Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeri valaki a Weight Loss kapszulát? fórum

Ismeri valaki a Weight Loss kapszulát? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
344. nirmoka (válaszként erre: 343. - Vi-ku)
2012. nov. 27. 08:27

Köszi. Írtam nekik, ez a válasz jött vissza:

...

A szabályzat szerint a visszafizetési garancia csak egy dobozra vonatkozik.


Tessék a figyelembe venni azt is, hogy a szállitási díjat levontuk azaz 1302 forintot.


A szabályzat 4 része 3 pontja:

"A pénzvisszatérítés csak az első vásárláskor lehetséges, személyenként / háztartásonként / családonként egy doboz

visszatérításáre van lehetőség, ami nem tartalmazza a postaköltséget."

343. Vi-ku
2012. nov. 24. 23:03

342. nirmoka

Bocs, hogy csak most válaszolok.

Az alábbi címre "válaszolva" küldtem el a kimásolt levelet. Vissza nem jött, tehát megkapták. A levelüket egy az egyben átmásoltam, telefonszám most nem volt.


Active Food Supplements [contacthu@activefoodsupplements.com]


Közelebbit sajnos nem tudok. Sok sikert.

342. nirmoka (válaszként erre: 340. - Vi-ku)
2012. nov. 20. 09:55

El tudnád küldeni nekem az e-mail címüket, ahonnan neked írtak vagy egy olyan telefonszámot, amit fel is vesznek? Nekem is lenne reklamálni valóm!

Köszi

341. nirmoka
2012. nov. 20. 09:53

Sziasztok!

Mi is megrendeltük a Fogyókúra tablettát, de semmit nem használt. Így visszaküldtük az üres dobozokat, ahogy mondták Varsóba, persze 1600 Ft-ba került, és a 19.800 Ft helyett csak 9249 Ft-ot utaltak vissza. Próbálok telefonálni nekik, de 9 perc zenehallgatás után felveszik és beleszólás nélkül leteszik. Üzenetet hiába írok, válaszra sem méltatnak. Eléggé inkorrekt módon dolgoznak. Hol itt a 100%-os pénzvisszafizetési garancia? Nagy tanulság!

340. Vi-ku
2012. nov. 18. 19:36

Köszönjük hogy termékünk felkeltette érdeklődését. A rendszerünkben szereplő adatok alapján Ön a termékünket átvételkor történő fizetéssel rendelte meg. Sajnos, általunk nem ismert okból a kézbesítés sikertelen volt. Tény, hogy a futárszolgálattal történő kézbesítés költségeit nem a vásárló állja, ez azonban nem jelenti azt hogy díjtalan, cégünk fizeti a szolgáltatás keretében. Éppen ezért, Önnek át nem vett csomag esetén két lehetősége van:



• megtéríti a kézbesítés díját, ami cégünk számára 1970 HUF • megad egy időpontot, amikor a termék átvétele Önnek megoldható, ebben az estben a kézbesítés díját cégünk állja.



Kérem az alábbi lehetőségek közül válassza ki az Önnek megfelelőt és mihamarabb jelezze nekünk e-mailben.



Amennyiben az első lehetőséget választja, megadom Önnek az átutaláshoz szükséges adatokat:



Számlaszám:

12010501-01347119-00200002


Massive Dynamic Kft.


Összeg: 1970 HUF


Megjegyzés - kérjük az átutalás során tüntesse fel telefonszámát vagy e-mail címét, hogy rendszerünkben azonosíthassuk az Ön megrendelését.

Üdvözlettel,

Szebeni-Müller Ildikó,

Ügyfélszolgálati Osztály

Hát ezt a levelet kaptam most, annak ellenére, hogy lemásoltam Nektek 251 sorszám alatt a válaszukat,m elyben lemondásom tudomásul vették. Gondolhatjátok, hogy most sem maradtam adós a válasszal, de azért nagyon figyeljetek, nálam április óta most újra jelentkeztek!!!!

2012. nov. 16. 13:19
Én idén februárban rendeltem meg, de mikor kihozta a futár - előtte olvastam itt a fórumon a véleményeket, még szerencse - nem vettem át. Képzeljétek, eltelt 9 hónap és most küldözgetnek nekem emaileket az ügyintézők, hogy utaljam át a futár díját, 1970,-Ft-ot! Ezek normálisak??? Eszem ágában sincs elutalni, megírtam, hogy nem rendeltem és nem is kell ilyen szer! 2 próbálkozás után már nem jött több email, azért ez hihetetlen, hogy ilyen pofátlanul erőszakos legyen egy cég!!!
338. Vic88
2012. okt. 27. 16:16
Aki nem a várt eredményt kapta, hova küldte vissza az üres dobozt és hogy utaltatta vissza a pénzét? :) Köszönöm a válaszokat.
337. janbor (válaszként erre: 336. - Ati69)
2012. okt. 16. 08:27
Okos voltál.Én a 332-ben írtak szerint semmire sem jutottam.Már ezen az oldalon is megjelentek a reklám hozzászólások a csodaszerről.Az én negatív véleményemet pedig a rendszergazda TÖRÖLTE.
336. Ati69
2012. okt. 15. 00:01

Ritkán írok hozzászólást,de most úgy érzem,hogy meg kell osztanom az én tapasztalaimat.Ha másért nem,azért,hogy mások is okuljanak az esetemből.

Ez év elején rendeltem fogyasztókapszulát.Nem az itt véleményezett terméket,hanem káposztaleves kapszulát.

Egy hónap alatt egy dekát sem fogytam,viszont kiütések jelntkeztek nálam testszerte.Először csak néhány,aztán egyre több,így fel kellett keresnem a bőrgyógyászt.Az orvosi vélemény szerint elképzelhető,hogy a kapszulák okozták.Több hét alatt tudtam magam teljesen kikezelni.Néhány darabot eltettem,arra gondolva,hogy ha más is jár így mint én,akkor benne lennék abban,hogy kezdeményeznénk a termék bevizsgálását.Örülnék,ha végre eltűnnének az ilyen és ehhez hasonló termékeket áruló "cégek"!

A termék árát nagyon nehezen utalták vissza,az utolsó hívásom hatására /ebben határozottan közöltem velük,hogy a megyei napilaphoz és más fórumokhoz fogok fordulni/azonban megadták magukat és pár nap múlva megjött a pénz.Összességében így "csak" a posta,telefon-és gyógyszerköltségeket buktam,leszámítva persze az okozott kellemetlenségeket.

Ezek után visszatértem a jó "öreg" Testkontrollhoz,amelynek lényege a sok gyümölcs és zöldség,valamint a táplálékok megfelelő összeválogatása.Általában pár hét alatt lemennek a plusz kilók koplalás nélkül.Persze némi mozgás nem árt mellé.

335. gabi20001003 (válaszként erre: 334. - Nunkie)
2012. okt. 5. 17:35

Szia!

Nekem van egy eladó.60 db-ból 5 hiányzik.Ha érdekel írj

334. Nunkie
2012. okt. 4. 14:57
Nekem is bevált.:) így ha valaki megválna tőle és nem tudja visszavásároltatni....
2012. okt. 4. 13:21

Én tegnap rendeltem, de szerencsére most hogy beleolvastama fórumba gyorsan le is mondtam elvileg sikerült. Azt mondták nem küldik ha mégis nem veszem át az tuti!

és elvileg kapok visszaigazolást is! hát remélem!

332. janbor (válaszként erre: 331. - Edo13)
2012. szept. 24. 07:48
Ketten szedtük.A testsúlyváltozást naplóztam.Súlycsökkenésünk nem volt.A gyártó: Active Food Supplements, 303 Place Pangahari Mutsamudu, Union of Comoros. Varsóban csak az állítólagos képviselet székel (tesz ránk). Fél éve feladtam a varsói Massive Dinamic cimére a reklamáló levelemet.Az átvételét a Magyar Posta keresés után 2012.04.02. dátummal igazolta. Az írásbeli ígéretek ellenére sem térítették meg a költségemet! A cég válaszra sem méltat. Mikor kapom vissza a pénzemet? EZ a garancia , vagy lenyúlás?
331. Edo13 (válaszként erre: 1. - 55cf864a30)
2012. szept. 15. 14:45

Szia!

igen, és 2hónap alatt, 10kg-fogytam,

ugyanolyan étrenddel, mint elötte.

Nekem bevált.

2012. aug. 27. 21:35

Sziasztok!


Egy ismerősöm rendelt a Fogyókúra nevű tablettából úgy egy hónapja 2 dobozzal. Az egyiket nekem adta hogy én is kezdjem el szedni. Neked elég hatásos volt, mert az étvágyamat teljesen elvette és energiával is feltöltött. 1 hónap alatt 4 kg-ot fogytam tőle, aminek nagyon örültem. Elszedtem az egy dobozt és gondoltam rendelek még. Mivel az ajánlat úgy szólt hogy 2 dobozt kapok 19.800Ft-ért, megrendeltem. Ma megkaptam a csomagot és csak 1 doboz volt benne, persze 2 doboz áráért... Megnéztem a számlát és a cég neve ahonnan küldték nem igazán beazonosítható. A telefonszám ami azon az oldalon van ahonnan rendeltem nem igazán beazonosítható. Szerintetek most mi a teendő? A másik dobozra ihatom a vizet szerintetek?

329. maszatka78 (válaszként erre: 324. - 6f51d10c59)
2012. aug. 25. 18:15

Kedves seepheerd!!!

Igenis léteznek hatásos szerek.Miért ne lehetett volna ez is?!De ezekszerint te is fogyasztod,és neked van egy fasza szervezeted amire hat is.Akkor ennek örülj!Képzeld a királylánynak van egy gyereke,és nem zabál,hajlamos az elhizásra sportra sajnos nincs ideje olyan mennyiségben ami esetleg válltozásokat hozhatna alkatára.De nefélj első és utolsó húzásom volt.Szerinted nem tanultam belőle?És amig nem látod az életem a napi kaja adagom addig személyemre ne írjál.Létezik válasz nélküli hozzászólás is.:)De azért köszi a sok okos jótanácsot!"tökéletes"

328. maszatka78 (válaszként erre: 323. - Janbor)
2012. aug. 25. 18:03
Azért még egy levelet megér...már megírtam.Majd meglátjuk mi lesz.Azért köszi a hozzászólást és sajnos lehet úgy van ahogy írtad....:(Nade hátha előbb utóbb...történik valami.:)Én azért bízok benne.:)
2012. aug. 24. 18:28

mondhatod, hogy nem kell,és nem lesz semmi következménye.

a mi futárunk meg sem lepődött rajta, gondolom neki se mi voltunk az elsők :)

2012. aug. 24. 17:28

Sziasztok. Sajnos elkövettem én is azt a hibát, hogy megrendeltem és csak utána találtam meg ezt az oldalt. Ma rendeltem meg és már meg is volt a kontroll telefonhívás. Akkor még azt mondtam, hogy kérem de már az olvasottak után megváltozott a véleményem. Hiába hívom azt a számot amiről még ma reggel hívtak, nem veszik fel. Más elérhetőséget nem tudok.

Szerintetek, hogy ha hív a futár a szállítás miatt mondhatom azt, hogy köszönöm de nem kérem. Tehát, hogy nem veszem át? Lesz annak valami következménye???

köszi az infókat, maradok inkább a lassabb de biztosabb fogyási módszer mellett ami az edzés....

325. nicckyy
2012. aug. 21. 16:47

Sziasztok!


Sajnos elkövettem azt az óriási hibát, h nem nagyon néztem utánna a cégnek, csak miután megrendeltem a tabit. Ma kaptam meg a csomagot, úgy vagyok vele, ha már megjött, kipróbálom, hátha én leszek a kivétel, bár a sok negativ véleményt olvasa elég csekély esélyt látok a fogyásra.

Legfeljebb megpróbálom majd én is visszakérni az árát, persze ha sikerül. Ha esetleg van valakinek használható telszáma, v cime, amire majd a (remélem nem lesz rá szükségem) panaszlevelet irhatom, akkor elküldhetné nekem a nicckyy@citromail.hu cimre. Előre is köszike. Mellesleg van egyáltalán olyan, akinek kellemes tapasztalata is van a dologban? Pl látható fogyás, vagy visszakapta a teljes összeget?

Hát én nagyon kiváncsi leszek, h fog alakulni a dolog.

324. 6f51d10c59 (válaszként erre: 322. - Maszatka78)
2012. aug. 20. 19:00

Aki arra számított hogy bekap pár bogyót aztán lead 4-5 kilót attól megkérdezném: hány éves vagy királylány? :)

A cucc jó, minden ami benne van jó. Aki itt sír annak javallom hogy kevesebb nasi, több zöldség és nyomás mozogni! Me' ütök ám, de hirtelen :)

323. janbor (válaszként erre: 322. - Maszatka78)
2012. aug. 19. 18:44
maszatka78 A céget a Commore szigeteken jegyzik.El nem érhetőek. A varsói massive dinamic email-re nem válaszol.Az ügyfélszolgálat-nak nevezett társaság nem intéz semmit. Újabbnál ujabb igényekkel lépnek fel, csak , hogy növekedjenek a költségeid.Úgy tünik, hogy a NAV sem tesz semmit a Weight Loss károsultak érdekében. Úgy látszik, hogy amíg valami fejest át nem vernek, addig a mi érdekünkben a kisujjukat sem mozdítják
2012. aug. 17. 18:11

Sziasztok!


Saját tapasztalatom próbálom rövidre fogni,hátha az én levelem is hat rátok ezekkel a csalókkal!


É is megvettem,semmit se ért!Sőt az elenkezője!Éhségérzetem lett és az étvágyam csak nőt!Majd egy ismerősömmel való beszélgetésnél elejtette hogy vett a neten 1 kapszulát,de soha többet,mert hullott a haja szerinte az összes vitamint kiszedte belőle,és mint nálam az étvágya is megnőtt....Egy darabig mélyen halgattam,mert szégyeltem hogy 2 dobozzal én is vettem csekély 20 ezerért,de nem birtam megkérdeztem mi volt a neve....megnéztem az enyémet hát ugyan az!Igen ez a Weight Loss!



Írtam a cégnek!Erre a válasz:Minden szervezetre másképp reagál és 90% nak bevállt.Ennyi volt.Majd irtam mégegyet mert nekem se olyan dagadt a pénztárcám hogy akkor ezt hogy lehetne visszaigényelni.Nos feladtam én is kintre az egy dobozt amiben bőven volt,a másikat kidobtam,és ma kapok egy levelet hogy kell irnom mégegyet hisz mivel egy dobozt küldtem vissza jelzem nem üresen,így nem fogadják el a reklamációt!Na itt elszekadt a cérna!Kerestem az oldalt hogy elolvassam a feltételt amibe az van hogy a DOBOZT NEHOGY KIDOBD.....de magyarul nincs!


Nagyon remélem hogy a tv ügyvédje vagy más média előveszi ezeket,mert csak ma olvastam utánna sajnos hogy mennyien vagyunk!Az a szomorú hogy ők kezelnek minket csalóként!


Még én levelezgessek velük,nem kevés idő pénz rohangálás.......Na de majd kicsit keményebben leírom a véleményem, meg ha kell ezt a fórumot is kinyomtatom, hogy lássák a csodaszerük hatását......


De amiért ilyen szemetek mostmár akkor ha nem akarják kifizetni azt az egy dobozt,akkor az időm a postaköltségem téritését is kérem.Mert hasznosabb dolgokra is költhetném és tölthetném ezeket!

321. zoltanhabetler (válaszként erre: 320. - Hosszi)
2012. aug. 8. 19:06

Sajnállak Hosszi!

Pont előtted írtam le 103 napos kálváriámat.

Én 1 hónapig szedtem de még azt sem tudom hogy egyáltalán mit szedtem 30 napon keresztül, mivel mérgeztem magamat.Nyolcvan dekát fogytam ami bárminek betudható.Lehet, éppen hiányzott belőlem

két pohár ásványvíz.

A pénzed az biztos, hogy "belepusztul" a hiszékenységedbe!

320. hosszi
2012. aug. 8. 10:54

Kedves Sorstársak ! A +3614088950 telefonszámon MOST a "Fogyókúra" fedőnevű átverés szenvedőalanya lehet az emberfia!!!!!! 9900 Ft-ért!!!! Ezt a telefonszámot jelzitek a weight loss, weight ..... akármi csodatablettákat hirdető vállalkozásnak.

Én ma rendeltem meg a "Fogyókúra" tablettát; kipróbálom, eredményét közlöm, garantáltan nem fizetett ügynökként. Ha nem jelentkezem, "belepusztultam" a hiszékenységembe!!!!

Üdv mindenkinek

Hosszi

319. zoltanhabetler (válaszként erre: 318. - 8a7d6026c6)
2012. aug. 7. 17:36

Bocs Kedves Zimmezumm, régen kukkantottam be a fórumba, ezért csak most válaszolok. Igen, 3 havi adagot vásároltam,mert 115 kiló vagyok.A térd és csípő izületeim állandóan be vannak gyulladva évek óta.Gondoltam -életemben először egy komolyabb ráfordítással -rövid idő alatt könnyebbé teszem magam és megszabadulok az éjjel-nappal állandó fájdalomtól.

Summa-summárum most már végre leírhatom, hogy 103 napig tartó levelezés ,fenyegetés után a postaköltségek nélkül visszakaptam a 3 doboz akárminek az árát.Gyakorlatilag kb. 10 ezret buktam. A Lengyelországba értéknyilvánítással feladott csomag 6700 forintba került,és jó néhány elsőbbségi ajánlott levelet küldtem el szintén lengyelbe és Budapestre.Ez a néhány hónap jó lecke volt.Persze ezek a szélhámosok már több helyen is hirdetik magukat a neten.A bogyójuknak már a 3. nevet adták, de a hirdetések teljes szövege változatlan.Ezek után megpróbálok egészségesebben élni, inkább kevesebb de minőségi ételt fogyasztani.Egyenlőre gyógyszereket szedek és kezelésekre járok az izületeim miatt, de ha a gyulladások elmúlnak, fokozatosan mozgásra kényszerítem őket.Sok-sok kíméletes mozgás. Remélem, lesz elég kitartás bennem, bár azt kell mondanom,mint valamikor napi 3-3,5 doboz cigit elszívó láncdohányos, hogy a fogyás sokkal nehezebb dolog mint a cigiről való leszokás.

Üdv:Zoltán

318. 8a7d6026c6 (válaszként erre: 315. - Zoltanhabetler)
2012. júl. 24. 11:05
Zoltán, hogy fizettél 30 ezret? bevásároltál többhavi adagot?
2012. júl. 24. 11:03
Nos, ez a hatodik napom, hogy szedem, holnap fogok mérlegre állni. Hogy írjak jót is (rosszat egyelőre nem tudok), mozgékonyabb-energikusabb vagyok, jobb a közérzetem. Nagyon figyelek a kajával, szénhidrát max.délig. Átlag étrend: napi 2,max kávé cukormentesen, reggelire valami pék update módra, ebéd update1 kiszállítós kaja (1 fogás, általában főzelék), délután 1 adag gyümölcs, este kefir-joghurt, vagy még gyümölcs. Hát itt tartok! :o)
316. 8a7d6026c6 (válaszként erre: 315. - Zoltanhabetler)
2012. júl. 19. 12:38
köszönöm a reagálást, azért még nem adom fel a reményt, hogy én lehetek az egyetlen ellenpélda, ha már mások nincsenek :)
315. zoltanhabetler (válaszként erre: 314. - 8a7d6026c6)
2012. júl. 19. 11:58

Egyetlen pozitív tapasztalatom az volt, hogy kellemetlen mellékhatást nem vettem észre az elfogyasztott 1 doboz után.Egy hónap alatt 0,8 kg volt a mínuszom ami bárminek betudható.Én 30 ezrest dobtam ki. Életemben először adtam a fejemet arra, hogy ennyire drága fogyiszerrel próbálkozzak, de jó lecke volt.Elhatároztam, hogy 115 kilósan fogok meghalni. 60. évemben vagyok, igyekszem egészségesen táplálkozni és élni.

Éppen elég mérget eszünk meg nap-nap után.Bármit veszünk, eszünk és iszunk, minden tele van adalékokkal.Sajnálom, hogy Te is feleslegesen dobtad ki a pénzed!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook