Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kevésből fogyni nehéz... fórum

Kevésből fogyni nehéz... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
1749. miel77 (válaszként erre: 1748. - Brad)
2011. aug. 1. 12:31

hajráá, remélem összejön. Egyáltalán egyébként szeretnél Bécsbe menni vagy inkább Grazban maradnál? Bécs mégiscsak közelebb van :))

Ja egyébként most itthon vagyok, épp falun.. szóval nincs netem, csak mobil ami alig műkszik.. szóval nem biztos hogy nagyon leszek a héten.

De pusz nektek és ügyesek legyetek az új helyeken :))))

1748. Brad
2011. aug. 1. 09:53

Na, szoval nem volt olyan rossz. Lattam az apjukon, hogy nem tetszik neki, hogy allig beszelek nemetül. Na nem baj...


Hat megsem annyira fenyes ahogy en azt elkepzeltem...

Lakast nem kapok... azt nekem kell fizetnem. Sajnos... ami kapasbol majdenm 400 euro minusz. A gyerekekkel csak du. kell fogalakoznom es hetente 2-szer a szülöök kesö ejjelig elmaradnak, szoval ottalvos a buli.


Plusz 1 nap az 5-böl szabad, mert mas van a gyerekekkel...


ami amugy nem baj, mert el tudok menni pl. vasalni vagy takaritani mashova is... plusz penz.


A heten megyek hozzajuk probanapra. Ma vagy holnap hivank, hogy mikor mehetek...


Izgulok meg... :)

1747. Gubóka
2011. júl. 31. 21:27

na brad h ment a dolog?


nekem holnap lesz az elso napom, rendesen 8 oraban, kivancsi vagyok miylen lesz, majd irok este :)


irjatok majd ti is lyányok :)

1746. miel77 (válaszként erre: 1745. - Brad)
2011. júl. 31. 12:58
Szorítok nagyon!!!!!!!!!! Biztos ügyi leszel :))))))
1745. Brad
2011. júl. 31. 08:44

Okés, majd utana nezek. Köszi :)


Ma nagyon szorítsatok értem este 18:00-kor!!!!

Tényleg nagyon, mert ez éltetem egyik meghatározó momentuma lesz, ha felvesznek! Rettentően fontos!

:)

...és nagyon nagyon izgulok megint :) (a változatosság kedvéért)

1744. miel77
2011. júl. 30. 14:35

Sziasztok Csajszik :)))

Látom zajlik az élet körülöttetek :)))

De jó lenne, ha én is találnék vmit... eddig még sehonnan nem szóltak vissza, pedig az összes létező helyre elküldtem az önéletrajzomat :((( ezen a környéken nem tolonganak a munkalehetőségek....

Én ma takarítgatok meg pakolok, meg majd akarok edzeni egy kicsit délután. Jelenleg nézem az F1 időmérőt, de ott lennék élőben!!!! De olyan marha drága a jegy :(((

Holnap meg utazom haza pár napra szülőkhöz, kis otthoni nyaralás :)


Ja Brad elküldhetem a nyelvsuli elérhetőségét, de sztem nekik csak itt vannak óráik, plusz azt hiszem ők csak angolt tanítanak.

Sztem a katedra esetleg ami kint is tarthat kurzust :)

1743. Brad (válaszként erre: 1742. - Gubóka)
2011. júl. 30. 14:23

hát ez iszonyat jó Gubóka! Nagyon ügyes vagy! :)

Le a kalappal előtted! :))

Mindjárt perfekt nemet leszel :D


Én most irtam 2 oldal bemutatkozós szöveget a családnak. Hulla vagyok ettől, mindig lefáraszt, ha ilyet kell csinálnom...


Holnap megyek fel Pestre, aztán Győrbe, aztán Bécsbe, aztán Grazba. Nem lesz egy leányálom....


Ma meg lenyírom a füvet pihentetőül. :D


Hát nekem ennyi... :)


De jó! Nagyon örülök Neked! :)

1742. Gubóka
2011. júl. 30. 08:16

fu hat vicces volt az egesz. karton doboz hajtogatas a gyarban, nem egy agytröszt munka, de olyan ezer euro marad meg nekem majd ho vegere es ezzel megoldodtak a gondjaim :)


elvitt a munkakozvetto foszer ebszelt a fonokkel, ö valemnnyit gajdog angolul igy hol angolul hol nemetul beszeltunk :)


bevetettem azt a taktikat h nagy kedvesen mosolygtam lelkesen, meg mikor mondtam valamit nemetul akkor is, h lassak h igyekszem en, igy rogton ize ok is vigyorogtak h h probalkozom :D


aztan volt két proba oram, dobozokat kellett hajtogatni ugye, 2 opra alatt csinaltam 167et. aztan mondtam mikor jottek h ich habe hundert sieben und sechig stück gemacht. :D nevettek, szal szerintem szimpi is voltam. aztan a munkakozvetito foszer ertem jott, elmentunk munakvedelmi cipot venni de nem volt a meretemben, igy hetfon majd behozza nekem.


utanna meg megirtuk a szerzodest az irodaban. hat ott mar nagyon kellett figyelnem mikor toltottem ki a papir lapokat h mi van, de sikerul :))) ez a szerencse h volt mar 3szor iylen helyen, mert utoljara kertem baratomat h magyarazzon h mi micsoda. aztan meg kelett csinaltatnom a betegbiztositast, de akkor felhivtuk baratomat mert mondtam a foszernek h nem vilagos amirol beszel, és nem tudtam megrteni telejsen. (de ez csak egy ickepicike resz volt csak) ás akkor faxon elinteztuk, segitett az egeszben jofej volt.


jah meg persze megkerdezte h a baratom a batyam vagy a pasim. mondtam h a pasim és h egyutt elunk, ne legyenek illuzioi :DDD


meg a dobozolos gyarban is, ott jottek mentek a targoncas foszerek aztan neztek mikor jottem a fonokkel h friss hus kerul a piacra...:D


per pillanat varom h mehessek hetfon dolgozni..:DDD dobozolni hahaha. a 10en vhanyadik nap utan mar nem fogom varni azt hiszem :D


a piheno szobaban van huto meg mikro ha jol lattam, szal tudok vinni magammal ebedet, nem lesz gond az egeszseges etkezessel :)


es a legjobb h itt van tölunk busszal kb 5 percre, de megy bicikli ut is ugyhogy negyed ora alat oda lehet erni, ma tekerunk oda baratommal h tudjam az utvonalat majd. heti 50km lesz...:) reggel 6ra kell mennem és 4ig vagyok bent, ebben benne van az ebedszunet is.


nah jo sokat irtam...:) jah és képeljetek kedden leszunk 5 evesek a baratommal :) meg nem tudom mivel lepjem meg, tavaly kuponokat kapott tolem, mergeskedes elleni kupon, puszi kupon, szex kupon, mindenféle volt :D


ti mit csinaltok meg a hetvegen?

1741. Brad (válaszként erre: 1738. - Miel77)
2011. júl. 30. 07:31

De ez tök jo!!!!


Privatban megirnad nekem, hogy melyik ez a suli ahova jarsz (jartal?).

Meg hogy mennyibe került es egyeb reszletek? Lehet lenne kint becsben is ez a vallalat es akkor en meg ott tanulhatnam a nemet grammatikot...

1740. Brad (válaszként erre: 1737. - Gubóka)
2011. júl. 30. 07:30

hihihi Gratula Guboka! Nagyon ügyes vagy! Büszke vagyok Rád! :))


Na meselj, mi volt??? :)



En haza jöttem most magyarba. Tegnap nagy felindulasban a pasim ugy döntött haza jövünk.

Vasarnap este 6-re megyek Becsbe beszelgetesre a csaladhoz. Ezen a delutanon, meg györben nezünk meg ket lakast a pasimnak... Lesz program es jo faradtak leszünk...

1739. miel77 (válaszként erre: 1737. - Gubóka)
2011. júl. 29. 16:32
Gratulálok :)))) ügyes vagy!!!! 3 a magyar igazság + 1 a ráadás mi??????? Tök jóóó hogy összejött :)))
1738. miel77 (válaszként erre: 1735. - Brad)
2011. júl. 29. 16:32
2 hét alatt nyelvvizsgára felkészítettek volna az király lett volna :))) annyira sok mindent azért nem vettünk, de talán szeptembertől csatlakozhatnék a középhaladó csoportba :)))
1737. Gubóka
2011. júl. 29. 14:15

sziasztok,


enyem a munka, szerzodes megirva, ket orat lehuztam a ygarban kellek nekik, nemet megoldva azert kemeny volt nemetul megirni a szerzodest haha


most emgyek enni aztan meselek majd


nektek h telt a napotok? :)

1736. Brad
2011. júl. 29. 09:40

süt a Nap!!! Ezert egy viccet küldök mindenkinek aki szereti! :)


Nem is voltam berúgva!

-Komolyan mondod??! A földhöz vágtad a hörcsögömet,azt kiabáltad: "Pikachu téged választalak!"

-Bebújtál a szekrénybe és legalább egy órát kiabáltad,hogy az átjáró Narniába nem működik!

-Utána ordítottál az autómra "OPTIMUS, tudom hogy te vagy az,alakulj át!"

-Majd kiengedted a medencét, hogy keresed Némót, és hazafele átöleltél egy hajléktalant, mondva neki: "Dumbledore, te élsz?"

1735. Brad (válaszként erre: 1734. - Miel77)
2011. júl. 29. 08:49
es ha ez volt az uccso, akkor utana mi lesz? nyelvvizsga? :)
1734. miel77 (válaszként erre: 1731. - Gubóka)
2011. júl. 29. 08:42
Sok sikert, szorítok :)))) Nekem ma van az utolsó napom a nyelvsuliban, megyek is :)))
1733. Brad
2011. júl. 29. 08:31

Können Sie es bitte wiederholen? - Meg tudna ismetelni kerem?


Sagen Sie es bitte anderes? - Tudna ezt mashogyan mondani?


Was bedeutet es? - Mit jelent ez?


Zeigen Sie es bitte? - Meg tudna ezt mutatni?


Entschuldigug Sie, ich habe Sie es nicht verstanden! - Elnezest, nem ertettem Önt!

1732. Brad
2011. júl. 29. 08:25

Itt vagy meg?


nagyon szoritok Neked! :)

1731. Gubóka
2011. júl. 29. 07:40

mindjart indulok vaaaa ugy félek :SSSS drukkoljatok nagyon nekem ma.


huyle doboz hajtogatas az egesz, meg tudom cisnalni, nem azzal vana baj csak h ertsem amit mondanak. add isten h jo fejek legyenek éés ne valami echte tájszolásos ősbajort kapjak :DDDD

1730. Gubóka
2011. júl. 28. 19:32

nah tök jo ugyes vagy :))) gondoltam rad délutan !!


én is voltam az allaskozvetitonel jott velem baratom is, de en is ebszeltem valamennyit :)) igazabol ket vagy 3 mondatot de azt legalabb jol mondtam, meg hat nalam ez mar haladas.


nah es holnap megyek egy gyarba 2-3oras probamunkara (tok jo h van iylen, itt legalabb megadjak a lehetoseget nem ugy mint a masiknal) papirdoboz hajtogatas lesz :D


most kiirtam szavakat meg mondatokat h mi az amit kerdezhetnek mondhatnak vagy nekem kell.


kicsit izgulok, mert ott mar nem lesz ott a baratom h segitsen, ha nem ertek valamit akkor necces lesz, de akkor majd mondom h lasabban megegyszer masszavakkal :DDD


bar ehhez se kell agysebesznek lenni h egy dobozt behajtson egy ember

1729. Brad (válaszként erre: 1728. - Miel77)
2011. júl. 28. 16:59

jah, azt mondta majd hiv....


Igazabol remelem, hogy felvesznek, de lenyegeben meg nem ez volt a cel, hanem hogy legyözzem a gatlasaimat...

Rettentöen gatlasos vagyok... Vagy inkabb maximalista...

Nem szolalok meg, ha tudom, hogy nem jol mondom. NA ezt hivatott ez az interju legyözni...

1728. miel77 (válaszként erre: 1727. - Brad)
2011. júl. 28. 16:43

király :))) látod nem is kell annyira félni az ilyentől :))) és a jó csajoknak mindig van előnyük :)) hihiii :PPPP


És mi lett a vége, majd értesítenek, hogy felvesznek-e vagy mi?

1727. Brad
2011. júl. 28. 15:42

Inditottam egy forumot azzal, hogy "hogyan zajlik egy sparos interju", oda mar leirtam a tapasztalatom es ha nem haragusztok ugyanazt masolnam ide is be...


Na vagyok es tenyleg nem evett meg! :)


A lehetösegeimhez kepest jol szerepeltem szerintem, magabiztosan es mosolygosan küzöttem. :)) Nem ertettem mindent, viszont igyekeztem kivagni magam valahogy mindig. . . Egyebkent meg semmi különös nem volt. Mondta, hogy meseljek magamrol, elmondta, hogy mi itt a feladat, mennyit kapnek stb. Kerdezte, hogy miert ide jöttem, miert Graz, miert nem azt csinalom amit tanultam. Ereztem rajta, hogy maximalisan fölenyben erzi magat velem szemben. . . egyaltalan nem segitett a mondandojanak megerteseben.

Arra jo volt, hogy a" Hemmungomat" igyekezzem legyözni, a nyelvvizsgan ezt a tetelt mar nem kell megtanulnom, es rajöttem hogy meg mit nem tudok. Szoval mindekeppen pozitiv elmeny volt a dagadt, körszakalas, szajnyalogatos (szerintem tetszettem neki) üzletvezetö ellenere is. . . :)

1726. Gubóka (válaszként erre: 1725. - Brad)
2011. júl. 28. 13:33

dehogy nem menne, csak mondanod kene h bitte langsam, vagy bitte noch einmal, és akkor mar erteni fogod :)


figy en most nemetul levelezek a baratommal.. egy mondatot 3 percig irok, mert keresema szavakat uztanna nezek a ragozasnak, de igy lehet csak tanulni.


sokat fejlődtél, és meg nagyon sokat fogsz is fejlődni, főleg egy oylan környezetben ahol rá vagy kényszeritve a tanulasra.


én is megyek most keszulodni, hajatmosni ruhat nezni stb

1725. Brad
2011. júl. 28. 12:45

mar itt vagyok es bementem a sparba venni egy mappat... (ja amugy szakad az esö es szarra aztam...) szoval epp valogatok a mappak közül es ott teblabol egy arufeltöltö. Egy vevö kerdezett töle valamit es ö meg valaszolt. NA nekem ez nem menne... hiaba hallgatoztam nem ertettem mit beszelgetnek....

en meg nem erzem hogy fel lennek erre keszülve...


Mi lenne, ha nem mennek be???? A pasim kinyirna...


Ügyi vagy Guboka! :))) Nekem az agyamban izomlaz... ha ennek vege, akkor akkorat alszom, hogy csuhaj! Es akkor ma is megvolt a 20 km-em... :)

1724. Gubóka
2011. júl. 28. 11:51

hu lanyok majd meghalok ugy faj a combom.. tegnap meg se ereztem a rubint reka comb edzest de most h ratekertem 15km-t es meg kell tekernem vagy 7et meghaloook, allni alig briok ugy faj :D nem baj. igy alkul a legjobban csak konkretan azon az emelkedon amin rohogve feltekerek most majd meghaltam.


égett a combom..szoszerint :DD

1723. Brad (válaszként erre: 1721. - Miel77)
2011. júl. 28. 09:33

igazabol olyan felalomban voltam egesz ejjel... valamit almodtam is... aztan felhuztam 5re az oram, hogy majd gyakorlok, csinaltam egy teat, aztan visszafeküdtem az agyba es fel 8-ig aludtam... :)


most gyomorgörcs es kezizzadas van... :) pont mint allamvizsga elött...

1722. Gubóka (válaszként erre: 1720. - Brad)
2011. júl. 28. 09:33

pihenjel is, hogy leulepedjen benned a dolog.


én meg elhataroztam magam most. csak azert is megtanulok nmetul :) lehet nem sikerul most a nyaron melot talalni, de en jovo iylenkorra csinalok egy nyelvvizsgat. eleg jo nyelvverzekem van csak lusta vagyok mint a fene. és ha lenne nyelvvizsgam es megirom a szakdolgozatom pöpec modon, akkor kaphatok oszotondijat nemet egyetemre, mert a konzulensem ismer cosmo embert. es ezt ki kéne hasznalni. csak megtanulok én ilyen zsinten nemetul ez a kerdes hahaha :DDD az angol szakirodalommal szenvedek neha, pedig angol az emgy, nemetbol meg a harry pottert se tudom elolvasni :DDDD de nem baj. célok azok vannak :D

1721. miel77 (válaszként erre: 1720. - Brad)
2011. júl. 28. 08:28

aludtál éjszaka? vagy pörögtél a colától?

Én mindjárt megyek, majd angolon szorítok érted :))))

aztán este számolj be!! És ne izgulj nem lesz semmi gond!

1720. Brad (válaszként erre: 1719. - Gubóka)
2011. júl. 28. 07:41
oke, de csak 14 orara megyek... van meg piszi idöm gyakorolni...
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook