Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kérdések és félelmek a felnőttkori érettségivel kapcsolatban fórum

Kérdések és félelmek a felnőttkori érettségivel kapcsolatban (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
398. mankamanka (válaszként erre: 397. - Opál)
2007. júl. 10. 21:54
Láttam,nagyon aranyos.Hogyan tettél rá szert?
397. opál
2007. júl. 10. 13:16
Képzeld van egy tevém....nézd meg az adatlapomon!:-)
396. opál (válaszként erre: 395. - Mankamanka)
2007. júl. 10. 13:15

Tudom....illetve nem tudo,hiszen nincs gyerekem,de látom mások életét és nem könnyü otthagyni mások felügyetére a szemed fényét!!:-)

Ez természetes,ha nem így gondolnád nem is lennék jó anya,te csak óvod a Marcit!!:-)

395. mankamanka (válaszként erre: 394. - Opál)
2007. júl. 10. 12:07

Tudom.

Hozzátartozik,hogy a Marcit nyugodt szívvel ott tudjam hagyni az oviban,hogy ne állandóan attól rettegjek,hogy milyen baj történik,...

de ez nagyon nehéz...

394. opál (válaszként erre: 393. - Mankamanka)
2007. júl. 10. 12:02

Én csak az igazat irom,mert szerintem ez tényleg így van!!

Tudom nehéz kimozdulni a holdpontról,de egyik lépés után jön a másik és egyszercsak jársz és kilépdelsz a való életbe és éled az életed,boldogan és felszabadultan!!

De neked kell megtenned az első lépést,csak rajtad múlik!!:-)

393. mankamanka (válaszként erre: 392. - Opál)
2007. júl. 10. 11:44

Köszönöm,Te mindig olyan szépeket írsz:-)))

Amikor olvasom,boldog vagyok:-)))

392. opál
2007. júl. 10. 11:35

Szerintem a környezeted és az anyai felelösség tett zárkozottá!!

Keveset jársz közösségbe és így begubózól és élsz a saját világodban,pedig kreatív és értékes ember vagy bárki aki a barátjának mondhat büszke lehet rád!!

Magaddal kellene tiszába jönnöd és akkor minden rendben lenne.....szerintem!!

391. mankamanka (válaszként erre: 390. - Opál)
2007. júl. 10. 11:14
Igen,nagyon szerettem,és úgy érzem az emberek is szerettek.Abban az időben talán ennyire zárkozott még nem voltam.Azóta lettem ilyen,hogy a fiam megszületett.Hogy miért,arra még keresem a választ.
390. opál (válaszként erre: 389. - Mankamanka)
2007. júl. 10. 11:09

Azért ez nagyon érdekes,hogy mennyi minden meg tudja változtatni egy ember életét és a zene szeretete mennyire nyitottá és felszabadultá tudja tenni!!

Te alapvetően zárkozott vagy,de a zenében ki tudtál teljesedni és megnyiltál....kiadtad és jól érezted így magad!

Én nyitott ember vagyok és mégis gyülölök szerepelni a zenét szeretem,de énekelni azt nem tudok és így számomra a zene mást jelent,teljesen mást!!:-)


Biztosan szeretted és ha hiányzik,akkor fontos volt neked!!:-)

389. mankamanka (válaszként erre: 388. - Opál)
2007. júl. 10. 10:58

Szia,

csak annyi,hogy hétvégente mentünk zenélni,falunapokra,búcsukra,vagy csak úgy simán a hétvége alkalmából.Amíg nem laktam itt ismeretlen fogalom volt számomra,hogy milyenek a báli zenészek,Emlékszem mikor legelőször elhívtak bálba(akkor még csak szórakozni),azt sem tudtam,hogy mit vegyek fel.Nekem a bál szó hallatán az Annabál jutott szembe.Hát képzelheted mekkorát tévedtem.

Amit láttam,tetszett és elhatároztam,hogy egyszer én is így fogok pénzt keresni.Megtanultam billentyűzni,az énekkel sohasem volt gond,és a kezemre játszott a szerencse,hogy olyan emberekkel hozott össze a sors akik éppen billentyűst kerestek.Persze egy idő után egyre nagyobb zenekarok hívtak és beleestem én is abba a hibába,amit a legtöbben elkövetnek,hogy a jó kis helyet otthagytam azért,hogy egy több megye szerte ismert zenekarba mehessek.

Hát röviden ennyi.Nagyon szerettem csinálni,csak egy idő után megcsömörlöttem,kiléptem,megismerkedtem a férjemmel,azóta nem zenélek.

Mostanában megint rámjött a hiánya,de majd elmúlik.Nekem azt mondták annak idején,hogy biztos nem fogom tudni abbahagyni.Hát néha már én is bánom:-)))

388. opál (válaszként erre: 387. - Mankamanka)
2007. júl. 10. 10:43

Szia!!

Hogy mik derülnek ki rólad.....haknizenész!!

Ez mit takar pontosan?

387. mankamanka (válaszként erre: 386. - Opál)
2007. júl. 9. 14:15

Szia,

végre:-)))

Elég jól telt,hosszú idő után elmentünk a férjemmel Zalaszentgrótra,megnéztük azt a zenekart,amelyik most zenélt a discoba.(Egy kicsit nosztalgiáztam:-),ugyanis réééégen én is haknizenész voltam.)

386. opál (válaszként erre: 384. - Mankamanka)
2007. júl. 9. 13:53

Itt is vagyok,de nem sokáig megyünk ma Budapestre a párom haverjaihoz és mindjárt indulunk!!:-))

De ma már voltam strandon és tanultam is!!:-))

Veled mi újság? Hogy telt a hétvége?

385. opál (válaszként erre: 379. - Mazsi-drazsi)
2007. júl. 9. 13:51

Köszi a biztatást!!:-))

Vannak rossz napjaim,de általában hiszek a babában és nem vagyok negatív!:-)

384. mankamanka (válaszként erre: 383. - Opál)
2007. júl. 9. 10:37
Oké:-)))
383. opál
2007. júl. 9. 09:54
Most rohanok,majd jövök még!!:-))
2007. júl. 8. 22:23

:-(((((((


:-(((((((


:-(((((((

2007. júl. 8. 16:38
:-(
2007. júl. 8. 11:55

Szia Opál!

Csak nincs valami baj?

379. mazsi-drazsi (válaszként erre: 377. - Opál)
2007. júl. 7. 18:25
Nekem egy munkatársnőm 38 évesen szülte az első babáját és rá másfél évre a másodikat. Most boldog anyuka. Szóval van még időd, ne keseredj el!!!!!!
378. mankamanka (válaszként erre: 377. - Opál)
2007. júl. 7. 11:08

Szia,

látom ma nagyon jó kedved van:-(

Nem hiszem,hogy megbukott a tested,hidd el,mindennek megvan a miértje.Még nem vagy lekésve semmiről,fiatal vagy.Lehet,hogy pont azért nem sikerül,mert szinte minden gondolatodat ez tölti ki.Ne csüggedj,biztos vagyok benn,hogy nemsokára neked is lesz babád:-)))

Nem azt mondom,hogy már holnap,de elképzelhetőnek tartom,hogy a lelked már igen,de a szervezeted még nem készült fel a gyermekvállalásra.

El fog jönni az idő,hiszen egészségesek vagytok és szeretitek egymást.

Meg lesz a gyümölcse,majd meglátod:-)))

377. opál (válaszként erre: 376. - Mankamanka)
2007. júl. 7. 09:24

Én is erősen küzdök a stresszel és néha felülkerekedik,nálam az okozza,hogy nem jön össze a baba és egyre jobban fogy az időm....néha majd beleőrölök a fájdalomba,máskor meg nem érdekel az egész!

Valahol olvastam,hogy a gyereket sok nő azért szeretné,mert bizonyitani akarja /másoknak/,hogy alkalmas anyának!

Talán van benne valami,hiszen ezt nem lehet pénzért venni vagy elvégezni/mint egy iskolát/ itt a testünk vizsgázik!!:-)

Az én testem megbukott és az önbecsülésem is csúfos vereségett szenvedett!!:-(


Mondanám,hogy lépj túl a gondjaidon,de tudom,hogy nehéz és talán néha lehetetlen is,az idő sokmindent megold,pereg az idő,az ember mégis lassunak érzi a változásokat és kilátástalannak a problémákat,de bizni és hinni kell!!!:-))

376. mankamanka (válaszként erre: 375. - Opál)
2007. júl. 6. 21:08

A diagnózis valószínű talált:-)))

Nagyon sokat stresszelek mostanában.Vagyis az utóbbi pár évben.A munkanélküliség,a halálesetek egy kicsit megtépázták az idegeimet.Nem beszélve a mindennapi gondokról:-(

375. opál (válaszként erre: 374. - Mankamanka)
2007. júl. 6. 13:27

Hmmmm,hát ez nem jó dolog,ennek stressz állhat a hátterében,mert tudat alatt idegesít vagy bánt valami.....szerintem!!

Dr. Opált halottad!:-))

2007. júl. 6. 11:49

Szia,

elég későn feküdtem le,olyan hajnali 4 után.Nem tudtam aludni:-(

Nálam ez elég sokszor előfordul.

373. opál
2007. júl. 6. 08:55

Jó reggelt!!

Hogy aludtál?:-)

372. opál (válaszként erre: 371. - Mankamanka)
2007. júl. 5. 20:43
Emeletesben,de nem panelben!!:-))
371. mankamanka (válaszként erre: 370. - Opál)
2007. júl. 5. 16:52
Családi házban laktok,vagy panelben?
370. opál (válaszként erre: 369. - Mankamanka)
2007. júl. 5. 15:07

Nekünk is Digi tv van és nagyon szeretjük.....néha nekünk sem egyezik a véleményünk,de okos enged alapon azért sikerül megegyezni!

De a másik megoldás nálunk is még egy beltéri lenne,mert van két tévénk,de túl kicsi a lakás!:-(

369. mankamanka (válaszként erre: 368. - Opál)
2007. júl. 5. 15:01
Most jön mindjárt a digi tv szerelője hozzánk,felszerel még egy beltérit,mert ugye ahol két különböző korú gyerek van ott mindennaposak a tv miatti viták.Meg kellett ezt valahogy oldani:-)))
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook