:57
=/ Hízam 20 dkg-ot, megint 63 kg vagyok :( Segítseteeek légysziii! Semmi erőm :-( :-)
2011. jún. 2. 16:18
A mandarin 2-es
2011. jún. 2. 13:04

Sziasztok!

A mandarin hányas? Mondjuk, lehet, hogy kettes, mert alig van 1-2 gyümi, ami 1-es. Ma gyümölcs napot tartok, és itthon vettem észre, hogy olyan almát vettem, ami 2-es, és nem 1es...:S

223. miel77 (válaszként erre: 222. - 840bd70224)
2011. jún. 1. 11:11
Én is csak a péksütire gondoltam, mert hogy akkor azt is lehetne néha enni... mert ugye a fornetti meg a fehér lisztesek nem vmi fogyisak... teljes kiőrlésű péksütit meg errefele még nem láttam... sajnos :(( csak zsemléből tudok venni. És vizsgák előtt, meg utazós napokra tök jó lenne vinni, mert ez nem romlik meg a melegben...
2011. jún. 1. 08:29
Persze, én se használok semmi updateset, mégis fogyok..
2011. máj. 31. 18:51
Hát, valóban nagyon drágák. De amikor az update mizéria elkezdődött,akkor sem volt ennyi termék, aztán mégis fogytak az emberek. Szóval, szerintem van remény ezeken kívül is:)
2011. máj. 31. 16:48
Uhh..szép ára van. Hallottam már egy olyat is, hogy az Update cukor kg-ja 4000 Ft..
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook