Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Katonafeleségek fórum

Katonafeleségek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
1862. énvagyok73 (válaszként erre: 1859. - Seira)
2011. nov. 25. 20:49

Igen, arra emlékszem, hogy ti idegenlégióztok.

Hát..nem egy író a srác, de nekem nagyon ismerősek a sztorik, a helyzet, mert ezt anno a Drága elmesélte, úgyhogy élvezem.

1861. Seira (válaszként erre: 1860. - Ancika001)
2011. nov. 25. 18:48

Sokkot is kapnék:)

Pont az utsó szabija után volt nálam para emiatt,csak nem akart megjönni,feszültek a melleim...mondtam neki,ha pozitív lesz a teszt,mehesz a háztól :D

1860. ancika001
2011. nov. 25. 18:17
seira ne aggódj, én se kapkodtam el a gyerekszülést 25 voltam és nagyon nem éreztem, hogy el vagyok vele késve, és kellőképp kétségbeestem, amikor megtudtam, hogy terhes vagyok :D úgyhogy fog ez még alakúlni :)
1859. Seira (válaszként erre: 1856. - Énvagyok73)
2011. nov. 25. 17:35
Mi idegenlégiósok vagyunk,és per pillanat Chadban van a Kedves:)
1858. Seira (válaszként erre: 1853. - Aviubi)
2011. nov. 25. 17:32

Hát nem tudom.Sosem akartam gyereket - nekem még mindig kicsi (6-7 éves) tesóim vannak - és sose voltam az a babázós gyereknek sem.

Szóval a párom kicsit aggódik.

De jósoltak 1 fiút (neeeeeee!), 30 éves koromra (az még 5,5 év)....szóval ki tudja...

Párom azért hajtogatja,hogy neki kell.Ő az ellentétem,családcentrikus,gyerekmániás...

1857. Seira (válaszként erre: 1851. - Énvagyok73)
2011. nov. 25. 17:29

Kép van?:)

Milyen a könyv?

1856. énvagyok73 (válaszként erre: 1852. - Rdorka)
2011. nov. 24. 21:00
Jah, a párod Koszovóban van? Azt hittem itt afgán mindenki.
1855. aviubi
2011. nov. 24. 20:55
Oké, már tudom.:( Szerencse, hogy mindenki jól van!:)
1854. aviubi (válaszként erre: 1852. - Rdorka)
2011. nov. 24. 20:52
Én lemaradtam. Mi történt?
1853. aviubi
2011. nov. 24. 20:50

Kyra! Nagyon jó, hogy jöttél, és beszámoltál az ajándékokról! Nagyon jók lesznek!:)


Ancika! Hogy rohan az idő. Már 14 hetes vagy! Nemsokára megtudjátok a nemét a kis manónak!:)


Seire! én is nagyon féltem a terhességtől anno. Sőt amikor a dokim bejelentette, hogy akkor császároz, én annyira bepánikoltam, hogy azon gondolkoztam, hogyan lóghatnék meg, és úszhatnám meg az egészet.Szerintem minden nő életében eljön az idő amikor azt érzi, hogy most érett meg rá. Ez mindenkinek máskor jön el. Majd egyszer te is fogod ezt érezni, és akkor elmúlnak a parák. Azaz nem múlnak el, csak félrerakod őket.


Énvagyok! Ügyi vagy! Mi holnap próbálunk koszorút készíteni a fiúkkal, mert szombaton program, vasárnap pedig megyünk Debrecenbe meccsre a fiúkkal. És most életében elöször a kicsi fiam is benne lesz a csapatban. Édesem úgy örül, hogy igazi ellenfelekkel játszhat!

Debreceniek nincs kedvetek kijönni egy kis szupermini hokit nézni?

1852. Rdorka
2011. nov. 24. 20:40

Sziasztok!

Kyra, nagyon becsüljön meg a párod ilyen áldozatok, rákészülés és örömszerzésre törekvésekről való olvasás után... csak gratulálni tudok, sok erőt és örömet a kapcsolatotokhoz!

Seira, no para! Benn még egy se maradt, szokták mondani! Én imádtam mind2 terhességemet, pedig 16 hónap van a csajaim közt, nem volt egyszerű egyik se... de ez nem elmondható, hogy mekkora csoda! Meg kell élni, mese nincs... :-)

Ancika, örülök, hogy a minivel minden okés...


Nálunk megrezzent a család/barátok a koszovói hírek kapcsán, de a Zemberrel minden rendben szerencsére.

2011. nov. 24. 17:57

No, adventi koszorú elkészült! Mást nem is szoktam karácsonyig.

Meg forralt boros-narancslé kortyolgatás közben Fél év Afganisztánban-t olvasgatok. :-)

1850. Seira (válaszként erre: 1848. - Ancika001)
2011. nov. 24. 17:03

Nekem olyan misztikus dolog a terhesség. (Meg lehet kövezni.)

Az egyik felem nagyon szépnek tartja,a másik felem meg halálva van rémülve tőle.

Egyenlőre a másik énem győzedelmeskedik,és nincs az 5 éves tervben gyerek:)


Nektek mennyi időtök marad 2 (és fél) gyerek mellett magatokra?

1849. Seira (válaszként erre: 1847. - Kyra_90)
2011. nov. 24. 17:01

Én nagyon örülök,hogy nem tűntél el!

Szuper és összeszedett az ajándéklistád!Olyan jó,hogy így készülsz/tervezel.

1848. ancika001
2011. nov. 24. 14:35
mi jól vagyunk, a picike folyamatosan nö el se hiszem, hogy már 14hetesek vagyunk:) apa egész héten dolgozik későn ér haza pénteken is utálom, de ez van :D az aprónép ma fényképezkedik karácsonyra, majd felteszem, hogy hogy sikerült:) örülök, hogy sikerült segítenünk az ajándékban és még nagyon sok együtt töltött évfordulót kívánunk:)
1847. Kyra_90
2011. nov. 24. 14:15

Sziasztok lányok!


Bár azt mondtam, hogy lelépek, mégsem tűntem el teljesen, mert ha nem is írtam, de olvasgattalak titeket. Nektek köszönhetően már nem érzem olyan drasztikus az közelgő missziót.


Közben kitaláltam a Kedves ajándékait. Jövő héten lesz a szülinapja, s egy eredeti PC játékot fog tőlem kapni (szinte biztos), illetve sütök neki egy tortát. Karácsonyra italos flaskát kap, belegravíroztatva a "hívójelét", ahogyan azt valamelyikőtök javasolta. Adok neki még egy naptárat, ezt szintén javasoltátok, de először nem tetszett, mert nincs elég fényképünk. Viszont találtam egy naptárkészítő programot, amivel saját magam el tudom készíteni az ajándékot, olyan stílusban, amilyenben csak szeretném. A képhiányt, pedig rajzokkal fogom megoldani. Akad egy-két unalmas óra az egyetemen, mikor van időm a lapszéli firkákra. Ezekből firkákból merítettem ötletet viszonylag kicsi meseszerű színes rajzok elkészítésére. A harmadik ajándék karácsonyra egy laminált kép, amin csinos kombinében vagyok. Ez nem sérül, és kiviheti magával.


Egyébként, most keveset találkozunk, a héten ma megyek először. Ugyanis lövészet van 4 napig, és ezután a kiképzés végéig (dec. közepe) minden reggel fél hétre megy, és este fél 8-kor jön el. Kötelező túlóra. Ma átmegyek, de 8-ig órám van, s busztól függően fél9-9re érek át hozzá, de 10-kor már fekszünk, mert másnap a 6:10-es busszal el kell jönnöm. Ez nem sok idő, de legalább vele alhatok. Hétvégén meg hazamegyek...


Jövőhéten leszünk egyébként fél évesek, és megünnepeljük, mert az első évfordulókor nem lesz itt... Kitaláltam, hogy főzök finomat, romantikus vacsi, miegymás. De mivel este fél 8-kor végez, 8-nál előbb nem tudunk találkozni. Ezért nála főznöm képtelenség, így olyan kaját találtam ki, amit itt a koliban megfőzök, és át tudom vinni. Ez pedig: Kukoricapehelybe panírozott csirkemell, krumplipürével, salátával.


Na most ennyi. Nálatok mi újság??

1846. Seira
2011. nov. 22. 10:26

Csajok,ej,el van hanyagolva a fórum.


Karácsonyi ajánlatom: az Éva magazin Adventi száma,nagyon ötletes!Én már találtam bent sok sok jó ötletet.(És van hozzá 2 süti forma is.)

1845. Seira (válaszként erre: 1844. - Aviubi)
2011. nov. 22. 10:25
Az ember a rokonait nem válogathatja meg.Kárpótlásul kapja a barátait viszont:)
1844. aviubi
2011. nov. 22. 05:52
Jelentem! Hétvégén kimostam a függönyöket, lemostam az ablakokat, és nem utolsó sorban megjavítottam a redőnyt ami nyár elején elromlott. Ezt a drága rokon( aki a pénzért jött) nem volt képes megnézni!
1843. Seira (válaszként erre: 1842. - Ancika001)
2011. nov. 20. 06:31

Nincs más választása:) :D


Na mehetek 12 órázni,addig jó sokat írjatok:)

1842. ancika001
2011. nov. 19. 20:55

avi nekem a ti történetek is nagyon tetszik:) mi decemberben megyünk kreatívoskodni az oviba:)


seira nagyon jó lett a naptár:) biztos örűlni fog neki

1841. Seira
2011. nov. 19. 15:56

Végre elkészültem a borítékolható adventi naptárral.Nem lett valami hű-de-szép,de jövőre már tudni fogom,melyik papírral minek ne álljak neki:)

De feltettem a kreatív naplómba egy képet azért:)

Ajánlom a kedvesemnek,hogy értékelje,mert a vagdosás,ragasztózás,idézet válogatás+írás,számozás,lezárás jó sok órás munka volt...

1840. Seira (válaszként erre: 1838. - Aviubi)
2011. nov. 19. 15:46

Egyszerű,de nagyszerű:)

Úgy látom Lányok nagy többségben mi vagyunk a kezdeményező fél:)

1839. aviubi
2011. nov. 19. 13:56
Mi ma voltunk Hunor ovijában játszó délelőttön. Mindenféle karácsonyi díszt készítettek a gyerekek! nagyon jó volt! Holnap én is ablakot mosok, és jövő héten feldíszítjük a lakást. :) Aztán várhatjuk haza a fő karácsonyi ajándékunkat!
1838. aviubi (válaszként erre: 1836. - Ancika001)
2011. nov. 19. 13:53

Sziasztok!

ancika! de jó ! Nekem nagyon tetszenek a történeteitek!:)

A mi ismerkedésünk egyszerű unalmas, de számomra a világ legjobb lépése volt. Én intézetis gyerekkel foglalkoztam. nyaralni vittük őket Balatonra. Ott volt önkéntes egészségügyi oktató a Vöröskereszttel férjem. Egész tábor alatt nem sokat, sőt egyáltalán nem beszélgettünk egymással. Az utolsó napokban kezdünk el beszélgetni.A végén telefonszámot cseréltünk. Unokatesómékkel bulit terveztünk. Gondoltam elhívom. eljött. Annyit marháskodtunk, hogy egymással, hogy uncsi tesómék megjegyezték, "na végre a zsák megtalálta a foltját". Aztán felpörögtek az események, és 2 hónap után már együtt éltünk. Ennek már 10 éve, és tudom jól választottam!

1837. Seira (válaszként erre: 1836. - Ancika001)
2011. nov. 19. 11:57
Hát ez nagyon jó pofa:) Nem vagy semmi!:)
1836. ancika001
2011. nov. 18. 19:36

na most van időm míg sül a pizza :) így akkor elmesélem a mi történetünket:

a párom előt két fiúval is kivártam a sorkatonaságot majd jól pofára estem, az egyik azt mondta, hogy azért kellettem, hogy várja valaki de mostmár szeret :S inkább maradt volna csendben :D

a másikkal már előtte együtt éltünk egy ideje ő meg megcsalt, tatán felszedett egy csajt akihez kijárt :S

na ezek után közöltem, hogy katonát soha :D

a kedves akkor jött haza koszovóból, a tesója hugom barátnőjével járt és a csajok fel akarták csábítani őket a vikkendházból ahol buliztak de nem merték felhívni őket én meg amúgy is nagy a szám mondom felhívom én őket:)

"ha látni akartok minket akkor go" és letettem a telefont :D

na a kedves kíváncsiságát felkeltette, hogy ki lehet ez a csaj kocsiba ültek és már jöttek is:) mondanom se kell olyan részeg volt, hogy alig találta a pedálokat (ja amúgy hugom akart összejönni vele, hugival azóta is jókat röhögünk ezen :D)

aztán beszélgettünk, én agyonfikáztam a katonákat... ő meg megigézve bámult rám, majd mentek vissza bulizni

de este már hívott bár a 10% nem értettem annak amit mondott 1 órán keresztül beszélgettünk majd megbeszéltünk egy randit pár nap múlva...

akkor közöltem vele, hogy most szakítottam a vőlegényemmel (ő aki megcsalt) és jelenleg 3 fiú udvarol ő a 4. bár igazából egyik se érdekel, eltöltöttünk egy délelőttöt együtt, majd hazafelé a vonaton megcsókolt és akkor tudtam, hogy ő lesz az igazi, csak úgy cikáztak a pillangók :D

ennek 8 éve és remélem együtt fogunk megöregedni...

a hugom pedig össszejött az uncsitesójával, majd 3 nap után dobta, és most egy másik sráccal boldog nagyon és van 2 bébijük :)

1835. Seira
2011. nov. 16. 17:39

Elküldtem a címem ancikának,szerintem tőle majd elkérem az egyesített listát:) És felvettem fbn is:)


Szupi!


Most meg nekiállok dekorálni,majd még töltök fel képeket a naplómba a cuccosokról:)


Addig tessék sokat írni!Kinek hogy van a párja?És aki várakozik,hogy bírja?

1834. aviubi
2011. nov. 16. 11:46

Sziasztok!

Már én is nagyon készülnék a karácsonyra! csak előbb még rendesen kikell takarítani a disznóólunkat. Ahhoz viszont jó lenne valami amitől nagyobbá válik a lakás! Viccet félretéve. Tervem szerint Ádvent 1. vasárnapjára csili-vili lesz minden, és akkor összehozunk a fiúkkal 1 jó kis mézeskalács sütőgetős hétvégét! Remélem Hoki Isten nem szól közbe.:DD

Mostanában nagyon sokat rohanunk. Suli-ovi-hoki-tanulás. Fiúk már hulla fáradtak. És én megyek esténként velük aludni.:DDD


Küldöm a nevet, címet priviben este. Na rohanok Bencéért a suliba! ma hamarabb kell őket elhozni.

1833. scentini (válaszként erre: 1831. - Ancika001)
2011. nov. 15. 20:01

Ez tényleg tök jó ötlet!

Lehet én is bevetem ez éven, mivel, hogy így külön megyünk, már vehetünk fel "saját szokásokat" :D

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook