Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeri valaki a Fat Burner Thermogenic zsírégető kapszulát? fórum

Ismeri valaki a Fat Burner Thermogenic zsírégető kapszulát? (beszélgetős fórum)


2011. jún. 2. 13:27

Sziasztok!


Nálam működik napi 2* szedem. 2 hétig reggel éhgyomorra 1 majd utána délbe is 1 db. Az első két napom volt húzós olyan melegem volt tőle mintha a pokolban lennék és literszámra ittam a vizet, de 2 nap után már semmi kellemetlen hatása nem volt a vízfogyasztási mennyiségem jelentősen megnőtt kb olyan napi 3-5 l között mozog. 6 hete kezdtem el szedni és van 6 kg minuszom is. Eléggé hajtós a munkám így minimális mozgás mellett figyelve a kajára szerintem ez egész jó eredménynek számít. Több ismerősöm is ezzel a bogyóval fogyizik és eddig mindenkinek bevált, van aki torna és kajával együtt már a 27 kg pluszát szedte le magáról durván egy év alatt.

Szóval nálunk működik...

Szép napot!:)

2011. máj. 17. 21:18

Az aminósztár fat burner thermogenic L-karnitin tartalma 200mg/kapszula....

Persze kell hozzá a mozgás is.

Zsírégető és anyagcsere fokozó készítmény


hatékonyan elősegíti a zsírégetést és a súlyveszteséget

energikussá tesz

csökkenti az étvágyat

felgyorsítja a sejt regenerációt


Az Aminósztár Fat Burner Thermogenic speciálisan előállított, hatékony kombinációja az olyan thermogenikus összetevőknek, mint a Koffein, és más egyéb zsírégető szerek (HCA, L-Carnitine, Taurine, Synephrine, Cr3+), így támogatja a zsírégetést, súlycsökkentést, belső hőháztartási folyamatokat, és az energia stimulációt.


A Fat Burner Thermogenic tartalmaz Citrus Aurantium kivonatot (Synephrine forrás), Garcinia Cambogia kivonatot (HCA – Hydroxy citric acid forrása), melyek segítik a test metabolizációját. Megfelelő mennyiségű krómtartalma segíti a megfelelő vércukorszint fenntartását. Összeségében segíti a test optimális testsúlyát karbantartani, mivel elősegíti a zsír metabolizációját. A Taurine stimulálja a fizikai, és pszichikai teljesítményt.


Napi 2db kapszula javasolt. Néha émelygés, szédülés, hasmenés jelentkezik. Én emiatt napi 1-et szedek edzés előtt.

4. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 3. - Hellokitty2000)
2010. ápr. 21. 18:28
Szívesen, viszont az L-karnitin tényleg jó.
3. hellokitty2000 (válaszként erre: 2. - 94c02c5bb5)
2010. ápr. 21. 17:18

Szia.

Köszönöm szépen!

Akkor nem dobok ki rá feleslegesen pénzt.

2010. ápr. 21. 13:40
Igen, semmit nem ér. Inkább igyál vagy egyél mellé a torna előtt L-karnitint.
2010. ápr. 21. 13:09

Sziasztok.

19-én kezdtem el a diétát rggel este fehérjeturmixal és napi 35 perc Norbival egybekötve.Az érdekelne,hogy segíti-e a zsírégetést ez a kapszula?

Akinek van tapasztalata vele kapcsolatban írjon legyen kedves!

Köszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook