Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismered a Slimfit zsírégető kapszulát? fórum

Ismered a Slimfit zsírégető kapszulát? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. júl. 2. 11:41
Nálam is betartották a 2 napos szállítási időt.,már másfél hónapja szedem és már 6 kilót sikerült fogynom!
2012. jún. 28. 11:50
Én 3 szemet szedek be naponta,reggel délben és este.
2012. jún. 26. 09:03

sziasztok!

Én ma rendeltem meg a slimfitet, remélem, hogy segíteni fog :) Előtte másfajta terméket szedtem, de kivonták a forgalomból, mert nagy mennyiségű gyógyszer hatóanyagot találtak benne. Már alig várom, hogy elkezdhessem szedni.

A tapasztalatokat megosztom :)

343. Vic88 (válaszként erre: 341. - 982f63dc96)
2012. jún. 25. 17:15
Mi is így késő délutáni órában kaptuk meg. :) Mikor szeded be te a tablettákat? Mondjuk max hármat vettél már be?
342. kutyus999 (válaszként erre: 335. - Etrend)
2012. jún. 25. 12:51
Semmiféle kapszula, tabletta nem segít a fogyásban, hogyha valaki ugyanúgy étkezik, mint azelőtt. Én is vásároltam 2 alkalommal bogyókat, de semmit nem használtak, csak a pénzemet vitték...
2012. jún. 25. 12:43

Én amikor megrendeltem, nekem 2 nap alatt megérkezett,de az a biztos ha felhívod a futárszolgálatot.Egyébként én a kora esti órákban kaptam meg.

Én is 5 adagot vettem meg, mert így tényleg sokkal olcsóbb volt, nálam van is eredménye,már 14 kilót fogytam.

340. zsandi (válaszként erre: 335. - Etrend)
2012. jún. 22. 14:30

sziasztok!

pár alkalommal hozzászóltam a témához, sajnos negatív tapasztalatokkal. utána már csal olvasni mertem, szólni nem.... de örülök, hogy akadt sorstárs! én szintén így jártam megvettem 5 dobozzal mert így volt a legolcsóbb. Plusz 4 kilót szedtem fel 3 hónap alatt, diéta mellett is!

sokszor rosszul voltam az éhségtől. most visszatértem az előzőleg használt étrend kiegészítőmhöz, 3 hét alatt visszamentem az eredeti súlyomhoz. 48évesen 66kg vagyok,én nem nagyon akarok (?)fogyni csak tartani szeretném a súlyomat, remélem most már sikerül. de nem ezzel a szerrel,sajnos.

Akinek bevált, gratula és további szép eredményeket!

339. Vic88
2012. jún. 22. 12:56

Sziasztok!!!

Mi most 2napja rendeltük meg a kapszulát. A 2 munkanapos házhozszállítást mindenkinél betartották? :) Mivel nekünk még nem jött meg a futárszolgálat. Volt aki netán késő délután kapta meg?:)

338. lenah
2012. jún. 21. 11:37

Szisztok!

Én két hónapja kezdtem el szedni a slimfit-et, eddig sikerrel.A hozzáadott étrendet én sem próbáltam, de mást igen. Mellékhatást nem éreztem eddig,és már 7 kilóval könnyebb vagyok :)

2012. jún. 16. 16:19

Sziasztok!

Nagyon új vagyok itt.

Átolvastam pár hozzászólást,elég lehangoló,mikor okoskodnak.

Akinek nincsenek túlsúly problémái,nem is tudja milyen,mit meg nem tesz az ember,hogy egy kis eredményt elérjen.Szerintem senki nem vár csodát,nem hülyék az emberek.

Elmondom,hogy nagyon sok oka van az elhízásnak,és annak,hogy nem tudja leadni aki szeretné.Én rengeteget szenvedek ez miatt.

Mivel nem vagyok már 20 éves,ez is nehezíti.Tavaly gerinc műtét,és ami addig lement sajnos azóta visszajött.Nem tudok már úgy mozogni ahogy eddig.

Több éve életmódot váltottam,semmi cukor,fehér liszt,finomított dolgok,műkaja,stb..amit lehet magam csinálom....hónapokat jártam edzőterembe..semmi változás,inkább egyre jobban kezdtem hízni..pajzsmirigy jól működik..

Tehát ezzel azt akarom mondani,hogy én aztán tudom mit hogy kell,de ennyi..Már én is úgy vagyok,hogy veszteni valóm nincs ha kipróbálok pár dolgot.

Egy segített eddig:akupunktúra,de már nincs a doki aki csinálta:(

Na így kell a nagy okoskodásokat osztani..ha nem tudja senki mi van a háttérbe,ne ítélkezzen..

2012. jún. 15. 11:28
Sziasztok, ha valakit érdekel, van eladó három bontatlan dobozom!
335. etrend
2012. jún. 14. 19:40

Sziasztok kedves fogyasztók!

2012.02.20.-tól kezdtem szedni 5 dobozzal /azaz 300 kapszulát/. Nem tartottam be az étrendet, mert ha betartottam volna, akkor nincs szükség a kapszulára. Az én tapasztalom a következő: étvágyamat egyáltalán nem csökkentette, sőt még jobb lett, mint azelőtt volt. A eredmény a kapszula szedésének befejezése után plusz 10 kg. Nektek legyen több szerencsétek hozzá, szerintem a személyre szóló diétát is szigorúan be kell tartani!! Kellemes és eredményes fogyizást kívánok.

2012. jún. 14. 18:56
Sziasztok! A kérdésem, hogy szoptatás alatt lehet-e szedni a kapszulákat?
333. tatina
2012. jún. 14. 11:45
Én még nem olvastam sehol, hogy okozna ilyen tüneteket, amugyis csak természetes összetevőket tartalmaz.én már két hónapja szedem,én nem tapasztaltam mellékhatást.már 6 kilót fogytam le
2012. jún. 12. 11:34

Sziasztok!


Én is elkezdtem szedni a kapszulát két napja...ma kicsit émelygek,lehetsége,hogy a kapszulától? Előfordult valakinél hasonló tünet? Vagy a frontnak tudhatom be? :) :/

331. arikari
2012. jún. 11. 13:43
Én a honlapjukról rendeltem, az a biztos. 3 hete kezdtem el szedni,idáig jónak bizonyul nálam is,már 4 kilót leadtam.
330. gaby
2012. jún. 7. 18:51
Sziasztok, a vaterán találtam olcsóbban... Vásárolt már valaki onnan? Kicsit félek, hogy valami kutyulék!
329. babciii
2012. jún. 2. 18:07
Az első héten nekem is hasmenésem volt, de mostanra elmúlt. Én nem csinálom a Slimfithez adott diétát, egyszerűen kevesebbet eszem, és semmi kenyér, semmi édesség :) .Nekem segít, mert mielőtt szedni kezdtem ugyanígy ettem, és meg sem mozdult a mérleg nyelve :( . Most elindultak lefelé a kilók (hetente 0,5 -1 kg), remélem így tudom folytatni. Nem is akarom, hogy gyorsabban menjen, így tartósabb. Majd írok, hogy sikerült-e leadnom a tevezett 10 kg -ot.
328. lamirah
2012. jún. 1. 12:08
Én is megvettem volna,de már megelőztem a dolgot és megrendeltem.már nem először rendelek tőlük,először nem mertem csak egyet venni,de nekem segít a kapszula.most kezdem majd a 2. dobozzal és már 4 kilót fogytam.
2012. máj. 31. 11:40
A super slimet tiltották be, nem ezt.
326. F.T. (válaszként erre: 319. - Klaudy89)
2012. máj. 30. 17:27
Szia! Én megvenném tőled a kapszulákat! Irj vissza légyszi, és megbeszeljuk a részleteket :)
2012. máj. 29. 14:25
Nem ezt tiltották be mostanában?
324. lenalen
2012. máj. 29. 14:10
Nálam nem volt semmilyen negatív mellékhatás,diétát szerintem próbálj másfélét,a neten találsz.én is más diétát csináltam.nekem a kapszula mondjuk önmagában is hatásos volt,másfél hónapig szedtem, mire lement a felesleg(6 kiló).
323. titike83 (válaszként erre: 322. - Meelii1987)
2012. máj. 28. 21:51

Szia!

Nekem mellékhatás(ha ezt annak lehet nevezni)az volt,hogy az első 4-5 nap mikor bevettem a kapszulát,akkor mintha gombóc nőtt volna a torkomba.Nem tudtam rendesen megenni az ételt mert alig birtam nyelni.De ezen kívűl semmi nem volt,sem hasmenés,sem hasfájás.A diétát én sem tartottam.

Nem eszel olyasmit,amitől hasmenésed lehet?Engem bizonyos ételek túlzott fogyasztása megcsap.

Próbálj enni hasfogós és kimélős ételeket(alma,főtt krumpli,piritós,háztartási keksz).Ha továbbra is megy,szerintem hagyd abba a kapszulát kis időre és ha akkor abbamarad,akkor az lehet a gond.

2012. máj. 28. 20:17

Sziasztok!

Nekem egy olyan problémám lenne, lehet hogy a Slim fittől van hasmenésem, lehetséges ez? Jelentkezett már valakinél mellékhatásként valami, vagy éppen hasmenés? A gyomrom is fáj nagyon egész nap, ha beveszem a napi adagot.Már szedem másfél hete és kb a 3-4 nap után jelentkezett a hasmenés,pedig nem diétáztam mellette, esetleg kevés étel lenne a gyomromba,az se lehet baj.Heti kétszer futok ill. heti egyszer járok fogyasztó masszázsra is.Még a diétára nem nagyon mertem rátérni, mert állandóan fájt a hasam, meg hasmenés is, eléggé kikészített.

Amit a Slim fithez adtak diéta ajánlást, nem is tudnám betartani, ugyanis nem kávézom.Főtt tojással se lehet mindig kibírni a napot,na nekem valami más diéta kell majd!

Valaki ha tud, segítsen nekem a problémámmal kapcsolatban! Köszönöm !

2012. máj. 28. 11:47
én is rendeltem belőle, de nem küldtek hozzá diétát:/ esetleg valaki el tudná nekem küldeni e-mailben? nagyon megköszönném :)
2012. máj. 24. 16:10
Köszi! :)
2012. máj. 24. 13:51

Sziasztok!

Én is szedtem a Slimfitet, de nekem már két doboz elég vol, mert én csak 4 kg-ot szerettem volna fogyni, így nekem is maradt egy teljes doboz kapszulám. Akit érdekel 4000 Ft! Még az étrend is meg van, sőt talán még a számla is megvan róla.

2012. máj. 24. 11:50
Én pont most rendeltem meg,mondjuk én 2 dobozzal,igaz ugy 9200,de kapok hozzá plusz 1-et ajándékba.már szedtem tavaly is és szerencsére bevált.
2012. máj. 23. 11:43

Sziasztok!

Még van egy bontatlan doboz Slimem.Akit érdekel étrenddel együtt utánvételesen szívesen postázom.

Ha a forgalmazótól rendeled:EGY DOBOZ 4600 ft+ 1200 ft a posta költség.

Én akciósan adom! :) 4200Ft

Privibe várom az üzit,akit érdekel!

További szép napot!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook