Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ketogén diétázók fórum

Ketogén diétázók (beszélgetős fórum)


725. vicus8708 (válaszként erre: 723. - Resiver)
2018. jan. 16. 09:05

Igen,jò!A legjobb a halvànylila,a sötètlila màr szintèn nem tùl szerencsès. Akkor kell vizet inne,h kicsit higuljon.

Majd megkeresem a linket, a pontossàg kedvèèrt a mièrtről.

724. MyHappyDays (válaszként erre: 722. - Resiver)
2018. jan. 16. 08:59

Én egyáltalán nem kívánom az édeset szerencsére, így nem használok.


tesztelők figyelem! :D

A fb csoportban írta valaki, hogy ha hosszában elvágod a tesztcsíkot, akkor 2X annyi lesz, mármint ez evidens, de így tovább kitart 1 csomag :D

723. resiver
2018. jan. 16. 07:43
Teszteloktol kerdeznem a rozsaszin is jo,vagy lilanak kell lennie?
722. resiver (válaszként erre: 710. - Rózsavirág48)
2018. jan. 16. 07:37

Szioka.Nem mindig ellenorzom,csak ha gyanus,hogy kiestem a ketobol a kaja miatt.Igazandibol szeretnem beloni hogy kb mennyi az a Ch aminel meg ketoban maradok.


Hamarossan megjon szerintem kellene is es erzem is hogy puffadok es persze ilyenkor nem fogy az ember egy gramot se.


Ti hany edesitobogyot hasznaltok el naponta?Nem feltek a karos hatasaitol?

2018. jan. 16. 05:51

Egy vmi biztos,amit èn az elmùlt egy èvben a "nagy fogyàs" utàn tapasztaltam ès gretchenmorgen kûlön fel is hìvta rà a figyelmet.

A KETOGÈNT VAGY JÒL CSINÀLOD VAGY NE CSINÀLD!


Egy ève azèrt vagyok megrekedve, mert iszom a zsìros kàvèmat, de mindig 50-60 g-ra felcsùszik a ch, ha tudtam is tartani a 30 g-ot az csak pàr nap volt. Ennek akarok vèget vetni!

A ketò mellett lehet bűnözni, de annak is meg van az àra, vagy stagnàlàs vagy ami a legrosszabb: nehèz ùjra visszaàllni.


Ròzsaviràg, igaz nem engem kèrdeztèl, de azèrt leìrom, èn 3 hònap alatt, mikor elkeztem ès jòl is csinàltam, 8 teljes kilòtòl szabadultam meg,ami a mai napig lent is van. Mivel èn 150 cm 64 kg voltam, ez olyan kb , mint ha egy 170 cm nő kb 15-20 kg- t adna le. (az aràny)


Szòval kètsègeid ne legyenek,ha betartjuk a jàtèkszabàlyokat, akkor ez a legtutibb fogyàsi mòdszer,ami mellett mèg èhesnek se kell lenni! 😉

Ja, ès èn ekkor, ebben a 3 hònapban csak a ch- t szàmoltam.

720. Rózsavirág48 (válaszként erre: 719. - Vicus8708)
2018. jan. 16. 05:47
helloka csak kavet ittal? es hanyat?
2018. jan. 16. 05:37

Kedves ketotàrsak, tùlèltem a zsìrkàvès napomat, a sùlyom nem hatalmas, ezèrt meglepően nagy az eltèrès a tegnap reggeli ès a ma reggeli màzsàlàs között : 58 kg > 56,5 kg.


Aki stagnàlni kezd, vagy csak lendìtene a diètàjàn, javaslom, igen motivàlò! 😄

718. vicus8708 (válaszként erre: 710. - Rózsavirág48)
2018. jan. 16. 05:34

Először mindenkèpp jò,ha van csìkod, h legyen egy mankòd, de abbòl is tudod magad ellenőrizni, h a pisi sötètebb,akkor tuti.


Kèsőbb màr tudni fogod, h egy tànyèr rakott karfiol utàn (rìzs nèlkül) tuti lilàt tesztelnèl.

717. Rózsavirág48 (válaszként erre: 716. - Dolcsy1989)
2018. jan. 15. 19:03
en is kozcsodalkozas targya voltam de en a patikaban rendeltem meg 😁azt mondtak holnapra lesz de meg a rendszerukben sem volt hat bizom benne. most volt fel ora futopad seta kocogas valtogatva majd kikopom a tudom es a fott rak hozzam kepest csak gyenge rozsaszin😄
716. dolcsy1989 (válaszként erre: 714. - Rózsavirág48)
2018. jan. 15. 18:31
En is akarok tesztcsikot. Multkor mikor csinaltam nem vettem. Probaltam de a patikaban neztek ram mintha kinaiul beszeltem volna. Igy nem kerestem tovabb. Te honnan rendelted?
715. dolcsy1989 (válaszként erre: 711. - Rózsavirág48)
2018. jan. 15. 18:29
Hat arra mar konkretan nem emlekszem h a keto idejen mennyi ment le pontosan. Amikor lealltam vele akkor csak siman kcalt figyeltem. Figyelgettem. Nem ettem akkor sem kenyeret meg feher lisztes cuccokat es cukor helyett maradt az edesito. Csak kenyelem miatt fejeztem be...nem kellett magamnak is kulon fozocskezni, hanem ugyanazt ettem mint a csalad tobbi tagja.
2018. jan. 15. 16:10
ja es 1327kcal makrok ch 21 feherje 75 zsir 106. tesztcsikot eleg nehezen kapok ma megrendeltem.
2018. jan. 15. 16:08
mai menu delelott csak viz es kave az idoszakos bojt miatt ebed omlett paradicsom uborka kave uzsonna oopsies mascarpone dio parizsi vajretek kave a vacsora van meg hatra sult csirkemell es kaposztasalata 😊
712. Rózsavirág48 (válaszként erre: 703. - MyHappyDays)
2018. jan. 15. 14:05
utifmaghejat en nem tudom meginni vizzel inkabb belekeverem az etelekbe😊
711. Rózsavirág48 (válaszként erre: 708. - Dolcsy1989)
2018. jan. 15. 14:02
szia😊 azt irtad hogy ketogen dietaval kezdted, mennyit fogytal vele a 2 honap alatt es utana mit valtoztattal mennyire emelted fel a ch-t es ezzel aranyosan csokkentetted a zsirt is?
710. Rózsavirág48 (válaszként erre: 707. - Resiver)
2018. jan. 15. 13:59
helloka mindig ellenorzod hogy ketozisban vagy-e? en most akarok tesztcsikot venni legalabb az elso honapban megnezni hogy jol csinalom-e😊
709. dolcsy1989 (válaszként erre: 708. - Dolcsy1989)
2018. jan. 15. 11:38

Mascarpone es tojassargaja meg az edesito es meg ami kimarady az elozo irasbol az a keves aroma. Osszekeverem es utanna megy a tojasfeherje kemeny habba verve. :)


Amugy ax almomsulyom az a 65. Mar 68 is jol jonne nagyon. Szoval mar nincs annyira messze. Formailag mar most jo de az alhadamon a zsir nagyon makacs. A ketogen meg a zsirbol el ugyh remelem leszivja majd. :)

Voltam mar 64 kilo regen es a hasam akkor is zsiros ami zavar. Derekban es mell alatt vekony vagyok csak az a nyavajas koldoj alatti resz borit ki.

Ezert mostmar nem is a kilo erdekel hanem a zsirmennyiseg. Nyaralasra ki kell nezni valahogy. Ket gyerek utan narancsbor is alakult amin majd tavasszal akarok elmenni ilyen kezelesekre kozmetikaba. Na meg a boromnek is jot tesz h alkalmazkodjon az uj sulyomhoz. Mellemet viselte meg kicsit a ket gyerek meg a fogyas...arra is van kezeles de az nem annyira fontos. Ugysem mutogatom...XD...melltartoban meg nem gaz.

708. dolcsy1989 (válaszként erre: 707. - Resiver)
2018. jan. 15. 11:29

Hat en a ketogent most kezdtem masodszor. Nyar vegen kezdtem eletmodvaltasba es 93 kgrol indultam. Most vagyok 72 korul. Nekem nagyot lenditett az a ket honap keto. Ezert is fogtam bele ujra. Mar unnepek elott akartam de a finomsagokbol nem akartam kimaradni.


Nasim: 250 g mascarpone, 2 tojas, edesito, vanilia vagy rumaroma es kis natur kakaopor. Gyakorlatilag tiramisu piskota nelkul edesitovel.

A mascarponet edesitem es belerakom a tojas sargajat. A feherjet kemeny habba verem majd osszekeverem. Finom lagy krem lesz belole. Megszorom a kakaoporral es nyaminyami. Meg kakaopor nelkul is finom nagyon. Eloszor feketecsokikockabol reszeltem ra mert enm volt kakaom es ugy is nagyon finom.

707. resiver (válaszként erre: 704. - Dolcsy1989)
2018. jan. 15. 11:03

Szio.Udv:)

Engem érdekelne a nasi.

Tegnap sütottem muffint,igaz cukor nelkul de a lisztet nem tudtam teljesen elhagyni,mai eredmeny egy negativ keto teszt:(Pedig nem is ettem belole sokat.Mondjuk teszt elott rengeteget ittam remelem ez befolyasolta az eredmenyt...

Hany kilorol indulsz es mennyi a vegcel?Sok sikert:)

706. dolcsy1989 (válaszként erre: 682. - Resiver)
2018. jan. 15. 09:20

Hat nekem az atallas eleg nehez volt most. Konkret agyi zoknisag es a lepcson ha felmentem fajt mindenem. Nagyon hamar elfaradtam. Agyilag hamarabb jobban lettem mert elkeztem h reghelire ehgyomorra kiskanal soval inditottam majd a magnezium es kalcium es vas. Aztan kave...

Ha igy csinaltam agyilag semmi nem volt problema de testileg le voltam pukkanva.

Tegnap mar csak egy ora volt a faradsagbol aztan erore kaptam. Biztos meg ma is lesz maradvanya de ugy erzem jobban vagyok...vegre!

705. dolcsy1989 (válaszként erre: 690. - MyHappyDays)
2018. jan. 15. 09:14

Igen ezt alatamasztom. Amikor nyaron csinaltam ket honapig akkor nekem is azert allt meg mert nem eleg csak a chra figyelni. Ugyanolyan fontos a feherje es zsir aranyaira figyelni. Az elejen meg nem szamit a kcal sem (nalam legalabbis) aztan mikor stagnal akkor kell a kcalra is elkezdeni figyelni.


En most ugy fogyasztok h 18 g max ch 113 zsir es 91 feherje. Napi 1452 kcal ami igy kijon.


Az a baj h ha nem irogatom a kaloriabazison akkor a ch tokeletes de a feherje zsir aranyom nem megfelelo. Ezert potyoreszek mindent mig azt is ki tudom majd razni kisujjbol. :)

2018. jan. 15. 09:07

Sziasztok! Bekapcsolodhatok hozzatok? Ismet elkezdtem a ketogen dietat. Ugy erzem sikerrel. Tul vagyok ma az elso ket heten ami nem a kaja szempontbol volt nehez hanem az atallasi agyhalal. Csak az viselt meg kicsit. Viszont e ket het alatt 4 kilo ment le rolam. Kicsit sok de nyilvan mem banom. A tovabbiakban heti egy kilotol szeretnek megszabadulni ami meg nem olyan rohamos. Kozelebb a normal testsulyhoz mar biztos kevesebb lesz de ez ertelemszeru is.

Vegre talaltam egy igazan finom es ket perc alatt kesz nasit amit lehet ketogen alatt fogyasztani...ha erdekel valakit leirom. :)

703. MyHappyDays (válaszként erre: 702. - Rózsavirág48)
2018. jan. 15. 08:31
Ezt alátámasztom :D Nem voltam valami jól, amióta újra kezdtem, aztán elkezdtem számolni az arányokat, utifűmaghéjazni és pár nap alatt jobb lett a helyzet. :) Inni meg mindig sokat iszok. Én kívánom is a sok folyadékot.
702. Rózsavirág48 (válaszként erre: 686. - Farkasnoemi26)
2018. jan. 15. 07:32
az atallasi idoszakban barmi elofordulhat rostpotlasra jo az utifumaghej es meg tobb zoldsalata es sok vizet kell inni ezek elvileg segitenek😊
701. Rózsavirág48 (válaszként erre: 696. - Vicus8708)
2018. jan. 15. 06:53
hat nem mindig egyszeru nekem a stressz eleg hozza hogy a dieta megakadjon ezt kell valahogy kikuszobolni.
700. Rózsavirág48 (válaszként erre: 685. - Vicus8708)
2018. jan. 15. 06:51
szia hogy tetszik az idoszakos bojt? mondjuk en delben eszek mert nekem fel 4ig sok lenne etel nelkul. a mult het egyebkent nekem dieta szempontjabol nem ertekelheto mert sok minden kozbejott de ma folytatom😊
699. Rózsavirág48 (válaszként erre: 692. - MyHappyDays)
2018. jan. 15. 06:47
helloka olvastam a blogodat nagyon tetszett😊
698. MyHappyDays (válaszként erre: 696. - Vicus8708)
2018. jan. 13. 14:54
Hajrá! :)
697. MyHappyDays (válaszként erre: 694. - Vicus8708)
2018. jan. 13. 14:45
Ez igaz, nekem egy idő után már azért kellett számolgatnom,mert nagyon keveset ettem.
2018. jan. 13. 06:24

Viszont tartozom nektek egy vallomàssal,ùjabban csak a szàm jàr,tudom a helyes utat,dèlutàn 2-ig,mìg hazaèrek minden fasza,aztàn valahogy mindig belebukom,sok a ch,a kìvànalom nagy. Ès ez a bènàzàsos dièta èppen ahhoz elèg,h ne hìzzak.


Szòval hètfőn,ha dolgozok,akkor tartok egy teljes bőjt napot,ami azèrt valamennyire ketòs lesz. 😊

Vagyis reggelire,ill. ha hazajövök zsìros kàvèt( szokàsos: kòkuszzsìr+kàvè+pötyi+pici tej) fogok inni,majd dèlutàntòl zèrò kòla ès cukormentes szirup vàltakozva.

Ez màr kipròbàlva,bevàlt.

Lènyege,h a zsìr azèrt meglegyen,de semmi,amit ràgok,ìgy kedden hàlàs lesz a testem a falatokèrt ès nem kìvàn èdeset,vagy több sòsat is.


Egyèbkènt a nagykönyvben is meg van ìrva,h mielött nekiszaladsz a ketogènnek eelôtte legalàbb 1 napot bőjtölj.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook