Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Elkezdi holnaptól valaki velem a kefir diétát? fórum

Elkezdi holnaptól valaki velem a kefir diétát? (beszélgetős fórum)


2010. máj. 6. 13:33

Sziasztok!

Van vkinél már vmi pozitív eredmény?

Én is elkezdtem hétfőn, jól bírom. Sportolok is esténkét, hátha még hatásosabb a diéta.

Sok sikert mindenkinek!

2010. ápr. 24. 07:33
Én nem hétfőn kezdtem, mert ha halogatom, úgysem kezdem el soha! Hát igen a nassolást tényleg nagyon nehéz megállni...:) De remélem sikerül!
2010. ápr. 23. 22:52

Azt hittem, hogy baromi sok kefírt kell enni... :)

Elég egyszerűnek tűnik, még nem tudom, hogy most hétfőn tudom-e kezdeni vagy csak a következőn...

Jelentkezem.

7. Tina87 (válaszként erre: 6. - Bpkinga)
2010. ápr. 23. 22:08

remélem használ...velem a nassolás a baj, nem is eszem sokat ebédre meg vacsira reggelire, e közben eszem egy pudingot, egy csoki valamit.és ez a rossz :(

Hétfőtől csinálom :D

2010. ápr. 23. 22:04
Ma bevásároltam előre a kajákat, úgyhogy már muszáj lesz megcsinálnom.:) Ma azt ettem, ami elő volt írva, és furcsa, de egyáltalán nem vagyok éhes. :)
2010. ápr. 23. 15:34

Elolvastam...

Hétfőn elkezdem :)

Kiváncsi leszek mennyire hatásos, nekem elég lenne már -5 kiló is :)

2010. ápr. 23. 15:28

Én megnézem a részleteket és utána jelentkezem...

Szeretem a kefírt. :)

2010. ápr. 23. 13:53
Sajnálom, hogy nem csatlakozott senki. :(Nem baj, én elkezdtem! :D Eddig még bírom!:D
2010. ápr. 22. 22:18
Durva.......Hatásos...... Azóta nem nagyon szeretem a kefirt......DE....hatásos.
2010. ápr. 22. 14:00

[link]

Itt találtam egy diétát, amit 2 hétig kell csinálni. Elég durva, de én megcsinálom! Velem tart valaki?

Bár nekem nem kell sokat leadnom, így nyár előtt nem ártana meg néhány kiló minusz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook