Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kérdések és félelmek a felnőttkori érettségivel kapcsolatban fórum

Kérdések és félelmek a felnőttkori érettségivel kapcsolatban (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
608. mankamanka (válaszként erre: 607. - Opál)
2007. nov. 5. 10:31

Szia,

köszi a bíztatást,remélem nem lesz semmi akadálya a vizsgáimnak.Még az sem számít,ha nem lesz 4-es,vagy 5-ös.A lényeg az,hogy görbüljön.

A nyelvvizsgával ugyanez a helyzet,ha éppen csak átcsúszok,még az is belefér.


Nagyon szorítok,hogy a baba össszejöjjön,remélem hamarosan sikerülni fog:-))))

607. opál (válaszként erre: 606. - Mankamanka)
2007. nov. 5. 08:18

Szia!!!


Nincsen semmi baj,csak el vagyok havazva a munkába és ezért nem jöttem!!

Sajnálom,hogy még nincsen munkád,de tanulsz és ez jó....a ZH-hoz.....egy nagy kalappal neked!!:-))

Feküdj rá arra a nyelvvizsgára,mert legalább letudod és ezen sem kell idegeskedned!!


Velem minden rendben....a tanfolyam amire jelentkeztem még nem indult be,de nem is bánom hiszen így is van elég tanulnivalóm!!

Igazából más nincsen....a családalapítással próbálkozunk,de nem sok eredménnyel!!:-((

606. mankamanka (válaszként erre: 605. - Opál)
2007. okt. 31. 10:42

Szia:-))))

Már azt hittem valami baj van.

Munkám még nincs,egyenlőre nem szóltak vissza azok,akikhez küldtem pályázatot.

Én is tanulok,jövő héten ZH-t írunk logisztikából,és lassan el kellenne mennem nyelvvizsgázni is.Legközelebbi lehetőségem,majd csak januárban lesz,(akkor lesz csak vizsga,mert a decemberiről lekéstem.)

Hát ennyi.És Veled mi újság?

605. opál
2007. okt. 30. 17:48

Itt vagyok ragyogok!!:-))))


Bocsánat,hogy mostanában nem jövök,de sok a tanulnivaló és én lelkiismeretes diák vagyok!!:-))

Van valami fejlemény????

2007. okt. 17. 11:06
Hahóóóóóóóóóó.........:-)))))))
603. mankamanka (válaszként erre: 602. - Opál)
2007. okt. 15. 10:03

Szia Opál,

nem is tudom...

Sokat gondolkoztam,hogy mi is lesz,de nem jutok nagyon előbbre.Egyenlőre még mindig nincs munka,ha ez így folytatódik,nem sok pénzünk lesz:-((((

602. opál (válaszként erre: 601. - Mankamanka)
2007. okt. 15. 09:04

Szia Manka!


Mi újság,hogy vagy?

Hogy telt a hétvége?

601. mankamanka (válaszként erre: 600. - Opál)
2007. okt. 9. 10:10

Szia,

köszi az együttérzést:-))),kevés az olyan ember,mint Te.

Ma találtam három helyet is,ahol próbálkozhatok,persze mindegyik messze van.talán valamelyik csak összejön,ha most nem is,de később remélem,mert valamiből élnünk kell.

Küldök privit,mert szeretnék valamit elmesélni:-)

600. opál
2007. okt. 9. 08:15

Szia Manka!


Nagyon örülök,hogy ilyen jól megy a suli a johannának,de az elszomorít,hogy veletek minden változatlan és nem is tudjátok mi lesz!!!:-(((

Igazságtalan az élet,mert mindig azokat bántja akik a legkevésbé sem érdemelnék meg!!!!:-(((

599. mankamanka (válaszként erre: 598. - Opál)
2007. okt. 8. 09:39

Szia,

semmi gond.

A Johannának jól megy a suli,eddig egy db négyese van a többi jegye ötös,ami remélem meg is marad.

A matekon voltam meglepődve,mert azt hittem nehezebben fog neki menni,de hál'Isten nincs semmi gondja vele.


Mi még mindig nem találtunk munkát:-(,hát így nem tudom mi lesz majd velünk:-(

598. opál (válaszként erre: 597. - Mankamanka)
2007. okt. 8. 08:29

Szia Manka!


Bocsi,hogy ritkábban válaszolok,de néha nagyon el vagyok havazva!:-(

Mi újság veletek? A Johannának hogy megy a suli?

597. mankamanka (válaszként erre: 596. - Opál)
2007. okt. 4. 10:38

Szia,

bár igazad lenne.


Örülök,hogy tetszettek,Te is jókat szoktál küldeni nekem.:-)))

596. opál (válaszként erre: 595. - Mankamanka)
2007. okt. 4. 08:12

Szia Manka!


Köszi a sok e-mailt olyan nagyon jókat tudsz küldeni nekem!:-)))

Sajnálom,hogy ennyire kilátástalan a helyzetetek,de azt mondják az okosok,hogy minden rossz után jó következik!!:-)

595. mankamanka (válaszként erre: 594. - Opál)
2007. okt. 1. 10:35

Szia,

sajnos az a baj,hogy az ember korlátok közé van szorítva,és hiába próbál erőlködni meg van kötve a keze.

Ez a mai világban sajnos nem csak ránk jellemző:-(((

594. opál (válaszként erre: 593. - Mankamanka)
2007. okt. 1. 08:04

:((((


De fel a fejjel,mert mindig van mindenre megoldás és tudom,hogy te mindent megteszel annak érdekében,hogy jobb legyen nektek!:-))

593. mankamanka (válaszként erre: 592. - Opál)
2007. szept. 29. 12:40

Szia,

sajnos pontosan igazad van:é-(((

592. opál (válaszként erre: 591. - Mankamanka)
2007. szept. 29. 09:15

Szia!


Én is úgy gondolom,hogy majd megoldjátok csak az időbe tellik és szerintem abból van a legkevesebb!:-(

Biztosan anno jó döntésnek tünt odaköltözni,de mivel ennyire ingerszegény a falu és ennyire nincsen semmi lehetőség így biztosan örökös kétség lehet,hogy mi lesz holnap!!!:-(((

591. mankamanka (válaszként erre: 590. - Opál)
2007. szept. 28. 13:30

Szia,

sajna,ez egy halott vidék.

Nagyon sajnálom,hogy ide költöztünk annak idején.:-(((

Egyenlőre nincs lehetőségünk elköltözni innen,de azért remélem valahogy meg fogjuk tudni oldani ezt a helyzetet.

590. opál (válaszként erre: 589. - Mankamanka)
2007. szept. 28. 07:59

Szia!


Hát érdekes mindenesetre,hogy ennyire nincs semmi a környéken! :-((

589. mankamanka (válaszként erre: 588. - Opál)
2007. szept. 27. 15:22

Szia,

sajnos nem.Az egyik fele munkanélküli,a másik meg nyugdíjas.Jó hely ez,igaz?

588. opál (válaszként erre: 587. - Mankamanka)
2007. szept. 27. 08:22

Szia Manka!

:-))) Én is örülök,hogy értem!:-))


Hát akkor nem lesz könnyü ezt megoldanod,de kell lennie akkor is valami megoldásnak,mert ebből a faluból mások is a környező nagyobb városba mennek dolgozni....gondolom!!?

587. mankamanka (válaszként erre: 586. - Opál)
2007. szept. 26. 14:20

Szia,

örülök,hogy érted a matekot,gondoltam,hogy nem lesz gondod vele:-)


Helyben egyáltalán nincs semmi lehetőségem.A falu összlakossága nem éri el a 100-at.Itt semmi nincs,sajnos.

Úgyhogy nem igazán tudom mi lesz:-(((

586. opál (válaszként erre: 584. - Mankamanka)
2007. szept. 26. 07:32

Szia!


Remélem felvesznek valahová ,egy olyan helyre ami neked is megfelelő lesz és megoldható lesz a beutazásod!

De persze helyben lenne a legjobb,csak arra gondolom nincsen lehetőség!?


Velünk minden rendben,köszi!!:-))

Megy a tanulás is,tegnap volt matek és kellemesen csalódtam,mert azt hittem egy szót sem fogok érteni belőle,aztán kiderült hogy azért annyira nem is vagyok reménytelen eset!!:-)))


Veletek mi újság???

585. opál (válaszként erre: 583. - B2076ec79b)
2007. szept. 26. 07:27

Szia Hajni!


Igazad van tanulni sohasem késő és az benne a legjobb,hogy ezzel a végzetséggel én magam változtathatom meg az életemet....a volt munkahelyemen sokan zúgólódtak a teljesítménybér és a sok hétvégézés miatt....én azt mondtam van választásom és igen meg fogom csinálni és ezzel kinyilik elöttem a "világ".....de ez csak rajtam múlik!!:-)) Ugyhogy hajrá!!:-)))

584. mankamanka (válaszként erre: 582. - Opál)
2007. szept. 24. 18:49

Szia,

hát én is remélem.

Megpályáztam egy-két állást is,remélem valahová fel is vesznek,(mert innen bejárni....:-( )


Veletek mi újság?

Megy a tanulás?

2007. szept. 24. 16:48

Kedves Opál!

Én is munka, gyerek és háztartás mellett érettségiztem. estire jártam heti 2szer 15-20 óráig. Idén májusban vizsgáztam. nem azt mondom, h annyira könnyű volt, de megcsináltam és büszke vagyok magamra. Egyelőre munka szempontjából semmi nem változott (ugyanott vagyok ahol eddig), de ha válatnom kéne tuti könnyebben menne mint 8 általánossal. (ja míg gyesen voltam a gimi mellett elvégeztem egy informatika sulit is) Per pillanat várom a második gyerkőcöt és morfondírozom, h mit is tanuljak míg otthon vagyok :) Hisz hogy én is a jól bevált közhellyel éljek: Tanulni sosem késő! :))))

582. opál (válaszként erre: 581. - Mankamanka)
2007. szept. 24. 08:21

Szia Manka!


Húúúú..tényleg gyorsan elment ez a két hónap....remélem a tanulás is ilyen gyorsan el fog menni és mindenből jó eredményeid lesznek!!:-))

581. mankamanka (válaszként erre: 580. - Opál)
2007. szept. 20. 21:54

Szia,

már csak 6 napom van a munkaviszonyomból:-(

Még holnap,és a jövő héten hétfőtől-péntekig.

Aztán vége.

Na mit szólsz,milyen hamar elment ez a két hónap.

Aztán,ha nem lesz helyem akkor én is elkezdek tanulni,mert hamar itt lesznek a vizsgáim.

580. opál
2007. szept. 20. 20:26
Jó estét mindenkinek!!:-))
579. opál (válaszként erre: 578. - Mankamanka)
2007. szept. 19. 08:50

Szia!

Minden rendben van...tanulgatok és nagyon élvezem,már nem félek tőle és hiszek magamban!

Veled/tek/ mi újság??

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook