Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 40 túl már nehezebb fogyni, akinek sikerült, segítene? fórum

40 túl már nehezebb fogyni, akinek sikerült, segítene? (beszélgetős fórum)


24. genia (válaszként erre: 23. - B.Erry)
2009. szept. 30. 13:59
Szia B.Erry.Nekem sem segit semmi 42 eves vagyok akarmit csinalok nem mozdul az a franya merleg.Koplalni en sem birok, egy hete kezdtem el a 90 napos fogyit ,semmi eredmeny mas 1,2 kilo minuszrol szamol be az elejen mert hogy a viz hamar ki megy nekem az sem .Tornazom mar 1 honapja hetente 3x4x futok 40 percet semmi valtozas,duhos vagyok es elkeseredett tele van ahocipom.Apajzsmirigyem alitolag rendben.
23. B.Erry (válaszként erre: 19. - Laszlozsu)
2009. szept. 30. 07:31

Akkor mi egy "cipőben" járunk ((( Nekem is fél év alatt szaladt fel a 8-10 kg.Elmúltam és hopp fennragadt észrevétlen gyorsasággal.Sose voltak súlyproblémáim, na jó szülés után, de azokat természetesnek vettem, s szoptatás után leolvadtak, fiatalabban gyorsan, következő terhesség után kicsit nehezebben, de leadtam.

Na most semmi sem segít, ami eddig bevált.

Koplalást nem bírom...egy anyagcsere átállító diéta jött be csak...egy orvosi oldalon találtam, akkor 3 és fél kg ment le. egy évig tartottam a súlyom, bár az sem az álomsúly volt, de azért kevesebb. Most már az sem segít....

El vagyok keseredve! Pajzsmirigy problémák is okoznak gyors hízást. Most ennek nézek utána!

Talán ez okozza hogy nem használ a sok zöldség, gyümölcs, rost...ami egészséges.

22. genia
2009. szept. 25. 08:12
ok koszi
2009. szept. 25. 08:11

Gondolom lehet. De arra figyelj, hogy gyógyszertárban vagy neves drogériahálózat üzletében vedd, mert hamisítják. Rá is van a dobozára írva, hogy figyeljünk, mert sok a hamisítvány. Itthon kb. 1700,- Ft körül van a 80 db-os kapszula ára. Rákeresel a neten, az kidobja, hogy kapható-e. Én mindig gyógyszertárban veszem.

Itt a hoxán is van ebben a témában több fórum is. Szerintem böngészd át őket, mert kinek így, kinek úgy hat. Aztán mérlegelj, mert én csak egy vagyok. Hallgass meg több véleményt is. Mivel én jóval az ajánlott adag alatt fogyasztom, így nekem semmi kellemetlen mellékhatása nincs, mert van akinek erős hasmenést okozott.

20. genia
2009. szept. 25. 07:59
Mindenkepp ki probalom nem tudom ha nalun islehet kapni [erdelyi vagok szatmarnemeti] de majd utanna jarok .Koszi.
2009. szept. 25. 07:40
Igen, nekem is az anyagcsere lassult le, s erre tökéletesen jó az általam használt szűztea. Nekem legalábbis. Biztos, hogy a fogyás inkább a mozgástól indult el, de azért ez is benne volt. Összességében én nem állítom, hogy attól fogyni lehet, de egy apró kis fogaskerék a rendszerben, az biztos. Nekem egyébként szinte rögtön, kb. fél év alatt felszökött az a 8-10 kg plusz, azáltal hogy valammi lelassult a szervezetemben.
18. genia (válaszként erre: 16. - Laszlozsu)
2009. szept. 25. 07:21
Semmi gond.Nekem pedig a parom ment el horgaszni ot kellett keszitenem.Ami azt illeti en is le szoktam 16 ev utan a dohanyzasrol azota szoktek fel akilok egyszeruen nem tudok meg szabadulni toluk.Tudom hogy nagymertekben az en hibam ,de tudod valahogy konnyebb volt le szokni a cigirol mint az etelekrol.Annyi a szerencsem hogy homokora tipus vagyok es mindenfele rakodott egyenletesen.De engem igy is zavar nagyon.Az anyagcserem meg nagyon lassu, miutan leszoktam a cigirol 8honapig 1dkg nem jott fel utanna rohamosa jottek akilok.
17. genia (válaszként erre: 15. - 2d5a00656a)
2009. szept. 25. 07:11
SZia.Koszi hogy irtal.Peldaul abban hogyha heti 3x4x gyors gyaloglok a futopadon ,eleg? vagy tobszor kellene?40 ,45 pecet?
16. laszlozsu (válaszként erre: 10. - Genia)
2009. szept. 25. 06:50

Szia! Elnézést a késői válaszért, de tegnap már nem fértem a géphez a fiaimtól.

Szűzteát csak naponta egyszer este 1 bögrével, a kapszulát is csak 1 szem este. Felváltva, attól függ, hogy van-e kedvem teát kutyulni, vagy nincs. Ha nincs, akkor jön a kapszula. Egyszerre a kettő sosem. Így kiméletes, abszolut nincs hasmenés, viszont az anyagcserémet tökéletesen helyreállította. Mert én biztos vagyok benne, hogy attól ragadt rám 10 kg, hogy felborult az anyagcserém, amikor leszoktam a dohányzásról. Én koplalni, diétázni nem merek, egyrészt mert szeretek finomakat enni, másrészt meg félek a jojo-effektustól. Tudod, a diéta után "duplán" jön vissza. Hát nem is tettem. Ugyanúgy mindent eszem, mint régen. Mindenképpen valami olyat akartam, ami nem borítja fel az életritmusomat. Nem kell sanyargatnom magam és ugyanazt eszem, amit a családomnak szolgálok fel, nem pedig külön pepecselek magamnak. Hát nekem így sikerült.

15. 2d5a00656a (válaszként erre: 1. - Genia)
2009. szept. 24. 20:43
Szia 42 éves vagyok tesitanár és táplákozási tanácsadó.Miben segíthetek:)?
14. genia
2009. szept. 24. 18:38
Hanyadik napnal tartasz ,es mennyi kg ment le .?
13. genia
2009. szept. 24. 18:35
Koszike .Megnyugtattal egy kicsit.
12. rosanegra (válaszként erre: 8. - Genia)
2009. szept. 24. 18:32

Én az elsőn sok banánt ettem, meg sült almát dióval fahéjjal, de amúgy fő a fokozatosság szerintem, ha meg is szeged ne add fel, nekem is voltak kilengéseim, meg szerintem mindenkinek!

Kitartást hozzá!!!

11. genia
2009. szept. 24. 18:20
Ja es napi hany kapszulat?
10. genia (válaszként erre: 7. - Laszlozsu)
2009. szept. 24. 18:18
Gratula neked te nagyon ugyes vagy.Bar mar en is emondhatnam ezt magamrol.En is futok heti 3 ,4 alkalommal 40 percet.Szuzteat mennyit iszol nekem gond van afolyadek bevitellel is .Tobb mint 1l nem tudok meg inni.
2009. szept. 24. 18:16

Sok sikert kívánok hozzá. Szerintem csak rajtad múlik, s ha lesz kitartásod, akkor biztos menni fog.

Tulajdonképpen mindegy melyik módszer, a lényeg úgyis a fejben dől el.

8. genia (válaszként erre: 6. - Rosanegra)
2009. szept. 24. 18:12
Sia.A 90 napossal probalkozom remelem lessz kitartasom vegig csinalni.A gyumolcs napoktol azert felek egy kicsit holnap lessz az elso.
2009. szept. 24. 18:10

Szia Genia!

Itt vagyok. Jelentem július eleje, közepe óta kezdtem el a súlycsökkentést, s most szeptember közepére elértem az általam megcélzott "álomsúlyt".

Igaz, hogy még 2 hónap elválaszt a 40-től, de gondoltam már beférek a kategóriába.

Én nem a tipikus koplalós, kalóriaszámolós módszerekkel fogytam le. Tulajdonképpen nem is fogyókúráztam, ettem mindent, majdnem ugyanúgy, mint előtte. A változás annyi, hogy szűzteát iszok, kapszulát fogyasztok, mikor hogy. Heti 4 alkalommal tornáztam, amit most 2-re csökkentettem, mert már nem akarok tovább fogyni, csak szinten tartani. Este 6-7 óra felé van az utolsó, könnyű étkezés. Így sikerült 10 kg-ot leadnom 3 hónap alatt.

2009. szept. 24. 18:00

Szia!

Igaz én még nem vagyok annyi, de nagyon sok ismerősöm és rokonom a 90 napossal fogyott le. Tény, hogy a kor növekedésével lassul az anyagcsere, ezt én is észrevettem sajnos.

A nagynéném 47 éves és 27 kg-ot adott le ezzel a kúrával. Én is csinálom és leszámítva az első 2 hetet, amíg megszokja az ember, egyáltalán nem nehéz.

2009. szept. 24. 11:32
otletek?
2009. szept. 24. 11:20
sziasztok.Tenyleg nincs senki aki tul van 40 en es tudna segiteni?
2009. szept. 23. 15:21
Koszi az nem lebojt kura ,szerintem nem birnam vegig csinalni.
2009. szept. 23. 15:14
Nézdn meg a Neera fórumot:)
2009. szept. 23. 15:06
Sziasztok 42 eves vagyok ,6 eve kuzdok a plussz kilokkal.Mindenki segitseget otleteit szivesen elfogadom .

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook