Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kevésből fogyni nehéz... fórum

Kevésből fogyni nehéz... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
1689. miel77 (válaszként erre: 1686. - Brad)
2011. júl. 26. 14:55
sztem kezdésnek elég ha a 20 km-hez teszed fel!!! Komolyan egész nap nem kell, mert erőlteted az izmaidat!
1688. Brad (válaszként erre: 1685. - Gubóka)
2011. júl. 26. 14:55

jol van Guboka, nyugi!


En rajöttem, hogy a hoxa erre valo. :) (nem folytatom tovabb, ertitek ti is) :)

1687. miel77 (válaszként erre: 1685. - Gubóka)
2011. júl. 26. 14:55

nah qrva jóó, megkerestetem már a pálmalevelemet :)))


Késssz, pont hétvégén történt, hogy lassan rokon kampányolt a jós asszonya mellett, mert 8 éve jár oda, és hogy én is menjek el mert nagyon jóóó, még a múltat is megmondja!! Hát én meg kiröhögtem, azt jósoltam neki :)) hallod 5 éven belül férjhez mész és lesz gyereked :))) úgy megsértődött :))))

De komolyan??? Miért hisznek ebben emberek?? Hülyeség... ha pszichésen erre törekszel persze, hogy megtörténik... áááá :))

1686. Brad
2011. júl. 26. 14:48

nah haza ertem.


vettem magamnak egy feher rövidnadragot. :)


en "kiskoromban" azt csinaltam, hogy voltak nekem ilyen sulyaim, amiket a kezre meg labra kellett feltenni. Jo nehezek voltak. Mar nem tom hol lehetnek sajnos.

Na arra gondoltam, hogy veszek ilyet es felteszem reggel es csak este alvashoz veszem le. Lenyegeben egesz nap edzesben vagyok akkor es izmosodom... Föleg ha vegre kapok munkat... milyen jo lenne mar pakolni ugy hogy meg 5 kilo suly van a labadon. :D Izompacsirta leszek... pluszban igy tekerni napi 20 km-t...

1685. Gubóka (válaszként erre: 1684. - Miel77)
2011. júl. 26. 14:45

hat amikor en szabalyosan csinalom a feladatot erzem midnehol. nem tudom, lehet majd beruhazok egyre, de max szeptemberben itt kint eselytelen :D


most megyek, este jovok majd puszi sziasztok


u..i: uj forum: [link]


olvassatok el a honlapot is amit linkeltek. becaráááássss

1684. miel77 (válaszként erre: 1683. - Gubóka)
2011. júl. 26. 14:42
hát amikor lassan emelgettem a combom, tudod olyan tárogatás, szabályosan próbáltam a mozgást csinálni, nem volt egyáltalán durva. Szalaggal meg 5 perc után fájt már mindenhol, a felsőtestnél is jobb, mint a súlyzó. Mondjuk ha van lábsúlyod az lehet ugyanilyen. Nekem itt ajánlották, hogy sokkal másabb szalaggal. Nem hittem volna... még gyakorolnom is kell, hogy menjen majd rendesen. Mondjuk én extra erőset vettem :))))
1683. Gubóka (válaszként erre: 1682. - Miel77)
2011. júl. 26. 14:36
ennyivel hatasosabb?
1682. miel77 (válaszként erre: 1678. - Gubóka)
2011. júl. 26. 14:35
én most vettem szalagot, 1500 ft-ért, zöldet, sztem annyira nem drága. Hát majd meghaltam, nem gondoltam volna, hogy ennyivel nehezebbek a gyakorlatok. Eddig súlyzóval helyettesítettem, vagy próbáltam lassan csinálni a gyakorlatot. Aztán gondoltam kipróbálom már, azért kérdeztem Neked van-e?
1681. miel77 (válaszként erre: 1679. - Brad)
2011. júl. 26. 14:33
Ne izgulj, menni fog!!! Ügyes vagy Te :))) ne gondolj arra mit nem tudsz, fő a pozitív hozzáállás, és minden simán menni fog :))))))
1680. Gubóka (válaszként erre: 1679. - Brad)
2011. júl. 26. 14:24

ne izgulj menni fog, uyges leszel :)


nezz at lehetseges szavakat amik szoba johetnek.


ha meg nem ertessz valamit, mond neki h modnja lassabban ismetelje meg, en is ezt szoktam, és oylankor tenyleg figyelnek arra h lassan mondjak, megertsem en is :)


ne izgulj, drukkolok nagyon !!

1679. Brad
2011. júl. 26. 13:16

JAJJJJJ; KEPZELJETEK!!!!

Behivtak interjura az intersparba! Pont 10 km kell tekernem, hogy ide erjek...

Csütörtökön 2-re jövök interjuzni. Ez az a regalbetreuerin allas 20 oraban. Nagyon nagyon igzgulok!!!!! Ma meg nem ettem semmit annyira sik ideg vagyok.


Ha belegondolok igazabol nem is tudok nemetül!!! Van egy betanult szövegem amit elmondok oszt csa. De mi van, ha kerdez vmit amit nem ertek es nemetül sem tudok ra valaszolni? Vagy olyan dialektben beszel, hogy egyaltalan nem ertem meg a mondandojat????

Siiiiik ideg vagyok!!!!!

1678. Gubóka
2011. júl. 26. 09:18

nincsen gumiszalagom, drága és felesleges az én szintemen még. lehet gyorsabban formalodnek, de meg nem érzek rá ingert h beszerezzek egyet :)


én azt szoktam h minden mozdulatnak van vege és eleje, igy nem lenduletből cisnálom, és ez is hatásos.


én ma már tekertem 10km-t elég kemény tempoban, és ma még lesz mégegyszer ennyi, mert el kell mennem egy másik bótba :)


mi lesz nalatok az ebed? nálam daralthussal töltött cukkini naturjoghurttal leontvbe és megsutve. nyammi nyammi és lesz hozza zoldsegsalata ha nem lenne eleg :D


de a hetre meg cukkinis fasirtot talaltam ki, ugyhogy hamburgerhus nagysagura cisnalom, kenyer helyett cukkini és zoldseg drabokat teszek bele, es sutopapiron grillsutoben sutom meg (minimalis olaj kell igy hozza) és ahhoz is salatat eszek majd. hu összefutott a nyal a szamban :D

1677. miel77 (válaszként erre: 1676. - Gubóka)
2011. júl. 25. 17:59

ja arra a kéz a csípő alatt és emelgeted... nahh az sem megy annyira, de nekem attól fáj a térdem, kész vicc, hogy ott az kijön.

Egyébként van gumiszalagod?

1676. Gubóka
2011. júl. 25. 16:39

nah akkor mind sportosak vagyunk ma :))


a csipoemelgetes nekem megy, ami nekem nem megy, mikor a hasalsz, kezed a csipod ala rakod es nyit-zar a lab, nah ott kalimpalok, meg erzem is de tuti nem jo ahogy csinalom :)


vagany vagy h megcsinaltad a felsotestet, en nem csinaltam utanna semmit, kidoltem :) elsore nekem ennyi eleg volt, holnap csinalok hasazast es combot.


ha a csipoemelgetesnel nem erzel semmit, akkor probald ki ugy hjogy egy kis labdat teszel a terdeid koze (azt auomatikusan szoritani fogod) és mikor megemeled a csipod (hát lent marad a foldon) akkor feszitsd meg a feneked.

1675. miel77 (válaszként erre: 1671. - Gubóka)
2011. júl. 25. 16:31

megcsináltam én is a 40perces popsit meg a 20 perces felsőtestet az alakreformról :)) sztem könnyebb ez a 40perc mint a 20perces :)) vagy én is edzettebb vagyok? igazából ez hosszabb de lassabb, és csak 2*8-as ismétléseket kell csinálni, a másiknál meg 4*8-as van, ott komolyan begörcsöl a farizmom :))) hallod azt a csípőemelgetést Te tudod csinálni? mert én csinálom, de nem érzek semmit, lehet rosszul emelgetem??


ja itt rossz idő van, 3 napja hol esik, hol nem, és kb 18-20 fok, ha nem hidegebb, tiszta őszi idő :((((

1674. Brad (válaszként erre: 1673. - Gubóka)
2011. júl. 25. 15:28

nyugi,szte mot otthon sincs sokkal több :)


na este tekerek egyet! Van egy qrva jo palya, kivilagitott meg mindnen. Elmeny rajta tekerni, es asszem 10 km hosszu. Söt holnap eltekerek a fagyishoz is, eszem egy citromosat, es vissza :D

1673. Gubóka (válaszként erre: 1672. - Brad)
2011. júl. 25. 15:23

jol hangzik ezt a polcos dolog.


menje tekerni, vegyél fel egy esőkabit. én is midnig ugy tekerek itt, h naléam van az esokabi a kosarban hatul, mert itt a forro bajor nyarban van vagy 16 fok :DD

1672. Brad
2011. júl. 25. 15:20

Ma kapotam valamennyit... Nem ertem öket, komolyan. Neha igen, neha meg nem. Erre varrjak gombot.


Lehet elmegyek ma egy nagyobbat tekerni. Jol esne, de fosok, hogy ramszakad az eg. Manapasg ez itt könnyen megeshet.


A regalbetreuer az olyan lehet, aki feltölti a polcokat, rendezgeti, elörehuzogatja, tükröz... Tehat a polcok kinezetere es feltötltöttsegere vigyaz. Kasszazni nem kell, azert is neztem ilyet. Ott meg sokat kellene beszelni, amit en nem tudok...

1671. Gubóka
2011. júl. 25. 15:18

érdekes jobban birtam ezt a 40perc popsit mint anno a 20perceset, lehet már sokkal edzetebb vagyok :)


de 30percnél megallitottam 1 percre a videot és lenyujtottam. begörölcst a vádlimés a fenekem is :D


meg néha megálltam egy egy mp-re, bár ez nem akkora gáz szerintem azert :D


most gondolkodom a hasas reszen. de rekabol mara ennyi elég volt azt hiszem :D lehet csak gyorsan megcsinalom a callanetics has reszt az 400felules az meg van hamar


te mire tornaztal?

1670. miel77 (válaszként erre: 1669. - Gubóka)
2011. júl. 25. 14:39
nem gáz ne aggódj, én is most akarok nekifogni egy kis Rékának :)) na nyomjuk együtt :) majd utána jövök! Jó tornát Neked :))
1669. Gubóka (válaszként erre: 1667. - Miel77)
2011. júl. 25. 14:26

én is nehezebben veszem magam ra a napi 20percre, mert jovan oké majd egy ora mulva majd egy ora mulva..á már tenyleg egy ora mulva :DD


ezert en most ugy csinalom, h 20perc bemelegito yoga es utanna indul a banzaj. megyek is emrt vege a joganak csak ide lestem gyorsan. na kiprobalom a 40perc popsit (nekem az a leggyengebb) sztem meg fogok halni!! :D

1668. Gubóka
2011. júl. 25. 14:25

fu hát nekem sose volt ilyen bajom, "csak" inszalag nyulas van mindket terdemeben, miota az eszemet tudokm nem tudok rendesen guggolni és nagyon faj ha terhelem a terdeimet.


bicikli turan volt olyan h leszálltam 60km tekeres utan a cangarol, és magatol a terdeim rugoztak..ugyhogy en nem mozgattam oket :DD mondjuk en ezrt tekerek h erosodjon..


nah jol elkanyaraodtam, ha gyulladas van vagy iylesmi akkor az lehet sok ido igen, de ez egyenenkent valtozik.. mindenképpen menj dokihoz ha faj ha nem, mert ez visszatero probléma, szinte az utobbi idoben minden futas utan irtad h faj. ugyogy szerintem jo lenne utanna jarni mert sok minden lehet.


de lehet h csak annyit mondanak h egy ket honapig ne terheld es szedjel porcerositot aztan jonapot :)

1667. miel77
2011. júl. 25. 14:23

Na közben próbálok mindenre reagálni, álláskeresés terén én nem jutottam még előbbre.

Sztem Brad simán mondhatod, hogy bocsánat de nem tudsz fizetés nékül jönni most már, mert szükséged van olyan melóra ahol pénzt is kapsz, mert a megélhetéshez nem ülhetsz itt náluk. Ha normális a nő, akkor kellene adnia, senki nem csinálja ezt sztem ingyen.


Gubóka: a Réka torna sztem jó, bár én azt vettem észre, sokkal nehezebben veszem rá magam mindennap 20 percre, mintha heti mondjuk 3szor 40-60 perc. Szóval én most próbálok erre váltani. Az új dvd-n nekem tetszik a 40 perces popsi, kicsit lassú. De sztem a 2009-esen lévő 20 perces popsi a legjobb Rékától, plusz erről tetszik legjobban a has rész is. Próbálok felsőtest-popsi-has részeket variálni úgy, hogy mindegyikből heti legalább 2alkalom legyen, ha belefér akkor meg 3.

1666. miel77
2011. júl. 25. 14:18

Sziasztok!

Visszatértem :)

Gratula Gubóka nagyon ügyi vagy!!! :))))

Én is csak a centiket figyelem már, mert kilóban alig változik, 1kg ingadozik itt nekem fel-le,váááá :))

Jajjj úgy kib***ottúl fáj megint a térdem, voltam futni vasárnap reggel, kicsit éreztem, de ez már rendben volt, de most hogy a sok guggolástól vagy mitől?? de megint nagyon gáz... azt hiszem idénre már fel kell függeszteni a futókarrierem, de olyan nehéz belegondolni, hogy akkor szept. 4-én nem állok rajthoz a félmaratonon??? áááá

Most kitaláltam, hogy holnap délutános a dokim elmegyek kérek akkor beutalót, ha ugyanígy fog fájni. de egyébként úgy tudom, ha ilyen ízület gyulladás van, vagy vmi gubanc, az marha lassan jön rendbe, lehet kb fél év is nem?? Gubóka Te erről mit tudsz?

1665. Gubóka
2011. júl. 25. 14:00

képzeljetek el, ket naci vagyis 3 ami nehezebben jott fel ram, most csak ugy siman feljott. mweg nem tokéletes de ledobbentem.


és ezeket felprobaltam mielott kijottem nemetorszagba elotte valo nap..szal ez a ket hetnek az eredmenye.. ugyhogy brad ronazzal is, ne csak munkat keress :))

1664. Gubóka
2011. júl. 25. 12:25

váom vágom ilyen hazigyazas mikor elmennek nyaralni te meg beviszed a postat megontozod a viragokat es megnezed nem tortek-e be :)


a polcgondozas mit takar? el kell rendezni a dolgokat nem h szepen alljanak helyen legyen? vagy penztarazni is kell melle?

1663. Brad (válaszként erre: 1662. - Gubóka)
2011. júl. 25. 12:06

takaritas hazaknal, cegeknel, tiersitter,(allatgondozas) haussitter (ezt nem tom hogy mondjak otthon, talan hazgondozas)

Akkor Ikea, billa, bipa, penny, spar, hofer, lidl, mömax, dm, merkur stb. regalbetreuer. (ez ilyen polcgondozas durvan leforditva)


hat kb ennyi.

1662. Gubóka
2011. júl. 25. 11:09

sztem szobahozhatnad a babysitteres meloban a penzt h neked mar nem eri meg igy eljonni bla bla bla. hatha egy probat meger, nem?


meddig szunetel a masik melod? merre fele nezelodsz melougyben?


probalj meg keresni ilyen gyarasat hatha van..ideiglenesen akar, tudom elég lehnagolo de oda biztos mehetnel es azert nem fizet olyan rosszul

1661. Brad
2011. júl. 25. 10:54

Megjöttek az utolso percben...


azert kell gyorsan allast talalnom, hogy augusztusban mar legyen fizetesem es ne egyszal gatyaban menjek becsbe, ha felvesznek. Ha nem vesznek fel akkor meg azert kell, hogy szeptemberben itt Grazban talaljak normalis lakast es el tudjak menni nyaralni....


Szeptemberben mar kellene egy alberlöt talalni erre a lakasra amiben most lakom. Ez a pasim lakas. Azert nem lakhatom ebben kesöbb, es kell talalnom masikat, mert iszonyatosan draga fenntartani.


Ez a baby-sitteres melo egy petakot nem fizet. Sajnos. Pedig remeltem, hogy most mar egyedül vagyok a gyerekekkel, fizetnek vmit, de nem. Penzt nem kerhetek tölük mert anno ugy vettek fel ide, hogy csak nyelvtanulasert cserebe...

A masik melom meg jeleneg szünetel es nyariszüneten van a fönököm, igy en sem dolgozom, nix fizum.

Jelenleg annyi penz van a penztarcamban, hogy a heten ne haljak ehen... szoval kell a melo....

1660. Gubóka
2011. júl. 25. 10:51
na hazamentel vegul vagy megjottek?
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook