Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Cica ivartalanítás - teendők, tudnivalók? fórum

Cica ivartalanítás - teendők, tudnivalók? (beszélgetős fórum)


8. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - SadieXx)
2021. jan. 25. 22:08

kibeleztek szegenyt, es nem tudunk macskaul.

Ez van.

7. asgardi (válaszként erre: 4. - Timycat)
2021. jan. 25. 20:11
Ilyet kapott a kutyám is, ő tök jól elvolt vele. Örültem, hogy nem a gallérral kinlódtunk.
6. asgardi (válaszként erre: 1. - SadieXx)
2021. jan. 25. 20:10

Olyan nincs, hogy nem kap. Kérhetsz gallért, csak meg kell venni. :)

Nálunk a kutyus ruhát kapott és nem bántotta a sebét, párszor kellett csak rá szólni, hogy ruhán keresztül se nyalja. Az állatorvostól mi anno kaptunk egy papírt, amin össze volt írva, mire kell figyelni műtét előtt (koplalás, víz elvétele időben) és után. Ha semmit nem mondtak, esetleg holnap megkérdezhetnéd telefonon azt, amiben bizonytalan vagy. Ne haragudj, de szerintem a hordozóba rakott törölközőtől nem fogja magát jobban érezni. (Szerintem a törölköző alapból nem "komfortos", inkább dörzsöl, a hordozót meg valószínűleg az állatorvoshoz köti és nem fog bemenni. Persze Te ismered őt is, a szokásait is...)

5. timycat (válaszként erre: 4. - Timycat)
2021. jan. 25. 20:09
Esnek-kelnek
4. timycat (válaszként erre: 1. - SadieXx)
2021. jan. 25. 20:09

Akkor kell kiengedni a hordozóból amikor már éber.

Amíg kómásak, nagyon bennük van a mehetnék, de esnek-kellnek.


Nálunk egyik cicának se kellett se harang, se semmi, lábyok csak egy tapaszt kaptak. Nem piszkálták.


Mikor más betegségből eredően az egyik macskusz szanaszéjjel vakarta magát én gyerek rugdalózót vettem neki, a fenekét szabadon hagytam, de egyébként csak a feje és a farka volt kint. Gyűlölte, de muszáj volt.

3. Bless the child (válaszként erre: 1. - SadieXx)
2021. jan. 25. 19:49
Bocs, nem akarok kötözködni, de orvosira jársz. De ehhez a problémához orvosi se kell, csak logikus gondolkodás.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - SadieXx)
2021. jan. 25. 19:35
Én egy jó nagy zokninak levágtam a fejrészét, és azt húztam a testére, hogy ne tudja a sebet nyalni. Műtét utáni napon ugyanúgy viselkedett, mintha semmi nem történt volna.
2021. jan. 25. 19:33
A cicámat szerdán fogjuk ivartalanításra vinni, kislány, októberben lett egy éves. Elég eleven, de mivel azt mondják, nem fog harangot kapni, kissé aggódom, hátha elkezdi majd piszkálni a sebét... van erre valami tipp? Vagy akár bármi, amivel komfortosabbá tehetném számára ezt az időszakot? A hordozójában kialakított törölközős fekhely megfelelő lesz? Ti mennyire figyeltétek a cicát műtét után? Előre is köszönöm szépen a válaszokat! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook