Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ketoncsíkos tudnivalók fórum

Ketoncsíkos tudnivalók (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
28. Gabika
2004. febr. 26. 09:16

Bodsa: Légyszíves írd meg hol van ez a gyógyászati segédeszköz bolt. Köszi.



27. Bodsa
2004. febr. 25. 20:42

Valóban nem megy :( de másolva az is! Nem értem sajnos, kézzel másoljátok be a böngészőbe..


más:

kerestem én is keton csíkot, volt ahol bambán néztek, de végül talátam egy orvosi segédezközt forgalmazó boltban, viszont más cég gyártmánya is van, cseh és nem német mint amit ti is vettetek. Ennek az 50 db-osa 700 ft körül van. Ez csak a keton szintet méri és ha jól emlékszem a nevére.. ketofan (azt hiszem;)

Pénteken kapnak, majd mondom a tapasztalatokat! ;)



2004. febr. 25. 14:37

gabesz: Az V. ker. Falk Miksa utcai gyógyszertárban van HUSK ára 3600 Ft, kb. 20 napra elegendő.



25. gabesz
2004. febr. 25. 14:33

Sziasztok!

Imádom olvasgatni a tapasztalataitokat:) Jó hogy én sem vagyok

egyedül. Megpróbáltam keton pálcát szerezni, de persze sehol nem

tudnak róla. Van olyan hogy Meditest glükóz, állítólag ez mér ketont,

meg glükózt is... Délután megnézem a gyógyszertárban. Hátha...

Nektek segít a nézegetés?

Én bevallom nőiesen 1 hétig csináltam a szigorú Atkinst. 3 kiló minusz.

Még 3at kell fogynom, de ez már nehezebb viszont a fehérje kajálást

már nem bírom...

Zöldségesebben étkezem és ez az emésztésemnek is jobb..bár még a

mályva teát kipróbálom, az is segíthetne...

HUSkot meg sehol nem kaptam!

Egyedül a Herbaház honlapján találtam, de oda nem tudok elmenni.. Ha

tudtok boltot a belvárosban, azt szívesen fogadnám :)



24. hoxa
2004. febr. 25. 11:13

Bodsa:


[link] -el az a baj, hogy a kritikus vastag betűvel van írva, ez html kódban megkavarja a linket.

Az aláhúzás miatt lesz vastagbetűs szerintem. Mindegy, bemásolva jó.


A te oldalad csakugyan nem megy, de a házipatikások bejönnek.



2004. febr. 25. 09:20

Bodsa: a tárhelyed nem lehet elérni, valami más jön be. Pedig érdekelne....



22. Bodsa
2004. febr. 25. 00:26

Bodsa:

Na jó ne cicózzunk.. feltettem az egész cikket az tárhelyemre

innen elérhető:

[link]


a szénhidrátosat meg kézzel másoljátok át.. sajnos ezt is csak úgy tudjátok megnézni.. nem tudom miért nem jó a link.. Hoxa? Te vagy a "szakember"! ;))



Hozzászólást szerkesztette: Bodsa - 2004.02.25 00:38



21. Bodsa
2004. febr. 25. 00:17

Hmm.. most látom, hogy nem jön be a link, és a szénhidrátos cikk sem, viszont ha nem rákattintva másoljátok böngészőbe, akkor megtalálja. Nos ez a "bádibilder" oldal meg így lenne helyesen:

a www után ezt kell beírni: mass-shop.hu/cikkkritikustomeg.php

nem mutatja a kis aláhúzásokat.. _ www.mass-shop.hu/cikk(aláhúzás)kritikus(aláhúzás)tomeg.php


Remélem így menni fog..

:)



Hozzászólást szerkesztette: Bodsa - 2004.02.25 00:38



20. Bodsa
2004. febr. 25. 00:03

Találtam még valamit, aki nem tudja pontosan, hogy mire is jó a Meditest A6 Kombi tesztcsík, akkor itt felnyílhat a szeme -mint nekem ;) és érdekes dolgokról is olvashattok. Megjegyzem, ez 1 bodybuilder honlap ;) (a google-ben találtam)

[link]


a közepe fele van a légyeg "Szálkásítás" címszó után!

Üdv:

Bodsa :)



19. Bodsa
2004. febr. 23. 22:31

Nem is tudom talán itt van helye 1-2 linknek:

Az első 1 szénhidrát táblázat(is)

[link]



ez pedig 1 érdekes cikk a szénhidrátokról, van benne okos dolog.

[link]



És majd kifejtem még a vélenyém is, úgy látom hogy a kezdeti tapasztalatok és a legtöbbeteknél jeletkező panaszok emlékeztetnek valamire, mégpedig a böjti mellékhatásokra! Majd írok 1-2 gondolatot:)

Bodsa



2004. febr. 23. 11:49

hoxa: Pénteken érementem, de csak ma lesz meg, mert a győri raktárból kell hozzák. Holnap beszámolok.



17. hoxa
2004. febr. 23. 09:24

Nagyon várom a keton csíkos tapasztalatokat!!



2004. febr. 20. 10:50

hoxa: Nagyon cikis lehetett, ez a tipikus eset, amikor bemegy a (Bodrogi) pasi kotont vásárolni..)) Ma du. meglesz remélem, én Budapesten a Falk Miksa utcai gyógyszertárba rendeltem meg. Hétfőn beszámolok az eredményről mindenképpen.



15. hoxa
2004. febr. 20. 06:50

Szia Jucus!

Hát nekem 4 gyógyszertárban sem sikerült kapnom. Kettőbe még ma visszanézek, mert utánaérdeklődnek mára.

Az egyikben még faggattak is, hogy mi az :)) Gondolhatod...

Próbáltam elmagyarázni, hogy keton csík, meg vizelet teszt, meg ilyenek, néztek rám bambán :))) Aztán megpróbáltak rámsózni egy 1 db-psat 400 pénzért. Mondtam, hogy azt nem kérem. Nem is arra való volt, ami nekem kellett.

Majd számolj be az eredményről, kiváncsian várjuk!

Hoxa



2004. febr. 19. 13:47

hoxa: Hát még nem tudom, de remélem van ráírva valami, mert csak holnap mehetek a gyógyszertárba érte, mert jelenleg nem volt, de holnapra meghozzák. De szerintem reggel kellene, mert mindenféle vizeletvizsgálatot reggel az első vizeletből szoktak csinálni. De én megpróbálom reggel és este is, ha az eredmény jobb este akkor természetesen este kell..))) Holnap este fogom kipróbálni először.



13. hoxa
2004. febr. 19. 13:03

Jucus:

Mikor fogod kipróbálni?

Van valami megkötés, hogy reggelente? Vagy valami?



12. hoxa
2004. febr. 19. 13:02

Jucus:

Okés :) jó tipp, ma én is kirpóbálom.



2004. febr. 19. 12:25

hoxa: Na erre nem vállalkoztam, hanem kiírtam egy cédulára hogy "Meditest A6 Kombi tesztcsík" és a kezébe nyomtam a gyógyszertáros nőnek, mintha nem is nekem kellene. Gondoltam, ha hülyének néz, igy legfeljebb a papírt vágja a fejemhez.



10. hoxa
2004. febr. 19. 12:07

Jucus:

És hogyan kérted? Keton csík?



2004. febr. 19. 11:50

hoxa: Megnéztem a gyógyszertárban a tesztcsíkot. Létezik, nem néztek hülyének, de azért jó, hogy meg sem kérdezték mire kell. Az 50 db-os 1800 Ft, a 100 db-os 2900 Ft.



8. hoxa
2004. febr. 19. 07:44

A husk bevétele után 2 órával megérkezett az eredménye :))))



2004. febr. 19. 06:52

dundy:

Szia!

Csak ettől a szertől fogyni nem lehet, hisz Te is kellesz hozzá.Ha naponta kétszer iszod és a mi a fontos, vagy éhgomorra, vagy két étkezés közt fogyasztod, eltelít.Inkább tisztítás, méregtelenítésre alkalmazom a mai napig.



6. hoxa
2004. febr. 19. 06:15

HUSK:


Szerintem nem konkrétan a fogyásra szolgál a husk. Mióta az Atkinsot csinálom, amúgy sincs nagy étvágyam, de ha még ezt is csökkenti?! :)))

Egyébként tegnap sikerült vennem a Herbaházban. Volt 3 féle is, elég drágák a nagyobb kiszerelések (3800), de vettem próbaképp egy kissebbet 810 forintért. Jó pár napra elég lesz.

Ma reggel ittam meg az első pohárral, hát, majd meglátjuk az eredményt :)))


Hoxa



2004. febr. 19. 05:33

smokey: Szia! Ettől a szertől fogytál is? kevesebbet ettél,vagy étkezés helyett ittad?



2004. febr. 18. 20:33

hoxa:

Több éve használom a HUSK-ot.Legalább 3o szorosára megdagad és eltelit, nem vagy éhes.Valóban jól kitisztit nem ok nélkül hívják a belek természetes súrólószerének.Csak elkövettem egy hibát, egy nagy adagot bevettem és rátapadt a gégémre, ittam rá folyadékot nem csúszott le, hanem elkezdett dagani.Azt hittem megfulladok.Tehát legalább 2 dl.folyadékban tenni 2-mérőkanálnyit, elkeverni és gyorsan felhörpinteni.Olívaolajat bátran használhattok egészséges és nem lesz székrekedéstek.Hangsúlyt kellene fektetni a zsirbevitelre is, mert nagyon fontos a szervezet számára.



3. hoxa
2004. febr. 18. 13:22

HUSK:


Az Atkins könyvben is javasolják, hogy székrekedésre psyllium-héjat kell fogyasztani. Már láttam ilyet, zöld színű doboz, HUSK felirattal. Ma megpróbálom valahol beszerezni, ha valakit érdekel, majd írok a fejleményekről.



2. hoxa
2004. febr. 18. 12:09

Jah, aki nem tudja még mit mérhetünk ezzel a csíkkal:


Minél sötétebb rózsaszín, illetve bordó, annál jobban ÉG A ZSÍÍÍÍR :)



1. hoxa
2004. febr. 18. 12:06

Keton csíkok:


Aki szeretné nyomon szeretné követni a ketonokat a vizeletében, annak infó:

állítólag Meditest A6 Kombi tesztcsík kapható a gyógyszertárakban.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook