Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tünetmentes, kontakt személyként karantén alatt álló személy kimehet a társasházi zárt udvarra? fórum

Tünetmentes, kontakt személyként karantén alatt álló személy kimehet a társasházi zárt udvarra? (tudásbázis kérdés)


2020. nov. 19. 04:41
Nem!
2020. nov. 18. 15:14
szerintem nem
2020. nov. 18. 15:10

Nincs matricánk, semmi hivatalos papírunk, csak az osztályfőnök facebook értesítése, hogy az osztály ettől-eddig karanténban van, mert XY covid pozitív ...


De akkor marad bent a gyerek, amúgy sincs az a hívogató időjárás odakint.

4. elbb (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 18. 14:52
Nem mehet ki a kontaktszemély sem.
3. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 18. 14:50

Ha az egész ház karantén alatt van, tehát a bejárati kapura tették a piros cédulát, akkor azon belül lehet szerintem mozogni.


Ha csak a lakás van piros cetlivel ellátva, akkor bizony nem tenném!

Gondolj bele, valaki más is akárhol elkapja, és komoly fertőzése lesz, talán még életveszélybe is kerül: nemcsak a családja, de az egész ház, mindenki téged fog okolni miatta, holott meglehet, hogy valahol máshol szedte össze a bacit.

2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 18. 14:41

Szerintem karantén alatt nem lehet elhagyni a lakást.


De, ahogyan egy családiházban lakó is kimehet a kertjébe, úgy ha nem közlekedsz lépcsőházban, liftben (szerintem) kimehetsz a kertbe, ha ott nem tartózkodik senki.

Pl. földszinten laksz.

2020. nov. 18. 14:10

Sziasztok!


Tud vki. vmi. pontosat arról, hogy tünetmentes, kontakt személyként karantén alatt álló személy, kimehet-e a társasházi zárt udvarra???


Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook