Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kényszerevés fórum

Kényszerevés (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
642. niebo (válaszként erre: 636. - Otletes)
2011. febr. 5. 11:56

sziasztok!

nemtudom,hoyg ez paleos táplálkozás-e de amióta nem eszem kenyeret,nem iszom tejet azóta nincs zabálás...számolom a kalóriát pluszban..

ez lenne amegoldás??jó lenne egyelőre birom..

többiek??

641. edibest (válaszként erre: 640. - Zikzik)
2011. jan. 31. 22:02

A tököm se csinálna éjszaka kenyeret!

Már csak azért sem, mert tutira megenném:-P

Na meg inkább alszok!

640. zikzik (válaszként erre: 635. - Edibest)
2011. jan. 31. 21:15
Kimentem a konyhába és kivettem a kenyérsütő gépből.
639. niebo (válaszként erre: 638. - Otletes)
2011. jan. 28. 11:28
köszi az infót!!
638. otletes (válaszként erre: 637. - Niebo)
2011. jan. 28. 10:18

Igen ezeket tényleg nem támogatja:

inkább ajánlok oldalakat

itt a hoxán is van fórum róla,

[link] itt láthatod hogy miket esznek

itt egy kivonat a lényegről:

[link]


itt meg aztán rengeteg info:

[link]


Szerintem egy próbát megér. Pl most olvastam egy fiatal nőről aki évek óta PCOS volt. Áttért a paleora és 1 év után most kisbabát vár, ami a korábbi állapotában lehetetlennek tűnt.


Csak akkor fog használni ha csinálsz valamit magadért. Ez most éppen a főzést jelenti és egy kis előre szervezést, de rengetegen csinálják.

Valamiért nagyon szoros az összefüggés a táplálkozás és az agy ingereltsége között. Ezért nincs búlimia, és túlevés. Elmúlik a depresszió csak úgy mellékesen.


De próbáld ki magadon. Szánj rá 1-2 hetet aztán nézd meg a változást.

637. niebo (válaszként erre: 636. - Otletes)
2011. jan. 27. 17:48

szia!

leírnád 1-2 mondatban mi a lényege a paleonak?azt hallottam,hogy a tejet,kenyeret nem támogatja..

636. otletes (válaszként erre: 618. - Baguette)
2011. jan. 26. 14:59

Szia Baguette!


Kiolvastam elég sok paleos hozzászólást, és mivel vega vagyok, hát csinálom is hús és halak nélkül. Tudom hogy szörnyen hangzik, de napról napra nyugisabb vagyok, na és a túlevés is távol van. Meg miből is ennék túl? Max almából meg salátából azt meg még 6 után is lehet ::))


Valószínű nem hangzik ez vonzóan sokak számára, de az ahogy eddig volt ide vezetett. Kell a változás.

635. edibest (válaszként erre: 633. - Zikzik)
2011. jan. 26. 14:46
De hol szereztél be 0:22-kor frissen sült kenyeret???
634. edibest (válaszként erre: 633. - Zikzik)
2011. jan. 26. 14:45
:-)
633. zikzik (válaszként erre: 632. - Edibest)
2011. jan. 26. 10:12
Látnok vagy! Mert valóban, már teljes egészében a derekam része.
632. edibest (válaszként erre: 631. - Zikzik)
2011. jan. 25. 15:55
Az derék!
631. zikzik
2011. jan. 25. 13:00
Finom, frissen sült kenyér, vajjal, paradicsommal. 0:22 órakor.
630. niebo (válaszként erre: 627. - Candy Apple)
2011. jan. 23. 13:44

szia üdv nálunk!!!

kitartást!!nálam van egy kis fejlődés..reménykedem,hogy van kigyógyulás..

2011. jan. 21. 21:04
3 napja tart a kontroll....de eszek még csokit, kekszet is...csak mértékkel. És nem zabálok rosszullétig. Ha kibírom 28 napig, akkor utána jön a következő lépés. Beiktatom a testmozgás növelését. Sokat sétálok, de ez kevés. A mozgás is kellene a jobb közérzetemhez.
628. edibest (válaszként erre: 627. - Candy Apple)
2011. jan. 19. 14:55

Szia!

Üdv a csapatban!

Szerintem csak próbálkozz tovább az evés kordában tartásával, a remény hal meg utoljára.

Én most úgy csinálom, hogy mikor éhes vagyok vagy csak szimplán zabálnék, akkor teleiszom magam mentes vízzel.Nekem bevált.

2011. jan. 18. 19:49

Sziasztok Kedves Sorstársak!

Kényszerevő vagyok. Még azután is eszek, hogy már teli vagyok. Sokkal többet eszek, mint a párom. Ez neki is feltűnt. Nagyon rosszul esik, mikor azt kérdezgeti..."még mindig éhes vagy?" Nemrég megpróbáltam neki bebizonyítani, hogy nekem több energia kell még az alapanyagcserémhez is, mivel közel 20 kilóval teltebb vagyok nála. Elővettük a számológépet...tényleg több kalóriára van szükségem, mint neki...kb. 80 kcal-val :D Nem pedig 800 kcal-val! Nagyon meglepődtem és szörnyű volt azzal szembesülni, hogy igaza van.

Eszek, ha fáradt vagyok. Eszek, ha stresszes, ideges. Ez a kettő elég sűrűn előfordul, így szinte állandóan eszek. Nyáron megpróbáltam tudatosan odafigyelni arra, hogy csak akkor egyek, ha tényleg üres a gyomrom. Egy hónapig ment, leadtam kb. 4 kilót. 2 hét alatt visszaszedtem. Most éppen piros betűs ünnepek vannak...le sem merem írni mit össze nem zabáltam és félek, hogy mára még nincs vége.

626. zikzik (válaszként erre: 625. - Edibest)
2011. jan. 18. 12:22
Ugye, hogy az ember - noha a józan eszével TUDJA, hogy mekis cuccokat NEM ESZÜNK - mégis megbicsaklik olykor-olykor? Bár én nem salizok. Nekem kemény hamburgerzabáló rohamaim vannak.
625. edibest (válaszként erre: 624. - Niebo)
2011. jan. 16. 10:35

Én a tegnap előttit tegnap kompenzáltam: egész nap csak egy "Mekis" sali ettem(idő hiányában) :-)

És még ma is jól állok...csak rá ne szóljak!

624. niebo (válaszként erre: 623. - Edibest)
2011. jan. 15. 22:28

szia..

szintén...pedig már 2 hete nem,de most vendégségben voltunk és nem birtam ellenállni..

623. edibest
2011. jan. 14. 22:22

Hááát ez egy negatív nap volt...zabáltam:-(

Jóéjt mindenkinek!

622. niebo (válaszként erre: 615. - Timitim)
2011. jan. 14. 13:53

szia!

szerintem is felkereshetnél egy dokit,biztos segít..

én jelentem,január eleje óta nem zabáltam..

egyébként ősz óta 5 kilót híztam,most próbálom leadni..

621. edibest
2011. jan. 12. 14:04

Sziasztok!

Én adok magamnak egy pirospontot, tegnap is keveset ettem és rendszeresen és még ma is jól állok.Sőt!Tegnap voltam tornázni.

Ti?Hogy álltok?

620. baguette (válaszként erre: 614. - Niebo)
2011. jan. 11. 22:14
na úgy látszik minden hozzászólásomban van egy elírás. bocs
619. baguette (válaszként erre: 615. - Timitim)
2011. jan. 11. 22:13

akarom mondani neurológusok által kifejlesztve.


gondolom nem véletlenül írt a gyógyulástörténekhez két bulímiás. a bulímia is kényszerevés és igen: olyan, mint a szembedélybetegség.


a paleo egész egyszerű, millió recept van, csak kreatívnak kell lenni.

618. baguette (válaszként erre: 616. - Zikzik)
2011. jan. 11. 22:11

próbáljátok ki a paleo diétát, újévtől csinálom, nulla rohamom volt

adjatok magatoknak rá egy hónapot és nézzétek meg

az étrend az idegrendszerre is hat, nem véletlenül

alapja a neurogusok által kifejlesztett GASP diéta, és így jó a depresszióra is.

617. edibest (válaszként erre: 615. - Timitim)
2011. jan. 11. 16:33

szia!

Látom nem túl rózsás a helyzeted:-(

Nem próbáltál még orvosi segítséget kérni?

Hidd el, nagyon sokat segít.

Én is járok pszichiáterhez.Ez nem szégyen.

Ez betegség!...és a betegségeken az orvosok tudnak segíteni!Magától még nem gyógyult meg senki!

616. zikzik
2011. jan. 11. 11:59
Tegnap egész nap tök jó volt minden. Egy üveg ásványvíz, egy jó tea és két szendvics - egész napra. Este 21:15-kor főnököm beszopatott egy ma reggeli melóval. Ez két doboz nápolyit jelentett, meg egy teszkós dupla sonkatekercset, teszkós franciasalátával és két zsömlével, meg egy palack kólával.
615. timitim
2011. jan. 11. 10:50
Sziasztok.En is kenyszerevo vagyok mar egy eve,ami 1 ev alatt +20 kg.Szilveszter ejszakajan azt kivantam bar csak meghalnak,de utanna visszavontam mikor raneztem 2 es fel eves kislanyom arcara,nagyon szeretem ot,o az eggyetlen aki nem okozott nekem csalodast.Folyton szorongok,bizonytalan anyagi helyzetem miatt,a ferjemben keptelen vagyok megbizni,anyam most eli masodik kamaszkorat,ezek azok amik elinditottak bennem a kenyszerevest.Nem tudom hogy masszak ki ebbol.
614. niebo
2011. jan. 9. 22:18

szia!!

Én is csak reménykedem,hogy ki lehet lábalni..szerintem is kényszerbetegség nekem úgy kezdődött,hogy elkezdetm diétázni le is fogytam folytattam,de nem fogytam utána már..

visszajött 6 kiló..számolom akalóriákat..az a baj,hoyg nekem egy falat édeset sem szabad ennem mert akkor nincs megállás..

érdekes,nekem meg pont a pici mellett volt könnyű fogyni..,szülkés után kevesebb voltam mint előtte..

613. edibest
2011. jan. 9. 11:42

Sziasztok!

Most találtam rá a fórumra.Sajnos én is közétek tartozom a rettenetes falás rohamokkal.

Van egy 11 hónapos kislányom és szeretnék megszabadulni mondjuk 10 kilótól. De nehéz kicsi gyerek mellett fogyózni.Szerintem.

Szülés óta nyáron már sikerült 8kg-ot fogyni az Allival meg tornával, de sajna feladtam, megint elkezdtem zabálni és szépen elkezdtem visszahízni.Nem teljesen, de kb. 4 kilót(azóta nem mertem a mérlegre állni).

Nekem vannak pszichiátriai problémáim.Na nem súlyosak, csak egy kis depresszió meg alvás probléma.Szedek egy kis gyenge antidepresszánst, meg altatót.Szerintem nekem ezzel is összefüggésben van a falás roham.Még nem jeleztem ezt az orvosomnak, d e meg fogom kérdezni.Szerintem ez is betegség.Kényszerbetegség.

Hétfőtől megint szedem az Allit és járok tornázni.És persze próbálok odafigyelni az evésre is.De tegnap este megint felfaltam mindent, amit találtam.Ez olyan szörnyű.

Ki lehet ebből lábalni? Írjatok légyszi.

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook