Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kényszerevés fórum

Kényszerevés (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. máj. 6. 20:36
én nem várom,hogy bárki is sajnáljon! nem is irok többet ide bocs,hogy eddig is irtam
731. otletes
2011. máj. 5. 08:30

Teljesen jó fórumon vagy. Csak lehet hogy nem a megoldást keresed.

Elolvastad amit ajánlottam? Vásárold vagy olvasd el Szendi Gábor: Boldogtalanság és evolució könyvét és tudni fogod mit miért mondtam.

Az hogy virtuálisan egymás vállán sírunk nem fog rajtad segíteni. Nem vagyok érzéketlen, bár tudom hogy annak látszom. Csak elbeszélünk egymás mellett. Azt akarod hogy sajnáljunk. De ezzel mire mész? Lehet hogy jól esik 1-2 percig olvasni hogy jaj te szegény, de nem oldja meg a helyzeted.

Te kívülről vársz segítséget. Én állítom, hogy az belül van, és hatalmas erő van belül. Ha változtatsz az étkezéseden úgy ahogy írtam, + napi fél órát mozogsz nem fog előjönni a falás roham. Amit ajánlottam sikertörténeteket ott bulimiások és depressziósok is meggyógyultak.

2011. máj. 4. 20:05
én nem nassolok te félre értesz falási rohamaim vannak ami a depressziómhoz társult már pár éve! Én időszakosan falok akkor tök mind1 mit lekvárt kolbásszal bármit bármivel!kevert depressziós vagyok és pánik beteg!van amikor hetekig jól vagyok és van amikor egészhéten falok! de azthiszem nem jó fórumba jöttem :(
729. otletes
2011. máj. 4. 17:32
Nincs is, de ha nem szart eszel nem lesz. Ha nem teszel magadért senki nem fog helyetted.
728. zikzik (válaszként erre: 727. - C936b2b66b)
2011. máj. 4. 16:06
Vegyél direkt sz@r kajákat! Arra talán kevéssé fogsz rájárni.
727. c936b2b66b (válaszként erre: 725. - Otletes)
2011. máj. 4. 13:12
ha falási rohamom van nem tudok gondolkodni nincs az az isten aki megállitson :(
726. otletes (válaszként erre: 725. - Otletes)
2011. máj. 4. 12:34
Ja és csak azért nem eszem húst mert már 20 éve nem eszem, de ez nem fontos most ebből a szempontból, csak lehet hogy félre érthető voltam. A változás nekem attól van hogy március eleje óta nem (vagy csak nagyon néha pl Anyósomnál ha nincs más mód) eszem gabonát
725. otletes (válaszként erre: 724. - C936b2b66b)
2011. máj. 4. 12:32

Na ez még viccnek sem jó ((::

Kérlek csak az én kedvemért tégy egy próbát. Két hétig nem eszel gabonát (kenyér tészta rizs) babféléket és tejterméket. Eszel gyümölcsöt zöldséget és hús félét. Vagyis kipróbálod a paleo konyhát. Én csavartam 1-et és nem eszem húst sem, viszont 100% os a javulás, mert nincs roham!!


Annyi dől el fejben, hogy érzékeny vagy a gabona és egyéb fehérjékre. Ez átmegy a bél falon és kinél mit okoz. Az olyanoknál mint én és Te falás rohamot így ingerelve az agyat. Tehát ennyiben fejben dől el, csak nem úgy ahogy azt gondolja aki mondja.


[link]


Itt és még sok helyen találsz sok receptet, kenyér pótlóra sütire és mindenre.


itt meg élő emberek sikertörténetét, tehát nem kamu:


paleo sikertörténetek


Két hét nem a világ azt ki lehet bírni, sőt !!!

2011. máj. 3. 22:02
nem voltam jó pár napig:( megint "rohamaim" voltak! Lányok ez már elviselhetetlen ma már úgy ahogy jobban vagyok de még mindig rezeg a léc:( nem merek sokszor kijönni a szobámból csak járkálok fel le próbálok másra gondolni nagyon nehéz sirok szenvedek nagyon rossz:( A gyógyszerek semmit nem használnak azt mondják fejben dől el minden, de ha valaki beteg akkor betegen hogy döntsön fejben? :( iszonyatos napjaim vannak lányok most szeretnék inkább meghalni :(
723. zikzik
2011. máj. 2. 15:35
Veszprémben volt két óra szünetem. Abból egy órát antikváriumban-, egyet cukrászdában töltöttem. Madártej, forró csoki, krumplis pogácsa, kóla és gesztenyepüré. Húszéve nem jártam a Kismackó cukrászdában, de most bepótoltam húsz év nemfogyasztását.
2011. ápr. 27. 20:25
sziasztok! tegnap megint falási rohamom volt rettenetes érzés és azóta is csak sirok! Igaz ma még nem ettem semmit,de nem is csoda tegnap 3 elefántnyi kaját megettem:(
721. c936b2b66b (válaszként erre: 720. - Vica cica)
2011. ápr. 21. 22:15

tudok beszélni róla ,mert segitséget keresek pánik szerüen! Szégyenlem,de ez van segitség kell és ha nem néznek hülyének és nem nevetnek ki akkor már jó helyen vagyok! soakan mondják,hogy parancsoljak magamnak nem olyan egyszerű,de senki nem hiszi el csak az aki benne van!


válasz ment!

720. vica cica (válaszként erre: 719. - C936b2b66b)
2011. ápr. 21. 21:56

Az már jó,ha tudsz beszélni betegségedről.

Privi megy!

719. c936b2b66b (válaszként erre: 711. - Vica cica)
2011. ápr. 21. 21:49
nekem ha jön az evési roham akkor senki nem állit meg már mindenki riadtan néz rám itthon és mondják ezt már nem kéne nem sajnálom,de ne edd meg! nem birom megállni képtelen vagyok! Nekem is jól jönne segitség én járok orvoshoz psziciátriára ,de az igazi megoldást nem találta még meg :(
718. 07c4794583 (válaszként erre: 711. - Vica cica)
2011. ápr. 21. 21:38
Én egyáltalán nem lustaságról vagy unalomról beszéltem, ez csak a te egyszerű értelmezésed. Az ember ennél sokkal bonyolultabb, és borzasztó nehéz pszichés kényszereken úrrá lenni. Amiről én írtam, az a tüneti oldaláról fogja meg a dolgokat - természetesen vannak más, komoly lehetőségek is, mint például a pszichoterápia, ami elsőre könnyebbnek tűnik, de nem biztos, hogy az. Amit én javaslok, szimpla életmódbeli kezelés, egyáltalán ne feltétlen hatásos mindenkinél, de jó kezdés lehet, legalább kipróbálni.
2011. ápr. 21. 20:55
Tudjátok nálam meg néha az a gond,hogy tök mind1 mi akad a kezembe pld lekváros kenyér és kolbász jöhet és sirni tudnék :(
716. vica cica (válaszként erre: 714. - Otletes)
2011. ápr. 21. 20:52

Sajna ebből nem lehet kigyógyulni,de tünet mentes lehet az ember sok évig vagy néha élete végéig.

Az alkoholista is lehet egy életen át tartja.

Inni nem kell/alkoh./de enni azt muszály,na és itt bukunk meg!

Sikerülni fog,mert nagyon akarjuk!!

2011. ápr. 21. 16:15
sziasztok! Én 15 éve (lassan16) Küzdök szorongásos depresszióval szociális fóbiával és a falási kényszerrel:( Iszonyatos lelkiismeret furdalás és ostorozás követi mindig ha rám jön ez a falási"roham" nem kívánom senkinek :(
714. otletes
2011. ápr. 17. 12:28

Én éppen ma 40 napja nagyon jól vagyok (semmi túl evés, eszem ha éhes vagyok, meditálok és mozgok, persze a táplálkozásom 100% fordulatot vett, én ennek tulajdonítok legalább 80% ot a gyógyulásomból, de tudom, hogy sokaknak ez elképzelhetetlen) de ha nem lennék jól biztosan elmennék ide:


[link]


A könyvet megrendeltem, és már nagyon várom hogy elolvassam. a módszer nagyon olyan mint amit én kiszenvedtem magamnak (már amit az interneten találtam) az elmúlt 10 évben. Jó lett volna erről előbb tudni. Ha megakadok, vagy vissza esem tuti elmegyek.

713. otletes (válaszként erre: 703. - Szösz007)
2011. ápr. 6. 09:36
Köszi, igen én is állva 5 perc alatt tudtam több ezer kalóriát befalni ((::
712. otletes
2011. ápr. 6. 09:33
Az én véleményem egyezik butternut-éval. Én azóta haladok amióta van étkezési tevem. Nálam ez napi 1200 kcal. Ez éberen tart. Na és a mozgás. Régen lerogytam a fotelba és néztem ki a fejemből, most meg mozgok helyette. A kényszer szűnik, a súlyom csökken. De marylin9 helyzete most komolyabb szerintem annál, hogy ezt mi így megoldjuk. Én nagyon drukkolok, hogy mielőbb rendbe gyere.
711. vica cica (válaszként erre: 710. - 07c4794583)
2011. ápr. 2. 21:13

Bocs.ez igy nem igaz,tervet készitsen? Minek? Ha jön az "roham" nincs az az erő ami visszatart!

Legtöbb esetben nem lustaság vagy nem unalom,lelke beteg!

Ezt írtad is,igy igaz.

Bizony egy jó pszichiáter vagy agykontroll segit.

Kényszerevő nem azért eszik mert éhes!!!

710. 07c4794583 (válaszként erre: 709. - Marylin9)
2011. ápr. 2. 15:14

Szerintem terápiára van szükséged, mert ez szorongásos, kényszeres tünet, nem az evéshez van igazán köze. Nagyon kevesen tudnak ebből maguktól meggyógyulni. El kellene menned a háziorvoshoz és elmondani neki. Ad egy beutalót a pszichiáterhez - nem kell fizetni -, akivel elbeszélgethetsz és ő pontos diagnózist és javaslatot ad.


Ha mindenáron egyedül akarsz kilábalni ebből, nagyon nehéz lesz. Ami a legjobban előrelendít, az a kemény sport, persze pont erre nem szánja rá magát a többség. Késő délután vagy este el kellene menni futni vagy olyan mozgást végezni, ami "kicsinál" - leizzadsz, és elfáradsz. 1-2 hét és jelentős javulás fog beállni az énképedben és hát előbb-utóbb a külsődben is. Fel kell ezenkívül szabályokat állíts, tervet készíts, hogy hánykor reggelizel, ebédelsz és vacsorázol, és be kell tartsd.


Ami pszichésen még fontos lenne, hogy "értelmet" találj a szabadidődnek, tehát találj egy olyan tevékenységet, hobbit, ami leköt annyira, hogy elmerülsz benne, tudod evés helyett választani, és nem is gondolsz a kajára, amikor csinálod. Ez lehet biciklizés, kötés, horgolás, festés, hangszer, bármi. Nem kell zseniálisan jól csinálni, csak te élvezzed. Mert szerintem az evéssel az "ürességet" akarod betölteni az életedben.

2011. ápr. 2. 15:04
Sziasztok!Anna vagyok,és kényszerevő!A terhességem alatt lettem az 3 éve,mert annyira féltettem a gyermekem,hogy mindene meglegyen neki.Aztán szülés utáni depresszióm lett és fél évig nem volt nálam a gyermekem.Aztán gyógyszerek segítségével sikerült leszoknom róla.De most 1 hete megint visszajött,de nagyon nagy mértékben.nem tudok semmit csinálni,mert állandóan az evésen jár az eszem ,azt érzem,hogyha nem eszem akkor rosszul leszek.Teszem azt hozzá.hogy tegnap hagytam el férjem mert állandó lelki terror alatt tartott,és most itt lakom a nővéremnél és az élettársánál,de ez sem megoldás,mert ezt ők sem tudják sokáig tolerálni!Kérlek segítsetek mert nem tudom,hogy tudnék urrálenni az evési kényszeremen,csak akkor vagyok nyugodt ha állandó telítettség érzés van a gyomromban!Segítsen valaki mit egyek vagy mit csináljak,hogy ne gondoljak állandóan az evésre!köszönöm!
708. niebo (válaszként erre: 701. - Niebo)
2011. ápr. 1. 12:31
nem babázom,4 éves ovis én meg dolgozom.
707. 4ebcab610b (válaszként erre: 706. - Szösz007)
2011. ápr. 1. 11:10
Igen 16 évesen volt ilyen időszakom, de én az a típus vagyok, akinek nem könnyű segíteni, mert elég makacs tyúk vagyok. :)) De pont ezért meg is oldottam. Pedig van egy fotóm, akkor elég duci voltam! Már gondoltam ki kéne dobni, de csak az az egy van:DDDDD
706. szösz007 (válaszként erre: 705. - 4ebcab610b)
2011. ápr. 1. 10:32

téged is érint zsu?

vagy csak segítő szándékkal vagy itt?

habár elég sok barátnővel ,ismerőssel beszélgetve kiderült, hogy szinte mindenkinek van ilyen időszaka....

705. 4ebcab610b (válaszként erre: 704. - Szösz007)
2011. ápr. 1. 10:16

Szia Szöszi!


Inkább csak ami érint/megérint...:) ...hátha van egy mondatom, ami segít valakinek:)


Neked is szép pénteket:)

704. szösz007 (válaszként erre: 702. - 4ebcab610b)
2011. ápr. 1. 10:10

szia zsu:)

te is bekukkantasz több helyre:)

szép napot:)

703. szösz007 (válaszként erre: 688. - Otletes)
2011. ápr. 1. 10:09

szia otletes:)


ez nagyon kedves volt tőled, hogy leírtad és így próbálsz nekünk segíteni...

én már több, mint 15 éve küzdök a súlyommal, súlyfelesleggel...mindig visszajön:(

nálam ez úgy működik, ha van időm mozogni, edzeni és figyelni a kajára, akkor csodás eredményeket érek el, ha nincs időm edzeni, akkor jön a TÚLEVÉS...arra gondolva, hogy akkor már úgyis mindegy...:(

és persze ha én "ZABÁLOK", azt gondolkodás nélkül, GYORSAN TESZEM...tehát nem gondolom át...

most csak erre az írásra reagáltam, sajna nem tudtam végigolvasni minden hozzászólást,lehet,hogy erről már ti beszéltetek:)


mindenkinek sok erőt és kitartást kívánok:)

ha tudok benézek hozzátok, talán tudunk egymáson segíteni, egymást erősíteni:)

nekem sajnos most valami miatt nem megy...agyban eldöntenem:(

puszi mindenkinek:)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook