Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ismeritek Schilling Péter numerológust? Érdemes megvásárolni az általa készített elemzéseket, meditácókat stb? fórum

Ismeritek Schilling Péter numerológust? Érdemes megvásárolni az általa készített elemzéseket, meditácókat stb? (tudásbázis kérdés)

2018. aug. 13. 17:08
igen ismerem
15. namor
2018. aug. 13. 17:04

Egy kamus szélhámos ez a pacák. Általánosságokat és közhelyeket hangoztat. Csak darálja a sok spirituális baromságot a naiv, hiszékeny embereknek.

És ebből igen jól meg is él.

2013. dec. 17. 09:10

Sziasztok!

Volt aki rendelt már tőle innen?

Segített valamit?


Nekem ingyenes szokott küldeni írásokat, volt ami már bejött belőle az éves előrejelzéséből, pedig nem azon voltam ,hogy bejöjjön, csak úgy alakult, persze van ami még nem jött be, jövő év márciusig még tart az az előrejelzés nekem.


Minden tapasztalat érdekelne.


Nem rendelni akarok, csak érdekel a téma.

2013. júl. 14. 22:18

Sziasztok!

A számmisztika nagyon jó dolog és működik is.

De ne higgyetek ebben a Schilling Péter féle jól felépített marketing kampányban. Még hogy egyedi elemzést küld, dehogy, mindenkié ugyanaz, csak az éveket rendezi le a progija úgy, hogy alkalmazkodjon a születési dátumhoz!

Ha érdekel a számmisztika, olvassatok könyveket!

2012. aug. 2. 12:45

Köszönöm a véleményeteket.

Szép napot kívánok !

11. Guruljka (válaszként erre: 10. - Zsuzsanna11)
2012. júl. 24. 15:23

Köszönöm a véleményed. Az az igazság, hogy én csak az álalános, azaz ingyenes anyagokat olvasgattam egy darabig. Nincs ennyi pénzem egy kísérletre...mert ha lenne, egyet azért kíváncsiságból rendeletem volna.

Bár az is igaz, hogy jó darabig el lehet menni általánosságokkal, amelyeket lelki támogatásnak érezhet egy éppen elbizonytalanodott valaki.

A magam részéről -és ez senki másra nem irányadó természetesen- nem hiszek a számmisztikában.

2012. júl. 24. 15:18

Kedves kisstoth, kedves hozzászólók!


Magam is rendszeres olvasója vagyok Schilling Péter munkáinak. Az elemzési különleges újdonságot jelentettek nekem az önismeret és a spiritualitás irodalmán belül. Nem ismerem a módszertan részleteit, és magam is tudom hogy a megoldást önmagunkban érdemes keresni, de akinek valaha voltak kételyei, és érezte hogy nem lehet elég bölcs a legjobb megoldások megtalálásához annak jó szivvel ajánlom mind a 4 elemzést. Ez egy nehéz út, és az én tapasztalatom az, hogy itthon Magyarországon Schilling Péter az egyik leghitelesebb és lehgsokoldalúbb képviselője ennek a témának.

Kedves Kisstoth ne rendelj meg több elemzést csak eggyet, kérd elektonikusan úgy olcsóbb és alkoss véleményt róla, őszintén. Sok sikert kívánok neked.

2012. júl. 22. 05:52
:)
8. Guruljka (válaszként erre: 7. - Kisstoth)
2012. júl. 18. 20:54

Emeld fel a fejed. Megy az. :D

Mosolyogj, és vidám leszel- ez az első lépés. ☺

7. kisstoth (válaszként erre: 6. - Guruljka)
2012. júl. 18. 18:51

Köszönöm, maximálisan igazatok van, elgondolkodtam. Megspóroltam magamnak néhány ezer forintot:)

Ezer hála..

2012. júl. 18. 16:31

Hogyan segíthetne valaki, aki egy automatikus küldési programmal dolgozik? Naponta több ezren kapják meg ugyanazt. És csak a jó beszédképességű pacák az, aki hasznot húz ebből.

A megoldás mindig Benned van.

A meditációt meg nem kell vezetni. Gyakorolni kell, ha úgy érzed, hogy erre van szükséged. :)

5. kisstoth (válaszként erre: 4. - Aquatica)
2012. júl. 11. 11:31
Hát, lehet, hogy igazad van, de van amikor az ember már annyira nehéz helyzetben van, hogy saját magától nem jön rá a megoldásra... Néha kell egy kis külső segítség nem ?? Gondolok itt egy vezetett meditációra stb.. Mit szólsz ???
2012. júl. 11. 10:03

ha külső dolgoktól várod a megváltást sose fogd ezt megkapni , ez a dolog belülről kell jöjjön, de míg az ember nem jön erre rá addig nagyon sok pénzt fog kidobni ilyen haszontalan értelmetlen dolgokra , szerintem nincs jobb meditációs önfejlesztős dolog a természetnél. kimész a természetbe ahol körülvesznek fák, apró bogarak, élőlények fölötted a kék ég és ott hunyd be a szemed és szippantsd be az erőt , Nem kell neked számisztika meg Schilling Péter.

én ezt csináltam a múltkor volt egy nehéz vizsgám kimentem a természetbe és erőt gyűjtöttem , a vizsgám 5 lett , 20-an pedig megbuktak.

3. Aquatica (válaszként erre: 1. - Kisstoth)
2012. júl. 11. 09:49

miért vásárolnád meg ?

mi értelme van?

2012. júl. 11. 09:46

Sziasztok ! Van valaki, aki vásárolt már Schilling Péter által készített önfejlesztő tréning anyagokból ? Kíváncsi lennék a véleményetekre. Most egy egyéni elemzést és meditációt küldött nekem, csak nem tudom megvegyem e vagy fölösleges pénzkidobás ?

Előre is köszönöm a segítséget.

2012. júl. 11. 09:43
Ismeritek Schilling Péter numerológust? Érdemes megvásárolni az általa készített elemzéseket, meditácókat stb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook