Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Joga van fotózni? fórum

Joga van fotózni? (beszélgetős fórum)


1 2
10. de Luca (válaszként erre: 8. - 4327a8e017)
2012. jan. 8. 15:47
Te voltál az? :-D
9. Lencsy (válaszként erre: 4. - Kzsu80)
2012. jan. 8. 15:46
Hát amondó vagyok én is hogy nincs joga fotózni semmilyen indíttatással vagy szándékkal sem , de egyenlőre nem szólok a rendőröknek hivatalosan ..inkább csak utána járok, nem hivatalosan ismerősöknél .
2012. jan. 8. 15:45
Sajnálom, de közterületen azt fotózok le, akit akarok.
7. de Luca (válaszként erre: 3. - Lencsy)
2012. jan. 8. 15:45
Nem! Ez lehet egy profi pszichológiai húzás is a részéről, hogy ő maga hívta ki a yardot, mint egy törvénytisztelő állampolgár, aki szereti a rendet és tiszta a lelkiismerete. Most, hogy "összehaverkodott a helyi közeggel, nyugodtan kibontakozhat.
6. Lencsy (válaszként erre: 5. - Gumicsirke)
2012. jan. 8. 15:43
hát az ember fejében már minden megfordul ..
5. Gumicsirke (válaszként erre: 3. - Lencsy)
2012. jan. 8. 15:41
Nem biztos, biztos van ilyen pszichopata fotós is..de lehet, h csak túl sok ilyen filmet nézek:D
4. kzsu80 (válaszként erre: 1. - Lencsy)
2012. jan. 8. 15:41

szerintem nincs joga.

Én feljelenteném, vagy előbb megfenyegetném, vagy ha a rendőrök nem csinálnak semmit, megveretném a férjemmel...na, jó bunkó vagyok, de ne fotózza a gyerekeimet, lehet amúgy meg tényleg pedofil...

3. Lencsy (válaszként erre: 2. - De Luca)
2012. jan. 8. 15:40
Eszembe jutott hogy nem e ilyesmi van a háttérben, de ha ilyen hajlamai vannak , nem rájuk üvöltözne meg rendőrt hívna , hanem kedveskedne ...nem ?
2012. jan. 8. 15:39
Azt hiszem, ideje elbeszélgetni a gyerekekkel, hogy cukorka ide vagy oda, idegenekkel még véletlenül se...
2012. jan. 8. 15:35

A véleményetekre volnék kíváncsi , és örülnék, ha olyan valaki is válaszolna aki ért a jogi dolgokhoz !

Zöldövezeti társasházban lakunk . A házunk mellett van egy focipálya és játszótér ..a pálya mellett még egy társasház . A gyermekeim többször említették már ,hogy mikor játszanak vagy fociznak egy férfi fotókat készít róluk az egyik emeleti ablakból . A nyáron esett meg a történet ,hogy rohant haza a 8 éves fiam ,hogy menjek ki mert a fényképezős bácsi ki hívta rájuk a rendőröket , mert letörtek egy ágat egy bokorról . Kimentem , a rendőrök a nagyobb gyerekeket igazoltatták , a kicsikhez hozzá sem szóltak, majd egy "nahát-nahát"-tal el is mentek , de szóltak a fényképezős férfinek , hogy ezért legközelebb ne riassza őket ! A nyári szünet folyamán többször szóltak a gyerekek, hogy a bácsi megint fotóz ..de a rendőrséges dolog után úgy voltam vele, hogy biztos csak túl buzgó , unatkozó nyugdíjas aki szeret fontoskodni ! Ami viszont már szöget ütött a fejembe , az a múlt héten történt dolog .. Jövök haza a boltból és látom, hogy az ember megint fotókat készít , de a dombtól nem láttam rá a pályára , hogy kiket is fotóz és miért ..közelebb érek, hát látom, hogy 3 kisgyerek 12-13 év körüliek ártatlanul beszélgetnek a pályán ..őket fotózta! Kérdésem :....... joga van e bárkinek is fotókat készíteni a gyermekeinkről ? Szerintetek miért teszi ? Nem látok bele a fejébe de már az is kezd gyanús lenni, hogy csak gyerekeket fotóz ..

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook