Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Előfordult már veletek is, hogy a megvásárolt élelmiszerben valami vagy valaki "lakott"? fórum

Előfordult már veletek is, hogy a megvásárolt élelmiszerben valami vagy valaki "lakott"? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. jún. 9. 11:00
ez simán beillene fogyis fórumnak, fujjjjjjjjjj
49. grizus
2013. jún. 9. 10:58
Pfuj, de gusztustalan, én hirtelen semmire sem emlékszem...
2013. jún. 9. 10:04

Nos, nézzük csak:


Hálòs citromban (szerencsére) halott bébiskorpiò


Fagyasztott zöldborsòban csigát házával együtt


Konzervben kukacot


Zöld banánfüzér között zöld kukacot


most csak ennyi jutott hirtelen eszembe...:)

47. Anka71
2010. júl. 18. 13:53
Pont ma bontottam ki egy kilós rizst, nylon zacskós volt tetejébe, és kirepült egy molylepke. Aztán belenéztem, kukacok is voltak, kidobtam. :(
2010. júl. 18. 13:42

Előre csomagolt bolti pogácsában fekete bogarak. (utolsó eset volt h ilyet vettem)


Puncsos cukrászsütiben körömdarab.


Fagyasztott csirke mellett műszempilla.


Rozskenyérben kavics.


Francia krémesben hajszál.


Kukoricakonzervben döglött (még szerencse) pók, két lába hiányzott. (szegény kis drágám :$)

2010. ápr. 3. 22:34

Pástétomban fekete szőrszál,Vajkrém alján penész peddig a teteje jó volt és a doboz se volt sérült,hogy került bele?

Csokiban kukacot és nesguik kakaóban is.Fagyasztot zacskós gyümölcsben sáskát,káposztában pici mágnest(mit kereset az ott?)

Ananász konzervben az ananász mellet valami apró fekete valamit......

44. e584b61b26 (válaszként erre: 43. - Spinneli)
2009. nov. 23. 16:17

Ez még a legjobb eset.

:))

2009. nov. 23. 15:52
egyszer láttam egy filmet, ahol gey bulin amin feltűnően csak férfiak voltak egy egész nő ugrott ki a tortából.
2009. nov. 23. 15:42
cukrászdai somlóiban százforintost
2009. nov. 23. 15:34
Igen a zsemlémben egy egérfarok...:SSSS
2009. jún. 26. 09:22
Én kefírben találtam állati (tehén?) szőrt, és gombakonzervben kb. 5 cm-es óriáscsótányt.
2009. jún. 24. 19:20
Jégsaláta és káposzta levelei alatt többször is találtam levéltetveket,legtöbbször egészen a közepéig lebonthattam,végig tele volt:((
38. reni79
2009. jún. 24. 11:28
egyszer a kenyérbe belesütve találtam egy egér farkát.Még gyerek voltam.Rosszul lettem.
2009. jún. 24. 11:19
Velem meg csak zöldsegbeb fordult elö. Jo par evvel ezelött vettem egy gyönyörü karfiolt. Ahogy bontottam szet a "viragai" között egy cuki meztelen csiga szekelt. Öt nem nagyon izgatta, de en nagyon megijedtem elöször. Aztan a vegen megkegyelmeztem a csiganak es kivittem a zöldbe, a karfiolt meg megettem.
2009. jún. 16. 13:25

Pfúú, ne is mondjátok. Pár évvel ezelőtt nagy kiszerelésben, magától az előállítótól vettünk egy jó nagy zsák lisztet... a környékünkön mindenki dicsérte, sokan vásároltak tőle... Apránként mertük a lisztet egy dobozba... a zsák felééig érhettünk, amikor a "merőkanálba" már nem csak liszt került egy hanem egy döglött egér is. Pfúúj, még most is elfog az undor...


A másik pár hónappal ezelőtt történt vettünk egy családias kiszerelésű sós pálcikát, szerencsére még idejében észrevettük, hogy hemzsegtek benne a hangyák...

35. Pné Veronika (válaszként erre: 34. - 6c5f346e46)
2009. jún. 16. 13:20
A tengerfenékhez biztos tartozna egy darabka sziget(ecske) is, úgyhogy azzal jól járnék... :-))Mehetnénk oda nyaralni... :-P
34. 6c5f346e46 (válaszként erre: 33. - Pné Veronika)
2009. jún. 16. 13:16

:DDDD,vicces és sirni való is...

képzeld,hogy kaptál volna bónusznak egy tenger feneket és egy egész zsákot...tudod ma már milyen drága egy zsák és egy egész tengerfenék?????....:DDDD

2009. jún. 16. 10:21

Nekem "baracklekvárban" (nem nagyon hasonlított az igazira) volt üvegszilánk, meg kenyérben madzag.

Sóban is találtam már sok érdekes dolgot, pedig "tengeri" extra, jódozott stb. só volt...


Gondolom, a gyárban az eltört lekváros cuccot visszadobták a többi közé, a lisztes zsáknak a madzagja meg simán belekerülhet a kovászba:-( Még jó, hogy nem az egész zsák volt benne.

A sóval meg biztos feljött a tengerfenék is...:-P

2009. jún. 10. 21:15
Nem volt még semmi.
31. 6c5f346e46 (válaszként erre: 16. - Badonyimariaeva)
2009. jún. 10. 13:18

de jó,hogy nem láttatok még mézpergetést..abban is vannak mindenféle méh,hangya,bogár és mindenféle "alkatrészek"...ez természetes...az nem természetes,amikor a csokiban mogyoró helyett hemzsegnek a kukacok,vagy ha csikket találsz a kenyérben,de a méh a mézben az temészetes...mondjuk nem a bolti kiszerelésben,az igaz,meg lehet,hogy én is kidobtam volna a helyedben,de én ezen az egyen nem lepedődöm meg,a párom méhész,csak azért nem...:)

de legalább vigasztaljon,hogy nem cukor szirupot kaptál,hanem tényleg mézet...

2009. jún. 10. 07:29

Ennyi gusztustalanságot... bármit visszaviszel az üzletbe, kötelesek kicserélni...persze többnyire nem az eladó, hanem a gyártó a felelős...ha fogyasztói panasszal is élsz, kimegy a hatóság az üzletbe, s aztán továbbléphtnek a gyártó/forgalmazó felé...


A babban borsóban, lencsében a zsizsik még ki sem kelt, még nem látod, de már benne "él"...ha megvétel után a fagyasztóba teszed 48 órára, nem kel ki...

2009. jún. 9. 19:32
nekem a lezárt szeletelt vákumozott trappista sajtban volt légy.
28. 874eb11dfd (válaszként erre: 27. - 73cdbfbb2c)
2009. jún. 9. 18:47
:D
2009. jún. 9. 18:45
Hát....így nem lesz nehéz fogyókúrázni.:)
2009. jún. 9. 18:43
egyszer szülinapon ettem tescos tortát , abban meg egy jó nagy szög volt. De most végzem ezt az eladói tanfolyamot, abban írják, hogy lehetnek szegek, ablakszilánk, festék, vakolatdarab..de olyan is lehet,amit nem látunk, pl, fertőtlenítőszer, rágcsálószer maradvány, meg vagy madarak ürülékei.. stb :D Jó mi? :D
2009. jún. 9. 18:28
A csiga nagyon durva!!!!!!
2009. jún. 9. 18:27
Krumpliszsákban (végül is nem a krumpliban) a múlt héten hazahoztunk egy barna százlábút (ami a lakásokban is van és semmivel sem tudod elpusztítani). Szerencsére sikerült megfogni (nem kézzel!). Nem éltem volna túl, ha egyik este szembejön velem a lakásban (volt már rá példa).
2009. jún. 9. 18:23
Egyszer egy 10 kg-os krumpliszsákban hazavittünk egy egeret. Persze nem vettük észre, csak az volt a feltűnő, hogy miért van olyan büdös. Gondoltam...rohad a krumpli. Amikor elkezdtem átnézni, a tartó amiben volt egérszart tartalmazott. Na, Én már az egeret nem is kerestem. Kidobtam az egész zsák krumplit.:)
2009. jún. 9. 16:07

Én mirelit lecsóban találtam egy csigát, amit sikerült megrágnom.... Pfújj!! Olyan furcsa volt az állaga, úgyhogy kiköptem. Jobban szemügyre vettem, és akkor láttam, hogy egy csigabiga.

Na azóta rosszul vagyok még a lecsó gondolatától is!!!! Pfúúúúúúúújjjjjjjjjjjjjj!!!!!

2009. jún. 9. 15:20

Mexikói zöldségkeverékben találtam szalonnahéj darabot, joghurtban hosszú, vastag fehér szőrt, gondolom tehénszőr volt. Egy sértetlen TV paprikából pedig egyszer egy hatalmas fehér kukac vigyorgott rám.


Az egértől félek egyébként legjobban, hogy egyszer azt találok valamiben...ááááááá

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook