Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kérdések és félelmek a felnőttkori érettségivel kapcsolatban fórum

Kérdések és félelmek a felnőttkori érettségivel kapcsolatban (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
578. mankamanka (válaszként erre: 577. - Opál)
2007. szept. 17. 18:52

Szia,

régen beszéltünk.

Mi újság?

577. opál
2007. szept. 17. 09:35
Jó reggelt mindenkinek!:-)
576. Eve20 (válaszként erre: 575. - Opál)
2007. szept. 14. 09:21
Köszönöm!:))
575. opál (válaszként erre: 574. - Eve20)
2007. szept. 14. 09:16

Köszi szépen!!:-))

Neked is sok sikert és sok kitartást és boldogságot a babádhoz!!:-)))

574. Eve20
2007. szept. 14. 09:12
Sok sikert kívánok én is! Ugyan én csak 20 vagyok, de félbemaradt a suli mivel babás lettem, de már másfél éve folyamatban van a befejezés...ha minden jól megy, jövő május végére érettségizett leszek! A harmadikat már levelezőn végeztem el. Csak akarás kérdése ez is! Mégegyszer sok sikert nektek!
573. opál (válaszként erre: 572. - Mankamanka)
2007. szept. 14. 09:08

Szia!


Szerintem majd megoldjátok valahogy!

2007. szept. 12. 08:06

Szia,

remélem nem lesz semmi gond:-)

571. opál (válaszként erre: 570. - Mankamanka)
2007. szept. 11. 07:45

Szia!


Válaszoltam.....!!!!

570. mankamanka (válaszként erre: 569. - Opál)
2007. szept. 10. 23:34

Szia,köszönöm:-),de van még más is:-(

Küldök privit.

569. opál (válaszként erre: 568. - Mankamanka)
2007. szept. 10. 08:44

Jó reggelt!


Ne ijedj meg....szerintem meg tudod csinálni és ha kész utánna a többi már nem lesz olyan nehéz!

Persze van követelmény és teljesíteni is kell,de nem lehetettlen hiszen sokan megcsinálták elötted is...!!

Munka és család mellett nehéz lehet erre is koncentrálni,de te képes vagy rá,hogy elvégezd ezt az iskolát,csak bizz magadban.....én hiszek benned!!!:-)))))

2007. szept. 9. 13:31

Szia,

tegnap én is voltam suliban,hát mit-ne mondjak eléggé ránk ijesztettek.A szakdolgozatnak nagyon kemény követelményei vannak,nem tudom,hogy hogyan fogom tudni megírni a rentgeteg többi tanulni való:az írásbeli,a szóbeli,az angol,a munka stb.. mellett.

Biztos vagyok benne,hogy aki már a 2.,3. szakdogáját írja,az kirázza a kisújjából.

Na de én?...

A végén csak nem fogok belebukni????:-((((

567. mankamanka (válaszként erre: 566. - Opál)
2007. szept. 8. 13:52

Szia,

akkor már nem kell sokáig dolgoznom(sajnos):-((((

Korai volt az örömöm augusztus végén:-(

566. opál (válaszként erre: 565. - Mankamanka)
2007. szept. 8. 08:35

:-((

Nem akarlak elkeseríteni,de jövö hétre is esőt mondanak.....!!:-((((

Most neked nagyon nem jól jött ez a hirtelen időjárás változás!!!

2007. szept. 7. 18:44

Hát igen,ez ellen nem tehetünk semmit.:-(((

Csak,ha ilyen idő lesz a jövő héten is akkor valószínű felbontják a szerződésünket.

Az pedig nem lesz jó...,nagyon nem...:-(((

564. opál (válaszként erre: 563. - Mankamanka)
2007. szept. 7. 18:17

:((

Hazaküldtek.....sajnos ilyen az amikor az ember hiába tervez,ha az égiek másképp gondolják!!!:-(((

563. mankamanka (válaszként erre: 562. - Opál)
2007. szept. 7. 13:50

Remélem igazuk lesz:-)


Ma is hazaküldtek bennünket,így tényleg nem fogok keresni semmit:-(

562. opál (válaszként erre: 561. - Mankamanka)
2007. szept. 7. 08:52
Na igen ez lehet,de én úgy tudom,hogy enyhe telet mondanak az okosok úgyhogy legalább nem kell annyit fagyoskodni!!!!:-))
561. mankamanka (válaszként erre: 560. - Opál)
2007. szept. 7. 08:50
Így is van,de szinte biztos vagyok benn,hogy októberben jobb idő lesz,ha nem akkor idén télen megyfagyunk:-(
560. opál (válaszként erre: 559. - Mankamanka)
2007. szept. 7. 08:43

:-)))


Az idő az nagyon rossz....én is bosszankodom,mert hétvégén pontosabban holnap megyek Paksra a tesomékhoz,aztán este találkozom egy barátommal és nem vagyok hajlandó szeptemberben csizmába menni.........mert még nincs azért annyira ősz,de az idő mást mutat és megviccel bennünket!!


Elhiszem,hogy fagyoskodtatok...csak azt lehet,hiszen esik és hőmérséklet rekordok dölnek meg rossz értelemben sajnos........!!!:-(((

559. mankamanka (válaszként erre: 558. - Opál)
2007. szept. 7. 08:28

Szia,

biztos sikerülni fog:-)))


Mivel mindig esik az eső,lehet,hogy nem lesz egész hónapban munkám.Ezen a héten csak fagyoskodtunk,de bevételünk nem volt.Szomorú vagyok,mert bíztam benne,hogy kitart ebben a hónapban is a jó idő.De hát nem tudunk ellene tenni semmit:-(

558. opál (válaszként erre: 557. - Mankamanka)
2007. szept. 7. 08:23

Jó reggelt!!


Háát igen a fantáziánké....lesz mit dolgozni vele,de nem bánom legalább sokat tanulok belőle...!!

557. mankamanka (válaszként erre: 556. - Opál)
2007. szept. 6. 18:00
Úgy látszik ez nem számít,a fantáziátoké a főszerep:-)))
556. opál (válaszként erre: 554. - Mankamanka)
2007. szept. 6. 14:37

Szia!


Háááát elég érdekes feladat,hiszen a mai napig nincs igazán magyarázat rá.....!!!

555. opál (válaszként erre: 553. - Safirah)
2007. szept. 6. 14:36

Az angol nyelv engem nagyon érdekelés a nyáron tanulgattam is,de az nem elég ahhoz,hogy vizsgázni is tudjak belőle és nincs belőle konzultáció!

Egyedül nem tudnék megbirkózni vele így marad a latin amiben segítenek és könnyebb nyelv!!


De téged biztatlak,arra hogy az angolt tanuld,hiszen a mai világban szükség van egy világnyelvre!!

554. mankamanka (válaszként erre: 551. - Opál)
2007. szept. 6. 13:11

Szia,

tudom mi az,a barátnőm férje ott volt nyaralni(persze akkor még gyerek volt).

De nem túlzás egy kicsit ilyen feladattal kezdetni veletek?

553. Safirah (válaszként erre: 552. - Opál)
2007. szept. 6. 11:06

Én is csak azóta tanulok angolt, amióta suliba járok. Eredetileg még én is az oroszon nőttem föl, 4. osztálytól azt tanultam. Már, amennyire....

Az angolhoz kedvem az lenne, csak éppen annyi idő nincs rá, amennyit szeretnék, illetve amennyi kéne, hogy jól menjen. Sajnos a matekra és a többire is sok idő kell.:((( Pedig az angol az egyik olyan tárgy, amit jó lenne rendesen megtanulni, hiszen a jövőben ebből profitálhatnék a legtöbbet. Mindenesetre próbálok ráfeküdni a dologra! 2 hétben 6 angolunk van, úgyhogy, ha oda teszem magam, lehet szépen haladni vele.... Megpróbálom!

552. opál (válaszként erre: 550. - Safirah)
2007. szept. 6. 08:07

Szia!


Látod bízni kell az emberekben és meg kell próbálni mégha ciki is megbeszélni velük a problémádat....örülök,hogy túlvagy rajta és nagyon szorítok neked,hogy minden jól menjen és sikeresen le tudj vizsgázni..!!!


Igen jó lesz itthon tanulni és képzeld nekünk csak 1 oldalas beszámolót kell irnunk!! Az elsőt a Stonehengeről kell irni...!

Latint is tanulunk illetve csak latint tanulunk,mert ennyi tárgy mellett más nyelvből nem biztos,hogy sikeres vizsgát tudnánk tenni!

Például nekem nincsen semmi alapom /mivel oroszt tanultam/ így nem érdemes angolt vagy németet tanulnom!!

Én még nem tudom,hogy melyik tantárgyat választom amiből,majd érettségizem /a választhatók közül/...de majd kialakul és akkor ráérek dönteni!!

551. opál (válaszként erre: 549. - Mankamanka)
2007. szept. 6. 07:56
A stonehenge a Dél-angliai Salisbury-síkságon álló nagy szürke homokkőtömbökből épült hatalmas műemlék!!
550. Safirah
2007. szept. 6. 07:55

Sziasztok!


Köszönöm szépen a jókívánságokat és a bíztatást!:DDD Nagyon jól esett és nagyban hozzájárult ahhoz, hogy tegnap beszéltem a tagozatvezetővel és az osztálytársakkal is!:D Megkérdeztem tőlük, hogy nem zavarná-e őket, ha előre húznám a padomat a táblához? És igen, nem ettek meg, sőt!:D Biztosítottak róla, hogy mindíg lesz valaki, aki órák előtt előre húzza, este meg vissza a helyére!:D Nagyon aranyosak voltak, úgyhogy kellemesen csalódtam!:DDD Amikor túl voltam ezen az egészen, teljesen olyan érzés volt, mintha túl lettem volna egy nehéz vizsgán és az jól sikerült!:D Most büszke vagyok magamra!:D Innentől már bármi jöhet!:D Számomra ez nehezebb volt, mint bármilyen vizsga! Olyan jó, hogy túl vagyok rajta!:DDD


Opál!


Örülök neki, hogy tetszett a suli így elsőre!:D Az jó, ha otthon kell megírni dolgokat! A másik suliban a műv töri nekünk is így volt. Kiadott a tanár egy témát és abból kellett egy 3 oldalas esszét írni. Pl. Egyiptom művészete vagy Mezopotámia művészete.... És ezt kellett leadni, ebből lett a negyedéves jegyünk.

Latint is tanultok? Nem semmi! Az angol vagy német mellett vagy "csak" latin van? Mi angolt tanulunk, de a másik suliban is azt tanultam. Tegnap is már minden tanár azt kérdezgette tőlünk, hogy mely választható tárgyakból akarunk majd érettségizni? Ez nagyon nehéz kérdés, viszont mielőbb el kell dönteni, mert ugye az elkövetkezendő 2 évben az ember akkor tudatosan tanulja jobban azt a tárgyat. Sajnos, amit én választanék, az már adott. magyar + történelem. Na, meg adott a matek is sajnos. És e mellé kell még 2 tárgy. A választék: fizika, kémia, biológia, földrajz, műv töri, informatika, angol. Eddig a műv töri + földrajz felé hajlok, de ki tudja még?

549. mankamanka (válaszként erre: 548. - Opál)
2007. szept. 5. 19:39
??????
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook