Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » JutaVit Slim Lady anyagcsere serkentő és zsírégetésben segítő kapszuláról mik a vélemények? fórum

JutaVit Slim Lady anyagcsere serkentő és zsírégetésben segítő kapszuláról mik a vélemények? (tudásbázis kérdés)


10. Boni3
2019. júl. 12. 10:45
Én szedtem egy darabig, de megemelte a vércukor szintemet 7,2-re. Valakinek volt ilyen tapasztalata?
2014. dec. 8. 21:51

Szia!

Megkérdezhetem azóta van-e változás???

2014. nov. 25. 23:58

skomaster: köszi, ugyanez van ráírva a dobozára is :D én is google-ztam előtte, de ennél többet nem találtam sehol, csak angol oldalakat, de angolul meg nem beszélek sajnos.


Hát egyenlőre összesen 4 tablettát vettem be, ugye 2 napja szedem. miután bevettem az elsőt rá pár órára volt egy kisebb hasmenésem de nem olyan számot tevő. Rövid ideig tartott, kevés is volt, és azóta wc-n se voltam ami zavar... Bár lehet ez amiatt van, hogy keveset eszem igazából nem tudom =/ De ha meggyorsítja az anyagcserét akkor nem többet kéne wc-re járnom? Ehhez képest másfél napja nem kellett... Még a végén kiderül hogy nem is gyorsítja hanem csak lassítja...


Viszont egyenlőre pozítívan állok hozzá, legfőképp amiatt, hogy semmit nem lehet olvasni róla, sehol. Általában az ilyen átverős tablettákról, minden fórumban írnak, hogy mennyire nem hatásos meg hogy pénzkidobás volt. Illetve azért is, mert nem hirdetik mindenféle teleshop-ban hogy 2 nap alatt ledobsz magadról 30 kg-t. A legjobb termékeknek nem kell reklám!

7. 2104cc91e8 (válaszként erre: 4. - Skomaster)
2014. nov. 25. 19:53
Köszönjük, igazán kedves, figyelmes vagy!!
6. 2104cc91e8 (válaszként erre: 3. - Hópiihe)
2014. nov. 25. 19:52

Köszönöm a kedves válaszodat, én is az anyagcsere

gyorsítás miatt szeretném tudni, hogy érdemes-e

megvenni!!


Ha megkérlek, írnál a hatásáról pár nap múlva?!

Előre is köszönöm!


Sok sikert neked!!

2014. nov. 25. 19:34

Sziasztok!


Én nem hallottam róla semmit,de érdekElne ha jó.

Meg hogy a mellékhatása: ne legyen hasmenése.

Mert hogy van benne szűztea kivonat.

2014. nov. 25. 14:09

Nem ismerem, nem használtam, de gugliztam! A www.egeszsegbolt.hu- ezt írják róla:

A terméket ajánljuk mind a sportot kedvelő, mind a mozgásszegény életmódot folytató vásárlók számára. A termékben lévő hatóanyagok kedvezően befolyásolják a szervezetben lezajló anyagcsere folyamatokat. A termékben lévő króm részt vesz a makrotápanyagok normál anyagcseréjében. A JuvaPharma Kft. egyedi innováció során fejlesztette ki a speciális összetételű 8 hatóanyag komplex kombinációját tartalmazó terméket fogyókúra kiegészítéseként, a fogyni kívánó vásárlók részére.


8 aktív hatóanyag:

- Szűztea kivonattal

- Füge kaktusz kivonattal

- Ceyloni fahéj kivonattal

- Amorphophallus konjac kivonattal

- Lótusz levél kivonattal

- Garcinia cambogia kivonattal

- Krómmal

- L-karnitinnel


A JuvaPharma Kft. egyedi innováció során fejlesztette ki a speciális összetételű 8 hatóanyag komplex kombinációját tartalmazó terméket fogyókúra kiegészítéseként, a fogyni kívánó vásárlók részére. A terméket ajánljuk mind a sportot kedvelő, mind a mozgásszegény életmódot folytató vásárlók számára. A termékben lévő hatóanyagok kedvezően befolyásolják a szervezetben lezajló anyagcsere folyamatokat. A termékben lévő króm részt vesz a makrotápanyagok normál anyagcseréjében.


Adagolás: napi 2x1 kapszulát reggel és este étkezés előtt bő folyadékkal egészben lenyelni.


Napi adag tartalmaz:

L-karnitin 150mg

Króm 100mikrogramm

Szűztea kivonat 140,30mg

Cejloni fahéj kivonat 99,74mg

Lótusz levél kivonat 19,76mg

Fügekaktusz kivonat 100,22mg

Amorphophallus konjac kivonat 99,92mg

Garcinia Cambogia kivonat 100,14mg


Sok hasonló termékkel ellentétben a termék nem egyszerűen a növények porított változatát (őrleményét), hanem annak KIVONATÁT tartalmazza.

2014. nov. 24. 21:37
Valószínűleg azért mert nem rég raktam csak fel a kérdést :-) Amúgy dietetikus állított nekem össze étrendet, és elkezdtem sportolni is. Nem arra vettem, hogy csodát tegyen, és a tv előtt nassolva várjam, hogy lefogyjak tőle. Bementem a gyógyszertárba ott kértem hogy ajánljanak valamit ami elősegíti egészséges étkezés mellett a fogyást. Ezt ajánlották :-) Az ára is elég baráti volt 3000 ft/100 db ami 50 napra elegendő. Ha nem is segít akkor se sajnáltam ezt a pénzt kidobni, a remény hal meg utoljára! :-) Mivel az emésztésem teljesen tönkre van cseszve, ezért ha már az emésztő hatása működik, már boldog leszek. Egyenlőre csak 2-t vettem be belőle, egyet reggel, meg egyet este, így nem tudok fakultatív véleményt alkotni. Leginkább olyanok véleményére vagyok kiváncsi aki használta már, és leginkább a mellékhatásokra, ugyanis nem volt a dobozban tájékoztató amit nagyon hiányoltam, és a dobozán lévő felirat se tartalmazott mellékhatásokat, csak az összetevőket!
2014. nov. 24. 21:26

Te szegény, nem sokan válaszoltak :(

(pedig engem is érdekelne, hogy milyen hatása van!)

2014. nov. 24. 19:35
JutaVit Slim Lady anyagcsere serkentő és zsírégetésben segítő kapszula. Vélemények?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook