Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kérdések és félelmek a felnőttkori érettségivel kapcsolatban fórum

Kérdések és félelmek a felnőttkori érettségivel kapcsolatban (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
518. opál (válaszként erre: 517. - Mankamanka)
2007. aug. 29. 09:29

Szia Manka!


Az hogy így érzel bizonyítja a legjobban,hogy milyen jó anya vagy!!

Nyugodj meg és örülj,hogy már ilyen nagyok a gyerekeid!!:-))))

517. mankamanka (válaszként erre: 516. - Opál)
2007. aug. 29. 08:08

Szia Opál,

tudom,hogy igazad van,de mégis olyan rossz érzés...

De,gondolom mindenki így érez:-)

516. opál (válaszként erre: 515. - Mankamanka)
2007. aug. 28. 12:14

Szia Manka!


Látod nem vesztem el!!:-)))


A 20-i visszaesés várható volt,hiszen az már szezonzárás!!

De talán maradhatsz és kereshetsz a családnak pénzt!!:-))


Engem is értesítenek majd,de már nagyon szeretném tudni,mert már nagyon izgulok!!


Érthető a féltésed,de egyszer el kell őket engedni! A tesom lánya is évvesztes volt és ő kétszer járta a nagycsoportot....!!

Dehogy leszel idegroncs.....fogd fel úgy,hogy mennek és felfedezik a "világot"!!!:-)))

515. mankamanka (válaszként erre: 513. - Opál)
2007. aug. 28. 09:18

Szia:-)

Örülök,hogy itt vagy:-)))

Velem nem történt semmi különös,dolgozgatok.

Aug.20.-a után nagyon visszaesett a forgalom,már nincsenek annyian a strandon.Így lehet,hogy nem fogják meghosszabbítani a szerződésemet:-(


Hogy mikor kezdődik a suli,azt még én sem tudom,egyenlőre még nem kaptam értesítést.


Egyébként nagyon izgulok,mert a Johanna megy a gimibe és nagyon féltem Őt.A pici meg oviba megy,majd azt kell kiderítenem,hogy mivel évvesztes,mikortól lesz kötelező az ovi.

Azt hiszem kész idegroncs leszek,ha mindkét gyerekem kikerül a szárnyam alól.:-(((

514. opál (válaszként erre: 511. - Mankamanka)
2007. aug. 28. 08:35

Ez tök jó,hogy a munka is és a tanulás is menni fog egyszerre!!:-)))))

Én még mindig nem tudom,hogy pontosan mikor indul a suli.....

513. opál (válaszként erre: 512. - Mankamanka)
2007. aug. 28. 08:33

Szia!


Itt vagyok....tegnap kicsit dekoncentrált voltam.....fáradság és újra elkezdtünk sportolni és kicsit túlhajtottam magam!!

De már itt vagyok? Történt valami veled?

2007. aug. 27. 20:29

Helló,

mi van Veled?Mostanában nem írtál:-(((

511. mankamanka (válaszként erre: 510. - Opál)
2007. aug. 24. 10:32

Szia,

így lesz:-)))))

Még suliba is el tudok menni,mert csak hétfőtől péntekig dolgozom majd:-)Amikor angolra kell mennem,akkor meg elmegyek valamivel előbb.


Veletek mi újság?

510. opál (válaszként erre: 509. - Mankamanka)
2007. aug. 24. 09:52

Jó reggelt!


Én maradnék,hiszen a semminél több!!

Ha nekem összejött volna a babyszitterkedés én sem lettem volna milliómos,de lett volna egy kis zsebpénzem.....

Én örültem volna bármennyi kis pénznek is.....úgyhogy maradj és örülj,hogy ez is van!!!:-)))))

509. mankamanka (válaszként erre: 507. - Opál)
2007. aug. 23. 22:15

Szia,

itt vagyok:-))))

A mai nap marha nehezen ment el,sosem akart vége lenni.

Úgy néz ki,hogy szeptemberben is fogok dolgozni,mert szeretnék meghosszabbítani a szerződésemet.Úgy gondoltam,hogy maradok,ha valóban így van.Igaz,hogy a pénz kevés,de több a semminél,nem?

2007. aug. 23. 11:05
Hali. Van közöttünk aki a csongrádi gimiben estin kezd ősszel?
507. opál (válaszként erre: 505. - Mankamanka)
2007. aug. 23. 10:56

Szia Manka!


Igazam lesz,csak semmi pánik ha nem idegesítjük magunkat,akkor sikerülni fog....hidd el!!:-)))

Neked is sikerülni fog,mert én szorítok neked!!!!

Jó munkát kivánok!!

Várlak...ha jössz!!:-))

Puszi

506. opál (válaszként erre: 504. - Safirah)
2007. aug. 23. 10:53

Én Kecskeméti vagyok és Félegyházi suli inditja a távoktatást.....de szerencsém van,mert Kecskeméten lesz 1 héten 1x a konzultáció!

Az időtartam attól függ ki mennyi idő alatt képes befejezni...én 10-dik osztálytól kezdem /mivel van szakmunkás bizonyitványom/és 3 év alatt szeretném elvégezni!

De akár 1 év alatt is befejezhetném!

Csak a vizsgákra kell Félegyházára menni 1 évben 3x de még ez sem biztos,mert valószínű Kecskeméten lesznek a vizsgák is!

A tandíj 1 évre 6000ft!:-))))

505. mankamanka (válaszként erre: 503. - Opál)
2007. aug. 23. 07:47

Jó reggelt:-)

Remélem igazad lesz:-)


Az,hogy Neked sikerülni fog,abban biztos vagyok.

Puszika,megyek dolgozni,este még jövök:-))))

Szia-szia-szia

504. Safirah (válaszként erre: 502. - Opál)
2007. aug. 23. 07:27

Abban a suliban, ahová mész hány év alatt lehet megszerezni az érettségit?

Ahová én eddig jártam, az 3 éves volt, ahová meg most át akarok menni, az 4 éves. (Nekem még 2 év van hátra.) De itt nálunk vannak olyan "sulik", ahol 2 év alatt szerzed meg, sőt épp a napokban hallottam egy helyet itt a szomszédban, ahol meg 1(!!!) év alatt lehet leérettségizni! Na, ez számomra hihetetlen, mert a 3 évesben is elég szűkös volt az idő a tananyaghoz képest! Ebben az 1 évesben a tandíj 160 000 Ft. Nekem ennek olyan íze van, hogy a pénzükért.... Ennyiért már meg lehet venni a piacon is, azt mondják.... Döbbenet, hogy ilyen van!:(((

Ahová készülsz, ott csak a vizsgákra kell bejárnod? Én eddig heti 3 délután jártam és így sem volt könnyű....

503. opál (válaszként erre: 501. - Mankamanka)
2007. aug. 23. 07:17

Szia!:-)


Neked is menni fog ne aggódj.....szerintem egy a lényeg tanulni kell és mindent elkövetni,hogy sikerüljön...szerintem pozítivan álljunk hozzá és akkor hiszünk majd magunkban és ha mi elhisszük,akkor másokat is meg tudunk győzni erről!!

Tanulni....tanulni.....tanulni.....!!!:-)))

502. opál (válaszként erre: 500. - 279c6da31b)
2007. aug. 23. 07:14

Köszönöm szépen a biztatást!!:-)

Távoktatás keretén belül szeretném elvégezni a gimit!!

501. mankamanka (válaszként erre: 498. - Opál)
2007. aug. 22. 20:47

Szia-szia:-)))

Nyugi,nem lesz semmi baj,menni fog.Tudom:-))))



Nekem is nemsokára kezdődik a suli,és azt is tudom,hogy nekem nagyon kemény évem lesz.Nyelvvizsgát kell tennem,el kell kezdenem a szakdolgozatomat is majd valamikor(majd,ha megmondják miről kell írnunk),nem beszélve a szóbeliről,és az írásbeliről.

Mit gondolsz,menni fog?

500. 279c6da31b (válaszként erre: 498. - Opál)
2007. aug. 22. 11:40

Most fogod kezdeni a gimit levelező, ha jól értem?

Amikor elkezdtem én is azt hittem, hogy nagyon nem fog ez nekem menni ennyi év után....:((( Az 1. vizsgák előtt mondtam is az uramnak, hogy jó, ha kettesekkel át tudok majd menni!:(( Fogadtunk is! Ő azt mondta, hogy lesz minimum 3 db hármasom is sőtt jobbak is! De én nem hittem magamban!:((( Aztán 5 lett a történelem, a földrajz, a matek meg mások és lettek bőven 4-esek is...:))) Ami valóban rosszúl sikerült, az a fizika volt!:((( De önbizalmat adott ez az egész és a következő vizsgára már úgy mentem, hogy minimum olyan jegyet szertnék kapni, mint előzőleg!:DDD És ez sok tárgyból sikerült is!:DDD

Nagyon sok sikert és kitartást kívánok neked!:DDD

499. anax
2007. aug. 22. 10:59
sziasztok! van kedvetek dumálgatni valami jó kis témáról? eléggé unatkozom a szerkesztőségben..:S
498. opál
2007. aug. 22. 10:55

Szia Manka!!


Úgy várom már a sulit,de kicsit ideges is vagyok,hogy fog-e menni!!!:-((

497. mankamanka (válaszként erre: 496. - Opál)
2007. aug. 21. 22:25
:-))))
496. opál (válaszként erre: 494. - Mankamanka)
2007. aug. 21. 15:11

:-))))

Intézkedjél....rendezkedjél!!:-))

495. mankamanka (válaszként erre: 489. - Safirah)
2007. aug. 21. 13:39

Szia,

ne keseredj el,biztos találsz valamilyen sulit,ahol folytathatod a tanulást.Mellesleg megjegyzem,hogy igazán nem találom korrektnek,hogy ezt tették.Pedig bizonyára lett volna jelentkező.

494. mankamanka (válaszként erre: 488. - Opál)
2007. aug. 21. 13:33

Szia-szia-szia:-))))))))))

Nagyon örülök Neked,fantasztikus hétvége lehetett.

Én dolgoztam egész végig,reggeltől-estig,

így a gyerekek otthon voltak az apjukkal és a mamával.Szar volt,de hát most ez van.

Ma szabad vagyok,elintézem az elintéznivalóimat:-)))

493. opál (válaszként erre: 492. - Safirah)
2007. aug. 21. 09:41
Igen így van....de a Varga Miklósnak nem volt eléggé királyos a külseje....ahogy a Koppány lányának /Réka/ a szerepét is szinésznő játszotta és a Sebestyén Márta volt az énekhangja!!!:-))
492. Safirah (válaszként erre: 491. - Opál)
2007. aug. 21. 09:36
Az eredetiben is a Varga Miki énekelt, csak éppen a Pelsőczy László volt aki megjelent a színpadon! Mondjuk én ezt már akkor értelmetlennek tartottam!:((( Simán el tudta volna játszani már akkor is a Miki!:DDD
491. opál (válaszként erre: 490. - Safirah)
2007. aug. 21. 08:08

Szia!!


Hááát igen....élveztük is nagyon az elöadást...sajnos nem az redeti szereposztástban láttuk...a Vikidál Gyula volt a Koppány de az István királyt a Varga Miklós játszotta....de persze így is örök emlék marad!!:-))

490. Safirah (válaszként erre: 488. - Opál)
2007. aug. 21. 07:55
Csuda jó lehetett nektek!:DDD Örülök neki, hogy jól éreztétek magatokat!:DDD Az István, a királyt én is szívesen megnézném élőben!:DDD Még nem láttam csak tv-ben..... tegnap este is....:) Imádom!:D
489. Safirah (válaszként erre: 487. - Mankamanka)
2007. aug. 21. 07:52

Az biztos, hogy a párom 100%-ban támogat amiben tud!:D Az meg külön szerencse, hogy neki éppen az megy jól, ami nekem gyengébben!:D

Ma - holnap már remélem vannak bent a suliban és kikérem a bizonyítványomat, mert nem adták ki mondván, hogy ha mégis folytatódna..... Aztán végigjárom vele a gimiket, hogy hol tudnám folytatni.... Remélem találok megfelelő helyet magamnak!:)

Egyébként júniusban azt mondták, hogy meghirdetik maj, hogy lehet jönni 11. évfolyamra.... Na, láttam a Szuperinfóban a suli hirdetését, csak éppen a tartalom volt más!:( Számítógépes tanfolyamot hirdettek, mert ugye az éri meg nekik anyagilag!:((( Azért meghirdethették volna a levelezőt, ahogy megígérlék....:((( Legalább az esélyt megadhatták volna, hátha...

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook