Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Katonafeleségek fórum

Katonafeleségek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
1892. F.Meme
2011. dec. 4. 00:00

Sziasztok!Kitartas mindenkinek :) az en paromat tavaly decemberben ismertem meg mikor Afghanistanbol jott haza par napja Francia légional van és hat en nem vagyok meg feleseg , de minden tiszteletem azoknak akik igy kitartanak a ferjuk mellett !Most leszunk 1 evesek ès hat kb osszesen egyutt voltunk ebol ket honapot ugy hogy 2-3 het szabik!nem modom, eleg nehez hogy ilyen tavol vagyunk egymastol!de en nagyon szeretem ot es szerlmesek vagyunk egymasba!O az en lelki tarsam es akibe bizhatok!Es kitartok mellette mert tudom hogy szuksege van ram! Gondolom ti is mar megkaptatok azt a szoveget hogy megcsal meg hogy van noje kint bla-bla... A màsik amit birok, kerdes hogy megcsaltad mar?!hogy lehet kibirni tobb honapot sex nelkul!? Hat ugy hogy soha nem tennek ilyen undorito dolgot a hata mogott Mert SZERETEM! Sajnos 3 hete ment vissza :( es most mennek Mayottra ugyhogy 4 honapig megint varom haza a szerelmem!Ami fontos szamomra hogy eppsegben hazaterjen!bar az bant hogy Karacsonyt az 1eves fordulonkat es a szulinapomat is nelkule kell eltoltenem:( remelem nem baj hogy leirtam ezt a par sort!:)

Amugy volt mar koztetek olyan aki csalodott egy ilyen kapcsolatba?hogy megcsaltak?

1891. Rdorka
2011. dec. 3. 20:59

Sziasztok!

Avi, Kámi: Mennyi van még vissza? Legalább a klubba írjátok meg, légyszi!


Mi nem mentünk el végül Mikulásvonatozni, sógoromék jövő péntekre el tudták cserélni a jegyeket...

A csajok gyógyulófélben, holnap jön anyósom, így a jövő héten tudok majd melózni...

Elkezdtük a csajokkal az ádventi készülődést, ma hópelyheket vágtunk ki papírból és az ablakokat díszítjük vele...


Már csak 76 nap..

1890. aviubi (válaszként erre: 1882. - Kyra_90)
2011. dec. 3. 18:21
Hát persze, hogy szeret!!!!:DDD Ez elég egyértelmű!!!!De azért mondasd is ki vele!
1889. aviubi
2011. dec. 3. 18:20

Liza! Sajnos én nem tudok neked segíteni. Hála a jó égnek nem járok hasonló cipőben. Miért nem kérdezed meg 1 ügyvédtől?

1 dolgot tudok, hogy pl. a missziós pénz nem számít bele a tartásdíjba. Így aztán valószínű, hogy ezek a plussz juttatások is a katonának járnak. De én azt gondolom, hogy biztos, hogy ha nagyobb összeghez jut a párod akkor azért gondol a gyerekeire. Ugye?

1888. Seira (válaszként erre: 1882. - Kyra_90)
2011. dec. 2. 13:34

De édes:)Ennek én is örülnék:)

Ők nem olyan kreatívak,mint mi,szóval ez tőle nagy szó.

Ja,én is körülnézek az oldalon:)

1887. Liza40
2011. dec. 2. 10:22

Sziasztok!

Infót szeretnék kérni Tőletek: ex-katonafeleség vagyok két gyermekkel, eddig csak a gyermektartást kaptam, mert nem bírósági tiltással vonják, kézbe kapom, de úgy tudom jubileumi és egyéb jutalmak is voltak... A főiskola beszámít a munkaviszonyba, ezt tudom. 42 éves az ex, és most lett nyugdíjas... 25 év után jár 2 havi. Szerintetek kapott? Előre is köszönöm a választ, szép napot Nektek! :)

1886. Kámea33
2011. dec. 1. 16:38
mi a lázas estéken és fülgyulladásos járványon már túl is vagyunk. Nálunk nem a gyógyszerek segítettek már. Lámpázás melegítés orrcsepp és befogott orral nagy fújás hogy pattanjon a dobhártya. Szegény gyerekem olyan szorgalmasan csinálta. Félt ,hogy műteni fogják. Szerencsére minden okés velük:)
1885. Rdorka
2011. dec. 1. 15:40

Hozzánk beütött a betegség mennykő: Zsozsinak tegnap este a semmiből 39 fokos láza kerekedett, de reggelre elmúlt és azóta is rendben van...

Rékának meg savós középfülgyulladása van, 10 napos antibigyókúrát meg is nyerte...

Holnapra van Miskolcon Mikulásvonat programunk, a dokinő azt mondta, hogy lemehetünk... nem akarok velük kitolni, nagyon készülnek, remélem jobban lesznek...

1884. Rdorka
2011. dec. 1. 15:38

Kyra, tök cuki ez a képeslap...

Emlékszem, anno én is sokáig tárolgattam a telefonomban a férjemtől kapott őszinte sms-eket, mert akkora dolog volt... először ezt sokkal könnyebb ám NEM szemtől-szembe kimondani...

És lehet, hogy többet ér, mint a 100x odavetett szeretlek...

Drukkolok, hogy megkapd a kiutazás előtt a hőn áhított megerősítést...

1883. Kámea33 (válaszként erre: 1882. - Kyra_90)
2011. dec. 1. 13:34

Szerintem ez elég is ,hogy érezd mi a dörgés:DDD

Nagyon cukiságos:D

1882. Kyra_90
2011. nov. 30. 20:44

Köszi lányok!

Mindegyikőtök hasznos és megnyugtató választ adott! Jó volt hallani a megerősítést tőletek, hogy attól, hogy nem mondja, még fontos lehetek neki. De ettől függetlenül, ha indulás előttig nem mondja, rá fogok kérdezni. :)


Amúgy repes a szívem az örömtől, megint biztos talajon érzem magam. Ugyanis tegnap ezt küldte nekem: [link]


(Tegnap voltunk félévesek.) Nagyon meghatódtam. Az a négy felvillanó mondat... Elképzeltem, hogy tényleg így gondolja, és minden kétségem elillant.

De valljuk be, azért mégis fura, hogy fél év után ennek kell örülnöm, hogy legalább írásban ki merte fejezni nagyjából az érzéseit... :) Ő ilyen, és én meg elfogadtam. :)

1881. énvagyok73 (válaszként erre: 1880. - Seira)
2011. nov. 30. 17:53
Szerintem is jó megbeszélni! Szerencsére, mi mindent meg tudunk. De azért ehhez idő kellett.
1880. Seira (válaszként erre: 1876. - Kyra_90)
2011. nov. 30. 15:31

Szerintem neked van igazad.Mármint abban,hogy kell,hogy mondja,hogy várd meg.Mert ez nem kis kérés,amúgy se.

Tényleg ne azzal szembesülj,hogy visszajött,de nem hozzád.

Ha indulásig nem mondja,kérdezz rá.Szerintem.

Rajtad nagyon látszik,hogy szeretnéd,lelkesedsz,kedveskedsz neki,biztos,hogy ezt ő is érzi.

1879. Rdorka
2011. nov. 30. 09:48

Sziasztok!

Kámi: De jó, de jó, de jóóóóó!


Kyra, küldöm neked G.G. Marquez szavait sok szeretettel:

"Csak mert valaki nem úgy szeret téged, ahogy te szeretnéd, az még nem jelenti, hogy nem szeret téged szíve minden szeretetével."


Egyébként osztom az előttem szólók véleményét, hogy sok pasi,a katonák meg pláne nem egy ékesszóló banda...

De a TE aggályaidat is értem, hogy megerősítést vársz!

1878. Kámea33 (válaszként erre: 1877. - Kyra_90)
2011. nov. 30. 08:13

Drága Kyra:)


Az én párom azt mondta nekem egyszer, hogy ő nem mondja azt, hogy "szeretlek" mert az nagyon mély érzés. Na miután elment rá 2napra megtörtént az a bizonyos baleset :( ,utána mondta ,hogy szeretlek mókuska. Biztos kell idő és távolság a férfiaknak ,hogy ki is tudják mondani. Viszont ha érzed, hogy szeret akkor ott nincs baj! Én úgy gondolom sokkal tutibb ha érzed ,hogy szeret, mint ha csak mondaná és semmi nem lenne mögötte.

Kitartás! Szükségük van ránk ,mert a katonák én úgy látom egy különleges érzelmi rendbe sorolható ember:D:) kemények de a páncél alatt a kisfiú van aki dédelgetésre ölelésre szeretetre puszilgatásra van kiéhezve:) A távolság ezt fogja igazolni:)

Nálunk ez van.


Lányok a napok peregnek szép lassan. Holnaptól már azt mondhatjuk jajj nem 2-3-4-5 hónap ,hanem már ebben a hónapban itthon lesznek apáink:)

1877. Kyra_90
2011. nov. 29. 14:57

És ha nem tudom biztosan, hogy szeret hogy várjam meg? Ha nem tudja legalább akkor, mielőtt elmegy, a szemembe mondani, hogy "szivem szeretlek", akkor hogyan várjak a szeretett férfira azzal a tudattal, hogy nem szeret (még), és vagy hozzám jön vissza vagy nem, vagy meg majd szeret vagy nem. Fél év szenvedés csak úgy éri meg, ha biztos a visszatérő boldogság.


Igazából ez most azért nem komoly probléma, mert ha vele vagyok azért sokszor érzem, még ha nem is mondja hogy sokat jelentek neki. Nem érzem úgy hogy ez valós veszély. Csak ezen is gondolkodtam... meg tulajdonképpen ebben a véleményeteket kérem. Kell, hogy azt mondja nekem: "fontos vagy nekem, KÉRLEK várj meg!". Ha ezt nem képes mondani még az utolsó pillanatban sem, akkor nem is érzi úgy. Na és AKKOR mi van?

1876. Kyra_90
2011. nov. 29. 14:39

Sziasztok!


Hát sajnos az (fél)évforduló nem akar összejönni, ahogy terveztem. Ma vagyunk ugyanis fél évesek, de nem tudjuk meg ünnepelni ma. Említettem, hogy kötelező túlóra van, de azt még csak kibírtuk volna valahogy. Csakhogy most a héten harcászat van, így reggel 6-nál is előbbre megy a Szivem, és este hét után jön el (tegnap pl 8-kor)! Hát így nem sok értelme van romantikázni, hogy kapkodni kell, mert mielőbb le kell feküdni, mert másnap korai kelés... Úgyhogy péntekre halasztva a projekt. Legalább tudok főzni nála, nem kell átvinnem a kaját, de a menü marad. Pénteken tortát is sütök, mert szombaton haveri körben ünnepeljük a Kedves szülinapját! Lassan egy hete nem láttam, és múlt héten is csak egyszer találkoztunk... messze van az a péntek!


Kezdek kiborulni, illetve hétvégén kiborultam, már jobban vagyok. Nem csak ez nem akart összejönni, hanem más sem (egészség, suli, szakdoga)... nem bírtam cérnával. Nagyon hiányzik! És még a zárógyakorlat hátra van. Persze nem tragédia, hogy most nem találkozunk sokat, mert legalább tudok készülni a ZH-kra. Skypeolunk esténként ez jó. Ha vele vagyok nincs gond, de most ez a két hét húzós, mert nem bír, nem tud kimondani dolgokat, amik jól esnének. Nem kapok tőle pozitív megerősítést soha (említettem, hogy nagyon nem megnyílós)... nagyon jól esne, ha néha mondaná, hogy hiányzol/fontos vagy/kívánlak/jól nézel ki, vagy dobna egy sms-t ha rám gondol. Ezeket képtelen kimondani! Még akkor sem, ha én mondom neki előtte, vagy ha szájába adom a szavakat. És mivel nem vagyok vele, nincs meg a jóérzés. És felmerül a kérdés bennem: vajon ő is szeretne velem lenni, vár engem, hiányzom neki, tetszem neki egyáltalán, szeretné megünnepelni az évfordulónkat, őt is annyira érdekli, mint engem, FONTOS VAGYOK SZÁMÁRA? persze biztosan. vagy nem?? honnan szopjam ki? Nagyon szeretem, és megszoktam az érzelemnemkifejező képességét, de ez most zavar. Az is zavar, hogy zavar. Mert nem szokott ennyire foglalkoztatni. Csakhogy most nem találkozunk! és szükségem lenne ilyen kis biztató szavakra, pozitív visszajelzésre... Annyira meg akarok felelni! persze, hogy ennyit készülődök, sütök, főzök, ajándékon agyalok. Azt akarom, hogy minden tökéletes, és szép legyen, mielőtt, és amíg kimegy. Hogy legyen miből a kapcsolatunk táplálkozzon.


Tudjátok, nálunk még a bűvös szó sem hangzott el: a szeretlek... Pedig már két hónapja tudom, hogy szeretem. És vajon ő?

1875. aviubi (válaszként erre: 1874. - Rdorka)
2011. nov. 29. 09:09

Sziasztok!


Dorka! Ügyes vagy! Igaz, hogy a nők mindenre képesek!:DDD


Most még vártam, mert 1 ismerős most volt kint 10 napot Afgánba. Találkozott drágámmal, és drágám küldött haza 1 hátizsáknyi holmit. Közöttük van 1-1 poló amit a fiúknak vett.Ha minden igaz ma kapjuk meg. Én azt gondolom, hogy ez sokat fog segíteni. Na meg azért próbálkozom a lakás csili-vili díszítésével, ezzel is várva karácsonyt, és Apát. Most pszichológushoz nem szeretnék menni, mert nyáron voltunk, és igazából az sok üléses beszélgetés lenne. Mire valamire jutnának már rég itthon lesz a gyógyszer.:DDD

1874. Rdorka
2011. nov. 29. 08:24

Sziasztok!

Vasárnap megint kiosztottam magamnak a "ügyes csaj vagyok" díjat, miután szétszedtem a kazánt...nem, nem a tűzteret, hanem a hátsó lamellákat...

Kitakarítottam a Zember iránymutatása alapján, tényleg sok mocsok volt benne... utána hajmosásnál rendesen fekete hab és víz jött a fejemről...


Anyum még ma is nálunk van, így a csajoknak nem kell horror korán kelniük és ebéd után el is hozza őket...

A kicsi éjjel 2x sírt, hogy fáj a füle, de meleg meggymagpárnával elaludt... reggel meg úgy kelt, mint akinek kutya baja...

Du.a nyum leviszi a dokihoz, inkább nézzen rá, mi a frász lehetett ez...


Kámi, Avi, hol járunk?

Avi, próbáltál valamit a nagyfiaddal?

1873. Liababy79
2011. nov. 28. 17:25
Seira, ne aggódj, próbálj pozitívan hozá állni! Nagyon sok kint a szövetséges katona, elfolytják, ha lesz is valami, nagyon gyorsan!
1872. ancika001
2011. nov. 28. 12:39
arra kell gondolni, hogy minden rendben lesz :)
1871. Seira (válaszként erre: 1869. - Kámea33)
2011. nov. 26. 16:57
Olyan jó,hogy saját családod van:)
1870. Seira (válaszként erre: 1867. - Scentini)
2011. nov. 26. 16:53

Látod azt még pontosan mindig nem tudom.

De most aggódhatok,mert zavargások vannak,és lehet hogy polgárháború lesz:S

1869. Kámea33 (válaszként erre: 1868. - Rdorka)
2011. nov. 26. 16:12

nem nevetlek ki:)

Mi is számoltunk augusztus végén:)


Ma nagytakarítás a feladat. Holnap a díszeket teszem ki Raptorokkal. Mennyivel más érzete van a várakozásnak ,hogy szinte minden napra van valami készülődés karácsonnyal kapcsolatban:)

1868. Rdorka
2011. nov. 26. 14:22

Sziasztok!

Seira, nem semmi a párod..

Az én férjem is ilyesmi, bár épp a múltkor mondta, hogy én vagyok a legjobb barátja is és hogy velem milyen jól meg lehet beszélni mindent..

De azért a harapófogó és az okosan feltett kérdések nálunk is a tarsolyban vannak...


Kámea, Avi: Ne röhögjetek ki, de én már veletek együtt számolok... úgy várom már az örömötöket és a fellélegzést!


Tegnap hullára fáradtam, este már nem volt erőm hsz-t írni, inkább egy kiadós bőgésen gondolkoztam...

Tegnap este jött tesóm, ma de. meg anyum, úgyhogy most jó minden.. :-)

1867. scentini (válaszként erre: 1866. - Seira)
2011. nov. 26. 10:36

Miféle sérülés?

"De jó", akkor ez alapigazság nagyjából a katonákra, hogy alig ebszélnek :) Én is használom a képzeltbeli harapófogót néha.

1866. Seira (válaszként erre: 1864. - Énvagyok73)
2011. nov. 26. 08:46

Tipikus katona pasik.

Úgy kell belőlük kiszedni mindent.

Emlékeztek,múltkor aggódtam,hogy történt vmi a párommal,ccsak nem mondja meg?

Most vallotta be,hogy igen,tényleg megsérült,de addig nem akart róla beszélni,míg nem tudja,hogy gyógyul fel belőle.Pff...

1865. Kyra_90 (válaszként erre: 1864. - Énvagyok73)
2011. nov. 25. 22:34
jah, erre emlékszem :)
1864. énvagyok73 (válaszként erre: 1863. - Kyra_90)
2011. nov. 25. 21:46

Én is elég rámenős vagyok, így kierőszakolom belőle a szavakat.

Ő sem konkrétan mesél, hanem van, hogy hetek múlva jut eszébe egy-egy dolog.

Pl. én nem tudtam semmi afganisztános könyvről, mígnem itt a lányok beszéltek róla. Mikor mondom neki, hogy mit hallottam, csak legyintett, hogy neki dedikált példánya van, egy-két dolgot még köszön is neki az író-srác a könyv megírásáért.

No, ennyit a kommunikációról.

1863. Kyra_90 (válaszként erre: 1862. - Énvagyok73)
2011. nov. 25. 20:56
Attól félek az én kedvesem nem fog mesélni semmit... :( nem egy szófosó természet...
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook