Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Asztrológiai és numerológiai elemzések ( csak asztrológusok, jósok neve nélkül) fórum

Asztrológiai és numerológiai elemzések ( csak asztrológusok, jósok neve nélkül) (beszélgetős fórum)


2015. máj. 23. 14:31
Numerológia tanfolyamot keresek Miskolcon . Tudna valaki segíteni? Az alapokat már tudom
2015. máj. 2. 20:46
Én jó szívvel ajánlanék valakit.Nekem minden kérdésemre megadta a választ.
17. mona89 (válaszként erre: 15. - 411eea0783)
2015. ápr. 21. 20:50
ha szeretnel elemzest tudnak neked ajanlani valakit aki nagyon jo :)
2015. ápr. 19. 12:19

Az a baj,hogy ingyen senki sem csinálja meg, csak egy köszönömért...

Amit nyilván meg is ért az ember...

2015. ápr. 17. 18:39
lehet kerni egy elemzest?:)
14. Pynaros (válaszként erre: 13. - Pynaros)
2015. ápr. 10. 08:24

Tegnap már kicsit fáradt voltam és egy-két fontos dolgot elfelejtettem nektek megírni.

Olyan mérhetetlen alázattal kezeli és fordítja mások segítésére a birtokában lévő tudást, mely bennem mély tiszteletet ébresztett iránta.

Az pedig, hogy érzed rajta, hogy elsősorban valóban segíteni akar neked és az anyagiak pusztán másodlagosak egyszerűen nem akarod elhinni, hogy tényleg van ilyen.

Ritka az ilyen ember, egy áldás a hozzá forulóknak.

2015. ápr. 10. 00:24

Jónéhány jóst, látót, numerólogust, asztrológust kipróbáltam már szerte az országban. Mind elkövette ugyanazt a hibát. Kérdezett, mielőtt beszélt volna. Kivéve egyet. Ez a személy sose látott és sose beszéltünk. A nevem és a születési dátumom alapján olyan jellemrajzot küldött az életem múltjának, jelenének és lehetséges jövőjének elemzésével együtt, hogy az államat kb 10 percig kerestem a padlón. Később személyesen is megismerhettem. Azért a segítőkészségért, kedveségért, megértésért és jószándékért amit irántam és a problémáim iránt tanusított örökre hálás maradok neki.


Csak egyet sajnálok, de azt nagyon. Nem találtam meg egy kicsit hamarabb!

2015. ápr. 7. 11:40

Őszinte szívvel tudok én is ajánlani valakit, aki többek között nekem is nagyon sokat segített és sokat köszönhetek neki(azt hozzá teszem, hogy sosem hittem az efajta és hasonló dolgokban sem). Ha a segítségét kérítek, ráébredtek azokra a mélyen rejtett tulajdonságaitokra, amikre sosem figyeltetek fel és ez majd nagyon sokat fog segíteni az életetekben. Persze, ha valaki változtatni is akar a dolgokon.

Ahogy LindaB mondta: ez nem jóslás, ez iránymutatás :-)

11. LindaB
2015. ápr. 6. 17:05

Elképszető hogy a neved és a születési dátumodbol mi minden kinem derül..Én nem hittem benne,illetve voltam jósnál de az közel sem ért annyit mint amit itt kaptam egy elemzésből...

Abszolut magamra ismrtem benne,sőőőt..volt olyan is benne ami hihetetlen hogy pár adatbol megmondható....

Ajánlom az ilyen elemzést..ez nem jóslás hanem iránytmutat..

10. 9b224a0548 (válaszként erre: 1. - Mona89)
2015. ápr. 1. 14:41
Szerintem igen is van alapja és értelme. Én nagyon is hiszek benne, segítségül szolgálhat életfeladatunk megoldásában, megélésében. Én is kaptam egy ilyen elemzést, mely a "vesémig" hatolt és valóban sokat segít és segített.
9. 4c3a5e5783 (válaszként erre: 8. - Mona89)
2015. márc. 31. 19:11
nemi pszichologia, torvenyszeruseg, emberismeret;
2015. márc. 31. 19:08

mondjuk en joslasba annyir nem hiszek, de itt a forumon egy csaj csinalt nekem elemzest es mind ha belem latott voolna.. hihetetlen :)

amugy el nem tudom kepzelni hogy mibol tudjak ezt igy megmondani,

ami valahogy nem szokott bevallni az a horoszkopok :)

2015. márc. 31. 17:58
Már a nevük is egy nagy csalás, mert azt sugallják hogy tudományosak ... közbe meg nem is.
2015. márc. 31. 17:45
Ha ingyenes, jöhet!
2015. márc. 31. 17:44

Hiszi a piszi,aki elhiszi:)


Kábé.

2015. márc. 31. 17:20
áltudomány, parasztvakítás, pénzkicsalás a hiszékenyektől
2015. márc. 31. 16:59
Engem érdekel.
2015. márc. 31. 16:00
parasztvakitas
2015. márc. 31. 15:57
Sziasztok, mit gondoltok errol?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook