Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kezd velem holnap 2x7napos sikeres diétát! fórum

Kezd velem holnap 2x7napos sikeres diétát! (beszélgetős fórum)


28. Mariann63 (válaszként erre: 26. - Minna1)
2012. aug. 7. 16:13
Csak a paleo tulajdonképpen nem fogyókúra, elsősorban én se amiatt kezdtem el.A lényeg benne a sokféle betegség elmúlása, ami nem sikerül egy kevés liszttel, meg babbal már.Csak itt a fogyás volt a téma, emiatt hozakodtam elő a dologgal.
2012. aug. 7. 14:54

Nagyon sok diétát kipróbáltam: káposztaleves, Béres A. féle-súlykontroll, Norbi- Update, 28 napos program, stb. Tulajdonképpen mindegyik hatásos volt, hisz fogytam velük! De!!!!És ez a lényeg!! Amikor abbahagytam, az összes leadott kiló 1-2 hónapon belül visszajött, sőt időnként már több is!!

Most már én is paleózok! Hihetetlenül, hangzik, de jó!!Tele vagyok energiával, nincs allergia és fejgörcs azóta, ja, és a lényeg: 7 hét alatt leadtam 5 kilót!A szervezetem már nem kíván annyit enni, és a rossz kajákat sem kívánja és tolerálja jól!! Nagyon el kell dönteni agyban, és elszántnak kell lenni az elején, de miután tapasztalod a pozitív hatást, nem fogod kívánni a sok mű dolgot!! Kívánok neked Andrea sok sikert a fogyidhoz,vagy inkább az életmódváltásodhoz!!

Hidd el az utóbbi jobban megéri!!

26. minna1
2012. aug. 7. 14:06
A paleo az egyetlen, amelyik tartós hatású. Én azonban nem vagyok híve a 100% paleonak. Kevés liszt, borsó, bab fogyasztása nehezen mellőzhető és nagyon drága is a szigorú paleo diéta. Amióta egy hónapig csináltam, sokkal kevesebbet eszem, és nem híztam vissza, sőt, tovább fogytam.A lényeg, hogy az alacsony vércukor periódusokat iktatja ki, csökken az inzulin termelés. Megszűnik a zabálás, valamint az összes inzulin okozta kóros folyamat.
25. Mariann63 (válaszként erre: 21. - Andrea3)
2012. júl. 31. 17:57
Biztos nem buknál bele.Mindenféle finom sült husit ehetsz, sült-főtt zöldségeket, kevesebb gyümölcsöt, amíg a fogyi tart.És viszonylag ritkábban sütök maglisztből, darált magokból mikros bucikát meg almás meggyes piskótát.De egy bizonyos idő után, ha lefogytam a kívánt súlyra, minden megengedett dologból annyit eszem, amennyit szeretnék.Tudod, nem is tudnék már annyit enni, mint régebben.Sajnos, bableves,lencse, krumpli, rizs,gabonafélék és tejtermékek más nem jöhetnek szóba, de így fél év után már nem is hiányzik.Az már csk a hab a tortán, hogy elmúlt a kezdődő II-es tip. cukorbetegségem, lement a vérnyomásom, elmúlt a macska és pollenallergiám, nem hullik a hajam, hogy csak a rosszabbakat említsem.
24. Mariann63 (válaszként erre: 22. - Andrea3)
2012. júl. 31. 17:51
Tavaly szeptember elsején kezdtem, de akkor még az Atkinssel próbálkoztam, sokadik nekifutásra.Február közepére 4,5 kiló ment le, akkor kezdtem el a paleot. azzal mostanra 14,5 kiló minusznál járok.És ezt egyetlen mozdulat torna nélkül,mert úgy érzem, bálna súlyommal lesérültem volna.Most szeptembertől gondolom, hogy nekiállok futni, meg konditeremben tornázni.74 kg-val már jobban fog menni.Mindenesetre vettem 2 új nadrágot, mert a tavalyi őszies dolgaimat már nem tudom felvenni, akkorák.Idáig 46-48 as nadrág kellett, most meg 40-42-est vettem.Felsőkből az XXL-es helyett M-L kell.
23. Mariann63 (válaszként erre: 21. - Andrea3)
2012. júl. 31. 17:46
Ne gondold.Én már elég sok diétát végigpróbáltam, és csak ideig-óráig használtak, ha egyáltalán fogytam velük.Ez a paleo nem is diéta, ez tényleg teljes váltás.Viszont ha az ember lány végigcsinál kb. 2-3 hét szabályos paleot, elmúlik az állandó éhségérzet.Attól kezdve naponta 2× eszem kb, néha 3×, ha gyümölcs vagy süti a napi kedvenc.Semmit nem kell számolni.Annyit eszem, amennyit kedvem tartja a megengedett dolgokból.Mivel nekem még kell fogynom, a cukrosabb gyümölcsökből visszafogom magam.(nem úgy, mint az atkinsnál, ahol egyáltalán nem ehettem gyümölcsöt, csak kevesebbet)Soha nem vagyok éhes, és már nem a kaja uralja az életemet.Pl, ha kimegyek a fiammal a strandra, itthon eszem egy kis töpörtyűt, kolbászt, tojást, valamit, amit gyorsan bekaphatok, és utána délutánig simán bírom, amíg 4 felé hazaérünk.Ez régebben elképzelhetetlen lett volna.
22. andrea3 (válaszként erre: 20. - Mariann63)
2012. júl. 31. 16:28
Gratulálok az eddig leadott kilókhoz!Mennyiről kezdted és mennyi idő alatt fogytad le a 19kg-ot?
21. andrea3 (válaszként erre: 20. - Mariann63)
2012. júl. 31. 16:23
Igen megtartottam amit lefogytam.Közbe rákerestem erre a te diétádra na ez nekem biztos nem menne ezt hosszu távon csinálni nem egyszerű!!Biztos elbuknék benne.
20. Mariann63 (válaszként erre: 19. - Andrea3)
2012. júl. 31. 16:18
Meg tudtad tartani a leadott kilókat? Amiatt kérdezem, hogy nálam is sok lement, ha éppen atkinseztem, de a ha vége volt, pár hónap alatt visszajöttek a kilók.Most, amióta a paleora váltottam, végleg,19 kg-t fogytam, és nem is jön vissza egy deka se.Még van 14 kilóm, azt még ledobom a télig.
19. andrea3 (válaszként erre: 18. - Mariann63)
2012. júl. 31. 16:05
Hogy érted hogy mi lesz?Majdnem hónapja csináltam végig egyszer és most ujra.De szerintem semmi nem lesz mert eddig se zabáltam a terhesség utáni kilókat adom lefelé!
2012. júl. 31. 15:57
És mi lesz, ha vége a diétádnak?
17. andrea3 (válaszként erre: 14. - Böbusz)
2012. júl. 31. 15:55
Köszi igaz még egyedül vagyok :( de nem baj sikerülni fog mert sikerülni kell!!! :))))))
16. andrea3 (válaszként erre: 15. - Gumicsirke)
2012. júl. 31. 15:54
Tudom olvastam én is sokan támadják ezt a diétát de én azért ismétlem meg mert nekem bevált és tényleg nem híztam vissza.
2012. júl. 31. 15:49
Hát..én ettől szerintem híznék:D meg nem is értem, hogy ilyen gyors fogyókúrában mért van vacsira zsemle, ebédre rizs.
14. Böbusz (válaszként erre: 10. - Andrea3)
2012. júl. 31. 15:48

Én 70 fölött jártam (158 centivel) és most 59 kg vagyok. Január-február -9kg, akkor nagyon szigorúan számoltam. :D :D De azóta gyenge lettem... :D


De ne is erről beszéljünk.


Én szorítok nektek!!!! :D

13. andrea3 (válaszként erre: 11. - Marcsika77)
2012. júl. 31. 15:32
Igen!!!:)
2012. júl. 31. 15:30
Bocsi nem muszáj csak a nem lemaradt!
2012. júl. 31. 15:30
Szerdával kezded, vagyis: 2 tükörtojás, 2 pirítós, 1 paradicsom
2012. júl. 31. 15:28

Persze nem gond ha nem akarsz csatlakozni én ugy vagyok vele hogy muszáj.De ha van valaki/valakik akivel megoszthatjuk a dolgokat az lehet hogy segít.

Én nem bírom ezt a kalóriaszámlálást.Egyépként neked mennyit sikerült ezzel a módszerrel fogynod?

2012. júl. 31. 15:24

Én kipróbálnám veled, itt is leszek a fórumon (ha nem gond), de nem cstalkaozom. :S

Kalóriát számolok és elvagyok vele. :)

Félek, hogy ettől én még híznék is... mert nem eszem pékárut. :)

DE SZURKOLOK MINDEN RÉSZTVEVŐNEK!!!!!! :D

8. andrea3 (válaszként erre: 5. - Böbusz)
2012. júl. 31. 15:22
91ről most 84-85kg 179cm
7. andrea3 (válaszként erre: 3. - Böbusz)
2012. júl. 31. 15:21
Én is csináltam.
2012. júl. 31. 15:21
És most mennyi kg vagy?
2012. júl. 31. 15:18
Anno mennyiből fogytál?
2012. júl. 31. 15:17

Én nem, köszönöm, ám Neked sok sikert!


Viszont az az egy adag gyors rizs... uhh, aztaa.. Rengeteg..


Meg miért nem fordítva? kedd: rreggeli abonett, de vacsi zsemle??

2012. júl. 31. 15:17

Szia!


És próbálta ezt már valamilyen ismerősöd? :)

2012. júl. 31. 15:16

Na ki csatlakozik én már egyszer végigcsináltam 7 kiló és egy deka se jött vissza még 10kgszeretnék de már 7-ttel is nagyon megelégednék augusztus vége nyaralás és addig pont vége!!!


Gyere és foggyunk eggyüt könnyeb!

2012. júl. 31. 15:14

Hétfő

Reggeli: 2 db kockasajt, 5 dkg párizsi, 2 dl tej

Ebéd: 1 db zsemle, 1 db főtt visrli, 2 alma

Vacsora: 2 szelet pirítós (vaj nélkül), 1 banán


Kedd

Reggeli: 3 db abonett kenyér, 5 dkg trappista sajt, 3 dl tea

Ebéd: 20 dkg hal roston, saláta

Vacsora: 1 zsemle, 1 kefír, 1 főtt tojás


Szerda

Reggeli: 2 tükörtojás, 2 pirítós, 1 paradicsom

Ebéd: 20 dkg zölségköret, 5 dkg reszelt sajt

Vacsora: 5 dkg pulykamellsonka, 1 alma, 3 dl tea


Csütörtök

Reggeli: 2 db főtt virsli, 2 pirítós, 2 dl tej

Ebéd: 20 dkg párolt csirke, 1 adag gyorsrizs

Vacsora: 2 alma


Péntek

Reggeli: 2 db kockasajt, 5 dkg gépsonka, 3 dl tea

Ebéd: 3 tojásból rántotta, 1 paradicsom

Vacsora: 1 zsemle, 1 kefír, 1 alma


Szombat

Reggeli: 1 főtt tojás, 5 dkg párizsi, 2 pirítós

Ebéd: 22 dkg főtt marha, krumpli saláta

Vacsora: 3 dl tej, 1 alma


Vasárnap

Reggeli: 2 db virsli, 1 zsemle, 1 paprika

Ebéd: húsleves üresen, 20 dkg csirke roston, zöldségköret

Vacsora: a hetiből bármelyik.


Kétszer kell végig csinálni, és garantált 6-7 kg fogyást ígér.

Az ebédet és vacsorát nem szabad felcserélni.

Hétfőn vagy szerdán kell elkezdeni.

Cukor, zsír, alkohol fogyasztása tilos.

Ital: víz, ásványvíz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook