Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ketoncsíkos tudnivalók fórum

Ketoncsíkos tudnivalók (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
58. Logic (válaszként erre: 55. - Hoxa)
2004. márc. 8. 22:14
HOXA: Úg ytudom,akkor optimélis afogyás, ha nem sötét, hanem halvány lila. A zsírégetés savképződéssel jár és az nagyon megterheli a szervezetet pl. a vesét.
57. flo (válaszként erre: 55. - Hoxa)
2004. márc. 8. 19:10
Sötét lila? De jó neked Hoxa! Céklalét nem ittál,ibolyát nem ettél? Teljesen rendben van!!
56. 46b917fe18 (válaszként erre: 51. - Bodsa)
2004. márc. 8. 15:24

Szia Bodsa!

Van-e már keton csíkod?

A Paracelsus Medicina üzletben egyenlőre csak igéret van (de az bőven, hogy holna kapnak).

55. Hoxa (válaszként erre: 54. - Timus)
2004. márc. 5. 08:03

Jeeeeaaahhh! Azt jelenti :)

Tegnap óta megint 0,5 kg lement. Lehet, hogy a lila szín kiváltotta optimizmusom az oka? :)))


És nem halovány lila, hanem sötét lila.

Kiváncsi lettem volna, hogy a stagnáláskor milyen színt mutatott volna.

De remélem nem lesz több stagnálás, és nem lesz okom ezt kideríteni.


Hoxa

54. Timus (válaszként erre: 53. - Hoxa)
2004. márc. 5. 07:17
A lila az azt jelenti, hogy égeted a zsírt?
53. Hoxa
2004. márc. 4. 13:18

Nem bírtam ki és kipróbáltam:


LILA, LILA, LILA, LILA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

52. Hoxa
2004. márc. 4. 12:42

Emberek, van keton csíkom!!!!!!!! Juhééjjjjj.


A Telekes utcában vettem 2034 ft-ért (Re-Urin GAK)


Aki esetleg ugyanitt szeretne venni, készüljün fel rá, hogy nem egy üzlet, ahol leveszem a polcról. El is késtem miatta a munkából.

Ugyanis: egyik helyen elmondod mit kérsz, felveszik az adataid, kiállítják a számlát, stb.

Aztán át kell menni egy másik épületbe az út túloldalán, megkeresni a pénztárat, ott befizetni.

(Nehezítette a dolgomat, hogy sok a porta, a felirat, és azon a szinten még valamit építkeznek is).

Befizetés után az árukiadóhoz vissza, ahol mondták, hogy nem ide, hanem oda, ahol a számlát kaptam. Na oda vissza, termék megkap, Hoxa boldog.


Szóval így készüljetek :)))


Hoxa

51. Bodsa
2004. márc. 3. 16:27

Bob:

Szia Bob!

A Sas petikában van Medi-Test Combi 9 de az olyan 3000Ft kb. az 50 db-os. Elvileg a Paracelsus Medicina Bt-nél (ez 1 orvosi segédezközöket forgalmazó bolt) lehet kapni, a Tisza Lajos körúton, 61. szám a Bábszínházzal szemben van, a Sörpatika van mellette.

Telelfon: 62/425-044

Sajnos ma sem kaptak még árut(Ketofan, 50db kb 700Ft.), ha megjön midnenképp szólok.

Bodsa



50. hoxa
2004. márc. 3. 15:48

bob: Ezer köszönet!!!


Felhívtam őket, nagyon segítőkész volt a hölgy.

Sőt, faxon anyagot is küld róla, jövő héten meg be is nézek az üzletbe.

Sajnos csak 3ig van nyitva, pénteken meg csak 1ig.

Van nekik ilyen Re-Urin, meg még egy csomó minden, ami méri a ketont és más dolgokat is.


Ebben a hónapban még a Telepes úton vannak, de utána is lesznek, csak a József körúton.


Telszám: 467-7524, 467-7500

Telepes u. 58-60.



49. hoxa
2004. márc. 3. 15:40

MEDI-TEST VIZELETVIZSGÁLATI TESZTCSÍKOK



Használati utasítás

Merítsük a tesztcsíkot kb. 1 másodpercre a friss vizeletbe.

Az edény pereméhez érintve távolítsuk el a felesleges vizeletet.

30 - 60 másodperc múlva hasonlítsuk össze a tesztcsíkot a színskálával.

A 30 másodperc eltelte utáni idő a legalkalmasabb az összehasonlításra.

A műszeres kiértékelésnél (Combi 9U, Combi 10U) lásd az Uricolor használati utasítását.

A 2 perc eltelte utáni színváltozásnak nincs jelentősége.

A vizsgálatkor a vizelet ne legyen 4 óránál régebbi.


Általános tudnivalók

A végső diagnózis felállítása és a megfelelő terápia előírása előtt a tesztcsíkokkal kapott eredményeket más orvosi leletekkel is igazolni kell.

A gyógyszerek és metabolitjaik hatása nem minden esetben ismert. Kétes esetben javasolt a gyógyszer bevétele nélkül is megismételni a mérést.

Csak tiszta edényeket használjunk a vizelet gyűjtésére.

A szokásos vizelet-tartósítók nem zavarják a vizsgálat eredményét.

Csak annyi tesztcsíkot vegyünk ki a dobozból, amennyi szükséges és azonnal zárjuk vissza a kupakot.

Ne érintsük meg a reakció felületét !

Óvjuk a teszcsíkokat a napfénytől és a nedvességtől !

A dobozt + 30 oC alatti száraz helyen tároljuk !

Megfelelő tárolás esetén a tesztcsíkok a jelzett lejárati ideig felhasználhatók.


[link]



48. bob
2004. márc. 3. 14:46

Ketoncsík!

Budapesten a Reanal Rt-nél lehet venni. (www.reanal.hu)

A termék neve Re-Urin GAK 100 egy doboz 100 db-os 1940 Ft+ÁFA

Egyébként Ők forgalmazták a Medi-Test kombi A6-ot is, de most áttértek a

Re-Urin termékekre. Van 50 db-os kiszerelés is.



47. miszka
2004. márc. 3. 14:12

hoxa: Amit én vettem az a Combi 9-es, ez annyiban különbözik, hogy 9 adatot lehet vele mérni és 100 darab van benne, kb. 5800,- Ft-ba került



46. Bob
2004. márc. 3. 10:40

Bodsa: Sziasztok!

Én szegedi vagyok, és érdekelne, hogy hol igérték a cseh Ketofant?

Szegden az Omnkerben lehet venni Meditest 9 tipusú csíkot, de kb 5000 Ft egy doboz.



45. Bodsa
2004. márc. 2. 21:05

Livi:

1 csésze, egy 2 decis sima bögrét jelent, ha jól emlékszem 3 bögrényit, de ez függ a szénhidrát mennyiségtől is.



2004. márc. 2. 20:28

Tudnátok nekem segíteni,hogy akönyvben említett "1 csésze" tulajdonképpen mennyi is??!!!Teás,vagy kávés?Vagy milyen?És akkor tulképpen mennyi zöldséget is lehet enni naponta?Köszönöm.



43. Bodsa
2004. márc. 2. 19:05

hoxa:

Sziasztok!

Hát Hoxa a Meditest tesztcsík német gyártmány és az 50 db-os olyan 2500 ft kb (itt Szegeden), amit én fogok venni az Ketofan, 50 db-od 700 ft és cseh..

Tuti jó ez is.. csak sajnos a boltban még nem kaptak árut, holnap kell telefonálnom.

Szegediek vannak köztünk? Hahóó Szegediek!! :) Van valaki a Napfény városából? :)

Bodsa



42. hoxa
2004. márc. 2. 16:27
Telefonáltam. Holnap válaszolnak, mert már nem tudták megnézni.
Ez 50 darabos és kb. 5000 ft?
Rájöttem, hogy eddig rosszul kerestem. A hivatalos neve Medi-Test Combi 6a Nem meditest a6 combi.





41. hoxa
2004. márc. 2. 16:02

miszka: Köszi :)

Felhívom őket és megkérdezem.



40. miszka
2004. márc. 2. 15:33

hoxa: Mail ment



39. hoxa
2004. márc. 2. 15:28

miszka: Pesti vagy?

Ha igen, melyik gyógyszertár?


Email címem egyébként: hoxa@mailbox.hu


És már izzok a türelmetlenségtől, hogy én is nézzem, milyen színű, de sehol se nem tudnak adni :(((



38. miszka
2004. márc. 2. 15:23

hoxa: Én egyből találtam tesztcsíkot. A gyógyszertárban a környékünkön megkérdeztem nem volt, de azt mondták másnapra hoznak. Meg is hozták jó drága volt, mert csak a Medi Test combi 9-ből tudtak szerezni, ami azért kilenc mert kilenc féle teszt van egy lapocskán. Mondanom sem kell, hogy ahogy elhoztam rögtön kipróbáltam, de semmi. Aztán eszembe jutott, hogy a sok víz felhígíthatja a vizeletet ezért inkább reggel kellene próbálkozni az első vizeletnél. És lám siker a lapocska rózsaszín lett. Azóta is nézem rendszeresen, ha előző nap edzésen voltam akkor reggelre mindíg sötétebb lesz a tesztcsík. Ha érdekel írján mailt, egyeztessünk, küldök neked pár darab tesztlapocskát.



37. miszka
2004. márc. 2. 15:23

hoxa: Én egyből találtam tesztcsíkot. A gyógyszertárban a környékünkön megkérdeztem nem volt, de azt mondták másnapra hoznak. Meg is hozták jó drága volt, mert csak a Medi Test combi 9-ből tudtak szerezni, ami azért kilenc mert kilenc féle teszt van egy lapocskán. Mondanom sem kell, hogy ahogy elhoztam rögtön kipróbáltam, de semmi. Aztán eszembe jutott, hogy a sok víz felhígíthatja a vizeletet ezért inkább reggel kellene próbálkozni az első vizeletnél. És lám siker a lapocska rózsaszín lett. Azóta is nézem rendszeresen, ha előző nap edzésen voltam akkor reggelre mindíg sötétebb lesz a tesztcsík. Ha érdekel írján mailt, egyeztessünk, küldök neked pár darab tesztlapocskát.



36. hoxa
2004. márc. 2. 14:31

Még mindig a ketoncsík a veszzőparipám :)))


Ketosan, vagy ketofan? Ketosant nekem nem tudtak rendelni :(((

Lehet, hogy ketofan?


Valaki segítsen!

Pesten hol vegyek? Nekem mindegy melyik, csak már nagon szeretném mérni!!


Hoxa



35. hoxa
2004. márc. 1. 16:46

sztaga:


Próbáld meg a nagymamásat. :)

De ha nem segít: Neo-Angin N szopogatni való torokgyógyi, elvileg cukormentes.

[link]



2004. márc. 1. 15:42

sztaga: Szerintem próbáld meg a nagymama módszerrel gargarizálj sós vízzel. Állítólag nagyon hatásos!



33. sztaga
2004. márc. 1. 15:12

Sziasztok!

A bemutatkozó lapon már írtam magamról egy pár szót. Most a sürgős segítségetekre lenne szükségem. Egyre jobban fáj a torkom. Máskor elszopogattam egy-két Strepsilst, vagy Mebucaine-t. Most viszont nem merek, mert azokban is van cukor. Van valami jó ötletetek a helyettesítésre?

Köszi



32. hoxa
2004. márc. 1. 09:36

Sziasztok!


Nagyon várom a ketoncsíkos tapasztalatokat! Akinek már van, mindenképpen írja meg, hogy mi a helyzet.


Én sajnos még nem kaptam sehol :(


Hoxa



31. Bodsa
2004. febr. 27. 15:48

Bodsa:

Sajnos nem kaptam :( nen érkezett meg a szállítmány, majd hétfőn megyek keton csíkokért..



30. Bodsa
2004. febr. 26. 19:27

Gabika: Drága Gabika, szegedi vagyok.. nem mondtam ;)

Amúgy nekem is a kombi 9-et mondogatták sok ezer forintért.. remélem ez a cseh is majd jól méri a ketont és csak 700Ft/50 db!

Holnap megyek érte, kíváncsi leszek az eredményre.



29. gabesz
2004. febr. 26. 19:19

Bodsa:

Szia!

Én is utánnanéztem, a Ketosan tesztet minden patikában tudnak hozni másnapra. Csak rendelésre van. De nekem már 1000 ftért ajánlgatták. Viszont Meditest 6/A nem igazán létezik, ugyanis csak 9 kombi van, ami 4800 Ft(50db)és 5800(100db)Ftba kerül. Elképzelni se tudom, ti hol kaptatok 1800ért....Ha konkrét helyet tudnátok mondani megköszönném. Enélkül nem látom értelmét a diétának.

Viszont kaptam egy telefonszámot, ahol álítólag spec ezzel foglalkoznak.. Na hoölnap kiderül! Egyetek lányok, hogy fogyjatok!!! :)



1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook