Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeri valaki a Weight Loss kapszulát? fórum

Ismeri valaki a Weight Loss kapszulát? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. júl. 18. 13:55
Sziasztok, én holnaptól fogom szedni a tablettát anak ellenére, hogy sok a negatív bejegyzés róla, de úgy gondolom, adok még esélyt. Úgy látom itt is és más fórumokon is, hogy döntően nem a hatásossággal vannak gondok, hanem az elvárt súlyveszteség marad el és körülményes, vagy van akinek elérhetetlen az ígért garancia érvényesítése. Magával a tablettával van valakinek pozitív tapasztalata(a talán nem is létező reklámozókon kívül)??
313. laci81 (válaszként erre: 308. - Pannaa)
2012. júl. 13. 11:18
Üdv mindenkinek! Én betartottam a garancia feltételeket és egy szó nélkül visszakaptam a pénzemet. Mondjuk 5 kilót ís sikerült leadnom, de nem ilyen eredményt igértek, ezért reklamáltam :D
312. bgyes
2012. júl. 6. 15:26

Már kezdem azt hinni h. itt is figyelő emberek irogatnak :(((


ui. reklám a 2. oldalon

311. bgyes
2012. júl. 6. 15:22
Tényleg nem lehet lejáratni ezt a bandát? Még a reklámjukat is ide teszik, csak azért is!!! Elkeserítő h. mennyi ilyen csalóval van tele a világ!
2012. júl. 3. 00:17

Mindenkivel tudatom, hogy 90napig tartó harc után visszakaptam a pénzem felét.Csak a visszaküldött bontatlan tabletták árát küldték vissza.Úgy látszik amit elfogyasztottam, arra nem vonatkozik a pénz visszafizetési garancia-elégedetlenség miatt.

A csomagot is érték biztosítva küldtem vissza a lengyel címre, az is 6700 forint volt.A cég semmit nem veszített, a visszakapott bontatlan árút újra eladja olyan balekoknak mint amilyen én voltam, én meg benyelhetem a 17 ezre mínuszt! Erre kössetek gombot!

2012. jún. 28. 16:34
Törölték a hozzászólásomat melyben megadtam a címet. Remélem azért valakinek hasznos volt.
308. Pannaa
2012. jún. 28. 11:03

Ezt nagyon nehéz elhinni, de visszakaptam a termék árát. Na persze nem az egészet, de így is valami...

Hozzátartozik, hogy már hetente hívtam őket, küldtem az emaileket, de mindig leráztak. Aztán begurultam és küldtem nekik egy nem túl kedves hangnemben íródott emailt, hogy adok 1 hetet hogy történjen valami az ügyemben utána feljelentem a céget és csodák csodája másnap jött egy email, hogy utalnak egy héten belül :)

Tehát mindenkinek azt tanácsolom, legyen kitartó, minden visszaküldött levélről, emailről legyen másolat és akkor előbb-utóbb utalnak.

Tanulsága az egésznek, soha-de soha nem dőlök be hasonló marhaságnak...

2012. jún. 27. 15:19

Sziasztok!


Van valaki, aki nem tervezi visszaküldeni? Ahogy olvasom, talán én vagyok az egyetlen, akinek valamennyire segített, anyukám is rosszul lett tőle.


Ha valaki olcsón eladná (postázva), az légyszi írjon nekem, hogy mennyiért. Köszi!

2012. jún. 26. 09:26
Sziasztok! A telefonos lemondásom után kb. 30 perccel, már jött a lemondást igazoló email.
2012. jún. 26. 09:19

Kedves Fórumozók!

Nagyon köszönöm a hozzászólásaitokat, én tegnap megrendeltem a kapszulát, de ma le is mondtam. másfél hónapja kezdtem a fogyókúrát, 7 kg le is ment, de két hete stagnál, és ezért fordultam volna ehhez a csoda szerhez. De visszaigazolást kaptam tőletek, hogy ne a készítményekben higgyek, hanem magamban. Minden kedves fogyni vágyónak sok sikert!

304. bgyes
2012. jún. 25. 21:00

MINDENKIHEZ!!Sajnos legtöbben akik itt írnak ,MÁR vásárlók.Én a f...közösségi portálon felhívtam a figyelmet ezekre a reklámokra (híredetésekben van).Szétküldték-e? Hozzám nem ért vissza még.Ki tudja h.lehet onnan leszedetni?????

Az én esetem: 5 kg-tól kívántam megszabadulni. A tabletták csak szinten tartottak,de nem lettem rosszul.1-t majd, egy hét után kettőt szedtem.A neve még W.-L., összetétel: Chromium 75mcg, Green Tea Extract 225mg, EGCG 135mg, Caffeine 200mg, Acai Extract 50mg, L-Theamine 8mg + a napi 1-2 kávé

Nem ez a reklámozott tartalom!!Vajon mások mit kaptak?

Nagyon dühös voltam a kidobott pénz miatt.(csak 1 doboz) és ahogy olvasom, többe kerülne a postaköltség.2 db -t megtartottam ,ha be kell vizsgálni.Van-e összefogás,beszállok.

303. AlBundy
2012. jún. 25. 14:42

Csak magamat tudom ilyenkor idézni...


243. AlBundy 2012-04-04 09:44


Az igazság az, hogy ez a legnagyobb biznisz, itt olvasgatva gondolkodtam én hogy csinálni kéne. . Összekutyulok pár dolgot ami egészséges (citrus kivonatok, kaktuszléfőzet, mittoménmi koncentrátum) majd háromszoros áron árulni kezdem mert ez bizony leégeti mindenkiről a zsírt úgy hogy mozogni nem hogy nem kell de szigorúan tilos mellette. Vinni fogják mint a cukrot. .

Ahelyett, hogy az emberek észrevennék, hogy ezek a bogyók legfeljebb megismétlem LEGFELJEBB kiegészítik a normális diétát és a mozgást ami valójában segít a fogyásban!

(válasz obligo 242. hozzászólására)

2012. jún. 25. 14:33

Én is visszaküldöm a megmaradt kapszulákat és soha többé nem dőlök be ilyen hírdetéseknek!

Már tanulhattam a saját káromból és sajnos, a többiekéből is.

2012. jún. 25. 14:28
Sajnos, nem fogytam semmit. Sőt, nem is éreztem jól magam, így abbahagytam a kapszula szedését.
2012. jún. 19. 16:01

Én március 24-én küldtem vissza a megrendelt 3 dobozból 2 teljes dobozt Lengyelországba nem kevés pénzért.Azóta hiány pótlást kértek,hogyan diétáztam, mit tettem, hogy fogyjak.Nos én sem fogytam.Még várok egy hetet, akkor már 3 hónap telik el a visszaküldés óta, és többed magammal feljelentem a

Szebeni-Müller Ildikóékat, mert ők szerzik a megtévesztett kuncsaftokat, a szigetvilágban bejegyzett céget nem lehet utolérni.Időközben a bogyónak is új nevet adtak.Nekem 30 ezresem lóg a levegőben, de nem várok tovább csak 1 hetet.Ha addig nem lesz a számlámon a pénzem, kiborítom a bilit!

2012. jún. 19. 09:10
Én is bedőltem a reklámnak, de nem fogytam egy dekát sem. A visszafizetési garanciát már sikerült valakinek is érvényesíteni?
298. Glenpont (válaszként erre: 297. - Kurzweil)
2012. jún. 18. 10:46

Üdv Mindenkinek! sajna engem is elragadott a frazeológiám és megvettem. Az óta a honlapjukon is írom a negatív üzenetet, amit rendre törölnek. A befizetett lóvé kuka, én bankszámlaszámot nem adok meg ezeknek!


Ma is fent vagyok a levelemmel:


NEKEM NEM ÉRT SEMMIT AZ EGÉSZ!! MINDEN HOZZÁSZÓLÁSOM TÖRLIK!! MIÉRT???


Kimásoltam kicsit régebben a hozzászólásokat, mert feltűnt, hogy napról napra ugyan azok más dátummal!!!(és bemásoltam a hozzászólásokat)


Lent olvastam egy III. kerületi címet az ügyvezető nevével! Én szívesen megetetném vele a maradékokat!!!


SENKI NE VEGYEN ILYET!!

2012. máj. 30. 16:45

Kedves Mindenki,

...sajnos én is belefutottam ebbe az átverésbe, csak azért regisztráltam be, hogy mindenkinek felhívjam a figyelmét: NE VÁSÁROLJA MEG A TERMÉKET! A használat során - kiegyensúlyozott étrend mellett - 3 kg-ot HÍZTAM!!! A nem kívánt mellékhatásokról nem is beszélve: szúró szívfájdalom, nagyon szapora szívverés, nagyon rossz idegi állapot, feszültség és rossz közérzet...sajnos majdnem az egész dobozzal beszedtem, remélem, hogy nem ártottam sokat magamnak! Tanulság: nincsenek csodák, sajnos ez az egész az én hibám: hagytam magam megvezetni! Ti ne tegyétek, ha egy mód van rá! Csak természetes eszközökkel és "tisztességes" módszerekkel lehet fogyni...már tudom...fogalmam sincs mi lehet ebben a tablettában! :-(((

296. janbor (válaszként erre: 294. - Janbor)
2012. máj. 28. 08:39

Hirdetés egy varsói lapból ( lengyel-magyar nyelvű):Massive Dynamic

"Magyar, angol és lengyel nyelvismerettel

rendelkező munkatársat keresünk telefonos

ügyfélszolgálathoz. A jelentkezést a következő email címre kérjük:

praca. massivedynamic@gmail. com "

-E telefonok mögött ülnek a reklamálókat ilyen-olyan indokkal lerázó személyek. Ők hivatkoznak a soha nem látott szabályzatukra. Más szerek hátterében is felismerhető a(szakértelmük?) kezük nyoma.

295. papem
2012. máj. 27. 19:26

Létezik, hogy új néven jelentkeznek?

[link]

294. janbor
2012. máj. 27. 16:39

Massive Dynamic

Magyar, angol és lengyel nyelvismerettel

rendelkező munkatársat keresünk telefonos

ügyfélszolgálathoz. A jelentkezést a következő email címre kérjük:

praca.massivedynamic@gmail.com

-E telefonok mögött ülnek a reklamálókat ilyen-olyan indokkal lerázó személyek.Ők hivatkoznak a soha nem látott szabályzatukra.Más szerek hátterében is felismerhető a(szakértelmük?) kezük nyoma.

293. janbor (válaszként erre: 292. - Rézike 49)
2012. máj. 27. 16:19
Üzenet: Rézike! Ezerrel lenyúltak (de tízzel). A postaköltségem a Maasiwe dinamic-nak ajánlott csomagként történő küldés díja volt.Ezt Varsóba kellett küldeni.A céget a a Comore-szigeteken jegyezték be.Sikeres súlycsökkenést. Üdv.: BJ
292. Rézike 49 (válaszként erre: 291. - Janbor)
2012. máj. 27. 14:24

Köszönöm. Igen megkönnyebbültem, 9900.- Ft volt, postaköltséget nem számoltak fel.

Ez megint a tanulópénz...., bár hasznosabban is elkölthettem volna. De mindig reménykedek, hogy valami segít leadni a felesleget,úgy, hogy a kisújjam sem mozdítom.

Remélem, mellékhatása nem lesz.....:(

291. janbor (válaszként erre: 290. - Rézike 49)
2012. máj. 27. 12:32
RÉZIKE! Nyugodj, meg könnyebb leszel jó pár ezer forinttal.Ez egy lenyúlós cég. Nekem is tartozik 14.800Ft-al +1.285Ft postaköltséggel.Azt nem tudom, hogy a NAV és a rendőrség Net-figyelő(?) szolgálata nem ismeri fel ezt a lenyúlós társaságot? Talán ha az is kiderül , hogy koko-t is tejesztenek (és szólnak Brüsszelből vagy Párizsból) akkor rámozdulnak.
2012. máj. 27. 06:48
Sajnos, én is megrendeltem. Későn olvastam el a hozzászólásokat.Egy dobozzal rendeltem, három napja szedem. Semmi különöset nem érzek, de most kétségeim vannak...eddig csak addig jutottam el az olvasásban, hogy sokan visszaküldtétek. Szeretném kérni, hogy valaki privátban írja meg nekem, milyen mellékhatásai vannak, mert a sok hozzászólást nincs időm végigolvasni. Köszönöm!
2012. máj. 26. 20:34

Sziasztok! Mázlitok van, hogy olvastatok!!!!

Egyébként meg nem kell telefonálni, lemondani, stb. egyszerűen nem kell átvenni! Kössssz! meggondoltam magam, és kész! Fizetés előtt még az áruházban is megteheted!

2012. máj. 23. 18:54

Az én történetem: múlt pénteken rátaláltam a hirdetésre, valami miatt (mert fogyni akarok :-)) megragadta a figyelmem és elvette a józan eszem, végignéztem a leírásokat, a csodás átalakulások történetét stb. és megrendeltem 1 dobozzal, a neve Fogyókúra forte tabletta volt. Szombat délelőtt egy pesti vezetékes számról hívott egy férfi erős akcentussal, hogy egyeztesse a részleteket ill. ajánlott egy második dobozt már csak 5000 forintért, amit nem kértem, mára ígért kiszállítást. Tegnapra már úgy látszik megjött a józan eszem, keresgéltem a neten és megtaláltam a Ti hozzászólásaitokat ill. ezt az oldalt [link] és akkor meggondoltam magam. Tegnap este kaptam egy sms-t, hogy a kiszállítás ma esedékes, aláíróként egy azonosíthatatlan cég volt megadva és ezen kívül semmi nyoma nem volt sem a rendelésemnek, sem visszaigazolást nem kaptam, csupán a szombati telefonhívást. Ma reggelre felvérteztem magam, hogy felhívom a pesti számot és törlöm a rendelést ill. a futártól nem veszem át a csomagot. Nyolc után egyszer próbáltam, nem vették fel, de valamikor kilenc után igen, egy női hang jelentkezett szintén erős akcentussal beszélt magyarul, kértem, törölje a rendelést. Megkérdezte miért, elmondtam, hogy nincs infóm a hatóanyagokról, nem tudom, van-e engedélyezve a szer, a honlapjuk egyik napról a másikra megváltozott, másnap már a termék neve sem az volt, mint előző nap, szóval megbízhatatlannak tűnnek. Több kérdése nem volt, törölte a rendelést. A postás jött, elmondtam neki, hogy a rendelést töröltem, így nem veszem át a csomagot. (Megnéztem a küldeményt, SEMMI a feladóra utaló név, cím, telefonszám nem volt rajta, csupán a szállítással megbízott cég neve volt feltüntetve) A postás semmit nem kérdezett, azt mondta, OK, visszaküldi. Ennyi. Nem fizettem érte, így nem kell futnom a pénzem után és újból megfogadom, hogy semmi ilyesmibe nem vágok bele, mert tudom, hogy fogyásra legjobb kevesebbet enni és többet mozogni:-))) A pesti szám 1/4088950.

A honlap egyik nap és másik nap:

[link]

[link]

Még a nevek sem stimmelnek a képek alatt.

2012. máj. 19. 20:34
ÜDV MINDENKINEK ! Hát ez nem semmi amit ez a cég művel ,csalók ,csak arra mennek hogy minnél többen rendeljenek belölle ,stb Az egészségünkkel persze nem törődnek ,remélem minél hamarabb le lesznek buktatva...Énis rendeltem de tuti nem veszem át ,én erre a cimre irtam és lemondtam! office@activefoodsupplements.com ,Ha esetleg mégis kihozzák had hozzák mert nemfogom átvenni..A fogyásrol ,szerintem mindenkinek jo ha sportol tornázik minden nap valamennyit legalább 30percet ,és lefekvés elött ne egyen 4órával ! És minden étkezés elött és után ,ha megiszunk 1nagy pohár vizet ezis csökkenti az étvágyat ,és persze lassan kell enni..édesség helyett pedig joghurtot enni..üdv mindenkinek.
2012. máj. 10. 09:48
Még egy tanács! A Complexpress részére címzett levelet ha megírjátok, ebből egy másolati példányt küldjetek el "tájékoztatás" céljából a Massive Dynamic-nak!
2012. máj. 10. 09:45

Sziasztok!

Mint ígértem, leírom a pénzem visszaszerzésének útját!

1,/ Minden rendelkezésemre álló papírt, a rendelés visszaigazolásától, a fizetési papírig, sőt a feladóként feltüntetett címet is beleértve, 2 példányban lefénymásoltam!

2./ Ezt követően leírtam, hogy a terméktől eltíltott az orvosom, ezért kérem vissza az árát, mert nem volt megfelelő a tájékoztatás!

Írtam bankszámlaszámot is, hogy arra kérem a visszautalást!

3./ Ezt a levelet elküldtem a mellékletekkel, és az üres dobozzal a:

Massive Dynamic

sp.zo.o

00-511 Warsawa, Noiwogrodzka u.23.

Poland

címre!


A másik adag fénymásolatot, egy levél kíséretében, amiben az állt, hogy a Complexpress cég lehetőséget teremt arra, hogy gyanútlan embereket becsapjanak azzal, hogy azt hisszük a termék magyarországi, és oda kell visszaküldeni....stb/

Kértem, hogy mihamarabb intézkedjenek, hogy a pénzem......szla számra visszautalásra kerüljön!

Complexpress Logisztikai KFT Rácz Péter ügyvezető

1038. Óbor köz 1. Tel: 06-30-694-2465


Nos ezt követően 1 héten belül visszajött a pénzem, némi levonással ugyan, de visszajött!


Sok szerencsét mindenkinek!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook