Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Katonafeleségek fórum

Katonafeleségek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
1952. énvagyok73 (válaszként erre: 1951. - Kámea33)
2012. jan. 28. 08:49
Ezt itt a fórumon hallottam már én is, de a most indulóknak ezt nem mondták konkrétumként. Úgyhogy most még biztosan nem, és talán később sem.
1951. Kámea33
2012. jan. 27. 08:06

Lányok:)


Hab a tortán:) Drágám alig 1hónapja ,hogy megmelegedett itthon már azt tervezi melyik válltással megy megint. Komolyan mondom ezeknek a pasiknak valami drog folyik az ereikben, amit a honvédség adagol áááááááááááá!!!

Besz..ás ,hogy milyen könyedén veszik:S

Azt mondta neki már csak az OMLT ami kihívás ő PRT nem.


Viszont! Avi mondta hogy már olyasmi is ment ki hogy misszió alatt megvonva lesz az itthoni fizetés. Valaki még hallot erről?

1950. Kámea33 (válaszként erre: 1935. - Zsuzsanna47)
2012. jan. 27. 08:00

Szia Zsuzsa:))


Jó, hogy itt vagy:) bármi van, mi fizikai nem, de lelki támogatást annál többet tudunk Neked nyújtani:)Lányod ,meg igaza van nagylány, vigyáz magára:) Facebookon vagy akkor ott is jöhetnél a "Katonafeleségek" privát csoportba:)

1949. énvagyok73 (válaszként erre: 1948. - Kyra_90)
2012. jan. 24. 14:55

Hát...fogunk is jópárszor.

Plusz megy tovább az élet és az is mindenféle döntéshelyzetek elé állít, plusz terhek...

De kénytelenek leszünk végigcsinálni.

Bár ha kimondom, hogy 6 hónap, úgy gondolom, hogy ez írtó hosszú lesz!

1948. Kyra_90 (válaszként erre: 1947. - Énvagyok73)
2012. jan. 22. 18:28
én is egyre gyakrabban küszködöm sírással...
1947. énvagyok73 (válaszként erre: 1945. - Kyra_90)
2012. jan. 20. 22:32

Most épp jó passzban vagyok, pedig nincs sok időnk hátra. No, most, hogy elkezdtem utána számolni, rájöttem, hogy nem is vagyok jó passzban...:_)

Kijöttek a könnyek, mert k---- kevés időnk van a kiutazásig.... Neeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmmmmm

1946. ancika001
2012. jan. 19. 22:38
basszus azt az 5 számot miért nem tudom eltalálni? :D
1945. Kyra_90
2012. jan. 19. 14:25

Ancikaa!!! hát én behalok rajtad! Szivemnek szájából épp ez a mondat hangzott el. Van-e joga hozzá, hogy... Istennő vagy!


Énvagyok, mesélj mi újság!!!

1944. syerra
2012. jan. 15. 10:39

úú,csajok, eléggé le vagyok maradva a történésekkel, de nemsokára pótlás lesz,csak ugye most vizsgaidőszakban fogok költözni a közös lakásból.....mert ugye nincs jobb dolgom.... :/

Addig pedig FBn is próbálom követni az eseményeket! ;)

:*

1943. syerra (válaszként erre: 1935. - Zsuzsanna47)
2012. jan. 15. 10:37

Kedves Zsuzsa! :)

Ne aggódj a lányod miatt, vagyis inkább a misszió miatt, a volt barátom most is ott van Szarajevóban, és ha lehet mondani olyan,mint egy "sátortábor", szerencsére nem egy PRT -ugyanis azt is végigcsináltuk-!!! :)

Igen, ez a fél év szabadság nélküli dolog nagyon kemény szerintem is,hogy pont a szabadságot kellett elvenni!!!!

De mi itt leszünk Neked, szóval ne fogd vissza Magad! :D

1942. énvagyok73 (válaszként erre: 1940. - Ancika001)
2012. jan. 14. 19:59

Köszi a bíztatást, drága vagy! Hét elején volt nehéz, minden összejött. Meg majd kiutazáskor lesz gáz...

Veled mizujs? Picivel jól vagytok?

1941. énvagyok73 (válaszként erre: 1935. - Zsuzsanna47)
2012. jan. 14. 19:58

Kedves Zsuzsa!


Az én Drágám még nem volt Boszniában, de mindig azt mondja, hogy ha PRT, KFOR, EUFOR között sorrendet kéne felállítani, így lenne a sorrend. Vagyis az EUFOR , vagyis Bosznia a legnyaralósabb.

Bár gondolom függ beosztástól is.

Ne aggódj! nehéz a távollét, de mindkét félt, a családot megedzi.

1940. ancika001
2012. jan. 14. 19:09

szia zsuzsa :) üdvözlünk itt, és nem csak feleségek jöhetnek mi mindenkit szeretettel látunk:) az én párom is volt ott (kfor) és a képek tanúsága szerint egy nagy buli, jó a kaja, van internet, jó helyen vannak úgyhogy ne aggódj minden rendben lesz és egyben egészségben fog hazajönni :)


kyra:) ne aggódj biztos csak azon gondolkozott, hogy nagyon fiatal vagy és hogy van e joga azt kérni tőled, hogy várj (áldozz be) 7 hónapot az életedből, néhányan elgondolkoznak ilyeneken is :)

de mivel megkért rá biztos hogy nagyon szeret :)


énvagyok:) erős csaj vagy legutóbbis végig csináltad, menni fog most is tudom hamar jött, de ismételgesd túl fogom élni ezt is és utána együtt leszünk :)


és nem utolsó sorban ígérem gyakrabban belesek ide is:)

1939. zsuzsanna47 (válaszként erre: 1938. - Kyra_90)
2012. jan. 14. 14:57

Kedves Kyra!

Köszönöm, hogy ilyen kedvesen fogadtál.Most beszéltem először Sayp-on a lányommal.Nagyon jó volt

látni és beszélni vele.Kicsit más mint itthon, olyan

titokzatos. Ezt meg kell szokni, hogy nem mindent lehet megkérdezni.Azért egy kicsit könnyebb lett a szívem.Ő egyedül él itthon, vannak barátai, de még nem találta meg a társát.Ezért neki könnyebb a távollét, és még csak most ment el.Ha szomorú leszek, v. kérdésem van, majd jelentkezem egy kis vigasztalásért. Puszi.Zsuzsa

1938. Kyra_90
2012. jan. 14. 13:12

Kedves Zsuzsanna!


Nem baj, hogy jöttél, szerintem tudnak a lányok segíteni, és megnyugtatni! :) Ők tapasztaltabbak, mint én, a párom csak most fog kimenni egy hónap múlva. Volt már kint, csak akkor még nem ismertük egymást. :) Nekem is segítenek a többiek lelkiekben a tapasztalataikkal.


Az élet pedig nem hiszem, hogy nehéz, hiszen nekik ez kaland. Ami miatt nehéz lehet az a szerető pár, család hiánya. Igaz a Bsz-H-ról még nem hallottam, (talán a csajok tudnak segíteni), de Szivem KFOR-ban volt korábban, és ott jó helyük volt. Többnyire az ökörködés megy, itthon meg a sztorizgatás... :D Gondolom a "nehéz egy ilyen helyen"-nel a körülményekre gondolsz, ugye? Szerintem azzal nem lesz gond...

Többiek?

1937. Rdorka
2012. jan. 13. 21:35

Sziasztok!

CSajok, én sem voltam soha se FB, se iwiw-tag, 2 hete mégis beregisztráltam... A Katonafeleségek fórum teljesen zárt, azt csak mi látjuk...

Énvagyok, gyere bátran Te is.. úgy könnyebben tudunk segíteni...

Nekünk már csak 35 nap... a csajok segítségével elröppent ez a 150 nap... he-he-he, ez csak vicc volt...

2012. jan. 13. 18:34
Bocs, a nagyon nehéz az élet egy ilyen helyen? kérdés volt csak nem tettem ki a kérdőjelet. Zsuzsa
2012. jan. 13. 18:30

Kedves Lányok! Én nem egy aggódó, szerelmes feleség

vagyok hanem egy aggódó anyuka, ráadásul egy katonalányé. Sajnos, olyan fórum nincs ahol az anyukák beszélhetnék meg a problémáikat.Bocsássatok meg, hogy ide pofátlankodok kérdezősködni. A lányom először ment misszióba, Bsz-H-ba a héten.Ő azt mondta ne aggódjak, mert Ő már nagylány és nem lesz semmi baj.De ezt meg én tudom biztosra, hogy 50 éves korában is úgy fogok aggódni érte, mint Ti a picikéitekért most. Nem korfüggő.Nagyon nehéz az élet egy ilyen helyen.Karakán fehérnép ám,mindene a sereg, csak én vagyok ilyen nyámnyila.Már nem jöhetnek haza szabira mint a régebben kint jártak és most fél évig nem fogom látni.Bocsi, hogy itt panaszkodtam nektek, de Ti biztos jobban megértetek. Üdvözlettel: Zsuzsa

1934. Kyra_90
2012. jan. 13. 09:56
Jahj! Tudtam, hogy hiányoztok! :) Amiket mondtok lányok, olyan jólesőek, és megnyugtatóak. Ti tudjátok, hogy miről van szó, mikor azt mondom misszió, és mikor azt mondom fél év... Sajnos a barátnőim csoporttársaim ezt nem tudják elképzelni. De ezt tudják is magukról. Azt mondják, ők nem tudnák mi lenne, ha... ezért nem is igen tudnak tanácsokat adni. De veletek mindig olyan jó a légkör!
1933. aviubi
2012. jan. 12. 20:10

Kyra! Jó, hogy feltetted a nagy kérdést! Kemény lesz ez a fél év, de kifogjátok bírni!!!!!

Sajnos párom társai között volt szakítás a misszió végén, de ott a csaj volt a hunyó. Sőt nagyon mocsok volt a sráccal...

Ti túlélitek, és megerősíti a kapcsolatotokat!!!!

Mi most nagyon élvezzük apával, hogy újra együtt vagyunk. Azt gondolom, volt értelme a kimenetelének. Igaz mi már 10 éve együtt vagyunk. De ez most frissített a kapcsolatunkon. Szerettük egymást, de most mélyebb ez az egész...

1932. aviubi (válaszként erre: 1931. - Kyra_90)
2012. jan. 12. 20:05
Akkor jelölj be te. Csak ismerősként tudlak felvenni! Furi, mert hétvégén már bejelöltelek, és ma is engedte, hogy jelöljelek...
1931. Kyra_90
2012. jan. 12. 16:06

Avi! Nekem meg azt nem jelzi, hogy bejelöltél!

Jelöljelek ismerősnek, csak akkor tudsz felvenni?

1930. aviubi
2012. jan. 12. 13:53

Kyra! Én bejelöltelek, de te még nem igazoltál vissza. Legalábbis nekem nem jelezte a face...

Na mindjárt megnézem...

1929. énvagyok73 (válaszként erre: 1928. - Kyra_90)
2012. jan. 11. 21:26

Lehet, hogy ezzel éppen segítetted az Ő megnyílását is. Bátor voltál. Az igazi kapcsolathoz kell a bátorság, kell az őszinteség!

És az a félév várakozás nem is sok. :-) Mondom most, amikor jó passzban vagyok. De hétfőn én is átbőgtem az egész éjjelt- minden közbejött és én voltam a szerencsétlen áldozat. Drágám csak hallgatott nagyokat a telefonba, majd hajnalban küldött egy sms-t, hogy mindig a tiéd leszek, mert téged választottalak örökre! Hát...ezért meg csak kibírom azt a nyamvadt 180 napot! :-) Na, ezt a mondatot ismételgessétek nekem február elején....:-)

1928. Kyra_90
2012. jan. 11. 16:44

Várom, hogy felvegyetek fb-re, de amíg nem történik meg, ideírok...

Nagy a stressz rajtam mostanság... vizsgák, közben töltsek sok időt a Szívemmel is, ráadásul már csak 1 hónapunk van...


Megvolt a nagy megbeszélés, arról, hogy várok-e rá. Már nem bírtam tovább halogatni. És elmondtam neki, hogy szeretem. Beszélgettünk egy darabig, és mondtam neki, hogy ha nem is bírja azt mondani, hogy szeret, de meg kell kérnie, arra, hogy várjam meg. Erre leblokkolt, és nem bírt mondani semmit, illetve azt, hogy át kell gondolnia az életét, de velem minden rendben. :O

el kellett mennie a busszal, én meg fél órát bőgtem, mert azt gondoltam szakítani fog. Megígérte, hogy másnapig választ ad, így átjöttem tegnap. Végül megkért, hogy várjam meg! és azért blokkolt le, mert meglepődött, hogy hirtelen "az ő térfelén pattogott a labda"..:) Ez jó, nyakába ugrottam, de később mikor megkérdeztem, hogy min kellett gondolkodnia, azt mondta, hogy jobb, ha nem tudom, a végeredmény a lényeg... ez nem esett valami jól, mármint kicsit piszkál a gondolat, hogy vajon biztos-e a döntésében... Mint mondtam nem valami szószátyár, sőt!

egy kicsit mintha lenne bennem egy törés... nemigen értettem őt, azt hittem egyszerű kérdést tettem fel neki, mivel minden nagyszerű köztünk, a múlt hetet is nála töltöttem, szabin volt, igaz én tanultam, de csodás volt. Aranyos volt, puszilgatott, ölelgetett, segített is. 7 hónap után az aranyoskodós részhez ért a kapcsolatunk! :) (lassú vele, belátom) Olyan nagy volt az összhang, hogy úgy éreztem ő is hasonlóképpen érez irántam. És most meg nem vágja rá, a megvárást... ez olyan fura. De remélem mindent a régi kerékvágásban tudunk folytatni mindent. A kapcsolatunk eddig egyre jobb volt, felfele ívelt, és mikorra igazán összeszoknánk el kell mennie...!


azzal, meg hogy bevallottam, hogy szeretem megkönnyebbültem végre, viszont egyszerre olyan csupasznak érzem magam...

1927. énvagyok73 (válaszként erre: 1926. - Aviubi)
2012. jan. 8. 13:13
Na, akkor ez az együttlét a megérdemelt/kiérdemelt jutalom! :-)
1926. aviubi (válaszként erre: 1924. - Énvagyok73)
2012. jan. 7. 21:08
Nem, most ő marad itthon. Majd akkor megy ha megint küldik. Neki ez 7 hónap volt egyben! Nekik nem volt szabijuk egyáltalán. Így most van rengeteg szabija, mert fél év volt a kiképzés, utána 7 hónap kint. Így az egész év megmaradt!
1925. Kyra_90
2012. jan. 7. 14:31
Köszi Avi! :)
1924. énvagyok73 (válaszként erre: 1923. - Aviubi)
2012. jan. 7. 10:49

Köszi, hogy néha jöttök... :-)

Én azt gondoltam, hogy szabadságra várod őt haza! És márciusban újabb misszió?

1923. aviubi
2012. jan. 7. 09:03

Sziasztok!


Én néha vissza-vissza nézek, mert azért jó lenne ha az újak is megtalálnának. Én azt gondolom, hogy a fb.-ot lehet úgy is használni, hogy ne legyen kint minden az emberről. A csoport pedig teljesen zárt, azaz, csak 11-en vagyunk a csoportban akik mindig írogatnak. Engem pedig sokszor az zavar a hoxában, hogy ennyire arctalan az egész. Leírom a legbensőbb dolgaimat, érzéseimet, és fogalmam sincs, hogy kinek írok. Persze jó, hogy van ez a lehetőség.

Amúgy mi nagyon jól vagyunk! 21-én Apa hazajött, és most sülve-főve együtt vagyunk. Nagy a szerelem a fiúk részéről is, és hát én is friss házasnak érzem magam!:DDD Most márciusig itthon lesz. Addig még vannak programok, de azokat az 1-1 napokat már túléljük valahogy!


Ha szeretnétek jönni a fb.-re akkor szívesen látunk. Én néha benézek ide is azért.:)Emlékszem mennyire szar volt amikor Apa kiment, és vágytam rá, hogy beszélhessek valakivel aki hasonló cipőben jár...:(

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook