Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kevésből fogyni nehéz... fórum

Kevésből fogyni nehéz... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
1659. Brad (válaszként erre: 1657. - Gubóka)
2011. júl. 25. 10:41
nem az a gond, hogy nem megy, csakj az hogy folyton elröhögöm magam. Valahogy hülyen erztem magam, pedig (elvileg) senki sem lat! :D
1658. Gubóka (válaszként erre: 1655. - Brad)
2011. júl. 25. 10:16

de h h nincsenek ott?


ne aggodj tuti talalsz munkat. h h egy heten belul kell munkat talalnod? miert van idokorlat?


biztos lesz munkad, ugyes vagy, és megy neked a nemet

1657. Gubóka (válaszként erre: 1654. - Brad)
2011. júl. 25. 10:15
basic-kel kezdted? az alaplépésekkel? ne aggodj menni fog az csak bele kell jönni :)
1656. Brad
2011. júl. 25. 10:13

meg 2 percük van!!!


Na jo, meg adok nekik 5 percet es akkor elmondhatom, hogy itt ültem es vartam rajuk 20 percet!!!

1655. Brad
2011. júl. 25. 10:02

most itt csücsülök a kölkeim hazanal es nincs itt senki. Ha negyed oran belül nem jön senki, en haza huzok. Van igy is eleg dolgom!


A hetvegen gyakoroltunk egy kicsit a pasimmal, hogy hogyan is nezne ki egy allasinterju. Begyakoroltam egy szöveget.

Viszont folyton sirvafakadtam, ha nem jutott eszembe vmi. Annyira ra stresszteltem magam arra, hogy 1 heten belül kell talalnom vmit, hogy semmire ne tok koncentralni...

Muszaj talalnom vmit!!!! :((((

1654. Brad
2011. júl. 25. 09:59

en meg kiprobaltam a zumbat es az lett amire szamitottam.

röhögve fetrengtem a padlon. allitolag a nevetes is fogyaszt... :)

En nem tom mi van velem. Ha egyedül kell tornaznom szetröhögöm az agyam. :D De ez volt mar kiskoromban is... aszittem kinöttem mar, de ugy latszik nem :D mindegy, azert meg egy picit eröltetem, hatha menni fog majd. :D

1653. Gubóka
2011. júl. 25. 08:38

najj a 20perc hasat nem szedtem le :)


te azt csinalod, az milyen?


en ugy akarom megcsinálni, megneztem most a videokat a felsotestet kiahgyom, az epp elegge ki van nekem gyurva, minimalisan akarok oda edzeni csak :D


h mondjuk: hétfő: 40perc extra csipö, popsi (ez tuti durva, ebbol a 20at se birom rendesen:DD)

kedd: 20perc has

szerda: 20perc comb talan (bar erre jo a bicikli:P)

csüt: pihi (mas torna lehet de erosito nem)

péntek: popó megint



a feneket ketszer akarom egy heten megcsinalni. a lenyeg h ugyanarra az izomcsoportra nem szabad ket egymast koveto nap edzeni, de egy heten kb 6x edzhetsz igy.

1652. Gubóka (válaszként erre: 1651. - Miel77)
2011. júl. 25. 08:31

hehe, igen pakolas utan neke is mindig mashogy faj :) tegnap letöltöttem a RR uj dvdjerol a comb-has-40perc popsi-csipo reszeket, ezekkel fogom kiegesziteni az edzeseket.


tegnap itt szomorkodtam baratomank h hat nem alaklulok nem alakulok, és akkor mondta h buta vagyok, emrt 8kilo minuszban vagyok. azert innen már lassu nagyon. aztan felvettem egy nadragot frissen mosva, ugy sokkal nehezebben jön fel persze..es feljott tök siman :D vagyis sokkal könnyebben mint ezelott 3 hettel kb :P ugyhogy alakultam most is csak mar tenyleg nem oylan latvanyos.


de ajd most, Rékaval, hatha :)


de tok durva hallod, van 1centi zsir a hasamon combomon, ha megfeszitem alatta a tobbi kemeny. de h a fenebe tuntessem el az egy centit?


ha megmarad ez a heti 2-3x 16km tekeres az eleg szerinted kardionak?

1651. miel77
2011. júl. 25. 08:10
Óhh én meg csak bele-bele néztem a futamba, mert pakoltuk lefele a járólapokat. Húú halljátok nekem olyan izomlázam van a combomban a sok guggolás, meg hajolgatás... edzéstől nem fáj sosem, látszik ez más mozgásforma :))
1650. Gubóka
2011. júl. 25. 06:56

vagyok vagyok. csak hetvegen a baratommal tolom a napot, és nem tudok ugy lenni.


h telt a hetvege? mi atmentunk nürnbergbe setalni, kajalni, aztan most lattam fbon h minden ismerosom a nürnbergi forma 1 futamról beszél. én meg ott votlam a városban és gőzöm nem volt rőla..:DDD

1649. miel77
2011. júl. 24. 11:29

Hali!

jajj már péntek óta nincs nagyon időm visszaolvasni, csak bekukkantottam. Nagy a munka, metlakit pakolunk le hétvégén anyósjelöltéknél :))) meg persze főzni is kell :)

Szóval majd kb hnap délután leszek rendese, szép napot Nektek :))) pusssz, ja és végre süt a nap, eddig esett. Így ma délelőtt tudtam futni 7.5km-et yippy :DDD

1648. Brad
2011. júl. 23. 09:52
Heeee na mi van mar??? Hol vagytok? :)
1647. Brad (válaszként erre: 1646. - Gubóka)
2011. júl. 22. 18:23

van egy erzesem, hogy összejön :) ugy hogy keszülj! :)


En meg az allasajanlatokat nezegetem. Jo lenne egy bejelentett allas...

1646. Gubóka
2011. júl. 22. 17:59

sziasztok,


na ez is allaskozvetito volt konkretan kerestek egy melora, lebkuchen gyarba :)) tipikus nürnbergi puszedli süti gyarba keresnek melost.


mondtak h annyi van h nemetkenl a diakok csak X orat dolgozhatnak, de en nem itt vagyok tanulo hanem otthon szal nem hiszem h ez bekavarhat. de mondta a foszer h felhivja a gyarat megdumaljak és visszaszol, kb ezaz akadaly csak eddig.


az esti muszakot lehet kezdeni azonnal ha igent mondanak az este 10tol reggel hatig, de plussz 20% ojróért.. aztan valtogatasba lenne egyik heten ejszaka amsikon nappali meglassuk remeljuk osszejon :)

1645. Brad (válaszként erre: 1644. - Gubóka)
2011. júl. 22. 11:26
okes! Varunk a fejlemenyekkel! :)
1644. Gubóka
2011. júl. 22. 11:21
most mennem kell, keszulodni ebedet cisnalni. jon ertem uram fél2-2korul, ste majd jövök és irok h ment az allas dolog :)
1643. Gubóka
2011. júl. 22. 11:20
a tejbegriz az mas az finom. de amikor a rizset kifozk és megcukrozzak meg gyumolcsot tezsnek hozza..pfej na az valami nem szep dolog :D
1642. Brad (válaszként erre: 1641. - Gubóka)
2011. júl. 22. 11:18

he hogy mondhatod a gyümölcsrizsemre hogy undorito! Kikerem magamnak! En szeretem! Tejbegriz gyümölccsel, szerintem finom!


fenyömag qrva draga. En nem dobnek ki erte ennyi penzt... buzacsira jo ötlet! Ropogos, friss!


Esetleg valami avokadokremes cuccot is el tudok kepzelni husi melle...

1641. Gubóka (válaszként erre: 1639. - Brad)
2011. júl. 22. 11:09

a gyumolcs rizs oylan undorito :DD nem tudom h lehet megenni.


viszont a salataba amit tehetnek meg, kiffott buzacsirat vagy fenyomagot. mindketto nagyon finom. de hol szerzek en be itt fenyomagot? :D

meg bulgur is mehet a salataba szerintem.


egeszseges nasira meg nincs otletem, megirom ha van valami, lehet megcsinalom miel joghurt tortajat csak veszek psikotalapot emrt zat itt nem lehet sütni.

1640. Gubóka
2011. júl. 22. 11:07

paradicsom leveslre gondoltam elotte az izvilagaba stimmel, nem?


hajj nehez dolog eza haztartas vezetes :))

1639. Brad (válaszként erre: 1637. - Gubóka)
2011. júl. 22. 11:06

egeszseges nasi:


csipem a gyümölcsöt. Pl. gyümölcsös rizs (ha mar ennyit beszelünk rola :) )

Vagy sima gyümisali, ra egy gomboc gyümölcsös fagyi, vagy forditva: Sok fagyi ra gyümölcs szorva. :)


Imadom a grill husit :) hu... ma meg nem ettem es itt csodalkozom, hogy folyik a nyalam...


Lusta vagyok boltba elsetalni :D amugy meg ehen halok, mert semmi sincs itthon. :D

1638. Gubóka (válaszként erre: 1635. - Brad)
2011. júl. 22. 11:03

iylet is oylat is olvastam :D


aztan meg vacilalaok, azt akarom h laktatao legyen tudod.

1637. Gubóka
2011. júl. 22. 11:03

na holnap grill husi lesz salataval, vasarnap meg tök benne dralathussal tejfolos martassal.


egeszseges es finom is :)


levesen gondolkodok, és persze valami egeszseges nasin. multkor baratomnak nagyon bejott a turoeperrel

1636. Brad (válaszként erre: 1634. - Gubóka)
2011. júl. 22. 11:02

vegyel inkabb egy füszerkevereket es azt szord a salatara... (amiben nix semmi csak füszar!)


:)


meiner Meinung nach, az egyszerü salata a jo salata :)

1635. Brad (válaszként erre: 1634. - Gubóka)
2011. júl. 22. 11:00

hat akkor miert nem csinalsz egy sima kukoricasalatat, csak teszel bele meg zöldborsot meg babarepat (fözve persze)?


Engem nem zavar a natriumglutamat. Ennyit elbir a kis szervezetem. :)))


Rizst salataba? Hat Te tudod, en melle ennem... ha mar rizs...

Rizs meg joghurt kombinacio meg inkabb a tejberizsre emlekeztetne, nem mint salatara. :D

1634. Gubóka
2011. júl. 22. 10:55

szószt nem veszek, osk benne az adalék és durva a kalória tartalma, mindig én készitem el a salata szószt ha csinalok.

iylesmire gondoltam: uborka, lilahagyma, saláta, paradicsom, meg gondoltam rá h teszek bele 2 marak rizst (barnat) vagy natur joghurtot. a rizs meg a natur joghurt uti egymast nem? :D meg a masik amire gondotlam h rizs nélkül, de etszek bele kukoricas-zöldborsós-bébirépas kevereket is.

1633. Brad (válaszként erre: 1632. - Gubóka)
2011. júl. 22. 10:52

hat en nem vagyok profi salata keszitö, de... van egy amit ugy varialsz ahogy akarsz...

Van a Knorr-tol salata öntet vagy ezer fel izben, kicsi 3-mas csomagolasban. Imadjuk! Ejjel-nappal tudnank enni!

Szoval van ugy hogy csak salataleveleket összetepkedem, meg kis paradicsom, ra ez az öntet es iszonyat jo!

De szoktam olyat, hogy: salata összetepve, koktel paradicsom, paprika, lilahagyma, reszelek bele repat ugy az öntet. :) -ez mar gazdagabb valtozat. :) de ugy varialod ahogy szeretned. :)


En szeretem pl. a mozzerallas-paradicsomos-olivaolajos-bazsalikomos salatat is.


Meg a cezar salatat. :) -de ilyet meg sosem csinaltam... (habar nem lehet nehez)


Köretet meg nem sürün eszünk. Leginkabb burgonyapüret. Ö neha rizst, en meg sült krumplit (sütöben sültet). De ez havonta 2-3 alkalommal van igy... :) Amugy meg a salata a köret...

1632. Gubóka
2011. júl. 22. 10:06

rengeteg rizst krumplit ezsek ez nem jo. ti ezt h oldjatok meg? milyen köretet esztek? most gondolkodom h veszek barna rizst majd (az laktatobb) otthon csak az van, hajdinat vagy bulgurt.


meg a husokhoz mehet a salata. most nezhetek salata recepteket, mert hetvegen husit fogunk grillezni, és valami jo laktato salatat szeretnek hozza csinalni h baratm is jol lakjon

1631. Gubóka
2011. júl. 22. 08:58

na majd baratom orulni fog a cikknek koszi :)


sokat olvassa ezt az oldalt.

1630. Brad (válaszként erre: 1629. - Gubóka)
2011. júl. 22. 08:54

supa, nagyon ügyes vagy! :) dehogy kötök! :)


A melohoz meg szoritok, hogy jol menjen az interju. :)

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook